Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1. kolo | # | 2. kolo | # | 3. kolo | # | 4. kolo | # | 5. kolo | # | 6. kolo | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1. kolo | # | 2. kolo | # | 3. kolo | # | 4. kolo | # | 5. kolo | # | 6. kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | ŠIROKÝ Štěpán | 2003 | Tj Favorit Brno | 1. / Junioři | 1:58:04.6 | 0:00:00.0 | 16:45.9 | 40 | 32:41.1 | 16 | 49:17.0 | 37 | 1:06:28.0 | 36 | 1:24:07.3 | 40 | 1:42:02.2 | 40 | ||
2 | 1 | JELÍNEK Marek | 2003 | Tj Favorit Brno | 2. / Junioři | 1:58:04.7 | 0:00:00.1 | 16:44.5 | 11 | 32:41.1 | 18 | 49:17.5 | 45 | 1:06:27.5 | 22 | 1:24:06.4 | 16 | 1:42:02.4 | 42 | ||
3 | 8 | ČEPEK Martin | 2003 | Tj Favorit Brno | 3. / Junioři | 1:58:04.7 | 0:00:00.1 | 16:45.2 | 25 | 32:41.0 | 14 | 49:15.5 | 11 | 1:06:27.2 | 17 | --- | --- | --- | --- | ||
4 | 631 | VLČEK Radek | 2003 | Tufo Pardus Prostějov Z.S. | 4. / Junioři | 1:58:04.7 | 0:00:00.1 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
5 | 16 | OBDRŽÁLEK Tomáš | 2003 | Mapei Merida Kaňkovský | 5. / Junioři | 1:58:04.8 | 0:00:00.2 | 16:44.6 | 12 | 32:40.7 | 8 | 49:15.4 | 9 | 1:06:26.7 | 9 | 1:24:05.8 | 4 | 1:42:01.4 | 26 | ||
6 | 13 | MRÁZ Daniel | 2004 | Mapei Merida Kaňkovský | 6. / Junioři | 1:58:04.8 | 0:00:00.2 | 16:44.5 | 10 | 32:41.0 | 13 | 49:15.2 | 6 | 1:06:26.0 | 4 | 1:24:07.4 | 42 | 1:42:01.5 | 27 | ||
7 | 9 | SPORYSCH Daniel | 2003 | Roman Kreuziger Cycling Academy | 7. / Junioři | 1:58:04.9 | 0:00:00.3 | 16:45.1 | 22 | 32:40.5 | 5 | 49:15.3 | 7 | 1:06:27.7 | 26 | 1:24:05.6 | 2 | 1:42:00.1 | 7 | ||
8 | 19 | KAŇKOVSKÝ Adam | 2003 | Mapei Merida Kaňkovský | 8. / Junioři | 1:58:05.0 | 0:00:00.4 | 16:44.8 | 16 | 32:41.3 | 23 | 49:15.6 | 14 | 1:06:26.7 | 10 | 1:24:07.0 | 32 | 1:41:59.7 | 5 | ||
9 | 17 | DRÁPELA Matěj | 2004 | Mapei Merida Kaňkovský | 9. / Junioři | 1:58:05.1 | 0:00:00.5 | 16:44.0 | 4 | 32:41.1 | 16 | 49:16.0 | 20 | 1:06:26.6 | 8 | 1:24:06.7 | 23 | 1:42:01.4 | 24 | ||
10 | 6 | KULHA Filip | 2004 | Tj Favorit Brno | 10. / Junioři | 1:58:05.1 | 0:00:00.5 | 16:44.5 | 9 | 32:41.5 | 29 | 49:17.7 | 48 | 1:06:28.6 | 44 | 1:24:07.0 | 30 | 1:42:00.6 | 14 | ||
11 | 3 | VYSOČAN Daniel | 2004 | Tj Favorit Brno | 11. / Junioři | 1:58:05.1 | 0:00:00.5 | 16:45.5 | 30 | 32:41.2 | 20 | 49:16.7 | 32 | 1:06:28.4 | 43 | 1:24:07.3 | 41 | 1:42:01.6 | 30 | ||
12 | 90 | KADLEC Milan | 2004 | Team Dukla Praha | 12. / Junioři | 1:58:05.1 | 0:00:00.5 | 16:44.4 | 8 | 32:40.3 | 2 | 49:15.1 | 4 | 1:06:26.7 | 11 | 1:24:06.0 | 6 | 1:41:59.9 | 6 | ||
13 | 97 | KOVAŘČÍK Petr | 2003 | Tufo Pardus Prostějov Z.S. | 13. / Junioři | 1:58:05.5 | 0:00:00.9 | 16:44.9 | 17 | 32:40.7 | 7 | 49:16.8 | 34 | 1:06:28.1 | 38 | 1:24:06.0 | 7 | 1:41:59.5 | 4 | ||
14 | 58 | STŘÍŽ Matyáš | 2004 | LOKO CAMPAGNOLO KRNOV | 14. / Junioři | 1:58:05.9 | 0:00:01.3 | 16:45.6 | 32 | 32:51.5 | 64 | 49:51.6 | 64 | 1:06:29.2 | 52 | 1:24:07.6 | 45 | 1:42:01.8 | 31 | ||
15 | 30 | KOVÁČ Samuel | 2003 | CKM Poprad | 15. / Junioři | 1:58:05.9 | 0:00:01.3 | 16:45.6 | 33 | 32:40.7 | 9 | 49:15.8 | 18 | 1:06:27.6 | 25 | 1:24:05.6 | 1 | 1:42:01.0 | 16 | ||
16 | 41 | TERŠL Robin | 2004 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 16. / Junioři | 1:58:05.9 | 0:00:01.3 | 16:44.7 | 14 | 32:42.5 | 43 | 49:15.8 | 17 | 1:06:28.0 | 35 | 1:24:06.8 | 25 | 1:41:59.3 | 3 | ||
17 | 33 | VRBIK Adam | 2003 | Cycling Academy Bratislava | 17. / Junioři | 1:58:06.0 | 0:00:01.4 | 16:45.7 | 34 | 32:41.7 | 34 | 49:16.2 | 24 | 1:06:28.2 | 39 | 1:24:07.2 | 36 | 1:42:02.1 | 37 | ||
18 | 37 | SLIVKA Jakub | 2003 | CyS - Akadémia Petra Sagana | 18. / Junioři | 1:58:06.1 | 0:00:01.4 | 16:47.3 | 60 | 32:44.1 | 61 | 49:15.7 | 16 | 1:06:29.3 | 53 | 1:24:09.1 | 62 | 1:42:03.5 | 54 | ||
19 | 99 | NOVÁK Pavel | 2004 | Tufo Pardus Prostějov Z.S. | 19. / Junioři | 1:58:06.2 | 0:00:01.6 | 16:45.0 | 20 | 32:40.3 | 3 | 49:16.0 | 21 | 1:06:27.6 | 24 | 1:24:05.9 | 5 | 1:42:02.9 | 46 | ||
20 | 67 | DAŇKO Jan | 2004 | PROFI SPORT Cheb | 20. / Junioři | 1:58:06.4 | 0:00:01.8 | 16:46.1 | 43 | 32:41.3 | 25 | 49:16.6 | 29 | 1:06:28.3 | 42 | 1:24:07.2 | 38 | 1:42:01.1 | 19 | ||
21 | 638 | CHÝLE Filip | 2004 | Ústecké centrum cyklistiky | 21. / Junioři | 1:58:06.6 | 0:00:02.0 | 16:46.4 | 49 | 32:41.7 | 33 | 49:17.4 | 44 | 1:06:11.8 | 2 | 1:24:06.9 | 26 | 1:42:01.6 | 29 | ||
22 | 15 | HÁK Jakub | 2004 | Mapei Merida Kaňkovský | 22. / Junioři | 1:58:06.8 | 0:00:02.1 | 16:45.7 | 35 | 32:42.1 | 38 | 49:19.3 | 56 | 1:06:27.6 | 23 | 1:24:07.9 | 50 | 1:42:02.7 | 43 | ||
23 | 78 | GROSS Adam | 2003 | Slávia Trenčín | 23. / Junioři | 1:58:07.3 | 0:00:02.7 | 16:45.9 | 39 | 32:41.5 | 28 | 49:15.9 | 19 | 1:06:11.6 | 1 | 1:24:06.8 | 24 | 1:42:01.0 | 17 | ||
24 | 95 | JINDŘICH Pavel | 2003 | Tj Stadion Louny | 24. / Junioři | 1:58:07.5 | 0:00:02.9 | 16:45.4 | 27 | 32:40.7 | 10 | 49:16.8 | 33 | 1:06:27.2 | 19 | 1:24:06.9 | 27 | 1:42:01.9 | 35 | ||
25 | 648 | TUKA Samuel | 2003 | Slávia Trenčín | 25. / Junioři | 1:58:07.6 | 0:00:03.0 | 16:39.4 | 1 | 32:41.2 | 21 | 49:15.4 | 8 | 1:06:26.6 | 7 | 1:24:06.3 | 14 | 1:42:01.3 | 23 | ||
26 | 14 | HAVRLANT Jakub | 2003 | Mapei Merida Kaňkovský | 26. / Junioři | 1:58:07.7 | 0:00:03.0 | 16:44.9 | 19 | 32:41.5 | 30 | 49:15.2 | 5 | 1:06:27.0 | 15 | 1:24:06.4 | 17 | 1:42:00.9 | 15 | ||
27 | 84 | ZOAITTER René | 2004 | Sportraces Cycling Team | 27. / Junioři | 1:58:08.1 | 0:00:03.4 | 16:46.7 | 52 | 32:41.8 | 35 | 49:17.9 | 49 | 1:06:31.7 | 64 | 1:24:07.4 | 43 | 1:42:02.3 | 41 | ||
28 | 98 | VONDRÁČEK Jan | 2003 | Tufo Pardus Prostějov Z.S. | 28. / Junioři | 1:58:08.4 | 0:00:03.8 | 16:46.3 | 46 | 32:40.2 | 1 | 49:17.4 | 43 | 1:06:27.9 | 34 | 1:24:06.3 | 13 | 1:42:00.2 | 11 | ||
29 | 85 | MAŇKOVSKÝ David | 2004 | ŠK Topoľčianky | 29. / Junioři | 1:58:09.1 | 0:00:04.5 | 16:46.1 | 44 | 32:44.1 | 60 | 49:20.7 | 61 | 1:06:29.9 | 60 | 1:24:07.8 | 49 | 1:42:03.9 | 58 | ||
30 | 649 | KUNIC Tomáš | 2003 | Slávia Trenčín | 30. / Junioři | 1:58:09.4 | 0:00:04.8 | 16:46.8 | 53 | 32:42.7 | 46 | 49:18.8 | 52 | 1:06:29.8 | 57 | 1:24:08.4 | 55 | 1:42:02.9 | 47 | ||
31 | 74 | HALBMAYR Emilio | 2003 | RC Arbö Tom Tailor Wörgl | 31. / Junioři | 1:58:11.8 | 0:00:07.2 | 16:47.6 | 62 | 32:42.8 | 48 | 49:20.3 | 59 | 1:06:29.5 | 54 | 1:24:06.1 | 9 | 1:42:03.7 | 55 | ||
32 | 632 | POKORNÝ Ondřej | 2004 | Tufo Pardus Prostějov Z.S. | 32. / Junioři | 1:58:11.9 | 0:00:07.3 | 16:45.5 | 31 | 32:42.9 | 49 | 49:17.0 | 36 | 1:06:26.3 | 5 | 1:24:06.3 | 12 | 1:42:01.1 | 18 | ||
33 | 69 | HÖRANDTNER Moritz | 2003 | RC ARBÖ Felbermayr Wels | 33. / Junioři | 1:58:13.0 | 0:00:08.4 | 16:39.6 | 2 | 32:42.6 | 45 | --- | --- | --- | --- | 1:24:07.0 | 34 | 1:41:59.2 | 1 | ||
34 | 23 | VYKYDAL Jaroslav | 2003 | Auto Škoda Mladá Boleslav | 34. / Junioři | 1:58:13.0 | 0:00:08.4 | 16:45.4 | 29 | 32:42.1 | 39 | 49:17.0 | 35 | 1:06:28.7 | 46 | 1:24:07.1 | 35 | 1:42:01.2 | 21 | ||
35 | 35 | GRAUZEL Martin | 2003 | CyS - Akadémia Petra Sagana | 35. / Junioři | 1:58:13.4 | 0:00:08.8 | 16:47.1 | 56 | 32:42.5 | 44 | 49:16.7 | 30 | 1:06:29.0 | 50 | 1:24:08.5 | 56 | 1:42:02.7 | 44 | ||
36 | 645 | SOBOTA Gabriel | 2004 | CK Karpaty Smolenice | 36. / Junioři | 1:58:16.0 | 0:00:11.4 | 16:48.0 | 65 | 32:44.7 | 63 | 49:21.3 | 63 | 1:06:30.7 | 63 | 1:24:09.4 | 63 | 1:42:04.4 | 61 | ||
37 | 7 | PADĚLEK Viktor | 2004 | Tj Favorit Brno | 37. / Junioři | 1:58:18.9 | 0:00:14.3 | 16:47.3 | 58 | 32:43.6 | 55 | 49:18.9 | 54 | 1:06:29.9 | 58 | 1:24:08.7 | 59 | 1:42:03.0 | 49 | ||
38 | 5 | JANÍČEK Jakub | 2004 | Tj Favorit Brno | 38. / Junioři | 1:58:18.9 | 0:00:14.3 | 16:47.1 | 57 | 32:44.1 | 59 | 49:18.9 | 53 | 1:06:29.9 | 59 | 1:24:08.6 | 57 | 1:42:03.7 | 56 | ||
39 | 92 | OBORNÝ Marek | 2004 | Team Forman Cinelli | 39. / Junioři | 1:58:19.1 | 0:00:14.5 | 16:47.8 | 64 | 32:43.8 | 56 | 49:19.7 | 57 | 1:06:27.1 | 16 | 1:24:08.0 | 51 | 1:42:03.0 | 48 | ||
40 | 75 | OBERLECHNER Luca | 2004 | RC Arbö Tom Tailor Wörgl | 40. / Junioři | 1:58:22.0 | 0:00:17.4 | 16:45.8 | 37 | 32:41.3 | 24 | 49:17.2 | 40 | 1:06:27.9 | 31 | 1:24:06.1 | 10 | 1:42:02.2 | 39 | ||
41 | 61 | CHOMA Eduard | 2003 | MG Bike Team | 41. / Junioři | 1:58:22.3 | 0:00:17.7 | 16:47.4 | 61 | 32:44.0 | 58 | 49:19.1 | 55 | 1:06:30.2 | 61 | 1:24:08.3 | 54 | 1:42:03.9 | 57 | ||
42 | 36 | POMŠÁR Adam | 2003 | CyS - Akadémia Petra Sagana | 42. / Junioři | 1:58:23.2 | 0:00:18.6 | 16:47.6 | 63 | 32:44.4 | 62 | 49:16.4 | 26 | 1:06:28.7 | 48 | 1:24:07.7 | 47 | 1:42:04.1 | 59 | ||
43 | 637 | ŠTEC Radovan | 2004 | Tufo Pardus Prostějov Z.S. | 43. / Junioři | 1:58:23.8 | 0:00:19.2 | 16:44.7 | 13 | 32:42.3 | 41 | 49:15.5 | 12 | 1:06:28.7 | 47 | 1:24:06.5 | 19 | 1:42:03.2 | 50 | ||
44 | 70 | PURTSCHELLER Jakob | 2004 | RC ARBÖ Felbermayr Wels | 44. / Junioři | 1:58:27.7 | 0:00:23.1 | 16:44.3 | 7 | 32:41.4 | 27 | 49:16.4 | 25 | 1:06:27.7 | 28 | --- | --- | --- | --- | ||
45 | 76 | HONSA Antonín | 2003 | ROUVY Specialized | 45. / Junioři | 1:58:27.8 | 0:00:23.2 | 16:46.3 | 45 | 32:41.9 | 37 | 49:20.1 | 58 | 1:06:29.5 | 55 | 1:24:08.9 | 60 | 1:42:02.8 | 45 | ||
46 | 87 | ČERVÍČEK David | 2003 | Team Dukla Praha | 46. / Junioři | 1:58:31.2 | 0:00:26.6 | 16:44.7 | 15 | 32:41.0 | 15 | 49:14.9 | 1 | 1:06:27.0 | 14 | 1:24:07.0 | 29 | 1:42:00.2 | 10 | ||
47 | 80 | NAGY Róbert | 2003 | Slávia Trenčín | 47. / Junioři | 1:58:32.5 | 0:00:27.9 | 16:47.3 | 59 | 32:42.9 | 49 | 49:17.2 | 39 | 1:06:27.4 | 20 | 1:24:08.1 | 53 | 1:42:03.5 | 53 | ||
48 | 10 | CÍRKVA Vojtěch | 2004 | Roman Kreuziger Cycling Academy | 48. / Junioři | 1:58:37.3 | 0:00:32.7 | 16:44.9 | 18 | 32:40.6 | 6 | 49:15.6 | 15 | 1:06:26.8 | 13 | 1:24:06.3 | 11 | 1:42:01.9 | 34 | ||
49 | 40 | KUBÍK Adam | 2003 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 49. / Junioři | 1:58:37.9 | 0:00:33.2 | 16:44.2 | 5 | 32:42.8 | 47 | 49:16.1 | 22 | 1:06:28.2 | 41 | 1:24:07.7 | 46 | 1:42:01.2 | 21 | ||
50 | 44 | ČERNÝ Patrik | 2004 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 50. / Junioři | 1:58:38.1 | 0:00:33.5 | 16:46.4 | 48 | 32:41.6 | 31 | 49:17.3 | 42 | 1:06:28.1 | 37 | 1:24:06.6 | 21 | 1:42:01.9 | 33 | ||
51 | 26 | PÁVEK Matyáš | 2004 | Brilon Racing Team Mb | 51. / Junioři | 1:58:38.2 | 0:00:33.6 | 16:45.8 | 38 | 32:41.6 | 32 | 49:17.1 | 38 | 1:06:28.6 | 45 | 1:24:07.0 | 31 | 1:42:03.4 | 52 | ||
52 | 47 | VENC Adam | 2004 | GT OPPORTUNITY BRNO | 52. / Junioři | 1:58:43.4 | 0:00:38.8 | 16:46.5 | 51 | 32:42.3 | 42 | 49:17.5 | 46 | 1:06:27.8 | 29 | 1:24:06.0 | 8 | 1:42:00.6 | 13 | ||
53 | 25 | DOLEŽAL Tomáš | 2003 | Brilon Racing Team Mb | 53. / Junioři | 1:58:45.4 | 0:00:40.8 | 16:45.0 | 21 | 33:08.0 | 65 | 49:16.5 | 28 | 1:06:27.7 | 27 | 1:24:07.0 | 32 | 1:42:00.1 | 8 | ||
54 | 4 | TELECKÝ Štěpán | 2004 | Tj Favorit Brno | 54. / Junioři | 1:58:46.5 | 0:00:41.9 | 16:45.2 | 24 | 32:40.4 | 4 | 49:15.4 | 9 | 1:06:25.7 | 3 | 1:24:05.8 | 3 | 1:42:01.2 | 20 | ||
55 | 82 | VANÍČEK Šimon | 2004 | SPORTCOMPLEX BŘECLAV | 55. / Junioři | 1:58:49.4 | 0:00:44.7 | 16:46.4 | 47 | 32:42.2 | 40 | 49:16.2 | 23 | 1:06:27.5 | 21 | 1:24:06.7 | 22 | 1:42:01.5 | 28 | ||
56 | 42 | FRŰHAUF Jan | 2004 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 56. / Junioři | 1:58:57.6 | 0:00:53.0 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
57 | 66 | ČONTOFALSKÝ Marek | 2003 | PROefekt Košice | 57. / Junioři | 1:58:57.7 | 0:00:53.1 | 16:47.0 | 55 | 32:43.8 | 57 | 49:18.7 | 51 | 1:06:29.6 | 56 | 1:24:08.7 | 58 | 1:42:03.3 | 51 | ||
58 | 43 | VIK Matěj | 2004 | DUKLA PRAHA | 58. / Junioři | 1:58:58.4 | 0:00:53.7 | 16:45.9 | 40 | 32:43.5 | 54 | 49:18.0 | 50 | 1:06:28.2 | 40 | 1:24:07.2 | 36 | 1:42:02.1 | 38 | ||
59 | 45 | POSPÍŠIL Matěj | 2004 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 59. / Junioři | 1:59:02.5 | 0:00:57.9 | 16:45.2 | 23 | 32:43.1 | 51 | 49:17.2 | 41 | 1:06:27.9 | 32 | 1:24:07.4 | 44 | 1:41:59.2 | 2 | ||
60 | 73 | GALL Simon | 2003 | RC Arbö Tom Tailor Wörgl | 60. / Junioři | 1:59:26.4 | 0:01:21.8 | 16:46.0 | 42 | 32:40.8 | 11 | 49:16.7 | 31 | 1:06:27.9 | 30 | 1:24:07.2 | 39 | 1:42:01.4 | 25 | ||
61 | 39 | DOSTÁL Václav | 2003 | ČEZ Cyklo Team Tábor | 61. / Junioři | 1:59:39.7 | 0:01:35.1 | 16:43.9 | 3 | 32:40.9 | 12 | 49:15.6 | 13 | 1:06:26.8 | 12 | 1:24:06.5 | 19 | 1:42:00.2 | 9 | ||
62 | 79 | JURÍK Martin | 2004 | Slávia Trenčín | 62. / Junioři | 1:59:50.4 | 0:01:45.8 | 16:44.2 | 6 | 32:41.1 | 19 | 49:15.0 | 3 | 1:06:26.4 | 6 | 1:24:06.4 | 18 | 1:42:00.5 | 12 | ||
63 | 55 | LAMAČ Martin | 2003 | Kovo Praha | 63. / Junioři | 2:00:01.4 | 0:01:56.8 | 16:47.0 | 54 | 32:43.3 | 52 | 49:20.8 | 62 | 1:06:29.0 | 50 | 1:24:09.0 | 61 | 1:42:04.2 | 60 | ||
64 | 12 | PROCHÁZKA Stanislav | 2004 | Roman Kreuziger Cycling Academy | 64. / Junioři | 2:00:03.0 | 0:01:58.4 | 16:45.7 | 36 | 32:41.9 | 36 | 49:17.6 | 47 | 1:06:27.9 | 33 | 1:24:07.8 | 48 | 1:42:06.3 | 62 | ||
65 | 52 | BORKOVEC Matyáš | 2003 | Kovo Praha | 65. / Junioři | 2:00:30.8 | 0:02:26.2 | 16:45.4 | 28 | 32:41.2 | 21 | 49:16.5 | 27 | 1:06:28.8 | 49 | 1:24:06.9 | 28 | 1:42:01.8 | 32 | ||
66 | 51 | POŘÍZKA Jan | 2004 | Kovo Praha | 66. / Junioři | 2:00:31.3 | 0:02:26.6 | 16:45.3 | 26 | 32:41.3 | 26 | 49:15.0 | 2 | 1:06:27.2 | 18 | 1:24:06.4 | 15 | 1:42:02.1 | 36 | ||
67 | 635 | KLICMAN Adam | 2004 | Tufo Pardus Prostějov Z.S. | 67. / Junioři | 2:03:53.7 | 0:05:49.1 | 16:46.5 | 50 | 32:43.3 | 53 | 49:20.7 | 60 | 1:06:30.2 | 62 | 1:24:08.1 | 52 | 1:42:33.6 | 63 | ||
--- | 27 | JURÁK Ondřej | 2004 | CK DACOM PHARMA KYJOV | . / Junioři | NFT | OTL | 16:48.4 | --- | 33:59.5 | --- | 52:39.4 | --- | 1:12:42.8 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 31 | VÁVRA Otakar | 2004 | Cycli.Cz Team | . / Junioři | NFT | OTL | 16:47.2 | --- | 33:59.2 | --- | 52:39.6 | --- | 1:12:42.6 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 34 | GALOVIČ Jakub | 2004 | CyS - Akadémia Petra Sagana | . / Junioři | NFT | OTL | 16:47.7 | --- | 35:21.3 | --- | 54:39.9 | --- | 1:13:48.6 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 50 | KWAŠNÝ Šimon | 2003 | KILPI RACING TEAM | . / Junioři | NFT | OTL | 16:48.3 | --- | 35:21.1 | --- | 54:40.3 | --- | 1:13:49.1 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 59 | KÁŇA Robin | 2004 | LOKO CAMPAGNOLO KRNOV | . / Junioři | NFT | OTL | 16:45.9 | --- | 33:08.6 | --- | 51:31.4 | --- | 1:13:23.2 | --- | 1:59:19.3 | --- | --- | --- | ||
--- | 60 | ŠKUREK Kryštof | 2003 | LOKO CAMPAGNOLO KRNOV | . / Junioři | NFT | OTL | 16:46.2 | --- | 32:58.6 | --- | 51:31.6 | --- | 1:13:23.0 | --- | 2:01:26.1 | --- | --- | --- | ||
--- | 88 | SEJKOT Adam | 2004 | Team Dukla Praha | . / Junioři | NFT | OTL | 16:46.5 | --- | 32:42.3 | --- | 51:31.2 | --- | 1:13:23.0 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 641 | PARTÍK Marek | 2003 | Ústecké centrum cyklistiky | . / Junioři | NFT | OTL | 16:47.5 | --- | 32:43.0 | --- | 49:19.2 | --- | 1:06:30.2 | --- | 1:25:44.8 | --- | 1:48:01.5 | --- | ||
--- | 642 | SVOBODA Pavel | 2003 | Vokolek_Cycling_Team | . / Junioři | NFT | OTL | 16:46.6 | --- | 32:51.7 | --- | 51:30.8 | --- | 1:13:23.7 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 643 | LUKEŠ Jan | 2004 | Willebrord Wil Vooruit | . / Junioři | DSQ | --- | 16:45.3 | --- | 32:41.0 | --- | 49:16.3 | --- | 1:06:27.2 | --- | 1:24:05.8 | --- | 1:42:02.9 | --- | ||
--- | 11 | OTTA Josef | 2003 | Roman Kreuziger Cycling Academy | . / Junioři | DNF | --- | 16:46.7 | --- | 36:12.8 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 21 | ŠIGUT David | 2003 | ACK Stará Ves nad Ondřejnicí | . / Junioři | DNF | --- | 16:46.3 | --- | 32:41.9 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 29 | HAAS Christián | 2004 | CKM Poprad | . / Junioři | DNF | --- | 16:49.0 | --- | 36:14.6 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 46 | ŽIHA Jakub | 2004 | FORCE TEAM JESENÍK | . / Junioři | DNF | --- | 16:59.6 | --- | 37:46.3 | --- | 58:16.6 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 53 | DEJL Denis | 2004 | Kovo Praha | . / Junioři | DNF | --- | 16:48.5 | --- | 36:19.5 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 56 | TITĚRA Tomáš | 2003 | Kovo Praha | . / Junioři | DNF | --- | 16:49.8 | --- | 35:38.9 | --- | 54:40.9 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 65 | CIBULA Matej | 2004 | PROefekt Košice | . / Junioři | DNF | --- | 16:49.6 | --- | 36:54.7 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 68 | MUSIJENKO Alex | 2004 | PROFI SPORT Cheb | . / Junioři | DNF | --- | 16:46.2 | --- | 33:59.7 | --- | 53:09.1 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 71 | STIEGER Adrian | 2003 | RC ARBÖ Felbermayr Wels | . / Junioři | DNF | --- | 16:46.8 | --- | 32:43.3 | --- | 49:18.3 | --- | 1:06:29.1 | --- | 1:24:06.7 | --- | 1:42:02.4 | --- | ||
--- | 81 | SOKOLÍK Lukáš | 2003 | Slávia Trenčín | . / Junioři | DNF | --- | 16:45.8 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 83 | ŠEJSTAL Ondra | 2004 | Sportraces Cycling Team | . / Junioři | DNF | --- | 16:46.1 | --- | 32:41.8 | --- | 49:42.3 | --- | 1:06:32.2 | --- | 1:26:16.6 | --- | 1:34:54.4 | --- | ||
--- | 86 | PORUBSKÝ Róbert | 2004 | ŠK Topoľčianky | . / Junioři | DNF | --- | 16:48.5 | --- | 34:33.1 | --- | 55:37.7 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 94 | SEEMAN Adam | 2004 | Tj Stadion Louny | . / Junioři | DNF | --- | 16:44.9 | --- | 32:40.9 | --- | 49:15.8 | --- | 1:06:26.1 | --- | 1:24:06.6 | --- | 1:42:00.4 | --- | ||
--- | 633 | KOBLÍŽEK Matyáš | 2004 | Tufo Pardus Prostějov Z.S. | . / Junioři | DNF | --- | 16:45.2 | --- | 32:40.6 | --- | 49:16.4 | --- | 1:06:27.7 | --- | 1:24:06.0 | --- | --- | --- | ||
--- | 634 | RAFAJ Martin | 2004 | Tufo Pardus Prostějov Z.S. | . / Junioři | DNF | --- | 16:47.8 | --- | 33:44.2 | --- | 53:11.9 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 636 | MAZEL Ondřej | 2004 | Tufo Pardus Prostějov Z.S. | . / Junioři | DNF | --- | 16:47.8 | --- | 32:44.3 | --- | 50:28.9 | --- | 1:09:08.0 | --- | 1:32:06.9 | --- | --- | --- | ||
--- | 646 | KRAUS Lukáš | 2003 | Carla. Kupkolo.cz | . / Junioři | DNF | --- | 16:48.2 | --- | 34:33.3 | --- | 52:40.0 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 18 | PŘIDAL Tomáš | 2004 | Mapei Merida Kaňkovský | . / Junioři | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 20 | DUBČÁK Pavel | 2003 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | . / Junioři | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 22 | KOŠÍK Pavel | 2004 | Akademie Cyklistických sportů | . / Junioři | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 24 | STRÁNSKÝ Matěj | 2003 | Brilon Racing Team Mb | . / Junioři | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 28 | ANDRAŠKO Peter | 2003 | CKM Poprad | . / Junioři | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 32 | KOLEJÁK Matúš | 2003 | Cycling Academy Bratislava | . / Junioři | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |