Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Vysoká Mýť | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Vysoká Mýť | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 195 | JAKŠ Martin | 1986 | Fisher Ski klub Šumava Vimperk | 1. / Muži | 0:38:12.5 | 0:00:00.0 | 24:15.7 | 3 | ||
2 | 206 | ŠRAIL Jan | 1990 | Vltava Fund Ski Team | 2. / Muži | 0:38:42.2 | 0:00:29.7 | 24:15.2 | 1 | ||
3 | 242 | ŠTOČEK Fabian | 1994 | Vltava Fund Ski Team | 3. / Muži | 0:38:45.2 | 0:00:32.7 | 24:15.4 | 2 | ||
4 | 178 | SEDLÁČEK Václav | 1986 | Silvini Madsus Team | 4. / Muži | 0:38:47.0 | 0:00:34.4 | 24:16.4 | 4 | ||
5 | 239 | ŘEZÁČ Stanislav | 1973 | Slavia Pojišťovna Team | 5. / Muži | 0:40:49.0 | 0:02:36.4 | 25:34.7 | 5 | ||
6 | 210 | KOČANDRLE Martin | 2002 | Sport Club Plzeň | 1. / Junioři a starší dorostenci /2001-2004/ | 0:41:00.0 | 0:02:47.4 | 25:49.4 | 6 | ||
7 | 231 | VANK Michal | 1992 | Sun sport Team | 6. / Muži | 0:41:41.7 | 0:03:29.2 | 26:06.7 | 7 | ||
8 | 176 | PAVLÁSEK Šimon | 2002 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 2. / Junioři a starší dorostenci /2001-2004/ | 0:42:52.9 | 0:04:40.4 | 27:17.9 | 9 | ||
9 | 208 | ZUNA Ondřej | 2002 | Sport Club Plzeň | 3. / Junioři a starší dorostenci /2001-2004/ | 0:43:26.2 | 0:05:13.7 | 27:17.7 | 8 | ||
10 | 164 | VEBER Tomáš | 1974 | Kasper - Swix Team | 7. / Muži | 0:43:30.7 | 0:05:18.2 | 27:23.7 | 11 | ||
11 | 229 | FUCHS Felix | 2003 | SV Finsterau | 4. / Junioři a starší dorostenci /2001-2004/ | 0:43:39.2 | 0:05:26.7 | 27:49.9 | 13 | ||
12 | 228 | BAUER David | 2003 | WSV Grafenau | 5. / Junioři a starší dorostenci /2001-2004/ | 0:43:42.7 | 0:05:30.2 | 27:48.4 | 12 | ||
13 | 161 | HÁJEK Matěj | 1999 | SKI klub Jablonec | 1. / Muži U23 /1997-2000/ | 0:44:27.4 | 0:06:14.9 | 27:51.4 | 14 | ||
14 | 212 | VLČEK Martin | 2001 | Sport Club Plzeň | 6. / Junioři a starší dorostenci /2001-2004/ | 0:44:47.2 | 0:06:34.7 | 27:22.4 | 10 | ||
15 | 237 | ZUNA štěpán | 2004 | SCPL | 7. / Junioři a starší dorostenci /2001-2004/ | 0:45:20.4 | 0:07:07.9 | 28:17.9 | 16 | ||
16 | 203 | KUCHL Johannes | 2002 | WSV Skadi Bodenmais | 8. / Junioři a starší dorostenci /2001-2004/ | 0:45:23.7 | 0:07:11.2 | 28:12.7 | 15 | ||
17 | 154 | RIEDL Peter | 1981 | Team Zipps | 8. / Muži | 0:46:23.7 | 0:08:11.2 | 28:57.9 | 17 | ||
18 | 219 | MORAVCOVA Klara | 1983 | Ski klub Jablonec n. N. | 1. / Ženy | 0:46:30.7 | 0:08:18.2 | 29:08.9 | 18 | ||
19 | 241 | SVOBODA Jan | 1966 | Silvini Madshus Team | 1. / Veteráni nad 50 let /1970 a st./ | 0:46:30.9 | 0:08:18.4 | 29:28.9 | 20 | ||
20 | 240 | LANDA František | 1974 | Silvini Madshus Team | 9. / Muži | 0:46:54.2 | 0:08:41.7 | 29:29.7 | 21 | ||
21 | 227 | POLÁŠEK Petr | 1989 | Rouvy | 10. / Muži | 0:47:03.9 | 0:08:51.4 | 29:09.7 | 19 | ||
22 | 184 | PAZDERSKÝ Marek | 1981 | Silvini Madsus Team | 11. / Muži | 0:47:19.9 | 0:09:07.4 | 29:42.4 | 22 | ||
23 | 166 | HUŠEK Martin | 1990 | Salomon team | 12. / Muži | 0:47:22.4 | 0:09:09.9 | 30:12.2 | 24 | ||
24 | 175 | GROSS Petr | 1976 | Borci zdar! | 13. / Muži | 0:48:09.7 | 0:09:57.1 | 29:56.2 | 23 | ||
25 | 238 | GRUMUS Daniel | 1978 | KOLečkové lyže TOMSKI | 14. / Muži | 0:48:44.9 | 0:10:32.4 | 30:41.4 | 25 | ||
26 | 194 | GROMUS Tomáš | 1976 | KOLečkové lyže TOMSKI | 15. / Muži | 0:49:02.4 | 0:10:49.9 | 30:59.2 | 27 | ||
27 | 193 | ŘEZNÍK Jan | 2003 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 9. / Junioři a starší dorostenci /2001-2004/ | 0:49:26.7 | 0:11:14.2 | 31:18.7 | 29 | ||
28 | 191 | ŠIMEK Pavel | 1980 | Olfin Car Ski team | 16. / Muži | 0:49:32.1 | 0:11:19.6 | 31:15.7 | 28 | ||
29 | 226 | KULICH Jaroslav | 1963 | Vltava Fund Ski Team | 2. / Veteráni nad 50 let /1970 a st./ | 0:49:35.1 | 0:11:22.6 | 30:56.2 | 26 | ||
30 | 209 | BEROUŠKOVÁ Barbora | 2000 | SCPL | 1. / Ženy U23 /1997-2000/ | 0:49:56.9 | 0:11:44.4 | 31:25.4 | 31 | ||
31 | 222 | HABLE Maximilian | 2004 | WSV Grafenau | 10. / Junioři a starší dorostenci /2001-2004/ | 0:49:57.4 | 0:11:44.9 | 31:44.2 | 32 | ||
32 | 188 | HAVEL Lukáš | 1974 | Skilauf team | 17. / Muži | 0:50:19.4 | 0:12:06.9 | 31:45.7 | 33 | ||
33 | 182 | ČÁSTKA Kryštof | 1977 | ABC Team Železná Ruda | 18. / Muži | 0:50:21.4 | 0:12:08.9 | 31:57.7 | 34 | ||
34 | 187 | VEJNAR Josef | 1957 | JOVE ROLLSKI Vysoké n/J. | 3. / Veteráni nad 50 let /1970 a st./ | 0:50:21.4 | 0:12:08.9 | 31:24.9 | 30 | ||
35 | 192 | KADLEC Josef | 2002 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 11. / Junioři a starší dorostenci /2001-2004/ | 0:50:53.1 | 0:12:40.6 | 32:04.4 | 36 | ||
36 | 218 | AMBRUZ Martin | 1979 | Vivatsport | 19. / Muži | 0:50:55.6 | 0:12:43.1 | 32:06.9 | 37 | ||
37 | 230 | ŠTVRTECKÝ David | 2005 | --- | 12. / Junioři a starší dorostenci /2001-2004/ | 0:50:56.7 | 0:12:44.1 | 32:03.7 | 35 | ||
38 | 198 | POHL Miloslav | 1981 | --- | 20. / Muži | 0:51:04.1 | 0:12:51.6 | 32:46.9 | 41 | ||
39 | 221 | BECK Vroni | 2001 | --- | 1. / Juniorky a starší dorostenky /2001-2004 | 0:51:10.1 | 0:12:57.6 | 32:22.7 | 39 | ||
40 | 177 | KAUFMANN Gottfried | 1965 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 4. / Veteráni nad 50 let /1970 a st./ | 0:51:50.9 | 0:13:38.4 | 32:13.2 | 38 | ||
41 | 216 | VITÁKOVÁ Petra | 2002 | Sport Club Plzeň | 2. / Juniorky a starší dorostenky /2001-2004 | 0:52:02.1 | 0:13:49.6 | 32:50.4 | 44 | ||
42 | 223 | ŠVANCAROVÁ Kateřina | 2002 | Sun sport Team | 3. / Juniorky a starší dorostenky /2001-2004 | 0:52:12.1 | 0:13:59.6 | 32:49.2 | 42 | ||
43 | 181 | JIRÁK Jan | 1978 | Olfin Car Skilauf team | 21. / Muži | 0:52:23.6 | 0:14:11.1 | 32:39.2 | 40 | ||
44 | 234 | FIŠNAR Jiří | 1976 | Vltava Fund Ski Team | 22. / Muži | 0:52:26.6 | 0:14:14.1 | 32:53.7 | 45 | ||
45 | 225 | FUCHS Benjamin | 2004 | SC Zellertal- Drachselried | 13. / Junioři a starší dorostenci /2001-2004/ | 0:52:26.9 | 0:14:14.4 | 33:13.9 | 46 | ||
46 | 207 | KLEMENTOVÁ Andrea | 1995 | Vltava Fund Ski Team | 2. / Ženy | 0:52:37.6 | 0:14:25.1 | 32:50.2 | 43 | ||
47 | 220 | WALLNER Johannes | 2004 | WSV Grafenau | 14. / Junioři a starší dorostenci /2001-2004/ | 0:53:19.9 | 0:15:07.4 | 34:27.7 | 51 | ||
48 | 205 | KAGERBAUER Max | 2007 | Skadi Bodenmais | 15. / Junioři a starší dorostenci /2001-2004/ | 0:53:20.1 | 0:15:07.6 | 34:28.4 | 52 | ||
49 | 213 | NOVÁKOVÁ Adéla | 2000 | Sport Club Plzeň | 2. / Ženy U23 /1997-2000/ | 0:53:57.9 | 0:15:45.4 | 33:52.4 | 47 | ||
50 | 172 | SCHWARZ Markus | 1973 | SU Bad Leonfelden Nordic Friends | 23. / Muži | 0:53:58.6 | 0:15:46.1 | 34:24.9 | 50 | ||
51 | 171 | KNÁPEK Ladislav | 1961 | Šerlich 8.30 | 5. / Veteráni nad 50 let /1970 a st./ | 0:54:20.4 | 0:16:07.9 | 34:17.4 | 48 | ||
52 | 243 | LANE Meg | 1995 | Tri Nordic Coaching | 3. / Ženy | 0:54:35.4 | 0:16:22.9 | 34:38.4 | 55 | ||
53 | 158 | MEISCHNER Rene | 1975 | SC Norweger Annaberg | 24. / Muži | 0:55:09.9 | 0:16:57.4 | 34:47.4 | 57 | ||
54 | 196 | SLABÝ Jan | 1979 | Sun sport Team | 25. / Muži | 0:55:16.1 | 0:17:03.6 | 34:56.4 | 58 | ||
55 | 156 | LAJOS Mile | 1968 | VASAS SC | 6. / Veteráni nad 50 let /1970 a st./ | 0:55:23.6 | 0:17:11.1 | 34:36.2 | 54 | ||
56 | 180 | MUSIL David | 1977 | Slovan Praha Zdravotnik | 26. / Muži | 0:55:43.4 | 0:17:30.9 | 34:31.7 | 53 | ||
57 | 235 | FIŠNAR Jan | 1954 | Vltava Fund Ski Team | 7. / Veteráni nad 50 let /1970 a st./ | 0:56:09.4 | 0:17:56.9 | 35:26.8 | 59 | ||
58 | 163 | MÜLLER Markus | 1966 | OSC Kassel | 8. / Veteráni nad 50 let /1970 a st./ | 0:56:19.9 | 0:18:07.4 | 35:44.9 | 61 | ||
59 | 155 | NÖHMEIER Hanna | 1983 | Team Zipps | 4. / Ženy | 0:56:24.1 | 0:18:11.6 | 34:24.2 | 49 | ||
60 | 197 | TEPLÝ Robin | 1967 | Rolnici | 9. / Veteráni nad 50 let /1970 a st./ | 0:56:27.1 | 0:18:14.6 | 34:43.2 | 56 | ||
61 | 165 | KREJSA Tomáš | 1977 | KUS Sopotnice | 27. / Muži | 0:56:33.6 | 0:18:21.1 | 35:28.4 | 60 | ||
62 | 183 | REIM Philipp | 2004 | SC Zwiesel | 16. / Junioři a starší dorostenci /2001-2004/ | 0:56:38.4 | 0:18:25.8 | 36:28.7 | 64 | ||
63 | 202 | HUJEROVA Tereza | 1998 | Ski klub Jablonec n. N. | 3. / Ženy U23 /1997-2000/ | 0:57:07.6 | 0:18:55.1 | 36:07.9 | 62 | ||
64 | 174 | STUCHLÍK Zdeněk | 1950 | Šerlich 8.30 | 10. / Veteráni nad 50 let /1970 a st./ | 0:58:07.6 | 0:19:55.1 | 36:44.4 | 65 | ||
65 | 173 | ŠVEC František | 1979 | Ski Team Alžbětín | 28. / Muži | 0:58:22.3 | 0:20:09.8 | 37:03.2 | 67 | ||
66 | 189 | ŠKODA Aleš | 1975 | Skilauf team | 29. / Muži | 0:58:45.6 | 0:20:33.1 | 36:47.2 | 66 | ||
67 | 185 | TICHÝ Jakub | 1988 | --- | 30. / Muži | 0:58:47.6 | 0:20:35.1 | 37:20.0 | 68 | ||
68 | 170 | KAUFMANN Johannes | 1961 | VfL Reumtengrün | 11. / Veteráni nad 50 let /1970 a st./ | 0:58:52.8 | 0:20:40.3 | 36:26.7 | 63 | ||
69 | 214 | NYKLESOVÁ Karolína | 2003 | Sport Club Plzeň | 4. / Juniorky a starší dorostenky /2001-2004 | 0:59:59.1 | 0:21:46.6 | 38:00.4 | 70 | ||
70 | 162 | SMETANOVÁ Barbora | 1999 | SKI klub Jablonec | 4. / Ženy U23 /1997-2000/ | 1:00:08.3 | 0:21:55.8 | 37:51.7 | 69 | ||
71 | 211 | VOTAVOVÁ Anna | 1999 | Sport Club Plzeň | 5. / Ženy U23 /1997-2000/ | 1:00:45.1 | 0:22:32.6 | 38:28.4 | 71 | ||
72 | 186 | JELÍNEK Milan | 1955 | Silvini Madshus Team | 12. / Veteráni nad 50 let /1970 a st./ | 1:00:47.1 | 0:22:34.6 | 38:56.2 | 72 | ||
73 | 190 | PRADÁČ Petr | 1966 | Olfin Car Skilauf team | 13. / Veteráni nad 50 let /1970 a st./ | 1:01:54.8 | 0:23:42.3 | 39:19.8 | 73 | ||
74 | 232 | CRHA Radek | 1997 | Sun sport Team | 2. / Muži U23 /1997-2000/ | 1:02:42.6 | 0:24:30.1 | 40:37.4 | 76 | ||
