28. AUTHOR Král Šumavy MTB 2021 - memoriál Františka Šraita

MTB
DATUM :28.8.2021 MÍSTO :Klatovy, Luby

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 1.Mezičas #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 1.Mezičas #
1 2001 detail závodníka GEBHARD Martin GER 1989 RC Herpersdorf 1919 2:21:03.0 0:00:00.0 1:39:21.9 1
2 2511 detail závodníka STRÁNSKÝ Vojtěch CZE 1990 DexterCycling 2:26:13.5 0:05:10.4 1:45:01.6 2
3 2240 detail závodníka LISIČAN Petr CZE 1990 UNLIMITED KM TRADING CZ 2:33:10.4 0:12:07.3 1:47:14.9 3
4 2449 detail závodníka HORYNA Josef CZE 1997 Fischer ski klub Šumava Vimperk 2:43:15.8 0:22:12.8 1:56:27.9 4
5 2485 detail závodníka ŠPINER Kamil SVK 1985 DURATEC 2:47:28.5 0:26:25.4 2:00:07.9 6
6 2003 detail závodníka ŘÍHA Karel CZE 1990 Kross Železná Ruda 2:52:21.8 0:31:18.7 2:01:29.9 7
7 2435 detail závodníka BEŠTA Martin CZE 1989 --- 2:52:39.2 0:31:36.2 2:02:31.7 8
8 2309 detail závodníka ŠÁCHA Milan CZE 1993 Děti Kleti 2:52:56.2 0:31:53.1 1:58:06.7 5
9 2385 detail závodníka VETROVSKY Ales CZE 1982 Brdska jizda 2:59:25.1 0:38:22.0 2:05:43.9 9
10 2379 detail závodníka MALÝ Jan CZE 1991 --- 3:02:34.4 0:41:31.3 2:10:44.2 11
12 2373 detail závodníka BARTOŠ Zdeněk CZE 1982 Karlovy Vary 3:06:50.8 0:45:47.7 2:10:50.4 12
13 2005 detail závodníka BUZIJANS Raitis LAT 1987 --- 3:07:57.4 0:46:54.3 2:13:32.4 14
14 2376 detail závodníka INGRIŠ Marek CZE 1998 MTB Nýřany 3:08:07.8 0:47:04.7 2:13:12.4 13
15 1356 detail závodníka BÁRTÍK Petr CZE 1991 --- 3:12:04.2 0:51:01.1 2:16:49.4 15
16 2418 detail závodníka ROKYTA Kryštof CZE 1990 Lucky team 3:15:45.5 0:54:42.4 2:18:08.2 16
17 2222 detail závodníka KOTIŠ Jan CZE 1998 Zaměstnanci měsíce/MTB Ježíkov 3:19:38.8 0:58:35.7 2:19:19.7 17
18 2012 detail závodníka DĚDIČ Petr CZE 1994 Děti Kleti 3:20:02.9 0:58:59.8 2:24:25.1 24
19 2514 detail závodníka VIKTORA Václav CZE 1992 MC Český ráj/BUDSPOT 3:20:18.1 0:59:15.0 2:20:12.9 18
20 2542 detail závodníka JANKŮ Rostislav CZE 1992 --- 3:21:17.1 1:00:14.0 2:24:00.7 22
21 2150 detail závodníka DOLEJŠ Michal CZE 1987 --- 3:21:45.1 1:00:42.0 2:23:02.9 19
22 2023 detail závodníka JAKUBA Tomáš CZE 2002 OP KOLA 3:23:10.0 1:02:06.9 2:23:25.5 20
23 2428 detail závodníka VACEK Tomáš CZE 1983 Cyklosport pit-stop.cz Klatovy 3:23:55.8 1:02:52.7 2:23:27.5 21
