Kona Enduro Race Špičák

MTB
DATUM :12.9.2021 MÍSTO :Špičák na Šumavě

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Penalties Čas Ztráta Čistý čas RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Penalties Čas Ztráta Čistý čas RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 #
1 184 KALOUSEK Jakub CZE 2005 Sk Žamberk Tessuti sport --- 0:21:08.6 0:00:00.0 0:21:08.6 05:15.7 1 04:48.7 4 06:40.2 1 04:23.9 1
2 193 MAXA Adam CZE 2004 --- --- 0:21:34.6 0:00:25.9 0:21:34.6 05:23.4 3 04:43.3 1 06:54.2 2 04:33.5 2
3 183 PEŠ Ladislav CZE 2006 remibikecentrum --- 0:21:44.9 0:00:36.2 0:21:44.9 05:21.8 2 04:52.2 5 06:55.5 3 04:35.2 4
4 187 JAROŠ Kamil CZE 2002 --- --- 0:22:07.3 0:00:58.6 0:22:07.3 05:25.2 4 04:46.9 2 07:07.9 6 04:47.2 7
5 194 MITAŠ Andrej CZE 2003 Rychlebské stezky --- 0:22:09.0 0:01:00.3 0:22:09.0 05:27.4 6 04:54.0 6 07:03.6 5 04:43.9 5
6 228 GROH Daniel CZE 2005 Author team Stupno --- 0:22:22.1 0:01:13.4 0:22:22.1 05:31.4 9 05:02.3 12 07:13.1 9 04:35.1 3
7 206 ČERVINKA Jonáš CZE 2001 --- --- 0:22:43.0 0:01:34.3 0:22:43.0 05:33.7 10 04:54.2 7 07:22.8 14 04:52.2 8
8 234 HORÁK Jáchym CZE 2003 --- --- 0:22:51.9 0:01:43.2 0:22:51.9 05:45.2 17 04:55.0 8 07:01.8 4 05:09.8 21
9 199 SVATUŠKA Jakub CZE 2006 --- --- 0:22:58.4 0:01:49.7 0:22:58.4 05:38.8 12 05:11.2 17 07:15.1 10 04:53.2 9
10 189 DOVOLIL Jiří CZE 2006 --- --- 0:23:00.3 0:01:51.6 0:23:00.3 05:29.2 7 05:06.1 15 07:26.1 17 04:58.7 15
11 205 STRMISKA Vojtěch CZE 2002 CYKLOPRO --- 0:23:00.9 0:01:52.3 0:23:00.9 05:43.8 15 05:01.5 11 07:10.6 8 05:05.0 17
12 380 PRCHAL Jaroslav CZE 2006 HOLEŠOVŠTÍ POKALÍŠCI --- 0:23:07.7 0:01:59.0 0:23:07.7 05:27.3 5 04:47.8 3 07:40.0 22 05:12.5 23
13 201 HOMOLA František CZE 2001 KrabCycles --- 0:23:12.6 0:02:03.9 0:23:12.6 05:29.4 8 05:05.6 13 07:53.2 26 04:44.3 6
14 243 TRUDIČ Tadeáš CZE 2004 Katmar team --- 0:23:14.6 0:02:06.0 0:23:14.6 05:53.6 23 05:05.9 14 07:18.5 12 04:56.6 11
15 245 NÁGL Patrik CZE 2006 --- --- 0:23:16.3 0:02:07.7 0:23:16.3 05:34.2 11 05:11.8 18 07:23.5 15 05:06.7 18
16 191 ZÚBEK Petr CZE 2006 ZUBR Racing --- 0:23:18.1 0:02:09.4 0:23:18.1 05:43.2 14 05:26.4 30 07:09.7 7 04:58.6 14
17 192 ČEPELA Michal CZE 2006 --- --- 0:23:19.1 0:02:10.4 0:23:19.1 05:49.4 20 04:59.1 9 07:34.4 19 04:56.1 10
18 215 NEŠPOR Štěpán CZE 2003 --- --- 0:23:32.0 0:02:23.3 0:23:32.0 05:50.6 21 05:12.9 20 07:15.1 10 05:13.3 24
19 197 ŠVEC Vojtěch CZE 2004 kolaprovas.cz --- 0:23:33.4 0:02:24.7 0:23:33.4 05:57.0 24 05:12.6 19 07:25.6 16 04:58.0 13
20 395 KUČERA Martin CZE 2004 --- --- 0:23:36.5 0:02:27.8 0:23:36.5 05:49.1 18 05:10.3 16 07:29.0 18 05:08.0 20
21 225 MARTINEC Matěj CZE 2004 BISHOP --- 0:23:38.1 0:02:29.5 0:23:38.1 05:44.9 16 05:16.4 23 07:21.0 13 05:15.7 26
22 255 BARTOŠ Jan CZE 2004 --- --- 0:23:40.6 0:02:31.9 0:23:40.6 05:40.1 13 05:00.1 10 07:45.4 23 05:15.0 25
23 213 SMÍTAL Lukáš CZE 2006 --- --- 0:23:44.5 0:02:35.8 0:23:44.5 05:49.1 19 05:17.0 24 07:38.2 20 05:00.0 16
24 271 PÍŠA Jakub CZE 2005 RPfellas --- 0:24:08.3 0:02:59.7 0:24:08.3 05:57.1 25 05:15.9 22 07:47.4 24 05:07.9 19
25 287 HAVNER Matyáš CZE 2003 RPfellas --- 0:24:24.6 0:03:16.0 0:24:24.6 05:59.9 28 05:18.7 26 07:54.0 28 05:11.8 22
26 212 KADLEC Matěj CZE 2003 --- --- 0:24:36.4 0:03:27.8 0:24:36.4 05:59.8 27 05:36.2 36 08:02.2 30 04:58.0 12
27 280 HLUBOCKÝ Aleš CZE 2006 BIKE SHOP kanovnická --- 0:24:43.3 0:03:34.7 0:24:43.3 06:03.3 30 05:17.5 25 07:53.4 27 05:29.0 36
28 291 BUDÍNSKÝ Ondřej CZE 2005 --- --- 0:24:50.0 0:03:41.3 0:24:50.0 05:57.6 26 05:25.3 28 08:02.3 31 05:24.6 32
29 292 BENÍŠEK Štěpán CZE 2003 RPfellas --- 0:24:55.2 0:03:46.6 0:24:55.2 06:00.7 29 05:33.1 34 07:59.4 29 05:22.0 30
30 216 MACKŮ Matyas CZE 2002 KrabCycles --- 0:24:58.2 0:03:49.5 0:24:58.2 05:53.4 22 05:13.0 21 08:27.9 41 05:23.7 31
31 250 OZGA Michal CZE 2002 --- --- 0:25:10.4 0:04:01.7 0:25:10.4 06:12.8 38 05:19.8 27 08:09.1 32 05:28.5 35
32 251 MARIAN Marek CZE 2005 --- --- 0:25:21.8 0:04:13.2 0:25:21.8 06:15.5 39 05:31.0 31 07:52.7 25 05:42.5 41
33 203 ŠRÁMEK Jan CZE 2006 BMX-MTB-CREW --- 0:25:22.9 0:04:14.2 0:25:22.9 06:20.0 41 05:32.5 32 08:14.0 33 05:16.4 27
34 267 KABELE Tomáš CZE 2004 Bikefactory Strakonice --- 0:25:36.8 0:04:28.1 0:25:36.8 06:11.4 36 05:25.7 29 08:14.0 33 05:45.6 44
35 204 VAVREČKA Adam CZE 2003 Hobby Factory Racing Team --- 0:25:44.2 0:04:35.5 0:25:44.2 06:04.9 31 06:21.8 60 07:39.2 21 05:38.1 40
36 389 JOŽA Lukáš CZE 2003 --- --- 0:25:44.2 0:04:35.5 0:25:44.2 06:23.9 45 05:36.5 38 08:22.5 38 05:21.2 29
37 298 KUNC Jiří CZE 2001 --- --- 0:25:47.9 0:04:39.2 0:25:47.9 06:20.8 43 05:39.6 39 08:20.7 37 05:26.6 33
38 274 DVOŘÁČEK Oliver CZE 2005 --- --- 0:25:47.9 0:04:39.3 0:25:47.9 06:06.9 32 05:48.9 45 08:31.2 43 05:20.8 28
39 410 DOLEŽAL Filip CZE 2005 --- --- 0:25:54.8 0:04:46.1 0:25:54.8 06:11.6 37 05:40.2 40 08:27.8 40 05:35.0 38
40 303 HAVLÍČEK Vladimír CZE 2005 --- --- 0:26:07.1 0:04:58.5 0:26:07.1 06:07.6 33 05:42.1 41 08:34.1 46 05:43.2 43
41 305 VIRGL Petr CZE 2005 --- --- 0:26:07.1 0:04:58.5 0:26:07.1 06:09.7 35 05:32.8 33 08:33.3 45 05:51.2 49
42 256 CHLÁDEK Milan CZE 2006 Fly_crew --- 0:26:21.9 0:05:13.2 0:26:21.9 06:21.5 44 05:46.3 43 08:47.3 51 05:26.7 34
43 232 KRÁSA Tomáš CZE 2004 Hellsboys --- 0:26:28.7 0:05:20.1 0:26:28.7 06:32.0 48 05:35.3 35 08:23.9 39 05:57.5 51
44 257 NĚMEČEK Jan CZE 2006 Koloshop Team --- 0:26:29.7 0:05:21.1 0:26:29.7 06:34.0 49 05:36.5 37 08:17.8 36 06:01.4 53
45 207 DOBŘECKÝ Jakub CZE 2006 Sportovní kurzy opava --- 0:26:41.3 0:05:32.6 0:26:41.3 06:31.4 47 05:46.0 42 08:46.0 50 05:37.8 39
46 236 FRANZEL Oskar CZE 2003 --- --- 0:26:53.1 0:05:44.5 0:26:53.1 06:20.0 42 06:08.4 56 08:37.2 47 05:47.4 45
47 290 VALNOHA David CZE 2005 Enduro Beast Brno --- 0:27:12.3 0:06:03.7 0:27:12.3 06:44.6 55 05:59.5 51 08:45.2 49 05:42.9 42
48 240 MOUČKA Marek CZE 2006 --- --- 0:27:13.7 0:06:05.0 0:27:13.7 07:36.1 66 05:49.3 46 08:16.1 35 05:32.1 37
49 332 KOUBA Martin CZE 2003 BikezoneML --- 0:27:19.7 0:06:11.0 0:27:19.7 06:39.8 53 05:46.7 44 08:28.0 42 06:25.0 60
50 247 FIALA Ondřej CZE 2006 --- --- 0:27:28.2 0:06:19.5 0:27:28.2 06:36.1 51 05:53.1 48 09:10.4 56 05:48.4 47
51 308 CVACH Zdeněk CZE 2004 --- --- 0:27:30.2 0:06:21.5 0:27:30.2 07:00.5 60 05:58.1 50 08:40.5 48 05:51.0 48
52 260 ZUTH Jakub CZE 2006 --- --- 0:27:44.9 0:06:36.2 0:27:44.9 06:08.8 34 06:05.1 55 09:10.9 58 06:20.0 58
53 329 KUBARIČ Šimon CZE 2005 --- --- 0:27:53.1 0:06:44.4 0:27:53.1 06:50.7 57 06:00.3 52 08:50.2 52 06:11.7 55
54 279 ŠVRČINA Jiří CZE 2004 Enduro Beast Brno --- 0:27:55.5 0:06:46.8 0:27:55.5 06:41.2 54 06:03.0 54 09:10.8 57 06:00.3 52
55 254 VÁLEK Matěj CZE 2004 Cyklo team Kolárna --- 0:27:56.3 0:06:47.6 0:27:56.3 06:31.3 46 06:00.7 53 09:36.5 62 05:47.7 46
56 229 FRÝDA Ondřej CZE 2006 --- --- 0:28:19.0 0:07:10.4 0:28:19.0 06:35.3 50 06:11.6 59 09:29.9 61 06:02.1 54
57 269 BEDNÁŘ Filip CZE 2004 Enduro Beast Brno --- 0:28:23.7 0:07:15.0 0:28:23.7 06:58.3 58 05:56.3 49 09:07.5 55 06:21.5 59
58 325 FOLTA Mikuláš CZE 2005 --- --- 0:28:26.6 0:07:17.9 0:28:26.6 06:59.4 59 06:28.1 62 09:01.9 54 05:57.1 50
59 270 BRANDTL Aleš CZE 2004 --- --- 0:28:30.9 0:07:22.2 0:28:30.9 06:47.7 56 06:11.2 58 08:31.8 44 07:00.0 64
60 277 PÍŠA Adam CZE 2005 RPfellas --- 0:28:34.4 0:07:25.8 0:28:34.4 06:15.7 40 05:51.2 47 09:01.7 53 07:25.8 66
61 396 KADLEC Adam CZE 2005 --- +00:00:10 0:28:57.8 0:07:49.2 0:28:57.8 06:37.8 52 06:10.9 57 09:42.1 63 06:17.0 57
62 372 POLÁČEK Denis CZE 2005 --- --- 0:29:29.7 0:08:21.1 0:29:29.7 07:13.3 62 06:27.3 61 09:20.8 60 06:28.2 62
63 401 NOVÁK Samuel CZE 2003 --- --- 0:29:40.3 0:08:31.7 0:29:40.3 07:28.3 65 06:42.5 64 09:16.8 59 06:12.6 56
64 321 ŠŤÁVA Michal CZE 2005 --- --- 0:30:39.6 0:09:30.9 0:30:39.6 07:08.1 61 06:35.7 63 10:29.6 64 06:26.2 61
65 397 KADLEC Jiří CZE 2003 --- +00:00:10 0:32:16.4 0:11:07.8 0:32:16.4 07:25.9 64 06:53.9 66 10:53.6 66 06:52.9 63
66 369 VYBÍRAL Filip CZE 2005 --- --- 0:34:02.0 0:12:53.3 0:34:02.0 08:09.6 70 06:56.7 67 11:13.6 67 07:42.0 67
67 340 DRAŠNAR František CZE 2006 --- +00:00:20 0:35:22.4 0:14:13.8 0:35:22.4 07:23.0 63 07:14.2 68 12:36.2 69 07:49.0 68
68 370 VYBÍRAL Marek CZE 2005 --- --- 0:35:44.4 0:14:35.7 0:35:44.4 07:49.0 68 06:49.5 65 10:45.2 65 10:20.6 70
69 374 HEČKO Vojtěch CZE 2005 --- --- 0:35:56.4 0:14:47.7 0:35:56.4 08:05.7 69 07:15.4 69 13:15.9 70 07:19.2 65
70 403 ROUS Pavel CZE 2006 --- --- 0:36:15.0 0:15:06.3 0:36:15.0 07:42.1 67 07:47.8 70 11:54.7 68 08:50.2 69
71 412 PIŠŤÁK Marek CZE 2003 --- +00:00:20 0:44:34.8 0:23:26.2 0:44:34.8 09:27.0 72 08:46.5 72 15:22.5 72 10:38.8 71
72 394 PRŮCHA Tomáš CZE 2005 --- +00:00:20 0:45:27.2 0:24:18.5 0:45:27.2 08:28.6 71 07:57.7 71 14:48.1 71 13:52.6 72
--- 195 VÍT Matěj CZE 2005 Blue Fly Riders --- DNF --- --- 55:09.0 --- --- --- --- --- --- ---
--- 276 DVOŘÁK Matyáš CZE 2005 BISHOP --- DNF --- --- 00:37.7 --- 58:26.5 --- 33:09.5 --- --- ---
--- 182 VEJNAR Samuel CZE 2005 GIANT cycling team --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 237 TLUSTÝ Šimon CZE 2006 --- --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 242 KAREŠ Matyáš CZE 2006 ZEVL Team --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 253 SOBOTKA Adam CZE 2005 Enduro Beast Brno --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 266 BRONČEK Matyáš CZE 2003 --- --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 310 GRAUR Artur CZE 2003 --- --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 346 PLÁŠIL Jan CZE 2005 --- --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 356 SAHULA Petr CZE 2003 --- --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 392 PIXA Ondřej CZE 2005 --- --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---