75 | 201 | MIZERA Ladislav | 1947 | J50 | 14. / Veteráni nad 50 let /1970 a st./ | 1:03:02.6 | 0:24:50.1 | 40:36.2 | 75 | ||
76 | 157 | MEISCHNER Marie | 2000 | SC Norweger Annaberg | 6. / Ženy U23 /1997-2000/ | 1:04:12.8 | 0:26:00.3 | 39:51.0 | 74 | ||
77 | 169 | JABLONSKA Ewa | 1986 | www.domki-krynica.eu | 5. / Ženy | 1:05:05.1 | 0:26:52.6 | 41:43.0 | 79 | ||
78 | 233 | KULHÁNKOVÁ Eva | 2002 | Sun sport Team | 5. / Juniorky a starší dorostenky /2001-2004 | 1:05:12.8 | 0:27:00.3 | 41:36.0 | 78 | ||
79 | 199 | LORENZ Hannah | 2004 | SV Bayerisch Eisenstein | 6. / Juniorky a starší dorostenky /2001-2004 | 1:05:35.3 | 0:27:22.8 | 41:23.7 | 77 | ||
80 | 168 | HŮRKOVÁ Johanka | 2003 | KB SG Jablonec | 7. / Juniorky a starší dorostenky /2001-2004 | 1:06:54.3 | 0:28:41.8 | 42:21.2 | 81 | ||
81 | 151 | BRONISCH Hans-Joachim | 1949 | SSV Erfurt 02 | 15. / Veteráni nad 50 let /1970 a st./ | 1:09:26.3 | 0:31:13.8 | 43:55.2 | 82 | ||
82 | 224 | KURZOK Alicia | 2004 | WSV Grafenau | 8. / Juniorky a starší dorostenky /2001-2004 | 1:09:33.8 | 0:31:21.3 | 41:44.5 | 80 | ||
83 | 236 | FIŠNAR Jiří | 1950 | Vltava Fund Ski Team | 16. / Veteráni nad 50 let /1970 a st./ | 1:10:19.3 | 0:32:06.8 | 44:05.7 | 83 | ||
84 | 167 | FILDÁN Ladislav | 1955 | Borci zdar! | 17. / Veteráni nad 50 let /1970 a st./ | 1:14:00.3 | 0:35:47.8 | 46:29.2 | 84 | ||
85 | 200 | KOHOUTEK Alois | 1956 | Svitávka | 18. / Veteráni nad 50 let /1970 a st./ | 1:24:02.2 | 0:45:49.7 | 51:22.5 | 85 | ||
--- | 179 | FRIEDL Christoph | 1987 | WSV Skadi Bodenmais | . / Muži | DNF | --- | --- | --- | ||
--- | 152 | DIEZEL Thomas | 1960 | TSV Carlsgrün | . / Veteráni nad 50 let /1970 a st./ | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 153 | KLEMENT Ulrich | 1972 | SC Nordwald | . / Muži | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 160 | MEINEL Heiko | 1968 | MADSHUS RACING TEAM SPORTALBERT | . / Veteráni nad 50 let /1970 a st./ | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 204 | MÖLLINGER Peter | 1970 | SU-Eidenberg | . / Veteráni nad 50 let /1970 a st./ | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 215 | RAZÝMOVÁ Kateřina | 1991 | Sport Club Plzeň | . / Ženy | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 217 | ROHÁČEK Michal | 1961 | Silvini Madshus Team | . / Veteráni nad 50 let /1970 a st./ | DNS | --- | --- | --- |