24 2301 detail závodníka STULÍK Jiří CZE 1998 Zaměstnanci měsíce 3:27:40.5 1:06:37.4 2:24:02.5 23
25 2158 detail závodníka EDER Jaroslav CZE 1994 Zaměstnanci měsíce 3:28:01.7 1:06:58.7 2:28:29.7 26
26 2030 detail závodníka ZEMÁNEK Robert CZE 1989 --- 3:29:16.7 1:08:13.6 2:31:05.2 30
27 2015 detail závodníka KUBOVSKÝ Tomáš CZE 1993 --- 3:29:18.3 1:08:15.2 2:27:28.5 25
28 2132 detail závodníka BUREŠ Pavel CZE 1982 NKT KABLO 3:30:47.2 1:09:44.1 2:29:52.8 28
29 2319 detail závodníka ŠTROS Martin CZE 1983 NKT KABLO 3:31:13.1 1:10:10.0 2:31:35.5 31
30 2112 detail závodníka BALÁŽ Petr CZE 1987 Bier Racing Team 3:32:39.3 1:11:36.2 2:34:32.2 37
31 2121 detail závodníka BÍLEK Marek CZE 1987 --- 3:32:44.7 1:11:41.6 2:32:43.5 33
32 2438 detail závodníka FIALA Petr CZE 1988 --- 3:35:28.5 1:14:25.4 2:29:27.5 27
33 2548 detail závodníka ASKA Ondrej CZE 1989 Svinja Racing Team 3:39:04.3 1:18:01.2 2:33:00.5 34
34 2510 detail závodníka SOUBUSTA Petr CZE 1990 --- 3:39:51.8 1:18:48.7 2:34:04.7 35
35 2529 detail závodníka TOLAR Jakub CZE 1993 --- 3:40:07.8 1:19:04.7 2:34:13.2 36
36 2553 detail závodníka ŘEZANKA Václav CZE 2000 --- 3:40:26.2 1:19:23.1 2:32:32.0 32
37 2011 detail závodníka KABOUREK Roman CZE 1990 Velosport Domažlice 3:40:26.7 1:19:23.6 2:29:59.0 29
38 2137 detail závodníka BURKON Tomas CZE 1984 Faurecia Plzen 3:45:29.7 1:24:26.6 2:35:39.0 38
39 2034 detail závodníka POLLAK Michal CZE 1984 Faurecia Seating 3:46:47.0 1:25:43.9 2:39:30.0 39
40 2508 detail závodníka PAUR Milan CZE 1991 Faurecia Seating 3:47:02.3 1:25:59.3 2:41:17.7 40
41 2451 detail závodníka KERGIS Ricards LAT 2002 --- 3:54:09.8 1:33:06.7 2:45:56.7 42
42 2274 detail závodníka PODHRADSKÝ Jiří CZE 1989 Skelná Huť 3:57:29.8 1:36:26.7 2:46:38.7 43
43 2286 detail závodníka RUCZKOWSKI Lukáš CZE 1991 --- 3:58:13.0 1:37:09.9 2:48:05.5 45
44 2414 detail závodníka PALACKÝ Jiří CZE 1991 --- 3:59:40.2 1:38:37.1 2:50:29.0 46
45 2198 detail závodníka JŮZA David CZE 1982 --- 4:00:41.5 1:39:38.4 2:52:44.6 49
46 2530 detail závodníka MAŠEK Vojtěch CZE 1996 --- 4:01:37.2 1:40:34.1 2:48:03.5 44
47 2188 detail závodníka JANOUŠKOVEC Jiří CZE 1985 Zaměstnanci měsíce - Redbull Rampage příprava 4:02:52.4 1:41:49.4 2:51:46.3 47
48 2289 detail závodníka SAMEK Jaroslav CZE 1982 Explosiw Bike Team 4:06:12.2 1:45:09.1 2:54:27.8 52
49 2114 detail závodníka BÁRTA Michal CZE 1988 --- 4:08:49.3 1:47:46.2 2:44:50.5 41
50 2339 detail závodníka VEČL Ondřej CZE 1985 --- 4:08:52.3 1:47:49.2 2:57:41.3 53
51 2445 detail závodníka HAVEL Jiří CZE 1982 --- 4:10:04.7 1:49:01.6 2:53:29.8 51
52 2022 detail závodníka BENEŠ Jan CZE 1987 MTB Horoměřice 4:11:03.5 1:50:00.4 2:59:15.8 55
53 2464 detail závodníka PITEL Zbyněk CZE 1982 --- 4:11:22.8 1:50:19.7 2:59:48.3 57
54 2304 detail závodníka SYNÁČ Jiří CZE 1990 --- 4:11:54.7 1:50:51.7 2:52:57.3 50
55 2265 detail závodníka PAVELEK David CZE 1995 --- 4:11:56.7 1:50:53.6 2:52:43.3 48
56 2283 detail závodníka REPA David CZE 1986 --- 4:14:33.4 1:53:30.3 3:01:14.8 59
57 2275 detail závodníka POLENA Michal CZE 1988 --- 4:16:01.7 1:54:58.6 3:02:10.0 61
58 2521 detail závodníka HLOUŠEK Jiří CZE 1986 --- 4:20:06.7 1:59:03.6 2:59:41.3 56
59 2442 detail závodníka FÜRBACHER Michal CZE 1986 --- 4:21:10.2 2:00:07.1 3:01:43.5 60
60 1340 detail závodníka VONDRÁŠEK Štěpán CZE 1988 Goodwood team 4:21:23.6 2:00:20.5 3:01:10.3 58
61 2472 detail závodníka ŘEŘÁBEK Adam CZE 1992 Faurecia Plzen 4:23:12.4 2:02:09.3 3:06:44.5 64
62 2515 detail závodníka VLASÁK Tomáš CZE 2000 --- 4:23:23.0 2:02:19.9 3:05:54.8 63
63 2203 detail závodníka KINDL Michal CZE 1988 COPR TJ PŘEŠTICE 4:23:52.2 2:02:49.1 2:58:50.0 54
64 2338 detail závodníka VÁVRŮ Jiří CZE 1985 --- 4:26:50.9 2:05:47.8 3:08:27.5 65
65 2409 detail závodníka LIŠKA Roman CZE 1983 --- 4:28:26.3 2:07:23.2 3:04:23.8 62
66 2276 detail závodníka PONOCNÝ Tomáš CZE 1993 Kanális 4:32:03.3 2:11:00.2 3:11:28.8 67
67 2124 detail závodníka BOITEAU Eric FRA 1995 Faurecia Plzen 4:35:58.0 2:14:54.9 3:09:24.8 66
68 2126 detail závodníka BOTH Martin CZE 1991 --- 4:36:16.2 2:15:13.1 3:13:22.9 69
69 2262 detail závodníka OULEHLE Martin CZE 1983 FRIGOTRANS OULEHLE S.R.O 4:36:43.2 2:15:40.1 3:11:40.1 68
70 2486 detail závodníka ŠTANCL Štěpán CZE 1989 --- 4:37:43.9 2:16:40.9 3:14:45.0 70
71 2507 detail závodníka NOVÁK Martin SVK 1986 Faurecia Seating 4:38:44.4 2:17:41.3 3:16:12.3 72
72 2452 detail závodníka KLASNA Jaroslav CZE 1983 --- 4:42:15.7 2:21:12.6 3:28:43.6 86
73 2129 detail závodníka BREJCHA Lukáš CZE 1991 --- 4:42:28.7 2:21:25.6 3:26:39.1 81
74 2334 detail závodníka VADLEJCH Miroslav CZE 1988 Faurecia Seating 4:43:50.4 2:22:47.3 3:16:17.0 73
75 2314 detail závodníka ŠMÍD Martin CZE 2000 --- 4:44:37.6 2:23:34.5 3:26:45.8 82
76 2327 detail závodníka TOUPAL Jakub CZE 1989 Bier Racing Team 4:46:23.9 2:25:20.9 3:31:21.8 91
77 2204 detail závodníka KLŮC Martin CZE 1987 Faurecia Plzen 4:46:41.3 2:25:38.2 3:22:02.1 79
78 2549 detail závodníka BURES Stepan CZE 1987 Svinja Racing Team 4:47:37.9 2:26:34.8 3:19:27.1 77
79 2370 detail závodníka STICHENWIRTH Robin CZE 1984 Faurecia Seating 4:49:13.6 2:28:10.5 3:27:15.8 84
80 2345 detail závodníka VOJÍŘ Patrik CZE 1992 Kanális 4:50:11.2 2:29:08.1 3:16:54.1 74
81 2372 detail závodníka VANĚK Michael CZE 1988 Faurecia Seating 4:51:22.5 2:30:19.4 3:19:21.8 76
82 2269 detail závodníka PERGL Ondřej CZE 1987 Válcovna Spáňov 4:51:39.7 2:30:36.6 3:28:11.8 85
83 2224 detail závodníka KOUTNÍK Miroslav CZE 1997 --- 4:51:45.6 2:30:42.5 3:33:23.1 92
84 2223 detail závodníka KOUTNÍK Lukáš CZE 1999 DZ Klatovy 4:51:46.3 2:30:43.2 3:33:31.6 95
85 2164 detail závodníka GÉCI Pavel CZE 1994 --- 4:52:58.8 2:31:55.7 3:19:01.8 75
86 2425 detail závodníka ŠVEC Ondřej CZE 1991 --- 4:53:52.1 2:32:49.0 3:30:33.6 88
87 2419 detail závodníka ŘÍHA Petr CZE 1993 --- 4:55:09.3 2:34:06.2 3:20:59.6 78
88 2246 detail závodníka MATOS Maxime FRA 1996 Faurecia Plzen 4:55:11.0 2:34:07.9 3:26:57.3 83
89 2357 detail závodníka ZUNT Miloš CZE 1986 --- 4:56:19.0 2:35:15.9 3:26:29.1 80
90 2272 detail závodníka PLCH Jiří CZE 1987 --- 4:57:42.3 2:36:39.2 3:31:00.6 90
91 2230 detail závodníka KRIZAN František CZE 1983 --- 4:58:24.4 2:37:21.3 3:30:39.1 89
92 2161 detail závodníka FRANC Štěpán CZE 1995 Faurecia Seating 5:02:07.4 2:41:04.3 3:15:02.3 71
93 2412 detail závodníka NECKAŘ Petr CZE 1982 --- 5:02:09.7 2:41:06.6 3:33:29.3 94
94 2520 detail závodníka VOLÁK Michal CZE 1986 --- 5:05:15.3 2:44:12.2 3:33:27.1 93
95 286 detail závodníka MARTIŠ Marek CZE 1986 Vanaři 5:05:43.8 2:44:40.7 3:38:53.6 97
96 2491 detail závodníka VANĚK Martin CZE 1994 --- 5:06:05.9 2:45:02.8 3:39:45.6 98
97 2322 detail závodníka ŠULC Miroslav CZE 1984 Řemesníci Kramolín 5:09:24.1 2:48:21.0 3:48:31.1 101
98 1290 detail závodníka MÍŠEK Vojtěch CZE 1989 Čochtan Horní Slavkov 5:10:33.2 2:49:30.1 3:30:21.8 87
99 2226 detail závodníka KRÁL Jiří CZE 1986 --- 5:11:58.3 2:50:55.2 3:41:16.9 99
100 2156 detail závodníka DURAČÍNSKÝ Karel CZE 1986 --- 5:12:47.3 2:51:44.2 3:45:54.9 100
101 2268 detail závodníka PERGL Jakub CZE 1989 Válcovna Spáňov 5:13:59.8 2:52:56.7 3:35:42.1 96