Kona Enduro Race Špičák

MTB
DATUM :12.9.2021 MÍSTO :Špičák na Šumavě

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Penalties Čas Ztráta Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Penalties Čas Ztráta Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 #
1 11 ŽILÁK František CZE 1981 Rock Machine Cyklomax enduro team --- 0:27:16.4 0:00:00.0 0:27:16.4 06:21.6 1 05:19.0 2 04:27.4 1 06:27.9 1 04:40.3 2
2 10 FRENK Petr CZE 1984 Protocycles --- 0:27:58.9 0:00:42.5 0:27:58.9 06:33.0 2 05:23.1 4 04:43.6 4 06:47.7 3 04:31.5 1
3 18 SCHUBERT Marc GER 1985 ShredErz e.V. --- 0:28:17.2 0:01:00.8 0:28:17.2 06:38.8 3 05:23.0 3 04:42.2 2 06:48.5 4 04:44.5 4
4 15 SCHUBERT André GER 1980 ShredErz eV --- 0:28:22.9 0:01:06.5 0:28:22.9 06:48.6 6 05:18.7 1 04:42.4 3 06:47.1 2 04:46.0 5
5 22 CASKA Ivo CZE 1983 PTBshop.cz --- 0:28:40.0 0:01:23.5 0:28:40.0 06:48.2 5 05:27.1 5 04:50.6 8 06:50.0 5 04:43.9 3
6 30 HYNČICA Vlastimil CZE 1978 Top on Trail --- 0:29:12.6 0:01:56.2 0:29:12.6 06:50.7 7 05:47.9 10 04:48.3 6 06:57.7 6 04:47.8 6
7 28 ŠRAIL Milan CZE 1978 MMMM --- 0:29:14.1 0:01:57.7 0:29:14.1 06:59.9 10 05:29.4 7 04:47.5 5 07:06.5 9 04:50.8 7
8 24 KŘÍŽEK Miroslav CZE 1978 Commencal FDF Team --- 0:29:21.3 0:02:04.9 0:29:21.3 06:53.8 8 05:37.7 8 04:55.3 9 06:59.8 7 04:54.5 8
9 26 KULHAVÝ Radek CZE 1984 Protocycles --- 0:29:24.4 0:02:08.0 0:29:24.4 06:42.0 4 05:28.0 6 04:49.3 7 07:11.5 10 05:13.6 11
10 163 TOMANDL Jaroslav CZE 1986 FRbikes.cz --- 0:30:00.4 0:02:43.9 0:30:00.4 07:02.4 11 05:45.5 9 04:57.8 10 07:00.7 8 05:13.9 12
11 88 KUBĚNA Lukáš CZE 1980 --- --- 0:30:30.8 0:03:14.4 0:30:30.8 06:56.6 9 05:50.2 11 05:09.2 15 07:32.9 13 05:01.7 9
12 101 FABIŠOVSKÝ Ladislav CZE 1981 123 kolo --- 0:31:02.8 0:03:46.4 0:31:02.8 07:21.4 13 05:56.7 15 05:06.1 12 07:28.2 12 05:10.2 10
13 46 PECINA Robert CZE 1985 --- --- 0:31:14.8 0:03:58.3 0:31:14.8 07:11.1 12 06:01.5 17 05:08.5 14 07:38.5 15 05:15.1 13
14 73 STREHL Sebastian GER 1982 --- --- 0:31:15.9 0:03:59.5 0:31:15.9 07:31.4 15 05:56.2 14 05:03.9 11 07:27.7 11 05:16.5 14
15 53 DOBŘECKÝ Pavel CZE 1982 --- --- 0:32:01.3 0:04:44.9 0:32:01.3 07:48.0 20 05:54.3 12 05:06.6 13 07:45.2 17 05:27.0 17
16 55 HUBÁČEK Petr CZE 1984 --- --- 0:32:08.9 0:04:52.5 0:32:08.9 07:37.3 16 05:55.9 13 05:09.5 16 07:37.7 14 05:48.2 23
17 98 KYKAL Petr CZE 1985 YETI wonderfullbikes.cz --- 0:32:40.0 0:05:23.6 0:32:40.0 07:54.8 21 06:07.7 21 05:10.0 17 08:05.4 20 05:21.9 15
18 57 OTTO Martin GER 1985 --- --- 0:32:45.4 0:05:29.0 0:32:45.4 07:58.0 22 06:04.2 18 05:11.6 18 07:38.7 16 05:52.7 25
19 104 GRABMÜLLER Jan CZE 1981 Bikefactory Strakonice --- 0:32:55.7 0:05:39.3 0:32:55.7 07:44.5 18 06:04.6 19 05:30.2 27 08:08.3 22 05:28.0 18
20 71 KREJSA Martin CZE 1980 RENOVAK-KUS Sopotnice --- 0:33:03.5 0:05:47.1 0:33:03.5 07:21.7 14 06:14.7 24 05:14.3 20 07:55.7 18 06:16.9 30
21 107 KRAJNAK David CZE 1983 Bike Team Hydraulickej Pi*us --- 0:33:11.4 0:05:55.0 0:33:11.4 07:44.7 19 06:13.0 22 05:30.1 26 08:06.6 21 05:36.8 20
22 64 ŠRÁMEK Jan CZE 1978 BMX-MTB-CREW --- 0:33:22.6 0:06:06.1 0:33:22.6 07:59.0 23 06:04.7 20 05:19.4 21 08:32.6 25 05:26.6 16
23 159 ŠŤASTNÝ Martin CZE 1980 Norco Bicycles --- 0:33:46.1 0:06:29.7 0:33:46.1 08:20.5 26 06:16.5 25 05:28.1 25 08:13.0 24 05:28.0 18
24 75 ZÁPOTOCKÝ Jakub CZE 1984 --- --- 0:33:56.0 0:06:39.6 0:33:56.0 08:00.6 24 06:13.7 23 05:14.1 19 08:09.9 23 06:17.7 31
25 99 MAREŠ Matěj CZE 1977 Mates enduroBIKE --- 0:34:41.0 0:07:24.6 0:34:41.0 07:39.0 17 06:19.1 26 05:27.2 24 08:51.3 27 06:24.2 33
26 131 STREHL Jan-Phillip GER 1984 --- --- 0:35:09.2 0:07:52.8 0:35:09.2 08:25.0 27 06:39.3 29 05:33.2 28 08:37.9 26 05:53.7 26
27 168 RUZICKA Slavek CZE 1982 --- --- 0:35:12.7 0:07:56.3 0:35:12.7 09:14.8 33 06:00.9 16 05:27.1 22 07:59.9 19 06:30.0 35
28 111 DURCHÁNEK Martin CZE 1985 MONDRAKER ENDURO TEAM --- 0:35:18.5 0:08:02.1 0:35:18.5 08:43.3 30 06:20.5 27 05:27.1 23 09:00.8 29 05:46.6 22
29 125 VLAS Lukáš CZE 1986 CompoTech Plus Sušice --- 0:35:48.0 0:08:31.6 0:35:48.0 08:27.4 28 06:39.6 30 05:41.5 30 09:06.9 30 05:52.5 24
30 169 JIRUŠKA Jan CZE 1984 Joker DC --- 0:36:29.9 0:09:13.5 0:36:29.9 08:42.6 29 06:29.5 28 05:35.3 29 09:40.8 33 06:01.5 28
31 157 KOVÁŘ Marek CZE 1977 Koko-Saalbach Niggaz --- 0:36:44.3 0:09:27.9 0:36:44.3 08:18.7 25 06:41.0 31 05:43.9 31 08:57.2 28 07:03.4 36
32 180 HAJNÝ Martin CZE 1986 MTBS.cz Racing Team --- 0:37:08.8 0:09:52.4 0:37:08.8 08:47.3 31 06:50.5 32 06:01.3 34 09:45.4 34 05:44.2 21
33 178 HÁJÍČEK Štěpán CZE 1980 BikeAndRide.cz --- 0:37:13.4 0:09:57.0 0:37:13.4 09:10.1 32 06:54.5 34 05:59.2 33 09:09.0 31 06:00.5 27
34 124 LIŠKA Martin CZE 1984 HAVEN.CZ --- 0:37:39.5 0:10:23.1 0:37:39.5 09:30.0 35 06:51.7 33 05:50.9 32 09:12.3 32 06:14.4 29
35 137 URBANEK Lukas CZE 1977 --- --- 0:39:47.8 0:12:31.4 0:39:47.8 10:06.7 36 06:55.1 35 06:09.2 35 10:15.1 35 06:21.6 32
36 149 PALA Marcin POL 1983 --- --- 0:40:05.2 0:12:48.8 0:40:05.2 09:25.1 34 07:17.8 36 06:21.2 36 10:34.2 37 06:26.7 34
37 146 KARAFFA Matúš CZE 1985 --- --- 0:42:05.3 0:14:48.9 0:42:05.3 10:10.8 37 07:19.1 37 06:47.0 37 10:26.0 36 07:22.3 37
--- 9 PROKOP Michal CZE 1981 Rock Machine --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 43 DOŠKÁŘ Petr CZE 1985 --- --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 67 NÁTR Jiří CZE 1986 RyS --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 69 WESER Mathias GER 1984 Vielsackantrieb --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 108 SMÍŠEK Ondřej CZE 1978 OFBIKE SCOTT TEAM --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 119 MOŠNIČKA Lubomír CZE 1980 Galaxy Cyklošvec Stevens --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 120 PALIVEC Vit CZE 1979 --- --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 121 KREJČÍ Zdenek CZE 1982 Buroklub --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 141 HOEHNE Maik GER 1978 Bike24 Racing Squad --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 162 RAEDER Martin GER 1979 Meißner Raeder --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---