Kona Enduro Race Špičák

MTB
DATUM :12.9.2021 MÍSTO :Špičák na Šumavě

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Čistý čas RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Čistý čas RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 #
1 442 KERL Sebastian CZE 2007 Author team Stupno 0:22:02.6 0:00:00.0 0:22:02.6 05:29.1 1 04:47.1 1 07:04.4 3 04:42.0 1
2 419 RYS Jan CZE 2007 Sportovní kurzy opava 0:22:21.9 0:00:19.2 0:22:21.9 05:42.7 3 04:57.2 2 06:55.5 1 04:46.3 2
3 416 SMETÁNKA Mikuláš CZE 2007 Expres CZ TUFO Team Kolín 0:23:09.8 0:01:07.2 0:23:09.8 05:59.1 8 04:58.4 3 07:03.8 2 05:08.4 6
4 450 ŠRAIL Matěj CZE 2008 Cyklo Centrum NOPOOR 0:23:10.8 0:01:08.1 0:23:10.8 05:37.6 2 05:07.5 5 07:15.0 5 05:10.6 7
5 430 LEHKÝ Šimon CZE 2008 MS Bike Academy Racing 0:23:15.3 0:01:12.6 0:23:15.3 05:50.2 6 05:01.8 4 07:24.4 6 04:58.7 3
6 421 RÝDL Matěj CZE 2007 KRAB CYCLES 0:23:24.6 0:01:21.9 0:23:24.6 05:47.2 4 05:19.9 9 07:09.6 4 05:07.7 5
7 452 QUIS Richard CZE 2007 Sportovní kurzy opava 0:23:40.7 0:01:38.0 0:23:40.7 05:49.7 5 05:16.5 8 07:32.1 8 05:02.3 4
8 445 HANÁK Štěpán CZE 2008 Bike puzzle team 0:24:09.4 0:02:06.7 0:24:09.4 06:01.5 9 05:22.3 10 07:30.2 7 05:15.3 9
9 441 SUCHÝ Vojtěch CZE 2007 --- 0:24:15.9 0:02:13.2 0:24:15.9 05:56.5 7 05:12.3 6 07:38.0 9 05:29.0 14
10 456 HŰBL Matyáš CZE 2007 --- 0:24:24.9 0:02:22.2 0:24:24.9 06:09.2 11 05:15.3 7 07:47.6 11 05:12.6 8
11 460 PAŘÍZEK Lukáš CZE 2007 --- 0:25:08.8 0:03:06.1 0:25:08.8 06:13.8 14 05:39.9 17 07:53.4 12 05:21.6 11
12 462 DANĚK Dominik CZE 2007 Sportovní kurzy.cz 0:25:19.0 0:03:16.3 0:25:19.0 06:13.4 13 05:34.5 12 08:01.4 13 05:29.5 15
13 414 HOBLER Miroslav CZE 2007 --- 0:25:22.1 0:03:19.4 0:25:22.1 06:17.8 15 05:35.0 13 08:08.8 14 05:20.4 10
14 431 POVOLNÝ Matyáš CZE 2008 --- 0:25:25.7 0:03:23.0 0:25:25.7 06:58.0 28 05:23.2 11 07:38.6 10 05:25.8 12
15 444 ŠKROBÁNEK Petr CZE 2008 Sportovní kurzy.cz 0:26:09.0 0:04:06.3 0:26:09.0 06:29.7 19 05:53.7 24 08:10.2 15 05:35.2 16
16 437 MARTINEC Frantšek CZE 2008 BISHOP 0:26:22.2 0:04:19.6 0:26:22.2 06:11.3 12 05:39.3 16 08:40.1 18 05:51.4 18
17 449 ONDRÁČEK Filip CZE 2007 Meatfly Enduro Team 0:26:45.7 0:04:43.0 0:26:45.7 06:21.8 16 05:38.9 15 09:18.4 27 05:26.5 13
18 453 ČÁP Jakub CZE 2008 --- 0:26:58.2 0:04:55.5 0:26:58.2 06:07.8 10 05:41.5 18 09:09.7 25 05:59.0 23
19 451 STŘÁDAL Filip CZE 2008 --- 0:27:07.7 0:05:05.0 0:27:07.7 06:32.7 21 05:54.9 26 08:44.3 19 05:55.7 21
20 440 BLAŽEK Tomáš CZE 2008 --- 0:27:08.6 0:05:06.0 0:27:08.6 06:30.8 20 05:38.8 14 08:51.5 20 06:07.4 26
21 432 KONÍČEK Matěj CZE 2008 --- 0:27:12.3 0:05:09.6 0:27:12.3 06:22.2 17 05:47.6 20 08:56.5 22 06:05.9 24
22 428 DEJMEK Kamil CZE 2007 BikeFactory Strakonice 0:27:13.9 0:05:11.3 0:27:13.9 06:38.7 22 05:50.0 21 08:37.9 17 06:07.2 25
23 457 NOVÁK Maxmilián CZE 2007 --- 0:27:18.6 0:05:15.9 0:27:18.6 06:40.8 23 05:52.5 23 08:53.1 21 05:52.1 19
24 422 ČERNÍK Oliver CZE 2007 --- 0:27:38.0 0:05:35.3 0:27:38.0 06:41.0 24 05:54.5 25 09:06.7 24 05:55.7 20
25 438 SVOBODA Alan CZE 2007 Punk Bike store 0:27:40.2 0:05:37.5 0:27:40.2 06:42.4 25 05:46.7 19 09:14.1 26 05:56.8 22
26 435 RUDOLF Ondřej CZE 2008 www.grafix-mx.com 0:27:51.1 0:05:48.4 0:27:51.1 07:20.2 33 06:11.4 27 08:34.0 16 05:45.4 17
27 415 HEJDA Alex CZE 2007 Fr Bikes 0:27:55.6 0:05:52.9 0:27:55.6 06:42.9 26 05:51.2 22 09:03.8 23 06:17.5 29
28 439 JÁNSKÝ Lukáš CZE 2007 CYKLOTEAM OSTROV 0:28:37.7 0:06:35.1 0:28:37.7 06:27.5 18 06:24.5 30 09:36.7 30 06:08.9 27
29 443 PANTŮČEK Václav CZE 2007 --- 0:28:39.8 0:06:37.2 0:28:39.8 06:44.0 27 06:15.2 28 09:26.2 29 06:14.3 28
30 420 HUDEČEK Matěj CZE 2007 Sportovní kurzy opava 0:29:30.9 0:07:28.2 0:29:30.9 06:59.6 29 06:17.5 29 09:24.7 28 06:48.9 32
31 433 KRIŠTŮFEK Vít CZE 2007 Val Di Botič 0:29:56.2 0:07:53.5 0:29:56.2 07:05.9 32 06:41.5 34 09:41.0 31 06:27.6 30
32 461 ČERNÝ Dominik CZE 2007 bmx&4x team brno 0:30:50.3 0:08:47.6 0:30:50.3 07:04.9 30 06:52.5 35 10:04.5 34 06:48.3 31
33 429 JIŘÍK Dalibor CZE 2007 --- 0:30:57.9 0:08:55.2 0:30:57.9 07:05.8 31 06:30.8 31 10:09.7 36 07:11.5 33
34 459 PAVLÍČEK Jáchym CZE 2007 --- 0:31:52.6 0:09:49.9 0:31:52.6 07:53.4 34 06:36.7 32 10:01.8 33 07:20.7 35
35 436 POLÁČEK Mikuláš CZE 2007 --- 0:32:53.9 0:10:51.2 0:32:53.9 08:07.1 36 07:26.5 37 10:06.2 35 07:14.0 34
36 413 BAMBULA Vítek CZE 2008 JC BIKE RACING 0:33:45.0 0:11:42.4 0:33:45.0 08:00.6 35 07:16.3 36 10:41.5 37 07:46.5 36
37 418 ŘEZNÍČEK František CZE 2008 --- 0:46:22.8 0:24:20.2 0:46:22.8 10:07.1 37 09:52.6 38 15:58.3 38 10:24.7 38
38 417 RŮŽIČKA Tobiáš CZE 2008 Hellsboys 0:47:57.3 0:25:54.6 0:47:57.3 22:55.1 39 06:38.1 33 09:52.9 32 08:31.1 37
39 423 OTAVOVÁ Viktorie CZE 2007 --- 0:54:42.0 0:32:39.3 0:54:42.0 11:27.4 38 11:43.1 39 18:42.6 39 12:48.7 39
--- 434 KAKOS Karel CZE 2007 Dressler team DNF --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 446 LAZECKÝ Marek CZE 2007 sportovnikurzy.cz DNF --- --- 04:29.8 --- 03:53.7 --- --- --- --- ---
--- 448 RAPL Dominik CZE 2007 --- DNF --- --- 16:48.5 --- 20:12.2 --- 10:33.6 --- --- ---
--- 424 OTAVOVÁ Sofie CZE 2007 --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 425 ČADEK Jakub CZE 2008 ABC Team Železná Ruda DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 426 KRÁL Ondřej CZE 2007 --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 427 VAN DE HATERD Kilian GER 2008 Giant Germany Offroad Team DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 447 ARVED May GER 2007 Radclub 93 Winnenden DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 455 GEISLER Richard CZE 2007 FRP - Freeride Pyčo DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 458 BLÁHA Tomáš CZE 2007 Fly_crew DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---