Techniserv cup - Bělkovicko - Lašťanské kritérium - TECHNISERV CUP 2020 - Bělkovicko - Lašťanské kritérium
DATUM : | 20.6.2020 | MÍSTO : | Bělkovice-Lašťany |
---|
POŘADATEL : | Český svaz cyklistiky | WEBOVÉ STRÁNKY : | www.ceskysvazcyklistiky.cz/ |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 43 | BITTNER Pavel | 2002 | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | 1. / Junioři | 0:46:13.6 | 0:00:00.0 | |
2 | 19 | FIALA Matyáš | 2003 | ČEZ cyklo team Tábor | 2. / Junioři | 0:46:14.4 | 0:00:00.7 | |
3 | 71 | ŠIROKÝ Štěpán | 2003 | TJ FAVORIT BRNO | 3. / Junioři | 0:46:14.7 | 0:00:01.0 | |
4 | 54 | BUSCHEK Paul | 2002 | RADSPORT STANGER KITZBÜHEL | 4. / Junioři | 0:46:15.5 | 0:00:01.8 | |
5 | 52 | HAJEK Alexander | 2002 | RADSPORT STANGER KITZBÜHEL | 5. / Junioři | 0:46:15.7 | 0:00:02.0 | |
6 | 88 | OTTA Josef | 2003 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. | 6. / Junioři | 0:46:16.0 | 0:00:02.3 | |
7 | 53 | KOVAR Stefan | 2002 | RADSPORT STANGER KITZBÜHEL | 7. / Junioři | 0:46:16.1 | 0:00:02.5 | |
8 | 83 | JINDŘICH Pavel | 2003 | Tj Stadion Louny | 8. / Junioři | 0:46:16.4 | 0:00:02.8 | |
9 | 14 | KUBÍK Adam | 2003 | Cycling Academy Tábor | 9. / Junioři | 0:46:16.6 | 0:00:02.9 | |
10 | 25 | HOFBAUER Philip | 2002 | JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ-ARBÖ | 10. / Junioři | 0:46:16.7 | 0:00:03.0 | |
11 | 76 | PATAY Adrián | 2002 | TJ SLÁVIA ŠG TRENČÍN | 11. / Junioři | 0:46:17.0 | 0:00:03.3 | |
12 | 86 | VONDRÁČEK Jan | 2003 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. | 12. / Junioři | 0:46:17.1 | 0:00:03.4 | |
13 | 72 | KOPELENT David | 2002 | TJ FAVORIT BRNO | 13. / Junioři | 0:46:17.2 | 0:00:03.5 | |
14 | 46 | OBDRŽÁLEK Tomáš | 2003 | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | 14. / Junioři | 0:46:17.3 | 0:00:03.6 | |
15 | 15 | SVRČEK Martin | 2003 | CYS-AKADÉMIA PETRA SAGANA | 15. / Junioři | 0:46:17.3 | 0:00:03.7 | |
16 | 87 | KOVAŘČÍK Petr | 2003 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. | 16. / Junioři | 0:46:17.4 | 0:00:03.8 | |
17 | 70 | ČEKAL Josef | 2002 | TJ FAVORIT BRNO | 17. / Junioři | 0:46:17.7 | 0:00:04.1 | |
18 | 44 | KAŇKOVSKÝ Adam | 2003 | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | 18. / Junioři | 0:46:18.1 | 0:00:04.4 | |
19 | 20 | ŽVAK Daniel | 2002 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 19. / Junioři | 0:46:18.2 | 0:00:04.5 | |
20 | 1 | VRBIK Adam | 2003 | KAKTUS BIKE-TEAM BRATISLAVA | 20. / Junioři | 0:46:18.2 | 0:00:04.5 | |
21 | 4 | PAUMANN David | 2003 | ARBÖ RC STEINER SHOPPING PURGSTALL | 21. / Junioři | 0:46:18.2 | 0:00:04.5 | |
22 | 23 | DOLEŽAL Tomáš | 2003 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 22. / Junioři | 0:46:18.3 | 0:00:04.6 | |
23 | 7 | VYKYDAL Jaroslav | 2003 | AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV | 23. / Junioři | 0:46:18.4 | 0:00:04.8 | |
24 | 79 | SOKOLÍK Lukáš | 2003 | TJ SLÁVIA ŠG TRENČÍN | 24. / Junioři | 0:46:18.5 | 0:00:04.9 | |
25 | 49 | HAVRLANT Jakub | 2003 | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | 25. / Junioři | 0:46:18.8 | 0:00:05.1 | |
26 | 40 | BORKOVEC Matyáš | 2003 | KOVO PRAHA | 26. / Junioři | 0:46:18.8 | 0:00:05.1 | |
27 | 22 | DANĚK Jakub | 2002 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 27. / Junioři | 0:46:18.9 | 0:00:05.2 | |
28 | 13 | GROSS Adam | 2003 | CYCING ACADEMY TRENČÍN | 28. / Junioři | 0:46:18.9 | 0:00:05.2 | |
29 | 18 | DOSTÁL Václav | 2003 | ČEZ cyklo team Tábor | 29. / Junioři | 0:46:19.0 | 0:00:05.3 | |
30 | 12 | KUČERA Vojtěch | 2002 | CK FESO PETŘVALD | 30. / Junioři | 0:46:19.1 | 0:00:05.4 | |
31 | 2 | SYRKO Adam | 2003 | ACK Stará Ves nad Ondřejnicí | 31. / Junioři | 0:46:19.4 | 0:00:05.8 | |
32 | 27 | KERSCHBAUMER Leo | 2003 | JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ-ARBÖ | 32. / Junioři | 0:46:19.5 | 0:00:05.8 | |
32 | 66 | ČEPEK Martin | 2003 | TEAM DUKLA PRAHA | 32. / Junioři | 0:46:19.5 | 0:00:05.8 | |
34 | 33 | BOROVSKÝ Nikolas | 2003 | Kaktus Bike team Bratislava | 34. / Junioři | 0:46:19.6 | 0:00:06.0 | |
35 | 6 | BREDLER Matyáš Jiří | 2002 | AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV | 35. / Junioři | 0:46:19.7 | 0:00:06.0 | |
36 | 29 | MARBLER Stefan | 2002 | JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ-ARBÖ | 36. / Junioři | 0:46:20.0 | 0:00:06.3 | |
37 | 84 | ČÍŽEK Vojtěch | 2002 | Tj Stadion Louny | 37. / Junioři | 0:46:20.1 | 0:00:06.4 | |
38 | 57 | HÖRANDTNER Moritz | 2003 | RC ARBÖ FELBERMAYR WELS | 38. / Junioři | 0:46:20.2 | 0:00:06.5 | |
39 | 51 | HALBICH Tomáš | 2002 | Profi Sport Cheb | 39. / Junioři | 0:46:20.3 | 0:00:06.7 | |
40 | 75 | LOHINSKÝ Filip | 2002 | TJ SLÁVIA ŠG TRENČÍN | 40. / Junioři | 0:46:21.6 | 0:00:07.9 | |
41 | 45 | SOLAŘ Albert | 2003 | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | 41. / Junioři | 0:46:22.3 | 0:00:08.7 | |
42 | 11 | KYJONKA Štěpán | 2003 | CK FESO PETŘVALD | 42. / Junioři | 0:46:24.3 | 0:00:10.7 | |
43 | 67 | VÁVRA Petr | 2003 | TEAM DUKLA PRAHA | 43. / Junioři | 0:46:25.3 | 0:00:11.7 | |
44 | 32 | PANSY Simon | 2003 | JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ-ARBÖ | 44. / Junioři | 0:46:30.6 | 0:00:16.9 | |
45 | 77 | NAGY Róbert | 2003 | TJ SLÁVIA ŠG TRENČÍN | 45. / Junioři | 0:46:34.4 | 0:00:20.8 | |
46 | 30 | ROSEGGER Paul | 2002 | JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ-ARBÖ | 46. / Junioři | 0:46:34.9 | 0:00:21.2 | |
47 | 64 | KONOPÁSEK Tomáš | 2002 | SPORTRACES CYCLING TEAM | 47. / Junioři | 0:46:37.4 | 0:00:23.7 | |
48 | 35 | VEVERKA Václav | 2003 | KC KOOPERATIVA JABLONEC NAD NISOU Z.S. | 48. / Junioři | 0:47:23.1 | 0:01:09.4 | |
49 | 26 | PRAMBERGER Patrick | 2002 | JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ-ARBÖ | 49. / Junioři | 0:48:09.0 | 0:01:55.4 | |
50 | 50 | CHOMA Eduard | 2003 | MG Bike Team | 50. / Junioři | 0:48:13.2 | 0:01:59.5 | |
--- | 3 | ŠIGUT David | 2003 | ACK Stará Ves nad Ondřejnicí | . / Junioři | NFT | OTL | |
--- | 5 | DOBNIK Elias | 2003 | ARBÖ RC STEINER SHOPPING PURGSTALL | . / Junioři | NFT | OTL | |
--- | 10 | KRUPKA Štěpán | 2003 | Carla.Kupkolo.cz | . / Junioři | NFT | OTL | |
--- | 16 | VAVŘINEK Dávid | 2003 | CYS-AKADÉMIA PETRA SAGANA | . / Junioři | NFT | OTL | |
--- | 17 | GRAUZEL Martin | 2003 | CYS-AKADÉMIA PETRA SAGANA | . / Junioři | NFT | OTL | |
--- | 21 | KOLÁŘ Martin | 2002 | FORCE TEAM JESENÍK | . / Junioři | NFT | OTL | |
--- | 24 | JEŘÁBEK Ondřej | 2002 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | . / Junioři | NFT | OTL | |
--- | 31 | SCHEIBENBAUER Nico | 2003 | JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ-ARBÖ | . / Junioři | NFT | OTL | |
--- | 34 | VODRÁŽKA Vojtěch | 2002 | KC HLINSKO | . / Junioři | NFT | OTL | |
--- | 36 | DAVID Ondřej | 2003 | KC KOOPERATIVA JABLONEC NAD NISOU Z.S. | . / Junioři | NFT | OTL | |
--- | 37 | LAMAČ Martin | 2003 | KOVO PRAHA | . / Junioři | NFT | OTL | |
--- | 38 | TOUL Daniel | 2002 | KOVO PRAHA | . / Junioři | NFT | OTL | |
--- | 39 | TITĚRA Tomáš | 2003 | KOVO PRAHA | . / Junioři | NFT | OTL | |
--- | 41 | ŠKUREK Kryštof | 2003 | LOKO CAMPAGNOLO KRNOV | . / Junioři | NFT | OTL | |
--- | 42 | ZÁBRODSKÝ Filip | 2003 | LOKO CAMPAGNOLO KRNOV | . / Junioři | NFT | OTL | |
--- | 47 | VALL Jan | 2003 | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | . / Junioři | NFT | OTL | |
--- | 56 | SCHÖNAUER Thomas | 2002 | RC ARBÖ FELBERMAYR WELS | . / Junioři | NFT | OTL | |
--- | 58 | STIEGER Adrian | 2003 | RC ARBÖ FELBERMAYR WELS | . / Junioři | NFT | OTL | |
--- | 59 | BAUERNFEIND Nikolaus | 2003 | RC ARBÖ FELBERMAYR WELS | . / Junioři | NFT | OTL | |
--- | 63 | MACÁN Karel | 2002 | SPORTRACES CYCLING TEAM | . / Junioři | NFT | OTL | |
--- | 68 | MORONG Kryštof | 2002 | TEAM FORMAN CINELLI | . / Junioři | NFT | OTL | |
--- | 69 | JELÍNEK Marek | 2003 | TJ FAVORIT BRNO | . / Junioři | NFT | OTL | |
--- | 73 | STRÁDAL Pavel | 2002 | TJ PLAMEN CHODOV Z.S. | . / Junioři | NFT | OTL | |
--- | 74 | BUCHEL Štefan | 2002 | TJ SLÁVIA ŠG TRENČÍN | . / Junioři | NFT | OTL | |
--- | 78 | KUNIC Tomáš | 2003 | TJ SLÁVIA ŠG TRENČÍN | . / Junioři | NFT | OTL | |
--- | 80 | FROLEK Ladislav | 2002 | TJ SLÁVIA ŠG TRENČÍN | . / Junioři | NFT | OTL | |
--- | 82 | JANAS Adam | 2003 | TJ Sokol Holé Vrchy | . / Junioři | NFT | OTL | |
--- | 85 | VLČEK Radek | 2003 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. | . / Junioři | NFT | OTL | |
--- | 687 | HOLLEGER Thomas | 2002 | LRV STEIERMARK | . / Junioři | NFT | OTL | |
--- | 28 | TRATTNIG Jonas | 2002 | JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ-ARBÖ | . / Junioři | DNS | --- | |
--- | 48 | HRDLIČKA Aleš | 2002 | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | . / Junioři | DNS | --- | |
--- | 62 | PETŘÍK Jakub | 2003 | SKP DUHA Lanškroun | . / Junioři | DNS | --- | |
--- | 81 | TUKA Samuel | 2003 | TJ SLÁVIA ŠG TRENČÍN | . / Junioři | DNS | --- | |
--- | 89 | ŘEHÁK Martin | 2002 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. | . / Junioři | DNS | --- | |
--- | 90 | SROSTLÍK Ondřej | 2003 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. | . / Junioři | DNS | --- | |
--- | 91 | SROSTLÍK Marek | 2002 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. | . / Junioři | DNS | --- | |
--- | 693 | STRÁNSKÝ Matěj | 2003 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | . / Junioři | DNS | --- |