Praha - Karlštejn Tour České spořitelny

MTB
DATUM :1.5.2021 MÍSTO :Dobřichovice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas MU1 # MU2 # MU3 # MU4 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas MU1 # MU2 # MU3 # MU4 #
1 124 SKÁLA Jaromír CZE 1998 ROUVY Specialized Cycling Team 1. /  Muži 0:56:12.3 0:00:00.0 0:56:12.3 13:53.8 3 18:09.3 1 09:47.8 1 14:21.3 2
2 3131 ULMAN Matouš CZE 1984 Česká spořitelna - Accolade cycling team 2. /  Muži 0:56:43.3 0:00:30.9 0:56:43.3 14:02.2 4 18:15.2 2 10:02.2 2 14:23.5 4
3 562 HYNEK Kristián CZE 1992 --- 3. /  Muži 0:58:20.6 0:02:08.3 0:58:20.6 13:48.5 1 20:09.7 9 10:06.7 3 14:15.6 1
4 565 STOŠEK Martin CZE 1992 --- 4. /  Muži 0:58:29.9 0:02:17.6 0:58:29.9 13:51.0 2 20:06.5 7 10:10.1 4 14:22.1 3
5 339 TATÍČEK Petr CZE 1985 Ski a Bike Centrum Radotín 5. /  Muži 0:59:03.6 0:02:51.2 0:59:03.6 14:30.4 5 18:56.9 3 10:15.7 6 15:20.4 5
6 524 HOFMAN Lukáš CZE 1991 Ski a Bike Centrum Radotín 6. /  Muži 0:59:51.3 0:03:38.9 0:59:51.3 14:51.8 7 19:16.5 5 10:14.7 5 15:28.2 6
7 567 ŘÍHA Jakub CZE 2000 --- 7. /  Muži 0:59:54.0 0:03:41.6 0:59:54.0 14:45.0 6 19:15.4 4 10:22.7 7 15:30.8 7
8 338 ŠORF Pavel CZE 1999 BIKE FREAKS HOLICE 8. /  Muži 1:01:32.2 0:05:19.8 1:01:32.2 15:02.8 8 19:44.4 6 10:51.8 9 15:53.0 8
9 379 DVOŘÁK Michal CZE 1992 Kome klub Kraslice 9. /  Muži 1:02:26.7 0:06:14.4 1:02:26.7 15:11.1 9 20:12.4 10 10:55.2 10 16:07.9 9
10 512 VÁLEK Václav CZE 1980 --- 10. /  Muži 1:03:05.8 0:06:53.4 1:03:05.8 15:22.4 10 20:16.2 11 10:56.4 11 16:30.6 11
11 341 SOPOUŠEK Vojtěch CZE 1987 Ski a Bike Centrum Radotín 11. /  Muži 1:03:19.6 0:07:07.2 1:03:19.6 16:05.4 14 20:06.9 8 10:38.7 8 16:28.4 10
12 423 LOLACHER Tomáš CZE 2003 --- 12. /  Muži 1:04:14.6 0:08:02.2 1:04:14.6 15:38.8 11 20:50.1 13 11:11.0 14 16:34.6 12
13 569 RŮTA Josef CZE 2000 --- 13. /  Muži 1:04:59.2 0:08:46.8 1:04:59.2 15:59.8 13 20:38.8 12 11:05.1 12 17:15.3 16
14 178 MYŠKA Filip CZE 1980 Mouse Family 14. /  Muži 1:05:28.2 0:09:15.9 1:05:28.2 16:37.7 17 21:02.6 16 11:09.8 13 16:38.0 13
15 229 HASELBERGER Zdeněk CZE 1989 Nowis Team 15. /  Muži 1:06:11.8 0:09:59.4 1:06:11.8 16:30.9 15 21:02.1 15 11:28.4 16 17:10.3 14
16 388 KVÍTEK Pavel CZE 1986 KOVO Praha 16. /  Muži 1:06:29.4 0:10:17.0 1:06:29.4 15:40.3 12 21:01.4 14 11:54.6 27 17:52.8 20
17 557 BUŠEK Marek CZE 1978 BTT Libochovice 17. /  Muži 1:06:57.7 0:10:45.3 1:06:57.7 16:37.8 18 21:25.2 18 11:27.4 15 17:27.2 18
18 568 ŠTĚPÁNOVÁ Karla CZE 2000 --- 1. /  Ženy 1:07:07.8 0:10:55.4 1:07:07.8 16:39.4 19 21:40.4 21 11:35.3 19 17:12.6 15
19 101 HORVÁTH Michal CZE 1990 Nusle bejby 18. /  Muži 1:08:04.6 0:11:52.3 1:08:04.6 17:01.9 22 21:25.3 19 11:37.3 20 18:00.0 22
20 563 KARÁSEK Vladislav CZE 1992 --- 19. /  Muži 1:08:37.1 0:12:24.8 1:08:37.1 17:09.3 23 22:03.7 23 11:58.0 28 17:26.1 17
21 5 KOHOUT Michal CZE 1996 --- 20. /  Muži 1:08:52.1 0:12:39.8 1:08:52.1 17:12.1 25 21:38.8 20 11:35.1 18 18:26.0 26
22 291 FLEIŠMAN Miroslav CZE 1989 " 21. /  Muži 1:08:58.1 0:12:45.7 1:08:58.1 16:35.9 16 22:19.8 24 11:48.6 25 18:13.7 24
23 121 BARTŮNĚK Jan CZE 1994 Bike for Life bike club 22. /  Muži 1:09:06.1 0:12:53.7 1:09:06.1 17:18.3 27 22:20.9 25 11:32.5 17 17:54.3 21
24 329 BREJCHA Pavel CZE 1976 SK ČNB 23. /  Muži 1:09:18.7 0:13:06.4 1:09:18.7 17:20.8 29 22:32.4 29 11:42.0 22 17:43.3 19
25 145 DOBEŠ Bohumír CZE 1979 Premium hotel Znojmo 24. /  Muži 1:09:32.3 0:13:20.0 1:09:32.3 17:14.0 26 22:22.4 26 11:52.4 26 18:03.4 23
26 386 JAROŠ David CZE 1982 --- 25. /  Muži 1:11:10.1 0:14:57.8 1:11:10.1 17:36.8 31 21:59.4 22 12:31.4 36 19:02.3 29
27 340 KOVÁŘÍK Karel CZE 1975 --- 26. /  Muži 1:11:16.0 0:15:03.6 1:11:16.0 17:00.0 21 22:27.0 28 12:32.0 37 19:17.0 31
28 16 MICHL Daniel CZE 2004 Mondraker racing team 27. /  Muži 1:11:23.7 0:15:11.3 1:11:23.7 18:51.6 43 21:13.2 17 12:10.4 31 19:08.4 30
29 6 KLASNA Michal CZE 1981 --- 28. /  Muži 1:11:59.8 0:15:47.4 1:11:59.8 16:57.1 20 22:33.5 30 13:00.1 49 19:29.0 32
30 543 ČERMÁK Ivan CZE 1985 --- 29. /  Muži 1:12:24.7 0:16:12.3 1:12:24.7 17:19.0 28 22:34.8 31 12:54.8 43 19:35.9 35
31 227 HEJTMÁNEK Petr CZE 1978 --- 30. /  Muži 1:12:26.0 0:16:13.7 1:12:26.0 17:09.7 24 22:23.0 27 12:27.8 34 20:25.3 45
32 464 ŠVEC Filip CZE 1977 --- 31. /  Muži 1:14:16.1 0:18:03.7 1:14:16.1 18:33.1 36 23:59.3 38 12:46.4 40 18:57.1 28
33 302 HŮLA Pavel CZE 1973 --- 32. /  Muži 1:14:39.6 0:18:27.3 1:14:39.6 18:26.4 34 24:10.2 41 12:29.2 35 19:33.7 33
34 73 SOUČEK Martin CZE 1978 Kolo pro ADAMA 33. /  Muži 1:15:21.7 0:19:09.4 1:15:21.7 19:04.5 48 23:31.8 34 13:07.1 51 19:38.2 36
35 452 ČERNÝ Andrej CZE 1973 Žiži klub Říčany 34. /  Muži 1:15:24.2 0:19:11.8 1:15:24.2 18:53.3 44 24:11.2 43 12:05.7 29 20:13.8 43
36 484 HANKO Tomas SVK 1980 --- 35. /  Muži 1:15:29.1 0:19:16.7 1:15:29.1 19:11.7 50 24:00.4 39 12:18.7 32 19:58.1 40
37 263 KROUPA Lukáš CZE 1978 STOPRO bike team 36. /  Muži 1:16:28.5 0:20:16.2 1:16:28.5 19:02.7 47 24:40.8 50 12:55.2 44 19:49.7 37
38 106 HEYNS Maxim BEL 1992 --- 37. /  Muži 1:16:30.3 0:20:18.0 1:16:30.3 19:11.5 49 23:51.5 36 12:57.8 47 20:29.3 48
39 306 ŠRAIN Jiří CZE 1979 DEXTER CYCLING 38. /  Muži 1:16:43.3 0:20:30.9 1:16:43.3 18:35.8 37 24:10.8 42 13:16.6 57 20:39.9 53
40 337 JAKEŠ Jiří CZE 1977 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 39. /  Muži 1:16:43.6 0:20:31.3 1:16:43.6 19:42.6 61 24:08.5 40 12:44.1 38 20:08.3 41
41 155 NEVORAL Petr CZE 1986 Cyklo Galík 40. /  Muži 1:16:46.1 0:20:33.7 1:16:46.1 18:15.4 33 25:06.3 61 14:45.0 109 18:39.2 27
42 504 LANG Robert CZE 2008 MLADÁ BOLESLAV 41. /  Muži 1:17:03.1 0:20:50.7 1:17:03.1 19:16.6 53 24:41.0 51 12:55.6 45 20:09.7 42
43 456 HORÁČEK Martin CZE 1987 balony.eu 42. /  Muži 1:17:06.1 0:20:53.7 1:17:06.1 20:12.5 80 24:32.1 45 12:24.1 33 19:57.2 39
44 27 JANDA Petr CZE 1982 --- 43. /  Muži 1:17:21.6 0:21:09.2 1:17:21.6 18:30.9 35 24:40.5 49 13:12.4 55 20:57.7 57
45 459 TAX Roman CZE 1978 RoKuSa 44. /  Muži 1:17:24.1 0:21:11.7 1:17:24.1 18:41.6 40 25:02.1 59 12:46.1 39 20:54.1 55
46 43 PERGNER David CZE 1969 RACING TEAM JIČÍN 45. /  Muži 1:17:36.8 0:21:24.5 1:17:36.8 18:42.3 41 24:40.1 48 12:57.1 46 21:17.1 60
47 468 NOVÁK Martin CZE 1976 MTB Halouny 46. /  Muži 1:17:38.3 0:21:25.9 1:17:38.3 19:14.1 52 24:34.2 46 13:13.2 56 20:36.6 51
48 353 HAJNÝ Michal CZE 1977 MTB HELLFISH AMINOSTAR 47. /  Muži 1:17:42.2 0:21:29.8 1:17:42.2 19:29.0 57 23:46.7 35 12:50.0 41 21:36.3 65
49 297 TURNOVSKÝ Štěpán CZE 2003 Cykloklub Chýnov 48. /  Muži 1:17:54.9 0:21:42.5 1:17:54.9 18:53.6 45 25:26.1 69 13:08.3 53 20:26.7 46
50 160 ROZSÍVAL Tomáš CZE 1977 HRT cycling team 49. /  Muži 1:18:21.4 0:22:09.0 1:18:21.4 20:05.5 72 24:58.2 54 13:21.4 59 19:56.1 38
51 154 NEVORAL Jiří CZE 1983 Cyklo Galík 50. /  Muži 1:18:36.1 0:22:23.7 1:18:36.1 18:37.2 39 25:31.8 70 14:09.0 83 20:17.9 44
52 508 MIKEŠ Jakub CZE 1980 --- 51. /  Muži 1:18:48.7 0:22:36.4 1:18:48.7 19:19.4 55 24:21.2 44 13:31.1 65 21:36.8 66
53 159 KOPIČKA Petr CZE 1977 HRT cycling team 52. /  Muži 1:18:53.6 0:22:41.2 1:18:53.6 20:03.2 69 25:00.9 56 13:22.4 60 20:26.8 47
54 523 ŠEBELKA Zdeněk CZE 1976 --- 53. /  Muži 1:18:59.7 0:22:47.3 1:18:59.7 20:11.3 78 24:36.6 47 12:50.9 42 21:20.7 61
55 90 SPÁČIL Dan CZE 1992 GHOST team 54. /  Muži 1:19:00.5 0:22:48.2 1:19:00.5 19:02.1 46 25:01.8 58 14:21.9 92 20:34.5 50
56 542 KOPECKÝ Libor CZE 1985 --- 55. /  Muži 1:19:17.2 0:23:04.9 1:19:17.2 20:06.9 73 25:00.9 56 13:22.8 61 20:46.4 54
57 89 PADYŠÁK Jan CZE 1982 --- 56. /  Muži 1:19:26.2 0:23:13.9 1:19:26.2 19:52.7 63 25:06.3 60 13:17.7 58 21:09.4 58
58 105 POLÍVKOVÁ Markéta CZE 1978 BIKEPUZZLE team 2. /  Ženy 1:19:27.1 0:23:14.8 1:19:27.1 19:56.1 65 24:51.0 53 13:11.1 54 21:28.8 64
59 399 KADANÍK Jiří CZE 1987 --- 57. /  Muži 1:20:00.5 0:23:48.2 1:20:00.5 20:10.6 76 24:59.9 55 12:59.2 48 21:50.6 69
60 44 SEBASTIANELLI Luca CZE 1969 RACING TEAM JIČÍN 58. /  Muži 1:20:11.1 0:23:58.8 1:20:11.1 18:46.6 42 25:11.9 64 14:06.6 80 22:05.9 73
61 323 HASELBERGEROVÁ Eva CZE 1990 Born In Šumava 3. /  Ženy 1:20:13.5 0:24:01.2 1:20:13.5 20:00.2 67 25:12.4 65 13:46.9 76 21:14.0 59
62 354 ŠIMEK Pavel CZE 1967 Toi Toi Cykloklub Slaný 59. /  Muži 1:20:16.7 0:24:04.3 1:20:16.7 20:11.5 79 25:13.2 66 13:07.3 52 21:44.6 67
63 525 MEJDRECH Lukáš CZE 1985 Profinit 60. /  Muži 1:20:20.0 0:24:07.6 1:20:20.0 19:34.3 58 24:44.1 52 13:26.0 63 22:35.4 85
64 472 STÁRA František CZE 1989 CSG TRI TEAM 61. /  Muži 1:20:38.8 0:24:26.4 1:20:38.8 20:37.7 86 25:42.3 73 13:38.8 70 20:39.8 52
65 537 PIECHACZEK Jan CZE 1985 Hörman MTB team 62. /  Muži 1:20:51.1 0:24:38.7 1:20:51.1 19:18.3 54 25:08.9 63 14:20.4 89 22:03.3 72
66 505 LANG Petr CZE 1975 MLADÁ BOLESLAV 63. /  Muži 1:20:58.3 0:24:46.0 1:20:58.3 20:02.9 68 25:07.0 62 13:35.8 67 22:12.5 75
67 342 VORLÍČKOVÁ Jana CZE 1995 Kilpi KOME 4. /  Ženy 1:21:18.8 0:25:06.4 1:21:18.8 20:08.5 75 25:22.1 68 13:39.4 71 22:08.6 74
68 549 CHAROUSEK Jiří CZE 1973 ČESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED 64. /  Muži 1:21:30.1 0:25:17.8 1:21:30.1 19:49.5 62 26:29.8 87 14:13.9 85 20:56.8 56
69 509 PEŠKAŘ Petr CZE 1973 Česká Spořitelna MTB Hobby A 65. /  Muži 1:21:31.4 0:25:19.1 1:21:31.4 20:19.1 81 25:37.5 71 13:36.8 69 21:57.9 71
70 23 TOMEK Martin CZE 1988 --- 66. /  Muži 1:21:38.7 0:25:26.4 1:21:38.7 20:11.3 77 26:18.5 85 13:42.5 75 21:26.3 63
71 521 VÁCHOVÁ Petra CZE 1994 Ski a Bike Centrum Radotín mtb team 5. /  Ženy 1:21:54.3 0:25:41.9 1:21:54.3 19:58.6 66 25:18.4 67 14:00.6 78 22:36.5 87
72 233 STUCHLÝ Vladimír CZE 1956 --- 67. /  Muži 1:21:56.1 0:25:43.8 1:21:56.1 19:38.4 59 25:53.9 75 14:04.4 79 22:19.2 79
73 402 ŠÁCHA Václav CZE 2004 --- 68. /  Muži 1:22:03.3 0:25:50.9 1:22:03.3 20:19.3 82 26:03.8 78 13:26.2 64 22:13.8 76
74 296 KUNSTÁT Jiří CZE 1976 Šneci v běhu 69. /  Muži 1:22:15.2 0:26:02.8 1:22:15.2 20:48.8 94 26:06.5 81 13:33.1 66 21:46.7 68
75 186 ŘEHÁČEK Vladimír CZE 1966 Lithium Cycling Crew 70. /  Muži 1:22:28.3 0:26:15.9 1:22:28.3 20:35.1 85 26:00.3 77 13:25.8 62 22:27.0 81
76 476 MAREČEK David CZE 1986 --- 71. /  Muži 1:22:31.8 0:26:19.5 1:22:31.8 19:11.8 51 26:44.7 93 16:03.1 147 20:32.0 49
77 144 INSAUSTI Javier CZE 1985 La Grupetta 72. /  Muži 1:23:23.5 0:27:11.2 1:23:23.5 20:08.0 74 26:43.1 92 14:15.3 86 22:17.0 78
78 265 ROŠKOTA Václav CZE 1979 TJ OKROUHLO BIKE 73. /  Muži 1:23:45.0 0:27:32.6 1:23:45.0 20:46.6 93 25:41.8 72 14:43.3 107 22:33.2 83
79 555 PAULŮ Roman CZE 1990 --- 74. /  Muži 1:23:55.2 0:27:42.8 1:23:55.2 19:56.1 64 27:15.6 104 14:08.5 81 22:34.8 84
80 91 DEJMEK Tomáš CZE 1986 --- 75. /  Muži 1:24:04.1 0:27:51.7 1:24:04.1 20:29.3 83 25:56.8 76 14:11.4 84 23:26.4 102
81 384 TRUBÁČEK Petr CZE 1967 Prodoli 76. /  Muži 1:24:21.3 0:28:08.9 1:24:21.3 21:00.5 99 28:01.6 118 13:02.6 50 22:16.4 77
82 431 KOUBIK Milan CZE 1984 SDH Daměnice RCT 77. /  Muži 1:24:45.8 0:28:33.4 1:24:45.8 21:16.5 101 26:12.3 82 13:40.3 72 23:36.5 106
83 262 NÁHLOVSKÝ David CZE 1990 --- 78. /  Muži 1:24:55.3 0:28:43.0 1:24:55.3 29:40.6 208 23:52.3 37 11:47.7 24 19:34.5 34
84 94 ČERVINKA Filip CZE 1986 Hradec Králové 79. /  Muži 1:25:02.3 0:28:50.0 1:25:02.3 20:31.4 84 26:15.6 83 15:09.8 128 23:05.4 94
85 319 RÓN František CZE 1991 Bubba Gump 80. /  Muži 1:25:04.8 0:28:52.4 1:25:04.8 20:40.6 89 26:15.7 84 14:55.0 112 23:13.3 98
86 305 MALÝ David CZE 1996 --- 81. /  Muži 1:25:07.4 0:28:55.1 1:25:07.4 21:23.3 104 26:36.4 90 14:21.3 90 22:46.3 90
87 441 TOMSOVÁ Klára CZE 2003 BIKE FREAKS HOLICE 6. /  Ženy 1:25:20.1 0:29:07.7 1:25:20.1 20:51.0 96 26:05.6 79 14:52.3 110 23:31.0 103
88 412 ŠVANTNER Marek CZE 1979 --- 82. /  Muži 1:25:22.8 0:29:10.4 1:25:22.8 21:45.8 112 27:06.8 101 13:41.7 73 22:48.3 91
89 419 DANCINGER Jan CZE 1982 --- 83. /  Muži 1:25:26.4 0:29:14.1 1:25:26.4 20:04.8 70 26:05.8 80 14:38.7 102 24:37.0 119
90 409 STANĚK Marek CZE 1977 --- 84. /  Muži 1:25:27.7 0:29:15.4 1:25:27.7 20:39.1 88 26:45.6 94 14:31.9 96 23:31.0 104
91 113 DRAXLER Mikuláš CZE 2003 Velo Akademie Kladno 85. /  Muži 1:25:41.9 0:29:29.6 1:25:41.9 20:59.4 97 27:17.5 105 14:24.8 93 23:00.1 93
92 203 OTÁHAL Jakub CZE 1977 Česká Spořitelna MTB Hobby A 86. /  Muži 1:25:45.7 0:29:33.4 1:25:45.7 22:00.1 115 28:16.3 123 13:36.3 68 21:52.9 70
93 536 HUBKA Jakub CZE 2003 Všenory 87. /  Muži 1:25:47.9 0:29:35.6 1:25:47.9 21:11.0 100 26:52.0 98 14:37.3 98 23:07.5 96
94 333 POZLER Tomáš CZE 1976 EDPOTEAM 88. /  Muži 1:25:49.4 0:29:37.1 1:25:49.4 17:29.7 30 37:48.2 213 12:07.7 30 18:23.7 25
95 355 CIBULKA Tomáš CZE 1975 KROSS BIKERANCH TEAM 89. /  Muži 1:26:18.7 0:30:06.4 1:26:18.7 21:45.6 111 27:15.0 103 14:39.8 104 22:38.1 88
96 70 ŠTĚPÁNEK Vít CZE 1981 --- 90. /  Muži 1:26:43.9 0:30:31.6 1:26:43.9 22:02.4 118 27:27.3 108 14:38.1 101 22:36.1 86
97 68 RICHTER Jakub CZE 1979 PCK Louda 91. /  Muži 1:26:45.0 0:30:32.6 1:26:45.0 22:07.6 120 27:28.3 109 14:40.1 105 22:28.8 82
98 347 KUBÁLEK Zdeněk CZE 1961 STS Vojkovice 92. /  Muži 1:26:49.2 0:30:36.8 1:26:49.2 20:38.0 87 27:10.9 102 15:52.9 145 23:07.2 95
99 118 NOVOTNÝ Jiří CZE 1972 Cykloservis vysočina 93. /  Muži 1:27:09.2 0:30:56.8 1:27:09.2 21:33.7 108 26:46.3 97 14:32.0 97 24:17.1 115
100 142 BERENGUER FERRI Santiago ESP 1994 La Gruppeta 94. /  Muži 1:27:35.6 0:31:23.2 1:27:35.6 19:27.5 56 26:32.6 88 14:18.6 87 27:16.8 153

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru