TOI TOI CUP 2020 - Holé Vrchy

MTB
DATUM :27.9.2020 MÍSTO :Holé Vrchy

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 #
1 1 detail závodníka BAŽANT Kryštof CZE 2007 TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 1. /  Starší žáci 0:22:32.8 0:00:00.0 07:31.7 [1] 1 07:31.4 [1] 1 07:29.6 [1] 1
2 5 detail závodníka MITÁŠ Robert CZE 2007 SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM 2. /  Starší žáci 0:22:52.0 0:00:19.2 07:37.4 [2] 2 07:34.7 [2] 2 07:39.8 [4] 2
3 2 detail závodníka HÁJEK Tomáš CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 3. /  Starší žáci 0:23:01.8 0:00:29.0 07:37.7 [3] 3 07:46.7 [4] 3 07:37.3 [3] 3
4 15 detail závodníka KUKLA Dominik CZE 2007 ADASTRA Cycling Team 4. /  Starší žáci 0:23:10.5 0:00:37.7 08:02.1 [10] 10 07:37.9 [3] 4 07:30.4 [2] 4
5 23 detail závodníka JOHN Antonín CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 5. /  Starší žáci 0:23:34.0 0:01:01.2 07:51.7 [4] 4 07:48.6 [5] 5 07:53.7 [9] 5
6 9 detail závodníka NÁGR Ondřej CZE 2007 CYCLING ACADEMY TÁBOR 6. /  Starší žáci 0:23:41.3 0:01:08.4 07:56.9 [5] 5 07:54.7 [6] 6 07:49.6 [7] 6
7 4 detail závodníka SVOBODA David CZE 2008 ADASTRA Cycling Team 7. /  Starší žáci 0:23:45.3 0:01:12.5 08:01.4 [8] 8 07:55.7 [8] 8 07:48.2 [5] 7
8 20 detail závodníka KOLÁŘ David CZE 2007 ADASTRA Cycling Team 8. /  Starší žáci 0:23:46.1 0:01:13.3 08:02.6 [11] 11 07:55.2 [7] 9 07:48.2 [6] 8
9 8 detail závodníka RAŠKA Lukáš CZE 2007 Short Bike Academy Opletal 9. /  Starší žáci 0:23:47.6 0:01:14.7 07:57.4 [6] 6 07:59.2 [9] 7 07:50.9 [8] 9
10 3 detail závodníka SEVERYN Richard CZE 2007 Expres.CZ-Tufo Team Kolín 10. /  Starší žáci 0:24:22.6 0:01:49.7 07:57.7 [7] 7 08:22.9 [12] 10 08:01.9 [11] 10
11 6 detail závodníka TESAŘÍK Jakub CZE 2008 CYKLO TEAM KOLARNA 11. /  Starší žáci 0:24:26.0 0:01:53.2 08:01.9 [9] 9 08:24.9 [13] 11 07:59.1 [10] 11
12 34 detail závodníka KLICMAN Lukáš CZE 2008 CYCLING ACADEMY TÁBOR 12. /  Starší žáci 0:24:39.5 0:02:06.7 08:17.6 [13] 13 08:18.2 [10] 12 08:03.6 [13] 12
13 14 detail závodníka PŘENOSIL Marek CZE 2007 TJ STADION LOUNY 13. /  Starší žáci 0:24:52.3 0:02:19.5 08:12.9 [12] 12 08:37.2 [19] 14 08:02.1 [12] 13
14 7 detail závodníka VAŠÍČEK Denis CZE 2008 ADASTRA Cycling Team 14. /  Starší žáci 0:25:02.8 0:02:30.0 08:19.1 [15] 15 08:19.7 [11] 13 08:23.9 [17] 14
15 32 detail závodníka HARLENDER Lukáš CZE 2007 CYKLO TEAM KOLARNA 15. /  Starší žáci 0:25:20.6 0:02:47.7 08:18.1 [14] 14 08:32.1 [16] 15 08:30.2 [21] 15
16 13 detail závodníka KRISTL Lukáš CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 16. /  Starší žáci 0:25:28.5 0:02:55.7 08:31.1 [17] 17 08:30.7 [15] 16 08:26.7 [19] 16
17 21 detail závodníka NĚMEC Jakub CZE 2007 Cykloteam Ostrov 17. /  Starší žáci 0:25:33.0 0:03:00.2 08:46.4 [24] 24 08:25.7 [14] 17 08:20.9 [15] 17
18 26 detail závodníka PURNOCH Jan CZE 2008 SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM 18. /  Starší žáci 0:25:39.0 0:03:06.2 08:44.1 [22] 22 08:33.4 [17] 19 08:21.4 [16] 18
19 45 detail závodníka DĚTÁK Mikuláš CZE 2007 ADASTRA Cycling Team 19. /  Starší žáci 0:25:40.0 0:03:07.2 08:35.1 [18] 18 08:39.0 [21] 18 08:25.8 [18] 19
20 49 detail závodníka ELČKNER Nick CZE 2007 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 20. /  Starší žáci 0:25:40.3 0:03:07.4 08:38.1 [19] 19 08:41.7 [24] 20 08:20.4 [14] 20
21 53 detail závodníka MEIER Tomáš CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 21. /  Starší žáci 0:26:04.8 0:03:32.0 08:44.7 [23] 23 08:35.8 [18] 22 08:44.2 [24] 21
22 18 detail závodníka BURSA Filip CZE 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 22. /  Starší žáci 0:26:08.8 0:03:35.9 08:28.6 [16] 16 08:51.6 [27] 21 08:48.4 [27] 22
23 24 detail závodníka KRULIŠ Jan CZE 2007 TJ STADION LOUNY 23. /  Starší žáci 0:26:13.3 0:03:40.4 08:49.7 [26] 26 08:39.2 [22] 25 08:44.3 [25] 23
24 17 detail závodníka POSPÍŠIL Filip CZE 2007 SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM 24. /  Starší žáci 0:26:15.3 0:03:42.4 08:47.9 [25] 25 08:40.1 [23] 24 08:47.2 [26] 24
25 16 detail závodníka VÝBORNÝ Kryštof CZE 2007 SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM 25. /  Starší žáci 0:26:16.5 0:03:43.7 08:43.9 [21] 21 08:43.9 [25] 23 08:48.6 [28] 25
26 10 detail závodníka HOFMAN Eliáš CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 26. /  Starší žáci 0:26:17.0 0:03:44.2 08:38.7 [20] 20 09:09.1 [32] 28 08:29.1 [20] 26
27 19 detail závodníka HAVELKA Matěj CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 27. /  Starší žáci 0:26:23.8 0:03:50.9 08:50.9 [27] 27 08:38.7 [20] 26 08:54.1 [30] 27
28 48 detail závodníka BLAŽEK Aleš CZE 2007 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 28. /  Starší žáci 0:26:42.0 0:04:09.2 08:53.9 [28] 28 08:47.4 [26] 27 09:00.7 [31] 28
29 36 detail závodníka MEJSTŘÍK Martin CZE 2008 Expres Cz - Tufo Team KolÍn 29. /  Starší žáci 0:27:00.5 0:04:27.7 09:01.9 [31] 31 09:19.7 [35] 32 08:38.9 [22] 29
30 33 detail závodníka BREDLER Jonáš Pavel CZE 2008 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 30. /  Starší žáci 0:27:02.0 0:04:29.2 09:01.4 [30] 30 09:07.7 [31] 30 08:52.9 [29] 30
31 35 detail závodníka KREŠÁK Jáchym CZE 2008 CYCLING ACADEMY TÁBOR 31. /  Starší žáci 0:27:03.3 0:04:30.4 09:14.1 [32] 32 09:06.1 [28] 31 08:42.9 [23] 31
32 39 detail závodníka SVĚRKOT Daniel CZE 2008 Bike 2000 32. /  Starší žáci 0:27:22.1 0:04:49.2 08:58.4 [29] 29 09:06.6 [29] 29 09:17.0 [33] 32
33 38 detail závodníka KLVAŇ Mikuláš CZE 2008 Expres Cz - Tufo Team KolÍn 33. /  Starší žáci 0:27:47.0 0:05:14.2 09:25.6 [34] 34 09:07.2 [30] 33 09:14.1 [32] 33
34 22 detail závodníka JAROŠ Nikola CZE 2007 ČISTÝ SPORT 34. /  Starší žáci 0:28:27.6 0:05:54.7 09:24.4 [33] 33 09:24.7 [36] 34 09:38.5 [38] 34
35 40 detail závodníka KLVAŇ Marek CZE 2008 Expres Cz - Tufo Team KolÍn 35. /  Starší žáci 0:28:29.5 0:05:56.7 09:52.9 [37] 37 09:11.9 [33] 35 09:24.7 [35] 35
36 44 detail závodníka ALINA Adam Hugo CZE 2007 ADASTRA Cycling Team 36. /  Starší žáci 0:28:39.5 0:06:06.7 10:03.2 [38] 38 09:18.6 [34] 37 09:17.7 [34] 36
37 27 detail závodníka VANKA Matouš CZE 2007 Expres Cz - Tufo Team KolÍn 37. /  Starší žáci 0:28:56.1 0:06:23.2 09:50.1 [36] 36 09:29.6 [37] 36 09:36.2 [36] 37
38 12 detail závodníka KERL Sebastian CZE 2007 Author team Stupno 38. /  Starší žáci 0:29:25.0 0:06:52.2 09:37.9 [35] 35 09:47.9 [40] 38 09:59.2 [42] 38
39 41 detail závodníka BLAHOUT Jonáš CZE 2008 DUKLA PRAHA 39. /  Starší žáci 0:29:29.3 0:06:56.4 10:05.9 [39] 39 09:45.6 [39] 40 09:37.7 [37] 39
40 46 detail závodníka KRYL Karol CZE 2008 ADASTRA Cycling Team 40. /  Starší žáci 0:29:36.5 0:07:03.7 10:08.9 [41] 41 09:30.4 [38] 39 09:57.1 [40] 40
41 51 detail závodníka HRONEK Jaroslav CZE 2007 SK BIKETIME BULLS PÍSEK 41. /  Starší žáci 0:29:54.5 0:07:21.7 10:06.4 [40] 40 10:08.4 [42] 41 09:39.7 [39] 41
42 47 detail závodníka BUBLÍK František CZE 2008 ADASTRA Cycling Team 42. /  Starší žáci 0:30:34.0 0:08:01.2 10:45.6 [44] 44 09:50.5 [41] 43 09:57.8 [41] 42
43 52 detail závodníka KORBEL Matyáš CZE 2007 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 43. /  Starší žáci 0:30:55.3 0:08:22.4 10:15.4 [42] 42 10:20.0 [44] 42 10:19.9 [45] 43
44 43 detail závodníka KAMENÍK Jan CZE 2008 BIKE puzzle team 44. /  Starší žáci 0:31:33.0 0:09:00.1 10:26.1 [43] 43 10:41.1 [46] 44 10:25.6 [47] 44
45 42 detail závodníka LAZUR Josef CZE 2007 ACS Drak Vrbno 45. /  Starší žáci 0:31:38.3 0:09:05.4 10:46.6 [45] 45 10:49.1 [47] 46 10:02.4 [43] 45
46 31 detail závodníka LESAGE Radek CZE 2008 SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM 46. /  Starší žáci 0:31:38.5 0:09:05.6 11:01.8 [47] 47 10:17.7 [43] 45 10:18.9 [44] 46
47 30 detail závodníka MIŇOVSKÝ Petr CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 47. /  Starší žáci 0:32:20.7 0:09:47.9 11:26.2 [48] 48 10:24.6 [45] 47 10:29.9 [48] 47
48 37 detail závodníka TÓTH Erik CZE 2008 G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 48. /  Starší žáci 0:32:38.2 0:10:05.4 10:59.1 [46] 46 11:13.6 [48] 48 10:25.4 [46] 48

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru