Praha - Karlštejn Tour České spořitelny

MTB
DATUM :1.5.2021 MÍSTO :Dobřichovice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta MU1 # MU2 # MU4 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta MU1 # MU2 # MU4 #
1 67 MALÝ Jakub CZE 2006 Ski and Bike Kunratice Team 1. /  Muži 0:53:25.4 0:00:00.0 15:35.0 1 20:52.8 1 16:57.4 1
2 383 CHRUDIMSKY Radek CZE 1982 Česká spořitelna 2. /  Muži 0:55:00.2 0:01:34.7 15:59.3 2 21:08.3 2 17:52.4 4
3 503 SKŮČEK Petr CZE 1978 UNLIMITED KM TRAIDING CZ 3. /  Muži 0:55:22.1 0:01:56.7 16:43.7 3 21:13.6 3 17:24.6 2
4 486 KADLEČEK František CZE 1974 bajker.eu 4. /  Muži 0:56:06.7 0:02:41.3 17:02.1 4 21:21.9 4 17:42.6 3
5 234 SEDLAČEK Jiří CZE 1978 Ramala Muška 5. /  Muži 1:00:26.6 0:07:01.1 17:46.9 5 23:47.2 8 18:52.4 6
6 208 BABČÁK Martin CZE 2004 --- 6. /  Muži 1:00:53.4 0:07:28.0 18:33.6 9 23:46.6 7 18:33.0 5
7 204 ŠVEC Ondřej CZE 1986 DEXTER CYCLING 7. /  Muži 1:01:40.4 0:08:15.0 18:25.9 8 23:26.8 5 19:47.7 10
8 219 KORBEL Luboš CZE 1985 --- 8. /  Muži 1:02:05.8 0:08:40.4 18:12.4 6 24:07.6 11 19:45.7 8
9 288 SCHULZ Filip CZE 2006 POCTA 9. /  Muži 1:02:12.1 0:08:46.7 18:48.7 11 23:51.5 10 19:31.8 7
10 185 HULBOJ René CZE 1978 --- 10. /  Muži 1:02:26.7 0:09:01.3 18:38.5 10 23:34.4 6 20:13.7 13
11 515 VÁGNER Daniel CZE 1973 Cyklo VAPE 11. /  Muži 1:03:12.0 0:09:46.6 18:53.5 12 24:32.6 13 19:45.8 9
12 60 SVOBODA Robert CZE 1977 Bajker EU 12. /  Muži 1:03:19.7 0:09:54.3 18:15.6 7 24:22.1 12 20:41.9 14
13 104 ŘÍHA Robert CZE 1969 Ráj Kol 13. /  Muži 1:03:56.9 0:10:31.4 20:00.4 16 23:48.2 9 20:08.1 12
14 483 VETROVSKY Ales CZE 1982 Brdska Krasojizda 14. /  Muži 1:04:14.9 0:10:49.5 19:40.5 14 24:37.8 14 19:56.6 11
15 358 PŘIBYL Jiří CZE 1979 --- 15. /  Muži 1:05:48.5 0:12:23.1 19:10.0 13 24:46.4 15 21:52.0 23
16 435 FUX Tomáš CZE 2006 MS BIKE ACADEMY RACING 16. /  Muži 1:05:54.4 0:12:29.0 19:41.4 15 24:46.7 16 21:26.2 17
17 490 LEHKY Jiri CZE 1980 GHOST team 17. /  Muži 1:06:34.7 0:13:09.2 20:35.8 21 25:01.7 18 20:57.0 15
18 573 FUX Tomáš CZE 2006 MS BIKE ACADEMY RACING 18. /  Muži 1:07:18.9 0:13:53.5 21:18.6 28 24:46.7 17 21:13.5 16
19 275 RYŠÁLEK Jiří CZE 1971 --- 19. /  Muži 1:08:09.1 0:14:43.6 20:11.5 18 26:21.9 23 21:35.6 21
20 18 SIMON Dominik CZE 1996 --- 20. /  Muži 1:08:30.6 0:15:05.2 20:17.3 20 26:19.2 22 21:54.0 24
21 241 NEUSTUPA David CZE 1985 --- 21. /  Muži 1:08:36.9 0:15:11.5 21:15.2 26 25:49.0 19 21:32.7 19
22 387 ZÁMEČNÍK René CZE 1979 bajker.eu 22. /  Muži 1:09:08.7 0:15:43.3 20:16.1 19 26:50.9 28 22:01.6 26
23 315 BLAŽEK Hynek CZE 1968 Gepard Finance Cycling Team 23. /  Muži 1:09:22.8 0:15:57.4 21:05.9 23 26:38.2 24 21:38.6 22
24 259 PULKRABOVÁ Marika CZE 2006 Čistý sport 1. /  Ženy 1:09:51.8 0:16:26.4 20:47.4 22 27:33.9 34 21:30.4 18
25 507 CIBOCH Hynek CZE 1979 KOVO Praha 24. /  Muži 1:10:19.6 0:16:54.2 20:01.5 17 26:43.8 26 23:34.2 34
26 316 BLAŽEK Lukáš CZE 1998 Gepard Finance Cycling Team 25. /  Muži 1:11:13.4 0:17:47.9 21:10.4 25 28:28.2 40 21:34.6 20
27 243 KNOTEK Aleš CZE 1980 --- 26. /  Muži 1:11:13.9 0:17:48.5 21:08.4 24 25:49.0 20 24:16.4 42
28 317 LITERA Štěpán CZE 1986 ACS1893 27. /  Muži 1:11:48.2 0:18:22.8 22:02.1 36 26:48.7 27 22:57.3 31
29 184 KUKRÁL Tomáš CZE 1990 Trauma CB 28. /  Muži 1:11:51.1 0:18:25.7 21:25.1 29 27:28.6 33 22:57.3 32
30 189 ŠEBELA Sláva CZE 1979 66 Sixty six team 29. /  Muži 1:12:22.5 0:18:57.1 21:17.9 27 27:01.1 29 24:03.4 38
31 356 OTČENÁŠEK Jan CZE 1978 AGROFERT cyklo tým 30. /  Muži 1:12:55.2 0:19:29.8 21:58.6 34 28:36.4 41 22:20.1 28
32 38 ČERVENÝ Martin CZE 1976 perun-orechy.cz 31. /  Muži 1:13:00.3 0:19:34.9 21:31.4 31 27:04.1 30 24:24.7 44
33 332 VLADYKA Jan CZE 1982 --- 32. /  Muži 1:13:27.4 0:20:02.0 21:59.8 35 27:47.0 37 23:40.5 35
34 39 BENDL Jaroslav CZE 1960 SK Unitherm Jablonec 33. /  Muži 1:13:54.3 0:20:28.8 21:56.6 33 27:56.8 38 24:00.8 37
35 280 MARHOUL Jakub CZE 1986 --- 34. /  Muži 1:14:11.1 0:20:45.6 22:35.7 40 26:40.4 25 24:54.9 46
36 258 TOMÁŠ Pavel CZE 1978 Rovina 35. /  Muži 1:14:19.4 0:20:54.0 22:35.2 39 27:25.8 32 24:18.4 43
37 28 LÁCHA Jaromír CZE 1972 --- 36. /  Muži 1:14:22.0 0:20:56.6 22:02.6 37 28:05.4 39 24:13.9 40
38 516 THOROVSKÝ Stanislav CZE 1974 Masters 37. /  Muži 1:15:15.4 0:21:49.9 21:25.9 30 31:11.5 69 22:37.8 30
39 201 MELUZIN Tomáš CZE 2005 --- 38. /  Muži 1:15:41.8 0:22:16.4 23:13.0 47 29:02.8 45 23:26.0 33
40 31 PABIN Jiří CZE 1975 --- 39. /  Muži 1:15:42.4 0:22:17.0 22:47.2 42 30:39.2 58 22:15.9 27
41 11 ČERNÝ Jan CZE 1956 Rajkol 40. /  Muži 1:15:48.4 0:22:22.9 24:28.4 50 27:11.7 31 24:08.2 39
42 546 MRKVIČKA Zdeněk CZE 1978 --- 41. /  Muži 1:16:05.0 0:22:39.6 22:49.8 45 30:41.2 59 22:33.9 29
43 81 MÁNEK Jan CZE 1995 --- 42. /  Muži 1:16:31.3 0:23:05.9 21:48.6 32 28:53.0 43 25:49.6 49
44 29 LÁCHA Filip CZE 2005 --- 43. /  Muži 1:16:32.7 0:23:07.3 22:49.3 44 29:28.6 49 24:14.6 41
45 467 CÍR Tomáš CZE 1980 Kazin 44. /  Muži 1:17:38.5 0:24:13.1 22:28.1 38 29:19.7 47 25:50.7 50
46 198 DOS Jan CZE 1985 SCC SEMILY 45. /  Muži 1:18:08.4 0:24:43.0 22:58.3 46 29:15.9 46 25:54.2 51
47 14 KASSL Pavel CZE 1962 --- 46. /  Muži 1:18:54.0 0:25:28.6 22:38.0 41 28:50.5 42 27:25.4 59
48 491 VLČAN Lukáš CZE 1985 --- 47. /  Muži 1:19:42.3 0:26:16.9 24:33.6 51 30:31.3 57 24:37.3 45
49 3 GAŽUR Pavel CZE 1963 Beton Bike Litvínov 48. /  Muži 1:20:13.2 0:26:47.8 24:53.8 52 29:30.5 51 25:48.8 48
50 188 KUBALA František CZE 1971 Bike Team Mička Sušice 49. /  Muži 1:20:53.3 0:27:27.9 25:08.4 55 28:54.6 44 26:50.2 55
51 407 ZLESÁK Jakub CZE 1983 --- 50. /  Muži 1:21:34.8 0:28:09.3 23:33.5 49 29:34.8 52 28:26.3 63
52 560 BUREŠ Pavel CZE 1977 --- 51. /  Muži 1:21:37.5 0:28:12.1 25:04.9 54 31:01.3 65 25:31.3 47
53 187 MILEC Markus CZE 1967 --- 52. /  Muži 1:22:07.8 0:28:42.4 25:00.0 53 29:57.7 54 27:10.0 57
54 442 RYBICKA Jakub CZE 2006 --- 53. /  Muži 1:22:59.3 0:29:33.9 22:47.3 43 31:15.0 70 28:56.9 65
55 45 NEPRAŠ Ladislav CZE 1959 --- 54. /  Muži 1:23:24.6 0:29:59.2 25:31.0 59 31:04.3 67 26:49.2 54
56 284 PETRÁŇ Václav CZE 1975 --- 55. /  Muži 1:23:42.7 0:30:17.3 25:30.2 58 30:59.6 63 27:12.8 58
57 378 ONDRO Martin SVK 1995 --- 56. /  Muži 1:23:53.7 0:30:28.2 26:03.7 65 31:26.7 72 26:23.1 53
58 209 SKLENÁŘ Antonín CZE 1966 U.B.F. Tabata Zdice 57. /  Muži 1:24:08.4 0:30:43.0 25:17.2 56 31:01.1 64 27:50.1 60
59 238 ŠVORC Martin CZE 1971 --- 58. /  Muži 1:24:25.0 0:30:59.6 25:37.9 61 30:54.2 62 27:52.8 61
60 135 KOTAS Michal CZE 1988 --- 59. /  Muži 1:24:48.4 0:31:22.9 25:19.6 57 29:22.3 48 30:06.4 77
61 223 STALMACH Tomáš CZE 1976 --- 60. /  Muži 1:25:11.2 0:31:45.8 27:09.2 86 31:02.7 66 26:59.2 56
62 473 DOBIÁŠ David CZE 1977 CSG TRI TEAM 61. /  Muži 1:25:49.2 0:32:23.8 36:16.7 152 27:37.0 35 21:55.5 25
63 374 PLESCHINGER Adam CZE 1992 --- 62. /  Muži 1:26:03.6 0:32:38.1 26:32.1 73 30:04.1 56 29:27.3 72
64 366 TUŠL Adam CZE 1976 MTB Auto CB Plzeň 63. /  Muži 1:26:41.1 0:33:15.7 26:35.7 75 31:21.7 71 28:43.6 64
65 274 ČERMÁK Marek CZE 1983 --- 64. /  Muži 1:27:02.6 0:33:37.2 28:01.2 93 30:54.0 61 28:07.3 62
66 322 POPPELOVA Martina CZE 1972 --- 2. /  Ženy 1:27:12.5 0:33:47.1 30:02.8 112 25:50.6 21 31:19.0 82
67 168 ŠIMÁNEK Jiří CZE 1981 --- 65. /  Muži 1:27:16.1 0:33:50.6 31:09.4 122 29:44.4 53 26:22.2 52
68 367 BAŤKOVÁ Kateřina CZE 1975 MTB Auto CB 3. /  Ženy 1:27:20.9 0:33:55.5 26:42.7 77 31:32.5 73 29:05.7 68
69 479 DOBIASOVA Rebeka CZE 2008 CSG TRI TEAM 4. /  Ženy 1:27:58.5 0:34:33.1 36:24.5 153 27:44.0 36 23:50.0 36
70 36 HUML Stanislav CZE 1989 --- 66. /  Muži 1:28:03.1 0:34:37.7 25:33.2 60 31:37.9 74 30:51.9 79
71 199 SARNOVSKÝ Petr CZE 1978 --- 67. /  Muži 1:28:14.2 0:34:48.8 26:05.7 67 32:55.9 86 29:12.4 69
72 10 ODSTRČIL Petr CZE 1994 --- 68. /  Muži 1:28:14.4 0:34:49.0 26:35.6 74 32:12.7 78 29:25.9 71
73 19 KOŠÁTKO Miroslav CZE 1993 8TTeam 69. /  Muži 1:28:36.7 0:35:11.3 26:45.4 80 30:04.1 55 31:47.1 89
74 165 BIELEK Milan CZE 1978 --- 70. /  Muži 1:28:59.6 0:35:34.2 26:56.0 82 33:00.4 88 29:03.1 67
75 86 HRUBEŠ Milan CZE 1990 --- 71. /  Muži 1:29:03.9 0:35:38.5 28:31.5 97 31:07.7 68 29:24.7 70
76 538 SKÁLA Jan CZE 1994 --- 72. /  Muži 1:29:05.1 0:35:39.7 26:42.9 78 32:17.1 80 30:05.1 76
77 429 ŠPINA Petr CZE 1966 --- 73. /  Muži 1:29:51.3 0:36:25.9 27:54.0 91 32:56.5 87 29:00.7 66
78 548 VOJTĚK Aleš CZE 1986 --- 74. /  Muži 1:29:53.3 0:36:27.9 26:17.9 70 32:14.5 79 31:20.8 83
79 25 DOJAVA Tomáš CZE 1978 Sananim 75. /  Muži 1:30:19.2 0:36:53.8 26:14.4 68 32:27.6 82 31:37.1 87
80 63 OSA MARTIN Eneko ESP 1995 --- 76. /  Muži 1:30:29.0 0:37:03.6 26:16.5 69 32:45.8 84 31:26.6 84
81 547 ČINÁTL René CZE 1971 --- 77. /  Muži 1:30:41.7 0:37:16.2 27:41.2 88 31:51.1 76 31:09.3 81
82 177 VOKÁL Josef CZE 1974 --- 78. /  Muži 1:31:04.4 0:37:38.9 27:01.6 84 33:59.5 98 30:03.2 75
83 393 HAUER Václav CZE 1974 --- 79. /  Muži 1:31:08.4 0:37:42.9 25:45.9 62 33:30.2 95 31:52.2 91
84 368 PETSCHOVÁ Kristýna CZE 2006 vebrovyboudy.com 5. /  Ženy 1:31:15.4 0:37:50.0 28:10.1 95 32:17.2 81 30:47.9 78
85 460 FEITL Jiří CZE 1956 --- 80. /  Muži 1:31:24.6 0:37:59.1 23:16.8 48 29:30.0 50 38:37.6 131
86 170 KELOVSKÝ Roman CZE 1967 """Speed"" is my middle name" 81. /  Muži 1:31:27.5 0:38:02.0 26:36.3 76 32:33.2 83 32:17.8 95
87 224 PECHA Martin CZE 1983 ACS 1893 82. /  Muži 1:31:39.1 0:38:13.7 26:19.2 71 33:42.1 97 31:37.7 88
88 300 URX Pavel CZE 1972 --- 83. /  Muži 1:31:48.9 0:38:23.4 26:01.5 64 33:20.1 93 32:27.2 97
89 395 ČERVA David CZE 2004 --- 84. /  Muži 1:32:58.8 0:39:33.3 28:06.7 94 33:02.5 90 31:49.4 90
90 193 HANZLÍK František CZE 1987 --- 85. /  Muži 1:32:58.8 0:39:33.4 26:43.2 79 34:02.8 99 32:12.7 92
91 8 KOTALÍK Luboš CZE 1981 --- 86. /  Muži 1:33:10.2 0:39:44.8 26:30.7 72 35:05.0 104 31:34.5 86
92 349 HÁJEK Jakub CZE 1987 --- 87. /  Muži 1:33:22.3 0:39:56.9 28:44.5 100 31:48.9 75 32:48.7 101
93 56 AUBRECHTOVÁ Dagmar CZE 1964 --- 6. /  Ženy 1:33:50.7 0:40:25.3 27:48.3 90 36:02.8 108 29:59.5 74
94 57 VODIČKOVÁ Vendula CZE 1987 --- 7. /  Ženy 1:34:09.4 0:40:44.0 27:45.7 89 36:26.1 110 29:57.5 73
95 260 SMÍTKA Jaroslav CZE 1977 --- 88. /  Muži 1:35:00.5 0:41:35.1 25:49.7 63 36:21.5 109 32:49.2 102
96 261 ČERMÁK David CZE 1978 --- 89. /  Muži 1:35:39.6 0:42:14.2 29:38.8 108 33:25.2 94 32:35.6 98
97 83 PŮLPÁN Marek CZE 1993 Dva Tygři 90. /  Muži 1:35:55.0 0:42:29.6 30:17.8 114 33:19.5 92 32:17.6 94
98 252 JANKOVSKÝ Josef CZE 1988 --- 91. /  Muži 1:36:25.8 0:43:00.4 27:09.6 87 32:49.9 85 36:26.2 124
99 462 KOČOVÁ Barbora CZE 2007 " 8. /  Ženy 1:36:33.4 0:43:08.0 29:17.4 105 34:30.8 101 32:45.1 100
100 195 LEV Daniel CZE 1977 --- 92. /  Muži 1:36:34.3 0:43:08.9 28:29.2 96 35:21.2 106 32:43.8 99

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru