Efisan Skiroll Classics Šumava - Svojše

Běžecké lyžování
DATUM :18.7.2020 MÍSTO :Horská Kvilda

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Vysoká Mýť #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Vysoká Mýť #
1 195 detail závodníka JAKŠ Martin CZE 1986 Fisher Ski klub Šumava Vimperk 1. /  Muži 0:38:12.5 0:00:00.0 24:15.7 3
2 206 detail závodníka ŠRAIL Jan CZE 1990 Vltava Fund Ski Team 2. /  Muži 0:38:42.2 0:00:29.7 24:15.2 1
3 242 detail závodníka ŠTOČEK Fabian CZE 1994 Vltava Fund Ski Team 3. /  Muži 0:38:45.2 0:00:32.7 24:15.4 2
4 178 detail závodníka SEDLÁČEK Václav CZE 1986 Silvini Madsus Team 4. /  Muži 0:38:47.0 0:00:34.4 24:16.4 4
5 239 detail závodníka ŘEZÁČ Stanislav CZE 1973 Slavia Pojišťovna Team 5. /  Muži 0:40:49.0 0:02:36.4 25:34.7 5
6 210 detail závodníka KOČANDRLE Martin CZE 2002 Sport Club Plzeň 1. /  Junioři a starší dorostenci /2001-2004/ 0:41:00.0 0:02:47.4 25:49.4 6
7 231 detail závodníka VANK Michal CZE 1992 Sun sport Team 6. /  Muži 0:41:41.7 0:03:29.2 26:06.7 7
8 176 detail závodníka PAVLÁSEK Šimon CZE 2002 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 2. /  Junioři a starší dorostenci /2001-2004/ 0:42:52.9 0:04:40.4 27:17.9 9
9 208 detail závodníka ZUNA Ondřej CZE 2002 Sport Club Plzeň 3. /  Junioři a starší dorostenci /2001-2004/ 0:43:26.2 0:05:13.7 27:17.7 8
10 164 detail závodníka VEBER Tomáš CZE 1974 Kasper - Swix Team 7. /  Muži 0:43:30.7 0:05:18.2 27:23.7 11
11 229 detail závodníka FUCHS Felix GER 2003 SV Finsterau 4. /  Junioři a starší dorostenci /2001-2004/ 0:43:39.2 0:05:26.7 27:49.9 13
12 228 detail závodníka BAUER David GER 2003 WSV Grafenau 5. /  Junioři a starší dorostenci /2001-2004/ 0:43:42.7 0:05:30.2 27:48.4 12
13 161 detail závodníka HÁJEK Matěj CZE 1999 SKI klub Jablonec 1. /  Muži U23 /1997-2000/ 0:44:27.4 0:06:14.9 27:51.4 14
14 212 detail závodníka VLČEK Martin CZE 2001 Sport Club Plzeň 6. /  Junioři a starší dorostenci /2001-2004/ 0:44:47.2 0:06:34.7 27:22.4 10
15 237 detail závodníka ZUNA štěpán CZE 2004 SCPL 7. /  Junioři a starší dorostenci /2001-2004/ 0:45:20.4 0:07:07.9 28:17.9 16
16 203 detail závodníka KUCHL Johannes GER 2002 WSV Skadi Bodenmais 8. /  Junioři a starší dorostenci /2001-2004/ 0:45:23.7 0:07:11.2 28:12.7 15
17 154 detail závodníka RIEDL Peter GER 1981 Team Zipps 8. /  Muži 0:46:23.7 0:08:11.2 28:57.9 17
18 241 detail závodníka SVOBODA Jan CZE 1966 Silvini Madshus Team 1. /  Veteráni nad 50 let /1970 a st./ 0:46:30.9 0:08:18.4 29:28.9 19
19 240 detail závodníka LANDA František CZE 1974 Silvini Madshus Team 9. /  Muži 0:46:54.2 0:08:41.7 29:29.7 20
20 227 detail závodníka POLÁŠEK Petr CZE 1989 Rouvy 10. /  Muži 0:47:03.9 0:08:51.4 29:09.7 18
21 184 detail závodníka PAZDERSKÝ Marek CZE 1981 Silvini Madsus Team 11. /  Muži 0:47:19.9 0:09:07.4 29:42.4 21
22 166 detail závodníka HUŠEK Martin CZE 1990 Salomon team 12. /  Muži 0:47:22.4 0:09:09.9 30:12.2 23
23 175 detail závodníka GROSS Petr CZE 1976 Borci zdar! 13. /  Muži 0:48:09.7 0:09:57.1 29:56.2 22
24 238 detail závodníka GRUMUS Daniel CZE 1978 KOLečkové lyže TOMSKI 14. /  Muži 0:48:44.9 0:10:32.4 30:41.4 24
25 194 detail závodníka GROMUS Tomáš CZE 1976 KOLečkové lyže TOMSKI 15. /  Muži 0:49:02.4 0:10:49.9 30:59.2 26
26 193 detail závodníka ŘEZNÍK Jan CZE 2003 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 9. /  Junioři a starší dorostenci /2001-2004/ 0:49:26.7 0:11:14.2 31:18.7 28
27 191 detail závodníka ŠIMEK Pavel CZE 1980 Olfin Car Ski team 16. /  Muži 0:49:32.1 0:11:19.6 31:15.7 27
28 226 detail závodníka KULICH Jaroslav CZE 1963 Vltava Fund Ski Team 2. /  Veteráni nad 50 let /1970 a st./ 0:49:35.1 0:11:22.6 30:56.2 25
29 222 detail závodníka HABLE Maximilian GER 2004 WSV Grafenau 10. /  Junioři a starší dorostenci /2001-2004/ 0:49:57.4 0:11:44.9 31:44.2 30
30 188 detail závodníka HAVEL Lukáš CZE 1974 Skilauf team 17. /  Muži 0:50:19.4 0:12:06.9 31:45.7 31
31 182 detail závodníka ČÁSTKA Kryštof CZE 1977 ABC Team Železná Ruda 18. /  Muži 0:50:21.4 0:12:08.9 31:57.7 32
32 187 detail závodníka VEJNAR Josef CZE 1957 JOVE ROLLSKI Vysoké n/J. 3. /  Veteráni nad 50 let /1970 a st./ 0:50:21.4 0:12:08.9 31:24.9 29
33 192 detail závodníka KADLEC Josef CZE 2002 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 11. /  Junioři a starší dorostenci /2001-2004/ 0:50:53.1 0:12:40.6 32:04.4 34
34 218 detail závodníka AMBRUZ Martin CZE 1979 Vivatsport 19. /  Muži 0:50:55.6 0:12:43.1 32:06.9 35
35 230 detail závodníka ŠTVRTECKÝ David CZE 2005 --- 12. /  Junioři a starší dorostenci /2001-2004/ 0:50:56.7 0:12:44.1 32:03.7 33
36 198 detail závodníka POHL Miloslav CZE 1981 --- 20. /  Muži 0:51:04.1 0:12:51.6 32:46.9 38
37 177 detail závodníka KAUFMANN Gottfried GER 1965 WSC Erzgebirge Oberwiesenthal 4. /  Veteráni nad 50 let /1970 a st./ 0:51:50.9 0:13:38.4 32:13.2 36
38 181 detail závodníka JIRÁK Jan CZE 1978 Olfin Car Skilauf team 21. /  Muži 0:52:23.6 0:14:11.1 32:39.2 37
39 234 detail závodníka FIŠNAR Jiří CZE 1976 Vltava Fund Ski Team 22. /  Muži 0:52:26.6 0:14:14.1 32:53.7 39
40 225 detail závodníka FUCHS Benjamin GER 2004 SC Zellertal- Drachselried 13. /  Junioři a starší dorostenci /2001-2004/ 0:52:26.9 0:14:14.4 33:13.9 40
41 220 detail závodníka WALLNER Johannes GER 2004 WSV Grafenau 14. /  Junioři a starší dorostenci /2001-2004/ 0:53:19.9 0:15:07.4 34:27.7 43
42 205 detail závodníka KAGERBAUER Max GER 2007 Skadi Bodenmais 15. /  Junioři a starší dorostenci /2001-2004/ 0:53:20.1 0:15:07.6 34:28.4 44
43 172 detail závodníka SCHWARZ Markus AUT 1973 SU Bad Leonfelden Nordic Friends 23. /  Muži 0:53:58.6 0:15:46.1 34:24.9 42
44 171 detail závodníka KNÁPEK Ladislav CZE 1961 Šerlich 8.30 5. /  Veteráni nad 50 let /1970 a st./ 0:54:20.4 0:16:07.9 34:17.4 41
45 158 detail závodníka MEISCHNER Rene GER 1975 SC Norweger Annaberg 24. /  Muži 0:55:09.9 0:16:57.4 34:47.4 48
46 196 detail závodníka SLABÝ Jan CZE 1979 Sun sport Team 25. /  Muži 0:55:16.1 0:17:03.6 34:56.4 49
47 156 detail závodníka LAJOS Mile HUN 1968 VASAS SC 6. /  Veteráni nad 50 let /1970 a st./ 0:55:23.6 0:17:11.1 34:36.2 46
48 180 detail závodníka MUSIL David CZE 1977 Slovan Praha Zdravotnik 26. /  Muži 0:55:43.4 0:17:30.9 34:31.7 45
49 235 detail závodníka FIŠNAR Jan CZE 1954 Vltava Fund Ski Team 7. /  Veteráni nad 50 let /1970 a st./ 0:56:09.4 0:17:56.9 35:26.8 50
50 163 detail závodníka MÜLLER Markus GER 1966 OSC Kassel 8. /  Veteráni nad 50 let /1970 a st./ 0:56:19.9 0:18:07.4 35:44.9 52
51 197 detail závodníka TEPLÝ Robin CZE 1967 Rolnici 9. /  Veteráni nad 50 let /1970 a st./ 0:56:27.1 0:18:14.6 34:43.2 47
52 165 detail závodníka KREJSA Tomáš CZE 1977 KUS Sopotnice 27. /  Muži 0:56:33.6 0:18:21.1 35:28.4 51
53 183 detail závodníka REIM Philipp GER 2004 SC Zwiesel 16. /  Junioři a starší dorostenci /2001-2004/ 0:56:38.4 0:18:25.8 36:28.7 54
54 174 detail závodníka STUCHLÍK Zdeněk CZE 1950 Šerlich 8.30 10. /  Veteráni nad 50 let /1970 a st./ 0:58:07.6 0:19:55.1 36:44.4 55
55 173 detail závodníka ŠVEC František CZE 1979 Ski Team Alžbětín 28. /  Muži 0:58:22.3 0:20:09.8 37:03.2 57
56 189 detail závodníka ŠKODA Aleš CZE 1975 Skilauf team 29. /  Muži 0:58:45.6 0:20:33.1 36:47.2 56
57 185 detail závodníka TICHÝ Jakub SVK 1988 --- 30. /  Muži 0:58:47.6 0:20:35.1 37:20.0 58
58 170 detail závodníka KAUFMANN Johannes GER 1961 VfL Reumtengrün 11. /  Veteráni nad 50 let /1970 a st./ 0:58:52.8 0:20:40.3 36:26.7 53
59 186 detail závodníka JELÍNEK Milan CZE 1955 Silvini Madshus Team 12. /  Veteráni nad 50 let /1970 a st./ 1:00:47.1 0:22:34.6 38:56.2 59
60 190 detail závodníka PRADÁČ Petr CZE 1966 Olfin Car Skilauf team 13. /  Veteráni nad 50 let /1970 a st./ 1:01:54.8 0:23:42.3 39:19.8 60
61 232 detail závodníka CRHA Radek CZE 1997 Sun sport Team 2. /  Muži U23 /1997-2000/ 1:02:42.6 0:24:30.1 40:37.4 62
62 201 detail závodníka MIZERA Ladislav CZE 1947 J50 14. /  Veteráni nad 50 let /1970 a st./ 1:03:02.6 0:24:50.1 40:36.2 61
63 151 detail závodníka BRONISCH Hans-Joachim GER 1949 SSV Erfurt 02 15. /  Veteráni nad 50 let /1970 a st./ 1:09:26.3 0:31:13.8 43:55.2 63
64 236 detail závodníka FIŠNAR Jiří CZE 1950 Vltava Fund Ski Team 16. /  Veteráni nad 50 let /1970 a st./ 1:10:19.3 0:32:06.8 44:05.7 64
65 167 detail závodníka FILDÁN Ladislav CZE 1955 Borci zdar! 17. /  Veteráni nad 50 let /1970 a st./ 1:14:00.3 0:35:47.8 46:29.2 65
66 200 detail závodníka KOHOUTEK Alois CZE 1956 Svitávka 18. /  Veteráni nad 50 let /1970 a st./ 1:24:02.2 0:45:49.7 51:22.5 66
--- 179 detail závodníka FRIEDL Christoph GER 1987 WSV Skadi Bodenmais . /  Muži DNF --- --- ---
--- 152 detail závodníka DIEZEL Thomas GER 1960 TSV Carlsgrün . /  Veteráni nad 50 let /1970 a st./ DNS --- --- ---
--- 153 detail závodníka KLEMENT Ulrich AUT 1972 SC Nordwald . /  Muži DNS --- --- ---
--- 160 detail závodníka MEINEL Heiko GER 1968 MADSHUS RACING TEAM SPORTALBERT . /  Veteráni nad 50 let /1970 a st./ DNS --- --- ---
--- 204 detail závodníka MÖLLINGER Peter AUT 1970 SU-Eidenberg . /  Veteráni nad 50 let /1970 a st./ DNS --- --- ---
--- 217 detail závodníka ROHÁČEK Michal CZE 1961 Silvini Madshus Team . /  Veteráni nad 50 let /1970 a st./ DNS --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru