Techniserv cup - Bělkovicko - Lašťanské kritérium - TECHNISERV CUP 2020 - Bělkovicko - Lašťanské kritérium
DATUM : | 20.6.2020 | MÍSTO : | Bělkovice-Lašťany |
---|
POŘADATEL : | Český svaz cyklistiky | WEBOVÉ STRÁNKY : | www.ceskysvazcyklistiky.cz/ |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 109 | TESAŘÍK Jakub | 2008 | CYKLO TEAM KOLARNA | 1. / Mladší žáci | 0:12:23.7 | 0:00:00.0 | |
2 | 108 | ŽUFÁNEK Antonín | 2008 | CK DACOM PHARMA KYJOV | 2. / Mladší žáci | 0:12:24.0 | 0:00:00.3 | |
3 | 112 | HULALA Dávid | 2008 | CYS-AKADÉMIA P.SAGANA | 3. / Mladší žáci | 0:12:24.3 | 0:00:00.6 | |
4 | 129 | HUBÁČEK Jaroslav | 2008 | TJ FAVORIT BRNO | 4. / Mladší žáci | 0:12:24.4 | 0:00:00.6 | |
5 | 113 | BRADÁČ Michal | 2010 | DUKLA PRAHA | 5. / Mladší žáci | 0:12:25.6 | 0:00:01.9 | |
6 | 132 | MIKUŠ Jakub | 2008 | TJ SLÁVIA ŠG TRENČÍN | 6. / Mladší žáci | 0:12:26.0 | 0:00:02.3 | |
7 | 111 | GARDIAN Lukáš | 2008 | CYS-AKADÉMIA P.SAGANA | 7. / Mladší žáci | 0:12:26.1 | 0:00:02.4 | |
8 | 117 | DOUDĚRA Petr | 2009 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 8. / Mladší žáci | 0:12:26.1 | 0:00:02.4 | |
9 | 118 | BRADNA Vítek | 2008 | KC KOOPERATIVA JABLONEC NAD NISOU Z.S. | 9. / Mladší žáci | 0:12:26.5 | 0:00:02.8 | |
10 | 123 | WIESMAYR Niklas | 2009 | RC ARBÖ FELBERMAYR WELS | 10. / Mladší žáci | 0:12:26.9 | 0:00:03.2 | |
11 | 102 | FILGAS Matouš | 2008 | ACK Stará Ves nad Ondřejnicí | 11. / Mladší žáci | 0:12:28.2 | 0:00:04.5 | |
12 | 124 | DRÁBEK Nikola | 2009 | SKP DUHA Lanškroun | 12. / Mladší žáci | 0:12:31.0 | 0:00:07.3 | |
13 | 101 | KYAS Jan | 2008 | ACK Stará Ves nad Ondřejnicí | 13. / Mladší žáci | 0:13:13.1 | 0:00:49.4 | |
14 | 110 | KANIŠČEV Alexandr | 2009 | CYKLO TEAM KOLARNA | 14. / Mladší žáci | 0:13:16.1 | 0:00:52.4 | |
15 | 116 | HLADÍK František | 2010 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 15. / Mladší žáci | 0:13:28.8 | 0:01:05.1 | |
16 | 134 | LIPENSKÝ Matouš | 2008 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. | 16. / Mladší žáci | 0:13:33.3 | 0:01:09.6 | |
17 | 128 | CHUDÝ Vojtěch | 2008 | TEAM FORMAN CINELLI | 17. / Mladší žáci | 0:13:41.5 | 0:01:17.8 | |
18 | 135 | DEDEK Matěj | 2009 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. | 18. / Mladší žáci | 0:13:44.3 | 0:01:20.6 | |
19 | 107 | PANUŠ Jakub | 2009 | Bike freaks Holice | 19. / Mladší žáci | 0:13:44.9 | 0:01:21.2 | |
20 | 114 | STRAKATÝ Šimon | 2010 | DUKLA PRAHA | 20. / Mladší žáci | 0:13:45.7 | 0:01:22.0 | |
21 | 683 | TROUSIL Jakub | 2010 | Tj Stadion Louny | 21. / Mladší žáci | 0:13:46.5 | 0:01:22.8 | |
22 | 115 | VOBORNÍK Filip | 2008 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 22. / Mladší žáci | 0:14:04.4 | 0:01:40.7 | |
23 | 122 | BADEGRUBER Lars | 2009 | RC ARBÖ FELBERMAYR WELS | 23. / Mladší žáci | 0:14:25.2 | 0:02:01.4 | |
24 | 133 | KALAUZ Petr | 2008 | Tj Stadion Louny | 24. / Mladší žáci | 0:14:33.4 | 0:02:09.7 | |
24 | 658 | KALAUZ Petr | 2008 | Tj Stadion Louny | 24. / Mladší žáci | 0:14:33.4 | 0:02:09.7 | |
26 | 119 | LALÁK Lukáš | 2009 | KOVO PRAHA | 26. / Mladší žáci | 0:14:39.6 | 0:02:15.9 | |
27 | 136 | PÍCHAL Jan | 2008 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. | 27. / Mladší žáci | 0:14:39.9 | 0:02:16.2 | |
--- | 120 | ŠTĚPÁNEK Filip | 2010 | MG Bike Team | . / Mladší žáci | 0:13:30.4 | OTL | |
--- | 121 | ŠTĚPÁNEK Jan | 2010 | MG Bike Team | . / Mladší žáci | 0:13:21.9 | OTL | |
--- | 103 | KUBĚNA Daniel | 2008 | AKADEMIE CYKLISTICKÝCH SPORTŮ | . / Mladší žáci | DNS | --- | |
--- | 104 | ZÁHOREC Michal | 2008 | AKADEMIE CYKLISTICKÝCH SPORTŮ | . / Mladší žáci | DNS | --- | |
--- | 105 | ŠAFRÁNEK Martin | 2008 | AKADEMIE CYKLISTICKÝCH SPORTŮ | . / Mladší žáci | DNS | --- | |
--- | 106 | NOVÝ Tomáš | 2008 | AKADEMIE CYKLISTICKÝCH SPORTŮ | . / Mladší žáci | DNS | --- | |
--- | 125 | MÜLLER Dominik | 2008 | SKP DUHA Lanškroun | . / Mladší žáci | DNS | --- | |
--- | 126 | BLAŽEK Albert | 2008 | TEAM FORMAN CINELLI | . / Mladší žáci | DNS | --- | |
--- | 127 | DUBEC Martin | 2008 | TEAM FORMAN CINELLI | . / Mladší žáci | DNS | --- | |
--- | 130 | BRANČ Matyáš | 2008 | TJ FAVORIT BRNO | . / Mladší žáci | DNS | --- | |
--- | 131 | SÚKENÍK Kryštof | 2009 | TJ FAVORIT BRNO | . / Mladší žáci | DNS | --- |