TOI TOI CUP 2020 - Holé Vrchy

MTB
DATUM :27.9.2020 MÍSTO :Holé Vrchy

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 # Lap5 # Lap6 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 # Lap5 # Lap6 #
1 3 detail závodníka STRÁNSKÝ Matěj CZE 2003 IVAR CS - AUTHOR TEAM 1. /  Junioři 0:38:53.7 0:00:00.0 06:29.1 [1] 1 06:33.2 [5] 1 06:30.4 [3] 2 06:28.6 [2] 1 06:36.1 [3] 1 06:16.0 [1] 1
2 5 detail závodníka VANDERLINDEN Lukas BEL 2003 Cannibal Team 2. /  Junioři 0:39:03.4 0:00:09.7 06:34.8 [5] 5 06:28.4 [1] 5 06:29.9 [1] 3 06:28.4 [1] 2 06:35.9 [2] 2 06:25.7 [2] 2
3 2 detail závodníka KOPECKÝ Matyáš CZE 2003 Callant - Pauwels Sauzen CT 3. /  Junioři 0:39:08.9 0:00:15.2 06:29.4 [2] 2 06:33.4 [6] 4 06:30.7 [4] 4 06:28.6 [3] 3 06:35.9 [1] 3 06:30.7 [3] 3
4 8 detail závodníka MASCIARELLI Lorenzo ITA 2003 Callant - Pauwels Sauzen CT 4. /  Junioři 0:39:24.9 0:00:31.2 06:31.6 [4] 4 06:30.7 [3] 1 06:30.4 [2] 1 06:37.4 [5] 4 06:42.2 [4] 4 06:32.5 [4] 4
5 7 detail závodníka JINDŘICH Pavel CZE 2003 TJ STADION LOUNY 5. /  Junioři 0:39:45.1 0:00:51.4 06:29.8 [3] 3 06:32.5 [4] 3 06:33.9 [5] 5 06:36.2 [4] 5 06:45.7 [6] 5 06:46.9 [8] 5
6 9 detail závodníka PONCHON Eliote FRA 2003 Vélo Club Villefranche Beaujolais 6. /  Junioři 0:40:42.7 0:01:48.9 06:57.8 [15] 15 06:38.4 [7] 10 06:39.4 [6] 6 06:43.9 [6] 6 06:48.4 [7] 6 06:54.4 [10] 6
7 6 detail závodníka KIELY Joe GBR 2003 UVCCharleville-Mezieres 7. /  Junioři 0:40:57.4 0:02:03.7 06:35.1 [6] 6 06:29.7 [2] 6 07:11.4 [18] 7 07:05.2 [13] 9 07:01.7 [11] 9 06:34.2 [5] 7
8 10 detail závodníka DOLEŽAL Tomáš CZE 2003 IVAR CS - AUTHOR TEAM 8. /  Junioři 0:41:01.9 0:02:08.1 06:58.6 [16] 16 06:46.4 [9] 12 06:50.7 [9] 12 06:45.4 [7] 8 06:58.4 [10] 7 06:42.2 [6] 8
9 14 detail závodníka DOSTÁL Václav CZE 2003 ČEZ Cyklo Team Tábor 9. /  Junioři 0:41:06.2 0:02:12.4 06:36.1 [8] 8 06:46.9 [10] 7 06:58.4 [10] 9 07:00.2 [10] 10 07:01.9 [12] 10 06:42.5 [7] 9
10 45 detail závodníka DE MOYER Kenay BEL 2004 Acrog-Tormans Balen BC 10. /  Junioři 0:41:09.9 0:02:16.1 06:48.3 [9] 9 06:45.9 [8] 9 06:46.7 [7] 8 06:59.6 [9] 7 07:01.9 [13] 8 06:47.2 [9] 10
11 4 detail závodníka ANCHAIN Paul FRA 2003 Flandres lys elite cyclisme 11. /  Junioři 0:41:25.9 0:02:32.2 06:35.6 [7] 7 06:48.7 [13] 8 07:04.7 [14] 10 07:07.9 [15] 11 06:50.1 [8] 11 06:58.7 [11] 11
12 49 detail závodníka SEEMAN Adam CZE 2004 TJ STADION LOUNY 12. /  Junioři 0:41:38.4 0:02:44.6 07:15.9 [21] 21 06:47.7 [11] 18 06:58.7 [11] 16 06:52.4 [8] 13 06:43.9 [5] 12 06:59.7 [12] 12
13 21 detail závodníka JECH Filip CZE 2004 ADASTRA Cycling Team 13. /  Junioři 0:41:55.2 0:03:01.4 06:52.3 [13] 13 06:58.7 [16] 14 07:03.5 [13] 15 07:00.4 [11] 14 06:55.9 [9] 14 07:04.2 [15] 13
14 23 detail závodníka KERL Maximilian CZE 2004 Author team Stupno 14. /  Junioři 0:42:05.4 0:03:11.6 06:56.3 [14] 14 06:48.4 [12] 11 06:50.7 [8] 11 07:05.4 [14] 12 07:09.4 [15] 13 07:14.9 [20] 14
15 27 detail závodníka FRÜHAUF Jan CZE 2004 ČEZ Cyklo Team Tábor 15. /  Junioři 0:42:30.7 0:03:36.9 06:51.6 [11] 11 06:53.9 [15] 13 07:08.4 [17] 13 07:08.9 [16] 16 07:15.4 [16] 15 07:12.2 [18] 15
16 42 detail závodníka KUSCHLA Silas GER 2004 WAC-Team Belgie 16. /  Junioři 0:42:45.7 0:03:51.9 06:51.9 [12] 12 07:02.4 [18] 16 06:59.9 [12] 14 07:02.9 [12] 15 07:21.4 [21] 16 07:26.9 [25] 16
17 37 detail závodníka CLEF Antoine FRA 2004 Vc st croix en plaine 17. /  Junioři 0:42:55.1 0:04:01.4 07:11.3 [18] 18 06:58.7 [16] 19 07:05.2 [15] 17 07:11.2 [17] 17 07:05.9 [14] 17 07:22.7 [24] 17
18 12 detail závodníka VYKYDAL Jaroslav CZE 2003 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 18. /  Junioři 0:43:31.4 0:04:37.6 07:00.1 [17] 17 06:53.9 [14] 15 07:45.2 [31] 19 07:17.9 [18] 18 07:19.1 [17] 18 07:15.0 [21] 18
19 30 detail závodníka ŠÍSL Bořek CZE 2004 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 19. /  Junioři 0:43:35.9 0:04:42.1 07:13.1 [20] 20 07:14.1 [23] 20 07:22.9 [23] 20 07:21.9 [22] 20 07:21.1 [18] 19 07:02.4 [13] 19
20 32 detail závodníka VIK Matěj CZE 2004 DUKLA PRAHA 20. /  Junioři 0:43:36.9 0:04:43.1 07:17.4 [26] 26 07:10.1 [21] 21 07:24.2 [24] 21 07:20.7 [20] 21 07:21.4 [20] 20 07:02.9 [14] 20
21 24 detail závodníka TERŠL Robin CZE 2004 ČEZ Cyklo Team Tábor 21. /  Junioři 0:44:08.9 0:05:15.1 07:16.3 [22] 22 07:22.6 [25] 23 07:20.9 [22] 22 07:28.1 [23] 22 07:31.6 [23] 22 07:08.9 [16] 21
22 29 detail závodníka MAJDANICS Marek CZE 2004 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 22. /  Junioři 0:44:09.2 0:05:15.4 07:52.8 [35] 35 07:07.4 [19] 27 07:12.6 [19] 24 07:18.2 [19] 23 07:21.9 [22] 21 07:16.0 [22] 22
23 20 detail závodníka KUBÍK Adam CZE 2003 ČEZ Cyklo Team Tábor 23. /  Junioři 0:44:36.4 0:05:42.6 06:51.1 [10] 10 07:08.4 [20] 17 07:16.9 [20] 18 07:50.2 [30] 19 08:11.4 [26] 23 07:18.1 [23] 23
24 31 detail závodníka POSPÍŠIL Matěj CZE 2004 Expres Cz - Tufo Team KolÍn 24. /  Junioři 0:44:39.9 0:05:46.1 07:32.8 [29] 29 07:33.9 [27] 31 07:38.9 [28] 29 07:21.2 [21] 26 07:21.2 [19] 26 07:11.7 [17] 24
25 48 detail závodníka HRSTKA Vojtěch CZE 2003 GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team 25. /  Junioři 0:44:40.6 0:05:46.9 07:32.4 [28] 28 07:20.4 [24] 25 07:20.4 [21] 25 07:38.9 [26] 25 07:34.9 [24] 24 07:13.4 [19] 25
26 25 detail závodníka MÜLLER Mirek CZE 2004 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 26. /  Junioři 0:45:26.4 0:06:32.6 07:16.6 [23] 23 07:11.4 [22] 22 07:32.4 [26] 23 07:39.9 [27] 24 07:47.4 [25] 25 07:58.4 [26] 26
27 39 detail závodníka GUÉRIN Morgan SUI 2004 Team HUMARD Velo-Passion 27. /  Junioři 0:38:56.0 - 1 Lap(s) 07:16.6 [23] 23 07:36.2 [28] 24 07:39.2 [29] 26 07:35.4 [25] 27 08:48.5 [29] 27 --- ---
28 34 detail závodníka ŠVEC Libor CZE 2004 ČEZ Cyklo Team Tábor 28. /  Junioři 0:39:06.0 - 1 Lap(s) 07:38.6 [30] 30 07:22.9 [26] 29 07:30.9 [25] 27 07:34.9 [24] 28 08:58.4 [30] 28 --- ---
29 19 detail závodníka CHOJNACKI Kacper POL 2003 UKS Krupiński Suszec - KONWA Bike 29. /  Junioři 0:39:16.0 - 1 Lap(s) 07:16.9 [25] 25 07:44.1 [32] 28 07:39.7 [30] 28 07:55.4 [32] 29 08:39.7 [28] 29 --- ---
30 17 detail závodníka FISCHER Timo AUT 2003 RV Dornbirn / BSK Graf MTB Team 30. /  Junioři 0:39:26.0 - 1 Lap(s) 07:45.1 [33] 33 07:39.4 [30] 33 07:46.6 [33] 33 07:43.1 [29] 32 08:31.5 [27] 30 --- ---
31 26 detail závodníka VENC Adam CZE 2004 GT OPPORTUNITY BRNO 31. /  Junioři 0:39:46.0 - 1 Lap(s) 07:20.1 [27] 27 07:38.9 [29] 26 07:52.4 [34] 30 07:55.4 [31] 31 08:59.0 [31] 31 --- ---
32 38 detail závodníka GRAF Noan SUI 2004 Team Velo Galerie Kerzers / VC Payerne 32. /  Junioři 0:39:56.0 - 1 Lap(s) 07:39.1 [31] 31 07:39.6 [31] 32 07:38.2 [27] 31 07:41.9 [28] 30 09:16.9 [32] 32 --- ---
33 28 detail závodníka PAŘEZ Tomáš CZE 2004 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 33. /  Junioři 0:31:56.0 - 2 Lap(s) 07:12.8 [19] 19 07:53.6 [34] 30 07:54.7 [35] 32 08:54.6 [36] 33 --- --- --- ---
34 33 detail závodníka ČERNÝ Patrik CZE 2004 SK VELO PRAHA 34. /  Junioři 0:32:06.0 - 2 Lap(s) 07:50.6 [34] 34 07:48.4 [33] 34 07:45.4 [32] 34 08:41.4 [35] 34 --- --- --- ---
35 35 detail závodníka KLICMAN Adam CZE 2004 CYCLING ACADEMY TÁBOR 35. /  Junioři 0:32:16.0 - 2 Lap(s) 07:44.4 [32] 32 08:00.4 [35] 35 08:03.7 [36] 35 08:27.4 [34] 35 --- --- --- ---
36 47 detail závodníka KOUBA Daniel CZE 2004 CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK 36. /  Junioři 0:32:26.0 - 2 Lap(s) 08:02.3 [36] 36 08:01.9 [36] 36 08:04.4 [37] 36 08:17.1 [33] 36 --- --- --- ---
37 44 detail závodníka HAVELKA Štěpán CZE 2004 ADASTRA Cycling Team 37. /  Junioři 0:24:56.0 - 3 Lap(s) 08:11.3 [37] 37 08:19.7 [37] 37 08:24.9 [38] 37 --- --- --- --- --- ---
38 36 detail závodníka KVÁČ David CZE 2004 Kc Kooperativa Jablonec Nad Nisou Z.s. 38. /  Junioři 0:25:06.0 - 3 Lap(s) 08:51.1 [38] 38 09:07.9 [38] 38 07:06.8 [16] 38 --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru