Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Lap1 | # | Lap2 | # | Lap3 | # | Lap4 | # | Lap5 | # | Lap6 | # | Lap7 | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Lap1 | # | Lap2 | # | Lap3 | # | Lap4 | # | Lap5 | # | Lap6 | # | Lap7 | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | BOROŠ Michael | 1992 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 1. / Muži | 0:54:52.7 | 0:00:00.0 | 08:07.5 [4] | 4 | 07:32.1 [1] | 3 | 07:43.0 [2] | 3 | 07:39.8 [1] | 1 | 07:52.9 [4] | 2 | 08:08.7 [7] | 2 | 07:48.5 [1] | 1 | ||
2 | 7 | LOOCKX Lander | 1997 | GROUP HENS-CONTAINERS MAES | 2. / Muži | 0:55:05.2 | 0:00:12.4 | 07:57.9 [1] | 1 | 07:40.9 [3] | 2 | 07:43.6 [3] | 2 | 07:49.5 [3] | 3 | 07:44.2 [1] | 3 | 08:08.7 [6] | 3 | 08:00.1 [4] | 2 | ||
3 | 8 | CRISPIN Mickaël | 1998 | cross team legendre | 3. / Muži | 0:55:11.7 | 0:00:18.9 | 07:58.2 [2] | 2 | 07:40.7 [2] | 1 | 07:42.9 [1] | 1 | 07:40.7 [2] | 2 | 07:52.7 [3] | 1 | 08:08.4 [5] | 1 | 08:07.9 [8] | 3 | ||
4 | 10 | ROMBOUTS Seppe | 1998 | Tormans-Acrog | 4. / Muži | 0:55:25.9 | 0:00:33.1 | 08:06.8 [3] | 3 | 07:46.1 [5] | 4 | 07:49.2 [6] | 5 | 08:01.2 [8] | 5 | 07:53.4 [5] | 6 | 07:55.7 [1] | 5 | 07:53.4 [2] | 4 | ||
5 | 3 | BENOIST Antoine | 1999 | Alpecin Fenix | 5. / Muži | 0:55:29.9 | 0:00:37.1 | 08:10.8 [9] | 9 | 07:43.3 [4] | 5 | 07:47.2 [5] | 4 | 07:56.2 [5] | 4 | 07:58.6 [7] | 5 | 07:57.2 [3] | 6 | 07:56.4 [3] | 5 | ||
6 | 6 | MENUT David | 1992 | cross team legendre | 6. / Muži | 0:55:44.4 | 0:00:51.6 | 08:12.8 [12] | 12 | 07:55.3 [7] | 7 | 07:46.9 [4] | 6 | 07:50.7 [4] | 6 | 07:50.1 [2] | 4 | 07:56.3 [2] | 4 | 08:12.2 [11] | 6 | ||
7 | 17 | MIKLER Bartosz | 1994 | Victoria Jarocin Accent | 7. / Muži | 0:56:47.7 | 0:01:54.9 | 08:08.3 [5] | 5 | 08:13.1 [21] | 12 | 08:07.2 [13] | 12 | 08:04.2 [10] | 10 | 07:56.3 [6] | 8 | 08:13.2 [12] | 8 | 08:05.2 [6] | 7 | ||
8 | 56 | ANANIE Ugo | 2002 | cross team legendre | 8. / Muži | 0:56:53.9 | 0:02:01.1 | 08:11.7 [11] | 11 | 07:55.0 [6] | 6 | 08:01.8 [10] | 7 | 08:04.4 [11] | 7 | 08:07.4 [11] | 7 | 08:08.9 [8] | 7 | 08:24.4 [16] | 8 | ||
9 | 44 | VAN DEN BROECK Arno | 2000 | VDB CYCLING TEAM | 9. / Muži | 0:57:10.9 | 0:02:18.1 | 08:48.7 [28] | 28 | 08:01.2 [10] | 20 | 07:58.4 [7] | 17 | 08:02.0 [9] | 13 | 07:59.6 [8] | 11 | 08:11.2 [9] | 9 | 08:09.7 [9] | 9 | ||
10 | 26 | VANÍČEK Šimon | 1999 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 10. / Muži | 0:57:16.2 | 0:02:23.4 | 08:08.5 [6] | 6 | 08:10.8 [18] | 10 | 08:10.9 [15] | 13 | 08:19.2 [20] | 12 | 08:10.4 [14] | 13 | 08:11.7 [10] | 10 | 08:04.4 [5] | 10 | ||
11 | 54 | RICHARD ANDRADE Florian | 2002 | cross team legendre | 11. / Muži | 0:57:18.4 | 0:02:25.6 | 08:26.0 [18] | 18 | 07:58.6 [8] | 15 | 07:59.2 [8] | 10 | 08:32.2 [29] | 17 | 08:17.5 [19] | 15 | 07:58.6 [4] | 11 | 08:06.2 [7] | 11 | ||
12 | 62 | MAYER Daniel | 1997 | KC HLINSKO | 12. / Muži | 0:57:28.0 | 0:02:35.2 | 08:20.4 [16] | 16 | 08:17.5 [24] | 19 | 08:00.0 [9] | 15 | 08:15.0 [17] | 15 | 08:06.1 [10] | 12 | 08:18.8 [18] | 12 | 08:10.0 [10] | 12 | ||
13 | 9 | VAN DER MEER Gosse | 1995 | Bombtrack Bicycles p/b Hunt Wheels | 13. / Muži | 0:57:38.9 | 0:02:46.1 | 08:27.2 [19] | 19 | 08:06.9 [13] | 16 | 08:12.9 [19] | 16 | 08:06.4 [13] | 16 | 08:17.7 [20] | 14 | 08:14.2 [13] | 13 | 08:13.4 [12] | 13 | ||
14 | 12 | KONWA Marek | 1990 | UKS Krupiński Suszec - KONWA Bike | 14. / Muži | 0:57:43.2 | 0:02:50.4 | 08:17.2 [15] | 15 | 08:17.9 [26] | 17 | 08:14.5 [21] | 19 | 08:01.1 [7] | 14 | 08:23.2 [22] | 16 | 08:11.9 [11] | 14 | 08:17.1 [13] | 14 | ||
15 | 20 | TROPARDY Arthur | 1991 | USSAPB | 15. / Muži | 0:57:56.9 | 0:03:04.1 | 08:28.2 [21] | 21 | 08:07.2 [14] | 18 | 08:13.7 [20] | 18 | 08:14.6 [16] | 19 | 08:11.2 [15] | 17 | 08:23.4 [21] | 17 | 08:18.4 [15] | 15 | ||
16 | 11 | ULIK Matej | 1997 | Expres Cz - Tufo Team KolÍn | 16. / Muži | 0:58:05.7 | 0:03:12.9 | 08:50.9 [30] | 30 | 08:09.9 [17] | 27 | 08:10.7 [14] | 22 | 07:58.2 [6] | 20 | 08:09.9 [13] | 18 | 08:15.2 [14] | 16 | 08:30.7 [22] | 16 | ||
17 | 55 | LELANDAIS Rémi | 2002 | cross team legendre | 17. / Muži | 0:58:09.7 | 0:03:16.9 | 08:10.5 [8] | 8 | 08:11.3 [19] | 13 | 08:05.4 [12] | 11 | 08:06.1 [12] | 11 | 08:08.5 [12] | 10 | 08:43.9 [28] | 15 | 08:43.6 [29] | 17 | ||
18 | 21 | HÄHNEL Frederik | 1996 | Shop4Cross Mohrmann-Bau | 18. / Muži | 0:58:19.9 | 0:03:27.1 | 08:43.9 [27] | 27 | 08:11.4 [20] | 22 | 08:14.7 [22] | 21 | 08:15.2 [18] | 22 | 08:16.7 [17] | 21 | 08:20.7 [19] | 20 | 08:17.2 [14] | 18 | ||
19 | 33 | BAKUS Tomáš | 1998 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 19. / Muži | 0:58:37.9 | 0:03:45.1 | 08:42.4 [25] | 25 | 08:07.4 [15] | 20 | 08:12.4 [17] | 20 | 08:20.9 [21] | 21 | 08:16.9 [18] | 20 | 08:21.7 [20] | 19 | 08:35.9 [24] | 19 | ||
20 | 4 | CHAINEL Steve | 1983 | cross team legendre | 20. / Muži | 0:58:40.2 | 0:03:47.4 | 08:09.3 [7] | 7 | 08:01.6 [11] | 8 | 08:12.9 [18] | 9 | 08:06.9 [14] | 8 | 08:05.2 [9] | 9 | 09:25.9 [36] | 18 | 08:38.2 [25] | 20 | ||
21 | 13 | GLAJZA Ondrej | 1994 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 21. / Muži | 0:59:05.2 | 0:04:12.4 | 08:27.2 [20] | 20 | 08:32.6 [34] | 25 | 08:25.9 [29] | 28 | 08:23.7 [25] | 25 | 08:29.9 [24] | 23 | 08:17.7 [17] | 22 | 08:27.9 [21] | 21 | ||
22 | 32 | HLADÍK Josef | 2001 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 22. / Muži | 0:59:12.4 | 0:04:19.6 | 08:41.2 [23] | 23 | 08:26.2 [29] | 28 | 08:18.2 [24] | 26 | 08:23.4 [24] | 24 | 08:39.2 [31] | 27 | 08:16.4 [15] | 24 | 08:27.6 [20] | 22 | ||
23 | 52 | ZELENÝ Ondřej | 1982 | Eleven Mercedes Black.ET | 23. / Muži | 0:59:15.4 | 0:04:22.6 | 08:33.4 [22] | 22 | 08:24.5 [27] | 23 | 08:25.8 [28] | 25 | 08:26.4 [26] | 27 | 08:31.7 [26] | 25 | 08:28.7 [25] | 26 | 08:24.6 [17] | 23 | ||
24 | 15 | HEIGL Philipp | 1993 | SU Bikestore.cc Team | 24. / Muži | 0:59:16.0 | 0:04:23.2 | 08:51.2 [31] | 31 | 08:17.7 [25] | 29 | 08:18.8 [25] | 29 | 08:21.7 [22] | 26 | 08:32.4 [28] | 24 | 08:28.6 [24] | 25 | 08:25.2 [18] | 24 | ||
25 | 18 | ŘÍMAN Jakub | 2000 | AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV | 25. / Muži | 0:59:40.4 | 0:04:47.6 | 08:42.2 [24] | 24 | 08:17.4 [23] | 24 | 08:17.2 [23] | 23 | 08:16.9 [19] | 23 | 08:35.1 [29] | 22 | 08:35.2 [27] | 23 | 08:56.2 [31] | 25 | ||
26 | 5 | HEKELE Emil | 1977 | ZEKOF TEAM | 26. / Muži | 1:00:04.4 | 0:05:11.7 | 08:24.9 [17] | 17 | 08:35.2 [35] | 26 | 08:25.5 [27] | 27 | 08:26.6 [27] | 28 | 08:32.2 [27] | 26 | 08:33.2 [26] | 27 | 09:06.7 [32] | 26 | ||
27 | 39 | STLOUKAL Štěpán | 2000 | ACT leraK Blansko | 27. / Muži | 1:00:10.4 | 0:05:17.6 | 08:43.2 [26] | 26 | 08:50.4 [39] | 35 | 08:25.5 [26] | 33 | 08:38.8 [32] | 32 | 08:31.4 [25] | 30 | 08:27.4 [23] | 28 | 08:33.4 [23] | 27 | ||
28 | 53 | CASTILLE Noé | 2002 | cross team legendre | 28. / Muži | 1:00:21.1 | 0:05:28.4 | 08:16.9 [13] | 13 | 08:06.2 [12] | 14 | 08:12.2 [16] | 14 | 08:22.7 [23] | 18 | 08:23.4 [23] | 19 | 08:51.4 [31] | 21 | 10:08.1 [36] | 28 | ||
29 | 27 | HULA Robert | 2000 | Expres Cz - Tufo Team KolÍn | 29. / Muži | 1:00:22.2 | 0:05:29.4 | 09:07.5 [38] | 38 | 08:16.8 [22] | 33 | 08:31.2 [31] | 31 | 08:37.3 [30] | 29 | 08:21.3 [21] | 28 | 08:45.6 [29] | 29 | 08:42.2 [27] | 29 | ||
30 | 34 | SCHNEIDER Lilian | 2000 | cross team legendre | 30. / Muži | 1:00:23.9 | 0:05:31.1 | 08:11.7 [10] | 10 | 08:09.2 [16] | 11 | 08:59.2 [39] | 24 | 10:03.6 [48] | 37 | 08:16.2 [16] | 35 | 08:17.4 [16] | 30 | 08:26.4 [19] | 30 | ||
31 | 47 | GABRIEL Timothé | 2002 | UVCCharleville-Mezieres | 31. / Muži | 1:00:49.6 | 0:05:56.9 | 08:51.2 [31] | 31 | 08:29.1 [30] | 30 | 08:37.9 [34] | 32 | 08:53.1 [38] | 34 | 08:48.9 [35] | 36 | 08:26.9 [22] | 32 | 08:42.2 [26] | 31 | ||
32 | 28 | KUČERA Jakub | 2001 | Expres Cz - Tufo Team KolÍn | 32. / Muži | 1:00:51.6 | 0:05:58.9 | 09:10.4 [43] | 43 | 08:30.4 [33] | 38 | 08:32.6 [32] | 36 | 08:29.9 [28] | 33 | 08:35.7 [30] | 32 | 08:46.6 [30] | 31 | 08:45.7 [30] | 32 | ||
33 | 36 | BENDA Michal | 1983 | TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA | 33. / Muži | 1:00:52.6 | 0:05:59.9 | 08:52.2 [33] | 33 | 08:30.1 [32] | 32 | 08:30.4 [30] | 30 | 08:40.9 [33] | 30 | 08:43.9 [34] | 31 | 08:51.7 [32] | 33 | 08:43.1 [28] | 33 | ||
34 | 35 | SMOLA Lukáš | 1992 | TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s. | 34. / Muži | 1:01:50.7 | 0:06:57.9 | 09:00.4 [36] | 36 | 08:25.2 [28] | 34 | 08:36.7 [33] | 35 | 08:49.9 [37] | 35 | 08:41.2 [32] | 34 | 09:00.9 [33] | 34 | 09:16.2 [34] | 34 | ||
35 | 30 | BERGAGNA Tommaso | 2001 | DP66 GIANT | 35. / Muži | 1:02:03.9 | 0:07:11.1 | 08:50.9 [29] | 29 | 08:29.7 [31] | 31 | 08:38.7 [35] | 34 | 08:38.5 [31] | 31 | 08:53.0 [36] | 33 | 09:16.9 [35] | 35 | 09:15.9 [33] | 35 | ||
36 | 51 | ZÁPOTOCKÝ Michal | 1996 | ČISTÝ SPORT | 36. / Muži | 1:02:11.7 | 0:07:18.9 | 08:58.7 [34] | 34 | 08:39.4 [37] | 36 | 08:39.9 [36] | 37 | 08:41.2 [34] | 36 | 08:43.7 [33] | 37 | 09:11.4 [34] | 36 | 09:17.2 [35] | 36 | ||
37 | 49 | BIEL Szymon | 1987 | Grupa Kolarska Viktoria Rybnik | 37. / Muži | 0:55:08.0 | - 1 Lap(s) | 09:00.2 [35] | 35 | 08:37.9 [36] | 36 | 08:57.4 [38] | 38 | 09:00.9 [39] | 38 | 09:04.2 [37] | 38 | 10:27.2 [37] | 37 | --- | --- | ||
38 | 22 | HUBY Antoine | 2001 | cross team legendre | 38. / Muži | 0:55:18.4 | - 1 Lap(s) | 08:17.2 [14] | 14 | 07:58.9 [9] | 9 | 08:01.9 [11] | 8 | 08:12.9 [15] | 9 | 10:31.0 [44] | 29 | 12:16.3 [38] | 38 | --- | --- | ||
39 | 37 | PECHOUT Matěj | 2001 | TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA | 39. / Muži | 0:45:38.0 | - 2 Lap(s) | 09:09.2 [41] | 41 | 09:07.7 [44] | 42 | 08:48.4 [37] | 41 | 09:05.5 [40] | 39 | 09:27.1 [39] | 39 | --- | --- | --- | --- | ||
40 | 41 | METLIČKA Václav | 1973 | 3xV TEAM | 40. / Muži | 0:45:48.0 | - 2 Lap(s) | 09:10.2 [42] | 42 | 08:50.4 [40] | 41 | 09:02.9 [40] | 40 | 09:14.7 [44] | 40 | 09:29.6 [40] | 40 | --- | --- | --- | --- | ||
41 | 38 | ŠTĚPANÍK Jiří | 1992 | NUTREND SPECIALIZED RACING | 41. / Muži | 0:45:58.0 | - 2 Lap(s) | 09:08.2 [40] | 40 | 09:09.0 [45] | 43 | 09:15.9 [44] | 43 | 09:08.6 [41] | 43 | 09:16.1 [38] | 41 | --- | --- | --- | --- | ||
42 | 45 | FLÁMA Tomáš | 1997 | TS BOHEMIA BIKE TEAM | 42. / Muži | 0:46:13.0 | - 2 Lap(s) | 09:08.0 [39] | 39 | 08:40.9 [38] | 39 | 09:12.9 [42] | 39 | 09:38.2 [47] | 42 | 09:32.9 [41] | 42 | --- | --- | --- | --- | ||
43 | 40 | KUBÍN Michael | 1993 | ROHOZEC AMULET TEAM | 43. / Muži | 0:46:18.0 | - 2 Lap(s) | 09:04.7 [37] | 37 | 08:51.6 [41] | 40 | 09:15.2 [43] | 42 | 09:22.9 [45] | 41 | 09:43.4 [43] | 43 | --- | --- | --- | --- | ||
44 | 59 | PODRAZIL Tomáš | 1985 | TJ SOKOL HOLÉ VRCHY | 44. / Muži | 0:46:28.0 | - 2 Lap(s) | 09:28.7 [45] | 45 | 09:03.9 [43] | 45 | 09:07.6 [41] | 44 | 09:09.9 [42] | 44 | 09:37.6 [42] | 44 | --- | --- | --- | --- | ||
45 | 61 | VODRÁŽKA Vojtěch | 2002 | KC HLINSKO | 45. / Muži | 0:37:20.0 | - 3 Lap(s) | 09:24.9 [44] | 44 | 09:03.1 [42] | 44 | 09:22.9 [45] | 45 | 09:28.8 [46] | 45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
46 | 50 | WOLF Jan | 1989 | SK FAVORIT Bílina z.s. | 46. / Muži | 0:37:30.0 | - 3 Lap(s) | 09:30.7 [46] | 46 | 09:19.1 [46] | 46 | 09:28.4 [46] | 46 | 09:11.6 [43] | 46 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
47 | 48 | HEYMES Gauthier | 1995 | C.C. SARREBOURGEOIS | 47. / Muži | 0:37:40.0 | - 3 Lap(s) | 09:56.8 [49] | 49 | 09:25.4 [47] | 48 | 09:29.6 [47] | 47 | 08:48.1 [35] | 47 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
48 | 63 | SVATOŠ Václav | 1986 | TJ SOKOL HOLÉ VRCHY | 48. / Muži | 0:38:30.0 | - 3 Lap(s) | 09:55.7 [48] | 48 | 09:44.4 [49] | 49 | 10:00.6 [49] | 48 | 08:49.1 [36] | 48 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
49 | 19 | KOSTECKI Patryk | 1993 | UKS Krupiński Suszec - KONWA Bike | 49. / Muži | 0:30:38.0 | - 4 Lap(s) | 09:35.9 [47] | 47 | 09:40.2 [48] | 47 | 11:21.7 [50] | 49 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
50 | 42 | SKRBEK Jan | 2002 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 50. / Muži | 0:30:48.0 | - 4 Lap(s) | 10:27.7 [50] | 50 | 10:24.7 [50] | 50 | 09:55.5 [48] | 50 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
51 | 57 | JÍLEK Jakub | 1993 | CYCLI.CZ TEAM | 51. / Muži | 0:28:10.6 | - 5 Lap(s) | 10:53.4 [51] | 51 | 17:17.2 [51] | 51 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
52 | 60 | ŠŤASTNÝ Radim | 2001 | GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team | 52. / Muži | 0:28:38.0 | - 5 Lap(s) | 10:53.4 [52] | 52 | 17:44.5 [52] | 52 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 2 | VAN DER POEL David | 1992 | Alpecin-Fenix | . / Muži | DNF | --- | 07:59.0 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 14 | KOPECKÝ Tomas | 2000 | Pauwels Sauzen-Bingoal Cycling Team | . / Muži | DNF | --- | 08:13.2 [-] | --- | 16:26.9 [-] | --- | 25:06.1 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 24 | CAMRDA Karel | 2001 | ČEZ Cyklo Team Tábor | . / Muži | DNF | --- | 08:28.9 [-] | --- | 16:49.5 [-] | --- | 25:13.1 [-] | --- | 33:28.3 [-] | --- | 41:39.7 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 58 | FRYDRYCH Tomáš Christian | 1974 | AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV | . / Muži | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |