Kona Enduro Race Špičák

MTB
DATUM :12.9.2021 MÍSTO :Špičák na Šumavě

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas RZ2 # RZ3 # RZ5 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas RZ2 # RZ3 # RZ5 #
1 474 KOKEŠ Šimon CZE 2010 RIDEKO bike shop 1. /  Rookie 0:15:53.7 0:00:00.0 0:15:53.7 05:38.5 1 05:17.7 2 04:57.3 1
2 471 MORAVEC Šimon CZE 2010 Trutnov Trails 2. /  Rookie 0:16:41.9 0:00:48.2 0:16:41.9 06:05.9 4 05:16.1 1 05:19.8 3
3 465 PROCHÁZKA Nicholas Martin CZE 2009 Commencal FDF TERRAPRO Racing 3. /  Rookie 0:16:44.3 0:00:50.6 0:16:44.3 06:04.0 2 05:25.6 4 05:14.6 2
4 470 BERAN Jaroslav CZE 2009 Blue Fly Enduro Kids Team 4. /  Rookie 0:16:52.0 0:00:58.3 0:16:52.0 06:04.5 3 05:20.6 3 05:26.8 4
5 466 DORŇÁK Kryštof CZE 2009 --- 5. /  Rookie 0:18:09.5 0:02:15.8 0:18:09.5 06:30.5 6 05:57.4 6 05:41.5 6
6 478 JELÍNEK Ondřej CZE 2009 Beko - bike racing team 6. /  Rookie 0:18:26.8 0:02:33.0 0:18:26.8 06:46.8 8 05:55.3 5 05:44.5 7
7 468 VÍT Ondra CZE 2010 Blue Fly Riders 7. /  Rookie 0:18:43.4 0:02:49.7 0:18:43.4 06:26.7 5 06:35.6 9 05:41.0 5
8 476 HORŇÁK Josef CZE 2009 --- 8. /  Rookie 0:18:53.6 0:02:59.9 0:18:53.6 06:42.7 7 06:05.8 7 06:05.1 8
9 473 SOUMAR Štěpán CZE 2009 --- 9. /  Rookie 0:19:47.6 0:03:53.8 0:19:47.6 07:10.0 10 06:16.9 8 06:20.7 9
10 464 SMÍTAL Šimon CZE 2009 --- 10. /  Rookie 0:20:36.6 0:04:42.9 0:20:36.6 07:35.6 12 06:39.2 11 06:21.7 10
11 475 MEJSTŘÍK Lukáš Jiří CZE 2009 --- 11. /  Rookie 0:20:53.8 0:05:00.1 0:20:53.8 07:05.4 9 06:38.2 10 07:10.1 12
12 467 ŠVADLEŇÁK Matěj CZE 2009 --- 12. /  Rookie 0:21:12.3 0:05:18.6 0:21:12.3 07:17.2 11 07:25.0 12 06:30.1 11
13 472 BUDÍNSKÝ Lukáš CZE 2009 --- 13. /  Rookie 0:23:39.4 0:07:45.7 0:23:39.4 07:51.8 13 07:54.3 13 07:53.2 13
14 477 ČERNÝ Ondřej CZE 2009 bmx&4x team brno 14. /  Rookie 0:29:04.2 0:13:10.5 0:29:04.2 09:19.8 14 10:06.5 14 09:37.8 14
15 463 CVACH Petr CZE 2009 --- 15. /  Rookie 0:35:05.7 0:19:12.0 0:35:05.7 12:10.8 15 12:08.5 15 10:46.3 15
--- 454 VALNOHOVÁ Nicol CZE 2008 Enduro Beast Brno . /  Rookie DNS --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 469 RANDÝSEK Jindřich CZE 2009 Bendl 98 . /  Rookie DNS --- --- --- --- --- --- --- ---