IZOMAT MTB CUP 2021 - Český Pohár XCO No.1 - Zadov - Český Pohár XCO No.1 - Zadov

MTB
DATUM :22.5.2021 MÍSTO :Zadov
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Výsledky - | Do aktualizace výsledků zbývá :
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta INT1-2 # 1.lap # INT2-1 # INT2-2 # 2.lap # INT3-1 # INT3-2 # 3.lap #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta INT1-2 # 1.lap # INT2-1 # INT2-2 # 2.lap # INT3-1 # INT3-2 # 3.lap #
1 602 detail závodníka NOVOTNÝ Ondřej CZE 2005 DUKLA PRAHA 1. /  Kadeti 0:45:25.5 0:00:00.0 05:26.4 [2] 4 14:56.9 [2] 2 05:19.7 [2] 2 05:23.1 [1] 1 15:01.5 [1] 1 05:25.4 [1] 1 05:36.4 [2] 1 15:27.0 [1] 1
2 601 detail závodníka BERNÁT Adam CZE 2005 DUKLA PRAHA 2. /  Kadeti 0:45:56.5 0:00:31.0 05:31.4 [3] 1 14:56.4 [1] 1 05:18.6 [1] 1 05:36.2 [3] 2 15:17.3 [3] 2 05:27.6 [2] 2 05:42.9 [4] 2 15:42.7 [4] 2
3 614 detail závodníka ŠUMPÍK Pavel CZE 2006 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 3. /  Kadeti 0:46:10.0 0:00:44.5 05:35.9 [5] 8 15:22.4 [8] 8 05:20.6 [3] 3 05:29.9 [2] 3 15:13.5 [2] 3 05:37.9 [5] 3 05:36.2 [1] 3 15:34.0 [2] 3
4 605 detail závodníka HOJKA František CZE 2005 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 4. /  Kadeti 0:46:43.5 0:01:18.0 05:36.6 [6] 3 15:20.4 [5] 5 05:29.9 [5] 6 05:37.6 [4] 4 15:43.5 [5] 5 05:29.9 [3] 4 05:41.4 [3] 4 15:39.5 [3] 4
5 635 detail závodníka FRIEDEL David CZE 2006 DK BIKESHOP Racing Team 5. /  Kadeti 0:46:51.7 0:01:26.2 05:40.9 [7] 7 15:21.4 [7] 7 05:28.1 [4] 4 05:47.7 [7] 5 15:41.5 [4] 4 05:39.9 [7] 5 05:45.4 [8] 5 15:48.8 [5] 5
6 607 detail závodníka JEŽEK Václav CZE 2005 BRILON RACING TEAM MB 6. /  Kadeti 0:47:16.2 0:01:50.7 05:42.2 [8] 5 15:19.9 [4] 4 05:34.9 [7] 7 05:51.7 [10] 7 15:54.5 [6] 6 05:35.9 [4] 6 05:43.9 [6] 6 16:01.8 [7] 6
7 617 detail závodníka KIRCHBERGER Tobias GER 2005 SRT - Protective Factoryteam 7. /  Kadeti 0:47:27.2 0:02:01.7 05:43.4 [9] 11 15:29.6 [10] 10 05:39.7 [11] 11 05:48.7 [8] 9 15:58.5 [7] 8 05:45.6 [11] 8 05:43.9 [5] 7 15:59.0 [6] 7
8 608 detail závodníka SAMEC Filip CZE 2005 BRILON RACING TEAM MB 8. /  Kadeti 0:47:37.5 0:02:12.0 05:35.9 [4] 9 15:29.1 [9] 9 05:36.6 [9] 9 05:49.7 [9] 8 16:01.8 [8] 9 05:42.2 [8] 7 05:50.4 [10] 8 16:06.5 [8] 8
9 610 detail závodníka VAŠUT David CZE 2006 BIKE PRO RACING 9. /  Kadeti 0:47:58.5 0:02:33.0 05:48.9 [11] 10 15:29.9 [11] 11 05:39.1 [10] 10 05:55.4 [13] 11 16:10.3 [11] 10 05:46.4 [13] 10 05:45.4 [7] 9 16:18.3 [11] 9
10 604 detail závodníka DOBRÝ Lukáš CZE 2005 CANYON NORTHWAVE MTB TEAM 10. /  Kadeti 0:48:11.0 0:02:45.5 05:43.7 [10] 6 15:20.9 [6] 6 05:42.2 [12] 8 05:54.9 [12] 9 16:07.0 [10] 7 05:48.9 [15] 9 06:11.4 [27] 10 16:43.0 [20] 10
11 612 detail závodníka STREJČEK Adam CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 11. /  Kadeti 0:48:35.5 0:03:10.0 06:05.2 [22] 15 16:00.4 [13] 13 05:35.1 [8] 12 05:59.0 [15] 12 16:05.0 [9] 11 05:46.6 [14] 11 06:14.2 [30] 11 16:30.0 [15] 11
12 609 detail závodníka UHER David CZE 2005 ČEZ cyklo team Tábor 12. /  Kadeti 0:48:59.0 0:03:33.5 05:51.9 [12] 14 16:00.6 [14] 14 05:47.9 [19] 14 06:12.9 [23] 14 16:37.7 [18] 12 05:52.6 [18] 12 06:05.7 [20] 13 16:20.5 [13] 12
13 606 detail závodníka RUBEŠ Daniel CZE 2005 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 13. /  Kadeti 0:49:04.5 0:03:39.0 06:02.1 [19] 12 15:51.1 [12] 12 05:45.4 [17] 13 06:31.7 [37] 15 17:01.5 [28] 15 05:39.6 [6] 14 05:56.9 [14] 12 16:11.8 [10] 13
14 611 detail závodníka LIENERT Patrik CZE 2006 ČED Bike Team 14. /  Kadeti 0:49:09.2 0:03:43.7 05:59.9 [16] 13 16:01.4 [15] 15 05:48.9 [20] 15 06:08.7 [20] 13 16:37.5 [17] 13 05:53.1 [19] 13 06:07.4 [21] 14 16:30.3 [16] 14
15 684 detail závodníka BRANDL Timo GER 2006 KTM Youngsters Bayern / RSV Grafenau 15. /  Kadeti 0:49:09.7 0:03:44.2 06:01.1 [18] 27 16:47.9 [23] 23 05:42.6 [13] 20 05:46.4 [5] 17 16:13.8 [12] 17 05:45.9 [12] 16 05:55.4 [12] 15 16:08.0 [9] 15
16 640 detail závodníka HYNEČEK Jan CZE 2005 TUFO CZ OTROKOVICE 16. /  Kadeti 0:49:41.5 0:04:16.0 06:00.9 [17] 23 16:32.9 [19] 19 05:47.7 [18] 18 05:52.9 [11] 16 16:27.8 [14] 16 05:42.9 [9] 15 06:11.4 [28] 16 16:40.8 [19] 16
17 675 detail závodníka ZAHÁLKA Štěpán CZE 2006 CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 17. /  Kadeti 0:49:51.7 0:04:26.2 06:08.6 [23] 28 17:08.6 [28] 28 05:43.4 [14] 26 06:03.7 [18] 22 16:23.0 [13] 22 05:43.4 [10] 19 05:58.7 [15] 17 16:20.0 [12] 17
18 641 detail závodníka JASKIEWICZ Leszek POL 2005 Warszawski Klub Kolarski 18. /  Kadeti 0:49:57.0 0:04:31.5 06:04.9 [20] 30 16:56.1 [26] 26 05:50.4 [25] 25 05:59.2 [16] 21 16:30.3 [15] 20 05:56.1 [22] 20 05:56.7 [13] 18 16:30.5 [17] 18
19 624 detail závodníka PURNOCH Matyáš CZE 2006 ČED Bike Team 19. /  Kadeti 0:50:02.2 0:04:36.7 05:57.1 [14] 16 16:19.6 [16] 16 05:52.1 [27] 16 06:14.9 [28] 18 16:58.5 [27] 18 05:53.6 [20] 18 06:16.2 [31] 19 16:44.0 [21] 19
20 618 detail závodníka ZONYGA David CZE 2005 VRV TEAM 20. /  Kadeti 0:50:15.2 0:04:49.7 06:08.6 [24] 20 16:30.6 [17] 17 05:50.1 [24] 19 06:23.7 [34] 20 16:56.2 [26] 21 06:03.4 [30] 21 06:03.7 [18] 21 16:48.3 [24] 20
21 630 detail závodníka TOMAN Patrik CZE 2005 BIKE PRO RACING 21. /  Kadeti 0:50:20.5 0:04:55.0 06:15.1 [27] 22 16:51.9 [25] 25 05:49.4 [22] 23 06:15.9 [29] 23 16:48.8 [22] 24 05:50.6 [17] 22 06:05.7 [19] 22 16:39.8 [18] 21
22 681 detail závodníka SCHNEIDER Paul Morten GER 2006 Dresdner SC 1898 22. /  Kadeti 0:50:21.2 0:04:55.7 05:59.2 [15] 34 17:18.1 [29] 29 05:57.9 [30] 29 05:57.7 [14] 27 16:35.8 [16] 26 06:03.9 [31] 25 05:53.2 [11] 23 16:27.3 [14] 22
23 634 detail závodníka FALTÝNEK Jan CZE 2006 ČEZ cyklo team Tábor 23. /  Kadeti 0:50:32.5 0:05:07.0 06:08.8 [25] 19 16:33.4 [20] 20 05:45.1 [16] 17 06:10.9 [21] 19 16:47.5 [20] 19 05:49.1 [16] 17 06:22.4 [38] 20 17:11.5 [33] 23
24 632 detail závodníka ŠINDELÁŘ Roman CZE 2005 HEAD PRO TEAM OPAVA 24. /  Kadeti 0:50:44.5 0:05:19.0 05:54.9 [13] 17 16:30.9 [18] 18 06:07.4 [35] 22 06:21.7 [32] 25 17:09.5 [29] 23 05:57.9 [25] 23 06:16.9 [34] 24 17:04.0 [28] 24
25 683 detail závodníka VRANÁK Lukáš SVK 2006 CK EPIC DOHŇANY 25. /  Kadeti 0:50:52.2 0:05:26.7 06:13.1 [26] 24 16:51.6 [24] 24 05:52.9 [28] 24 06:13.9 [25] 24 16:50.0 [23] 25 05:57.4 [24] 24 06:30.9 [44] 25 17:10.5 [30] 25
26 603 detail závodníka ELBADRI Jakub CZE 2005 DUKLA PRAHA 26. /  Kadeti 0:50:59.0 0:05:33.5 05:20.4 [1] 2 15:19.3 [3] 3 05:31.0 [6] 5 05:47.2 [6] 6 17:21.4 [33] 14 08:00.1 [95] 32 05:48.2 [9] 27 18:18.3 [62] 26
27 638 detail závodníka ŠTILIP Ondřej CZE 2006 Ústecké centrum cyklistiky 27. /  Kadeti 0:51:01.7 0:05:36.2 06:39.7 [46] 39 17:34.9 [38] 38 05:49.4 [23] 32 06:03.2 [17] 30 16:41.8 [19] 28 05:58.1 [27] 26 05:59.5 [16] 26 16:45.0 [22] 27
28 623 detail závodníka ŽENÍŠEK Martin CZE 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 28. /  Kadeti 0:51:12.0 0:05:46.5 06:22.2 [30] 25 17:01.4 [27] 27 06:12.6 [38] 28 06:12.7 [22] 29 17:21.3 [32] 30 06:09.6 [34] 30 06:03.4 [17] 29 16:49.3 [25] 28
29 699 detail závodníka SCHWINGER Vinzent GER 2005 BikeSportBühne Bayreuth 29. /  Kadeti 0:51:16.0 0:05:50.5 06:31.2 [36] 37 17:27.6 [32] 32 05:54.4 [29] 31 06:14.4 [27] 31 16:56.0 [25] 31 05:56.9 [23] 28 06:16.7 [33] 30 16:52.2 [26] 29
30 621 detail závodníka SÝKORA Josef CZE 2005 HEAD PRO TEAM OPAVA 30. /  Kadeti 0:51:28.7 0:06:03.2 06:57.9 [65] 35 17:32.9 [36] 36 05:44.4 [15] 30 06:08.2 [19] 28 16:47.8 [21] 29 05:55.6 [21] 27 06:16.4 [32] 28 17:08.0 [29] 30
31 677 detail závodníka VLK Josef CZE 2006 Author team Stupno 31. /  Kadeti 0:51:38.5 0:06:13.0 06:24.2 [32] 43 17:35.6 [39] 39 05:48.9 [21] 33 06:19.2 [31] 32 16:51.0 [24] 32 06:10.1 [35] 31 06:08.7 [23] 31 17:11.8 [34] 31
32 620 detail závodníka DRAGOUN Václav CZE 2005 COPR TJ PŘEŠTICE 32. /  Kadeti 0:52:00.5 0:06:35.0 06:18.1 [29] 18 16:40.6 [21] 21 05:51.1 [26] 21 06:39.7 [47] 26 17:34.5 [36] 27 06:14.4 [41] 29 06:32.9 [45] 32 17:45.3 [43] 32
33 688 detail závodníka KRÝSL Lukáš CZE 2005 MS BIKE ACADEMY racing 33. /  Kadeti 0:52:06.0 0:06:40.5 06:17.9 [28] 40 17:34.4 [37] 37 06:28.7 [58] 44 06:17.7 [30] 35 17:29.5 [35] 33 06:10.4 [36] 33 06:10.4 [24] 33 17:02.0 [27] 33
34 693 detail závodníka VAS Barnabás HUN 2006 Merida Maraton Team CST 34. /  Kadeti 0:52:25.7 0:07:00.2 06:43.4 [48] 53 17:58.4 [49] 49 05:58.9 [31] 40 06:28.9 [36] 37 17:16.0 [30] 35 06:02.1 [29] 34 06:11.2 [26] 34 17:11.3 [32] 34
35 674 detail závodníka HEINZE Jannik GER 2006 SSv Mounty Altenberg 35. /  Kadeti 0:52:28.7 0:07:03.2 07:04.4 [69] 51 17:56.1 [47] 47 06:03.4 [33] 41 06:22.2 [33] 36 17:20.8 [31] 36 06:00.2 [28] 35 06:18.2 [35] 35 17:11.8 [35] 35
36 646 detail závodníka POLÁK Matyáš CZE 2006 LAWI junior team 36. /  Kadeti 0:52:43.0 0:07:17.5 06:35.2 [42] 47 17:45.9 [41] 41 06:14.7 [41] 42 06:14.1 [26] 33 17:22.5 [34] 34 06:21.9 [47] 36 06:20.9 [37] 36 17:34.5 [39] 36
37 661 detail závodníka ŠILHAVÝ Daniel CZE 2005 KOVO PRAHA 37. /  Kadeti 0:52:53.0 0:07:27.5 06:05.1 [21] 26 17:19.9 [30] 30 07:52.7 [95] 61 06:12.9 [23] 54 18:47.0 [66] 49 05:58.1 [26] 40 06:08.2 [22] 38 16:46.0 [23] 37
38 622 detail závodníka SMEJKAL Adam CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 38. /  Kadeti 0:52:54.7 0:07:29.2 06:31.2 [37] 33 17:32.6 [35] 35 06:22.2 [54] 38 06:37.2 [43] 38 17:54.0 [41] 38 06:14.1 [40] 37 06:28.9 [41] 37 17:28.0 [36] 38
39 645 detail závodníka KNIHA Petr CZE 2006 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 39. /  Kadeti 0:53:10.7 0:07:45.2 06:28.4 [33] 32 17:28.1 [34] 34 06:13.1 [39] 35 06:35.7 [41] 34 17:55.0 [42] 37 06:19.4 [46] 38 06:40.4 [52] 39 17:47.5 [45] 39
40 664 detail závodníka LEHKÝ Jan CZE 2006 MS BIKE ACADEMY racing 40. /  Kadeti 0:53:16.2 0:07:50.7 06:31.2 [37] 49 17:55.4 [45] 45 06:00.4 [32] 39 06:42.7 [51] 42 17:42.8 [37] 39 06:13.9 [39] 39 06:33.7 [46] 40 17:38.0 [40] 40
41 616 detail závodníka SEDLÁK Lukáš CZE 2005 FORCE FOJTÍK WILIER TEAM 41. /  Kadeti 0:53:21.0 0:07:55.5 06:23.4 [31] 45 17:55.4 [45] 45 06:19.9 [53] 50 06:37.2 [44] 47 18:14.5 [47] 50 06:10.4 [37] 45 06:10.9 [25] 41 17:11.0 [31] 41
42 613 detail závodníka ŠMÍD Jakub CZE 2006 Author team Stupno 42. /  Kadeti 0:53:33.0 0:08:07.5 06:34.4 [41] 21 16:46.5 [22] 22 06:19.8 [52] 27 07:35.9 [88] 43 19:03.4 [75] 40 06:37.9 [65] 46 06:19.2 [36] 43 17:43.0 [42] 42
43 698 detail závodníka TÄMMERICH Luca GER 2006 GHOST Junior Team 43. /  Kadeti 0:53:49.5 0:08:24.0 06:35.4 [43] 50 18:02.6 [50] 50 06:07.9 [36] 47 06:33.7 [39] 44 17:52.5 [39] 44 06:11.6 [38] 41 06:50.2 [61] 44 17:54.3 [49] 43
44 644 detail závodníka KRAUSE Georg GER 2005 Dresdner SC 1898 44. /  Kadeti 0:53:58.5 0:08:33.0 06:44.9 [50] 36 17:39.1 [40] 40 06:14.9 [42] 37 06:42.4 [50] 41 18:13.3 [45] 42 06:24.1 [52] 43 06:28.2 [40] 42 18:06.0 [53] 44
45 636 detail závodníka TUHÁČEK Pavel CZE 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 45. /  Kadeti 0:54:03.5 0:08:38.0 06:41.6 [47] 41 17:51.4 [44] 44 06:14.4 [40] 46 06:42.7 [52] 45 18:01.8 [43] 43 06:18.4 [44] 42 06:46.4 [59] 45 18:10.3 [58] 45
46 692 detail závodníka MOROŇ Daniel CZE 2005 HEAD PRO TEAM OPAVA 46. /  Kadeti 0:54:06.7 0:08:41.2 06:32.2 [39] 56 18:13.4 [55] 55 06:07.1 [34] 51 06:40.4 [48] 49 17:52.8 [40] 46 06:38.6 [68] 51 06:23.7 [39] 46 18:00.5 [50] 46
47 625 detail závodníka PEKAŘ Matěj CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 47. /  Kadeti 0:54:08.2 0:08:42.7 06:30.2 [34] 29 17:21.6 [31] 31 06:18.4 [50] 34 06:54.7 [65] 39 18:29.3 [56] 41 06:26.6 [54] 44 06:52.4 [65] 47 18:17.3 [61] 47
48 627 detail závodníka MAYER Jakub CZE 2005 KC Slavia Praha 48. /  Kadeti 0:54:13.5 0:08:48.0 06:30.4 [35] 31 17:27.6 [32] 32 06:18.9 [51] 36 06:48.7 [59] 40 18:38.5 [64] 46 06:30.9 [58] 49 06:52.7 [66] 49 18:07.3 [56] 48
49 626 detail závodníka HOŠEK Adam CZE 2006 Cycling Academy Tábor 49. /  Kadeti 0:54:16.0 0:08:50.5 06:52.9 [58] 52 18:08.1 [52] 52 06:23.7 [57] 54 06:41.9 [49] 50 18:16.0 [48] 51 06:24.1 [51] 52 06:42.7 [55] 50 17:51.8 [48] 49
50 637 detail závodníka MATULA Ondřej CZE 2006 Superior riders 50. /  Kadeti 0:54:22.0 0:08:56.5 06:49.4 [54] 38 17:47.9 [43] 43 06:17.2 [47] 45 07:18.4 [78] 52 18:47.3 [67] 54 06:04.4 [32] 50 06:42.9 [56] 48 17:46.8 [44] 50
51 615 detail závodníka SOUČEK Jakub CZE 2005 ČED Bike Team 51. /  Kadeti 0:54:29.0 0:09:03.5 06:55.9 [62] 46 18:12.9 [54] 54 06:42.1 [76] 55 06:38.9 [46] 55 18:33.8 [61] 55 06:22.6 [49] 55 06:36.9 [51] 54 17:42.3 [41] 51
52 649 detail závodníka SVITÁK Jakub CZE 2006 BIKE PRO RACING 52. /  Kadeti 0:54:34.5 0:09:09.0 06:52.6 [57] 48 17:56.6 [48] 48 06:15.9 [44] 48 06:37.7 [45] 46 18:09.8 [44] 48 06:26.6 [54] 47 06:59.9 [71] 52 18:28.0 [67] 52
53 629 detail závodníka TABARA Šimon CZE 2005 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 53. /  Kadeti 0:54:34.7 0:09:09.2 06:44.7 [49] 44 17:46.4 [42] 42 06:15.9 [45] 43 06:56.4 [67] 48 18:17.7 [49] 45 06:31.9 [59] 48 06:56.7 [69] 51 18:30.5 [68] 53
54 656 detail závodníka PILAŘ Patrik CZE 2006 ČISTÝ SPORT 54. /  Kadeti 0:54:36.0 0:09:10.5 07:57.2 [94] 82 19:15.6 [73] 73 06:29.1 [59] 65 06:25.4 [35] 63 17:49.5 [38] 59 06:14.9 [42] 57 06:30.2 [43] 55 17:30.8 [38] 54
55 642 detail závodníka CHALUPNÝ David CZE 2005 ROUVY Specialized 55. /  Kadeti 0:54:40.7 0:09:15.2 06:47.7 [53] 54 18:15.1 [56] 56 06:15.7 [43] 53 06:47.2 [56] 51 18:18.5 [53] 53 06:19.4 [45] 53 06:40.4 [53] 53 18:07.0 [55] 55
56 631 detail závodníka GRYGAR Matyáš CZE 2005 BIKE PRO RACING 56. /  Kadeti 0:54:42.0 0:09:16.5 06:45.9 [51] 42 18:05.1 [51] 51 06:09.6 [37] 49 07:41.4 [90] 60 19:07.8 [77] 61 06:07.1 [33] 57 06:35.4 [48] 56 17:29.0 [37] 56
57 671 detail závodníka HAVEL Matěj CZE 2006 LAWI junior team 57. /  Kadeti 0:55:02.2 0:09:36.7 06:33.4 [40] 55 18:11.6 [53] 53 06:17.9 [49] 52 06:54.4 [64] 53 18:18.0 [51] 52 06:38.4 [66] 54 06:50.7 [63] 57 18:32.5 [69] 57
58 652 detail závodníka SVOBODNÍK Nikola CZE 2005 GT OPPORTUNITY BRNO 58. /  Kadeti 0:55:06.0 0:09:40.5 07:15.7 [80] 59 18:58.9 [63] 63 06:33.4 [62] 63 06:34.9 [40] 61 18:18.3 [52] 62 06:50.6 [79] 63 06:13.7 [29] 60 17:48.7 [46] 58
59 647 detail závodníka BÖHM Jan CZE 2006 ROUVY Specialized 59. /  Kadeti 0:55:09.5 0:09:44.0 06:55.2 [61] 65 18:45.6 [60] 60 06:17.4 [48] 59 06:47.2 [57] 59 18:14.3 [46] 58 06:24.0 [50] 59 06:42.4 [54] 58 18:09.5 [57] 59
60 651 detail závodníka SUCHÝ Vojtěch CZE 2005 ADASTRA Cycling Team 60. /  Kadeti 0:55:23.5 0:09:58.0 06:50.1 [55] 58 18:26.4 [58] 58 06:30.4 [60] 57 06:42.9 [53] 56 18:33.0 [59] 57 06:16.4 [43] 56 07:01.4 [73] 59 18:24.0 [65] 60
61 672 detail závodníka HABR Christien CZE 2006 ČED Bike Team 61. /  Kadeti 0:55:28.0 0:10:02.5 07:00.4 [68] 62 18:41.6 [59] 59 06:16.2 [46] 58 06:51.6 [63] 58 18:25.0 [55] 60 06:22.4 [48] 60 06:54.4 [68] 61 18:21.3 [63] 61
62 662 detail závodníka KEJNAR Daniel CZE 2005 Cykloteam MXM Hulín 62. /  Kadeti 0:55:40.3 0:10:14.7 06:57.1 [63] 79 19:18.9 [76] 76 06:40.4 [71] 73 06:48.4 [58] 71 18:31.3 [58] 67 06:28.6 [56] 67 06:35.9 [49] 64 17:50.0 [47] 62
63 658 detail závodníka LESAGE Marek CZE 2006 ČED Bike Team 63. /  Kadeti 0:55:43.0 0:10:17.5 06:58.6 [66] 69 19:12.1 [70] 70 06:35.9 [65] 68 06:44.7 [54] 67 18:24.8 [54] 65 06:36.6 [64] 65 06:29.2 [42] 62 18:06.0 [53] 63
64 694 detail závodníka KARÁSEK Vojtěch CZE 2005 CYKLOKLUB JIČÍN 64. /  Kadeti 0:55:48.7 0:10:23.2 06:54.9 [60] 75 19:18.1 [75] 75 06:36.7 [66] 71 06:31.9 [38] 66 18:17.9 [50] 64 06:33.0 [61] 64 06:36.7 [50] 63 18:12.6 [59] 64
65 691 detail závodníka BOHÁČ Václav CZE 2006 Tj Stadion Louny 65. /  Kadeti 0:55:57.2 0:10:31.7 06:36.9 [44] 57 18:24.6 [57] 57 06:31.6 [61] 56 06:51.2 [61] 57 18:33.3 [60] 56 06:56.4 [85] 61 07:03.2 [75] 65 18:59.3 [76] 65
66 700 detail závodníka ZOUHAR Tadeáš CZE 2005 ACT leraK Blansko 66. /  Kadeti 0:56:07.2 0:10:41.7 06:50.9 [56] 77 19:12.6 [71] 71 06:41.4 [74] 70 06:45.9 [55] 69 18:37.8 [63] 68 06:32.9 [60] 68 06:43.7 [58] 68 18:16.8 [60] 66
67 668 detail závodníka HRUZÍK Matěj CZE 2006 HEAD PRO TEAM OPAVA 67. /  Kadeti 0:56:07.5 0:10:42.0 06:57.4 [64] 64 19:09.4 [67] 67 06:23.2 [55] 64 06:36.7 [42] 62 18:30.8 [57] 66 06:34.4 [62] 66 06:50.4 [62] 66 18:27.3 [66] 67
68 669 detail závodníka KRATOCHVÍL Václav CZE 2006 LAWI junior team 68. /  Kadeti 0:56:18.8 0:10:53.2 06:54.9 [59] 60 18:45.6 [60] 60 06:23.4 [56] 60 07:02.2 [71] 64 18:37.5 [62] 63 06:40.9 [71] 62 07:01.2 [72] 67 18:55.5 [75] 68
69 695 detail závodníka HABR Jakub CZE 2006 ČED Bike Team 69. /  Kadeti 0:56:25.0 0:10:59.5 07:17.2 [81] 84 19:25.1 [79] 79 06:42.2 [77] 78 07:06.4 [72] 76 18:55.8 [70] 73 06:38.4 [67] 73 06:33.7 [47] 70 18:04.0 [51] 69
70 548 detail závodníka MATOULEK Jiří CZE 2006 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 70. /  Kadeti 0:56:34.2 0:11:08.7 06:46.2 [52] 68 19:02.9 [65] 65 06:43.1 [79] 66 06:51.2 [62] 68 18:54.3 [69] 71 06:39.6 [69] 69 06:46.9 [60] 69 18:37.0 [70] 70
71 670 detail závodníka PRCHAL Jaroslav CZE 2006 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 71. /  Kadeti 0:56:36.2 0:11:10.7 07:07.4 [70] 66 19:09.9 [69] 69 06:37.2 [67] 67 06:55.4 [66] 70 18:49.3 [68] 72 06:40.9 [72] 71 06:53.4 [67] 71 18:37.0 [70] 71
72 639 detail závodníka MAREK Matyáš CZE 2005 Profi Sport Cheb 72. /  Kadeti 0:56:47.5 0:11:22.0 07:13.9 [76] 61 18:49.6 [62] 62 06:34.1 [64] 62 06:57.7 [68] 65 19:06.3 [76] 69 06:41.4 [73] 70 07:01.7 [74] 72 18:51.5 [72] 72
73 549 detail závodníka MANA Tomáš CZE 2006 BIKE PRO RACING 73. /  Kadeti 0:56:47.7 0:11:22.2 06:59.7 [67] 74 19:15.4 [72] 72 06:45.4 [81] 74 06:49.9 [60] 72 18:40.5 [65] 70 06:46.4 [75] 72 06:58.7 [70] 73 18:51.8 [73] 73
74 673 detail závodníka POSPÍŠIL Richard CZE 2006 CYKLOKLUB JIČÍN 74. /  Kadeti 0:57:01.0 0:11:35.5 07:12.2 [75] 83 19:36.1 [85] 85 06:41.1 [73] 83 07:12.2 [75] 82 19:01.0 [74] 78 06:30.1 [57] 74 06:43.2 [57] 74 18:23.8 [64] 74
75 619 detail závodníka NAXERA Václav CZE 2005 SK VELO PRAHA 75. /  Kadeti 0:57:26.0 0:12:00.5 07:29.1 [89] 63 19:23.4 [78] 78 07:02.9 [90] 86 07:31.4 [86] 87 19:58.3 [87] 86 06:24.9 [53] 82 06:51.7 [64] 77 18:04.3 [52] 75
76 689 detail závodníka SOMMR Ondřej CZE 2005 Author team Stupno 76. /  Kadeti 0:57:28.8 0:12:03.2 07:22.4 [87] 88 19:40.6 [87] 87 06:37.2 [67] 84 07:09.4 [74] 81 18:56.3 [71] 77 06:40.1 [70] 76 07:17.2 [84] 76 18:51.8 [74] 76
77 663 detail závodníka HRADISKÝ Zdeněk CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 77. /  Kadeti 0:57:40.5 0:12:15.0 07:08.7 [71] 81 19:32.6 [83] 83 06:41.9 [75] 82 06:58.4 [70] 75 19:00.4 [73] 76 06:35.5 [63] 75 07:15.4 [82] 75 19:07.4 [78] 77
78 633 detail závodníka VAGNER Vilém CZE 2005 GT OPPORTUNITY BRNO 78. /  Kadeti 0:57:44.3 0:12:18.7 07:15.7 [79] 67 19:06.4 [66] 66 06:45.7 [82] 69 07:18.7 [79] 74 19:25.0 [82] 74 06:53.4 [81] 77 07:18.7 [85] 79 19:12.8 [80] 78
79 680 detail závodníka ŽÁK Jakub CZE 2006 GT OPPORTUNITY BRNO 79. /  Kadeti 0:57:53.8 0:12:28.2 06:37.9 [45] 70 19:09.4 [68] 68 06:54.2 [87] 77 06:58.2 [69] 73 19:23.3 [79] 75 06:55.1 [84] 78 07:13.2 [78] 78 19:21.0 [81] 79
80 665 detail závodníka BRUMLÍK Marek CZE 2006 CYKLOKLUB JIČÍN 80. /  Kadeti 0:57:59.5 0:12:34.0 07:09.1 [74] 78 19:29.6 [81] 81 06:39.7 [70] 80 07:14.7 [76] 78 19:23.8 [80] 81 06:46.1 [74] 80 07:04.7 [76] 80 19:06.0 [77] 80
81 696 detail závodníka VOSTAL Vilém CZE 2005 TJ FAVORIT BRNO 81. /  Kadeti 0:58:05.0 0:12:39.5 07:35.7 [92] 93 19:55.1 [91] 91 06:39.5 [69] 88 07:06.6 [73] 85 18:59.5 [72] 82 06:51.9 [80] 82 07:13.7 [79] 82 19:10.3 [79] 81
82 659 detail závodníka MAŘÍK Petr CZE 2006 SK BIKETIME BULLS PISEK 82. /  Kadeti 0:58:14.5 0:12:49.0 07:18.4 [82] 73 19:22.6 [77] 77 06:40.7 [72] 76 07:22.4 [81] 80 19:24.0 [81] 79 06:47.4 [76] 79 07:25.2 [90] 81 19:27.8 [84] 82
83 643 detail závodníka PROCHÁZKA Ondřej CZE 2005 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 83. /  Kadeti 0:58:24.3 0:12:58.7 07:21.9 [86] 76 19:34.9 [84] 84 06:33.4 [63] 79 07:22.7 [82] 83 19:17.3 [78] 80 06:48.9 [77] 81 07:20.4 [88] 83 19:32.0 [85] 83
84 667 detail závodníka KUČERA Jonáš CZE 2006 ADASTRA Cycling Team 84. /  Kadeti 0:58:34.0 0:13:08.4 07:18.9 [83] 87 19:27.4 [80] 80 06:42.7 [78] 81 07:29.9 [85] 84 19:30.3 [83] 84 06:50.4 [78] 84 07:16.4 [83] 84 19:36.2 [86] 84
85 686 detail závodníka DEGENKOLB Simon GER 2006 RSV Team Auto Riedel Schwarzenberg 85. /  Kadeti 0:58:48.5 0:13:23.0 07:33.4 [91] 86 19:44.9 [89] 89 06:51.9 [86] 89 07:17.9 [77] 86 19:38.8 [85] 87 07:01.1 [87] 88 07:10.4 [77] 85 19:24.8 [82] 85
86 685 detail závodníka ČAPEK Otakar CZE 2006 LAWI junior team 86. /  Kadeti 0:58:54.8 0:13:29.2 07:08.9 [72] 89 19:49.9 [90] 90 06:50.7 [83] 90 07:25.9 [83] 88 19:37.8 [84] 88 06:54.1 [83] 87 07:19.9 [87] 87 19:27.0 [83] 86
87 657 detail závodníka BRÜCKNER Filip CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 87. /  Kadeti 0:59:07.8 0:13:42.2 07:09.1 [73] 72 19:16.6 [74] 74 06:45.2 [80] 75 07:20.2 [80] 77 19:40.3 [86] 83 06:54.1 [82] 85 07:45.9 [91] 86 20:10.8 [91] 87
88 678 detail závodníka MELICHAR Josef CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 88. /  Kadeti 0:59:57.5 0:14:32.0 07:19.7 [85] 90 19:38.3 [86] 86 06:51.3 [85] 87 08:17.7 [93] 91 20:40.9 [91] 91 06:58.9 [86] 89 07:18.9 [86] 89 19:38.3 [87] 88
89 650 detail závodníka MARTINÁSEK Matěj CZE 2005 HEAD PRO TEAM OPAVA 89. /  Kadeti 1:00:00.8 0:14:35.3 07:14.9 [78] 80 19:32.4 [82] 82 06:51.1 [84] 85 07:59.9 [92] 89 20:27.3 [90] 89 07:26.4 [91] 90 07:13.9 [80] 90 20:01.0 [90] 89
90 676 detail závodníka KLEPSA Lukáš CZE 2006 Akademie cyklistických sportů 90. /  Kadeti 1:00:15.0 0:14:49.5 07:19.6 [84] 91 20:13.1 [92] 92 06:54.4 [88] 92 07:36.2 [89] 90 20:05.7 [89] 90 07:15.7 [90] 91 07:23.2 [89] 91 19:56.1 [89] 90
91 654 detail závodníka JANSA Mikuláš CZE 2005 Cykloteam MXM Hulín 91. /  Kadeti 1:00:23.3 0:14:57.8 07:27.7 [88] 85 19:44.6 [88] 88 07:11.4 [92] 91 07:57.9 [91] 92 20:54.3 [93] 92 07:14.1 [88] 92 07:15.0 [81] 92 19:44.3 [88] 91
92 648 detail závodníka NAJSER Karel CZE 2006 Superior riders 92. /  Kadeti 1:00:30.0 0:15:04.5 07:14.2 [77] 71 19:00.1 [64] 64 06:57.2 [89] 72 07:26.9 [84] 79 20:05.3 [88] 85 07:14.1 [89] 86 08:09.7 [93] 88 21:24.5 [92] 92
93 687 detail závodníka ANDRÝSEK Jan CZE 2006 GT OPPORTUNITY BRNO 93. /  Kadeti 1:03:12.3 0:17:46.8 07:32.6 [90] 92 20:28.9 [93] 93 07:31.9 [94] 93 07:31.9 [87] 93 20:48.5 [92] 93 07:53.6 [94] 93 07:53.7 [92] 93 21:54.8 [93] 93
94 697 detail závodníka PAVLAS Sebastian CZE 2005 Elitavers - Sportovní akademie Jihlava 94. /  Kadeti 1:04:50.5 0:19:25.0 07:46.4 [93] 94 20:55.6 [94] 94 07:07.4 [91] 94 08:20.9 [94] 94 21:33.0 [94] 94 07:27.6 [92] 94 08:51.7 [95] 94 22:21.8 [94] 94
95 679 detail závodníka ŽÁK Jakub CZE 2006 ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem 95. /  Kadeti 1:06:36.8 0:21:11.3 08:19.9 [95] 95 21:47.9 [95] 95 07:28.1 [93] 95 08:27.9 [95] 95 22:00.0 [95] 95 07:46.1 [93] 95 08:43.7 [94] 95 22:48.8 [95] 95
96 550 detail závodníka KRÁČMAR Filip CZE 2006 Cykloteam MXM Hulín 96. /  Kadeti 0:48:09.0 - 1 Lap(s) 08:36.7 [96] 96 22:58.8 [96] 96 09:34.0 [97] 96 08:46.7 [96] 96 25:10.1 [96] 96 --- --- --- --- --- ---
97 690 detail závodníka MIKLOŠÍN Matyáš CZE 2005 LAWI junior team 97. /  Kadeti 0:49:46.1 - 1 Lap(s) 08:46.4 [97] 97 24:09.6 [97] 97 08:53.9 [96] 97 09:14.9 [97] 97 25:36.4 [97] 97 --- --- --- --- --- ---
--- 660 detail závodníka HURDA Vojtěch CZE 2005 kola-bbm.cz . /  Kadeti DNF --- 14:24.0 [-] --- 19:53.6 [-] --- 26:41.1 [-] --- --- --- 43:49.2 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 628 detail závodníka RUBAČ Tomáš CZE 2005 HEAD PRO TEAM OPAVA . /  Kadeti DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 655 detail závodníka SCHMIDT Nils GER 2005 German Technology Racing Team . /  Kadeti DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru