Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 6215 | MAŘÍK Petr | 2006 | --- | 1. / Žáci 14-16 let | 0:50:38.7 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 6160 | HRDINA Adam | 2008 | TJ COPR Přeštice | 1. / Žáci 12-13 let | 0:52:11.0 | 0:01:32.2 | ||
3 | diplom | 6214 | MACH Miroslav | 2006 | Wave sport | 2. / Žáci 14-16 let | 0:52:15.2 | 0:01:36.4 | ||
4 | diplom | 6194 | LÁCHA Filip | 2005 | --- | 3. / Žáci 14-16 let | 0:52:42.7 | 0:02:03.9 | ||
5 | diplom | 6162 | FORSTER Samuel | 2008 | --- | 2. / Žáci 12-13 let | 0:53:13.5 | 0:02:34.7 | ||
6 | diplom | 6148 | LANG Robert | 2008 | BRILON RACING TEAM MB | 3. / Žáci 12-13 let | 0:54:01.7 | 0:03:22.9 | ||
7 | diplom | 6142 | VOBORNÍK Filip | 2008 | BRILON RACING TEAM MB | 4. / Žáci 12-13 let | 0:55:18.3 | 0:04:39.5 | ||
8 | diplom | 6193 | PAZOUREK Tadeáš | 2009 | Cycling Academy Tábor | 5. / Žáci 12-13 let | 0:56:31.2 | 0:05:52.4 | ||
9 | diplom | 6141 | RADA Vojtěch | 2010 | SkiAndBike Kunratice | 1. / Žáci 10-11 let | 0:56:37.9 | 0:05:59.1 | ||
10 | diplom | 6159 | KOTLÍNOVÁ Hana | 2008 | Biketime Bulls Písek | 1. / Žákyně 12-13 let | 0:56:56.2 | 0:06:17.4 | ||
11 | diplom | 6165 | FORSTER Tobias | 2010 | --- | 2. / Žáci 10-11 let | 0:57:28.1 | 0:06:49.4 | ||
12 | diplom | 6157 | ZAVADIL Mikuláš | 2011 | Cycling Academy Tábor | 3. / Žáci 10-11 let | 0:58:13.9 | 0:07:35.1 | ||
13 | diplom | 6143 | HEJZEK Martin | 2010 | MS Bike Academy Racing | 4. / Žáci 10-11 let | 0:58:30.2 | 0:07:51.4 | ||
14 | diplom | 6175 | ZBRÁNKOVÁ Emily | 2006 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 1. / Žákyně 14-16 let | 0:58:43.7 | 0:08:04.9 | ||
15 | diplom | 6188 | HALLER Maxmilián | 2011 | --- | 5. / Žáci 10-11 let | 1:00:42.6 | 0:10:03.9 | ||
16 | diplom | 6146 | SALAQUARDOVÁ Sofie | 2009 | BSK Juniors | 2. / Žákyně 12-13 let | 1:01:10.1 | 0:10:31.4 | ||
17 | diplom | 6145 | TOBRMAN Robin | 2011 | COPR TJ PŘEŠTICE | 6. / Žáci 10-11 let | 1:01:55.1 | 0:11:16.3 | ||
18 | diplom | 6164 | ZAVADIL Tobiáš | 2012 | Cycling Academy Tábor | 1. / Žáci 8-9 let | 1:01:56.9 | 0:11:18.1 | ||
19 | diplom | 6144 | ČERNÝ Antonín | 2008 | BSK Cyklo-Market juniors | 6. / Žáci 12-13 let | 1:02:04.6 | 0:11:25.8 | ||
20 | diplom | 6149 | HEJZEK Ondřej | 2012 | MS Bike Academy Racing | 2. / Žáci 8-9 let | 1:03:12.4 | 0:12:33.6 | ||
21 | diplom | 6190 | MOLHANCOVA Nikol | 2008 | SK VELO PRAHA | 3. / Žákyně 12-13 let | 1:03:15.1 | 0:12:36.3 | ||
22 | diplom | 6196 | HUDEČKOVÁ Lucie | 2008 | Ski klubŠumava | 4. / Žákyně 12-13 let | 1:04:53.6 | 0:14:14.8 | ||
23 | diplom | 6167 | KOČOVÁ Barbora | 2007 | INT CZ | 2. / Žákyně 14-16 let | 1:05:20.6 | 0:14:41.8 | ||
24 | diplom | 6203 | PETERKA Šimon | 2011 | --- | 7. / Žáci 10-11 let | 1:06:59.8 | 0:16:21.0 | ||
25 | diplom | 6151 | BEDĚRKA Matyáš | 2009 | Bike Freaks Holice | 7. / Žáci 12-13 let | 1:08:23.3 | 0:17:44.5 | ||
26 | diplom | 6163 | ROTHBAUEROVÁ Julie | 2012 | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | 1. / Žákyně 8-9 let | 1:08:25.8 | 0:17:47.1 | ||
27 | diplom | 6170 | PERINA Jan | 2011 | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | 8. / Žáci 10-11 let | 1:08:31.8 | 0:17:53.0 | ||
28 | diplom | 6161 | DOLEŽAL Marek | 2008 | --- | 8. / Žáci 12-13 let | 1:08:41.3 | 0:18:02.5 | ||
29 | diplom | 6212 | SYCHROVSKÝ Petr | 2012 | --- | 3. / Žáci 8-9 let | 1:08:51.1 | 0:18:12.3 | ||
30 | diplom | 6213 | SYCHROVSKÝ Petr | 1977 | --- | 1. / JTM Doprovod | 1:08:52.6 | 0:18:13.8 | ||
31 | diplom | 6140 | MALÍK Marek | 2012 | Kovo Praha | 4. / Žáci 8-9 let | 1:09:32.8 | 0:18:54.0 | ||
32 | diplom | 6205 | ORLOWSKÁ Pavlína | 2011 | --- | 1. / Žákyně 10-11 let | 1:09:41.8 | 0:19:03.0 | ||
33 | diplom | 6202 | PETERKOVÁ Adéla | 2009 | --- | 5. / Žákyně 12-13 let | 1:09:46.8 | 0:19:08.0 | ||
34 | diplom | 6206 | ORLOWSKI Petr | 1978 | --- | 2. / JTM Doprovod | 1:09:46.8 | 0:19:08.0 | ||
35 | diplom | 6173 | PROKOP Jakub | 2010 | --- | 9. / Žáci 10-11 let | 1:10:39.8 | 0:20:01.0 | ||
36 | diplom | 6171 | PERINOVÁ Kateřina | 2012 | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | 2. / Žákyně 8-9 let | 1:10:47.5 | 0:20:08.8 | ||
37 | diplom | 6210 | HALAŠKA Michael | 2009 | SK MIletín | 9. / Žáci 12-13 let | 1:11:11.9 | 0:20:33.1 | ||
38 | diplom | 6185 | HOFBAUER Adam | 2007 | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | 4. / Žáci 14-16 let | 1:11:13.1 | 0:20:34.3 | ||
39 | diplom | 6189 | STOLIČKA Jan | 2008 | --- | 10. / Žáci 12-13 let | 1:11:42.3 | 0:21:03.5 | ||
40 | diplom | 6169 | ŠLAJS Viktor | 2010 | --- | 10. / Žáci 10-11 let | 1:11:47.8 | 0:21:09.0 | ||
41 | diplom | 6172 | BLÁHA Tomáš | 2009 | --- | 11. / Žáci 12-13 let | 1:11:49.5 | 0:21:10.8 | ||
42 | diplom | 6155 | DURDIL Tomáš | 2010 | BSK Cyklo-Market juniors | 11. / Žáci 10-11 let | 1:11:51.8 | 0:21:13.0 | ||
43 | diplom | 6192 | PAZOURKOVÁ Vilma | 2011 | Cycling Academy Tábor | 2. / Žákyně 10-11 let | 1:13:11.1 | 0:22:32.4 | ||
44 | diplom | 6209 | HALAŠKOVÁ Bára | 2006 | --- | 3. / Žákyně 14-16 let | 1:13:16.3 | 0:22:37.5 | ||
45 | diplom | 6187 | NOVÁ Alice | 2011 | --- | 3. / Žákyně 10-11 let | 1:14:23.0 | 0:23:44.2 | ||
46 | diplom | 6147 | MELICHÁREK Matěj | 2013 | BSK Cyklo-Market juniors | 5. / Žáci 8-9 let | 1:14:27.8 | 0:23:49.0 | ||
47 | diplom | 6197 | DURDIL Tomáš | 1982 | --- | 3. / JTM Doprovod | 1:17:19.5 | 0:26:40.7 | ||
48 | diplom | 6198 | KOTASOVÁ Laura | 2012 | --- | 3. / Žákyně 8-9 let | 1:17:48.0 | 0:27:09.2 | ||
49 | diplom | 6179 | ŘEŽÁBOVÁ Nikola | 2010 | TJ Sokol Stachy | 4. / Žákyně 10-11 let | 1:18:03.0 | 0:27:24.2 | ||
50 | diplom | 6176 | SMAŽILOVÁ Markéta | 2006 | Sanitka66 Holešov | 4. / Žákyně 14-16 let | 1:18:11.7 | 0:27:32.9 | ||
51 | diplom | 6201 | NÁGR Vít | 2010 | --- | 12. / Žáci 10-11 let | 1:19:11.2 | 0:28:32.4 | ||
52 | diplom | 6158 | KOSÍKOVÁ Nela | 2010 | --- | 5. / Žákyně 10-11 let | 1:19:30.5 | 0:28:51.7 | ||
53 | diplom | 6199 | KUBÁTOVÁ Veronika | 1975 | --- | 4. / JTM Doprovod | 1:19:59.5 | 0:29:20.7 | ||
54 | diplom | 6186 | KŘIVÁNKOVÁ Ema | 2012 | ČEZ Cyklo Team Táboe | 4. / Žákyně 8-9 let | 1:21:28.7 | 0:30:49.9 | ||
55 | diplom | 6154 | JEDLÍKOVÁ Tereza | 2012 | MS Bike Academy Racing | 5. / Žákyně 8-9 let | 1:24:16.4 | 0:33:37.6 | ||
56 | diplom | 6184 | HAŠKOVÁ Kateřina | 2009 | ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM | 6. / Žákyně 12-13 let | 1:26:08.9 | 0:35:30.1 | ||
57 | diplom | 6152 | GRUBEROVÁ Natálie | 2012 | CK SPORT BERAN CHRÁST | 6. / Žákyně 8-9 let | 1:27:56.4 | 0:37:17.6 | ||
58 | diplom | 6178 | ČÁBELKOVÁ Kristýna | 2005 | --- | 5. / Žákyně 14-16 let | 1:28:26.3 | 0:37:47.5 | ||
59 | diplom | 6183 | POLÁKOVÁ Petra | 2006 | --- | 6. / Žákyně 14-16 let | 1:42:02.0 | 0:51:23.2 | ||
60 | diplom | 6211 | HALAŠKA David | 2012 | SK MIletín | 6. / Žáci 8-9 let | 1:44:28.0 | 0:53:49.2 | ||
61 | diplom | 6207 | KŘÍŽ Dan | 2011 | --- | 13. / Žáci 10-11 let | 1:54:01.6 | 1:03:22.8 | ||
--- | 6180 | KOLAFOVÁ Karolína | 2007 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | . / Žákyně 14-16 let | Running | --- | |||
--- | 6204 | TOUŠEK Jan | 2009 | --- | . / Žáci 12-13 let | Running | --- |