Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 17 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 207 | PEŠINOVÁ Jitka | 1977 | Redpoint Pearl Izumi | 1. / W30-39 | 1:17:02.3 | 0:00:00.0 | 1:00:21.0 | 1 | |
2 | diplom | 276 | SIEGEL Monique | 1989 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 1. / W19-29 | 1:17:09.8 | 0:00:07.5 | 1:00:35.2 | 2 | |
3 | diplom | 182 | ERBENOVÁ Helena | 1979 | Nová Ves nad Nisou | 2. / W30-39 | 1:19:57.7 | 0:02:55.4 | 1:02:34.9 | 3 | |
4 | diplom | 132 | JANOUŠKOVÁ Martina | 1990 | LK ŠKODA PLZEŇ | 2. / W19-29 | 1:23:29.1 | 0:06:26.8 | 1:05:33.2 | 4 | |
5 | diplom | 176 | ANNA Adamová | 1986 | Dukla Praha | 3. / W19-29 | 1:26:39.2 | 0:09:36.9 | 1:07:34.8 | 5 | |
6 | diplom | 221 | STODŮLKOVÁ Dennisa | 1991 | Rossignol Racing Team | 4. / W19-29 | 1:28:34.6 | 0:11:32.3 | 1:08:55.9 | 6 | |
7 | diplom | 38 | BALATKOVÁ Michaela | 1985 | ELEVEN BMC - Footbike TEAM | 5. / W19-29 | 1:29:56.7 | 0:12:54.4 | 1:10:32.2 | 7 | |
8 | diplom | 296 | TYROVÁ Monika | 1988 | ISC Praha | 6. / W19-29 | 1:36:52.8 | 0:19:50.5 | 1:16:04.5 | 9 | |
9 | diplom | 290 | KAWULOKOVÁ Beata | 1989 | Rossignol Racing Team | 7. / W19-29 | 1:38:47.3 | 0:21:45.0 | 1:15:31.3 | 8 | |
10 | diplom | 143 | JINDŘIŠKOVÁ Alena | 1961 | Sokol Horní Branná | 1. / W50-59 | 1:46:53.4 | 0:29:51.1 | 1:23:16.9 | 11 | |
11 | diplom | 102 | BARTOŠOVÁ Jana | 1970 | Ski nordic Mariánské Lázně | 1. / W40-49 | 1:47:24.8 | 0:30:22.5 | 1:20:54.3 | 10 | |
12 | diplom | 27 | ŽENÍŠKOVÁ Markéta | 1977 | KL Slavoj | 3. / W30-39 | 1:51:11.7 | 0:34:09.4 | 1:26:18.2 | 12 | |
13 | diplom | 57 | HODANOVÁ Zuzana | 1974 | USK Outdoor Plzeň | 4. / W30-39 | 2:00:48.0 | 0:43:45.7 | 1:33:03.1 | 13 | |
14 | diplom | 218 | ČERVENÁ Martina | 1995 | USK CS Plzeň | 1. / W17-18 | 2:01:35.5 | 0:44:33.2 | 1:35:43.6 | 15 | |
15 | diplom | 241 | FRANCOVÁ Blanka | 1975 | ČS MTB HOBBY 3 | 5. / W30-39 | 2:01:58.9 | 0:44:56.6 | 1:35:52.8 | 17 | |
16 | diplom | 189 | SCHMITZ Christiane | 1961 | SV Solidaritaet Ismaning | 2. / W50-59 | 2:02:54.7 | 0:45:52.4 | 1:35:12.6 | 14 | |
17 | diplom | 186 | ŠULKOVSKÁ Marie | 1976 | SKP Most | 6. / W30-39 | 2:03:27.3 | 0:46:25.0 | 1:35:51.0 | 16 | |
18 | diplom | 73 | BŘEZINOVÁ Dagmar | 1958 | VS Kadaň | 3. / W50-59 | 2:17:34.8 | 1:00:32.5 | 1:44:35.3 | 18 | |
19 | diplom | 86 | BRELIH Tina | 1979 | kamnik | 7. / W30-39 | 2:21:23.6 | 1:04:21.3 | 1:48:24.3 | 19 | |
20 | diplom | 65 | PROCHÁZKOVÁ Pavlína | 1964 | OB Loko Beroun | 2. / W40-49 | 2:25:39.6 | 1:08:37.3 | 1:51:15.0 | 20 | |
21 | diplom | 204 | DOLÁKOVÁ Táňa | 1958 | NISSAN DOLAK | 4. / W50-59 | 2:36:57.9 | 1:19:55.6 | 2:01:02.4 | 21 | |
22 | diplom | 109 | KOPECKÁ Alena | 1976 | Zruč-Senec | 8. / W30-39 | 2:58:40.6 | 1:41:38.3 | 2:19:53.6 | 22 | |
--- | 275 | HLŮŽKOVÁ Markéta | 1968 | Symbio+cycling | . / W40-49 | DNF | --- | 2:00:37.0 | --- | ||
--- | 13 | ZIMOLOVÁ Lucie | 1995 | Sk rover | . / W17-18 | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 36 | KRUTSKÁ Iva | 1984 | Chyne | . / W19-29 | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 50 | SAJDLOVÁ Jana | 1983 | Ekonom - Žižkovský tygři | . / W19-29 | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 61 | HÁJKOVÁ Lucie | 1982 | USK VenZeVrat | . / W30-39 | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 103 | RANDÁKOVÁ Helena | 1974 | ČKS SKI Jilemnice | . / W30-39 | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 114 | ČERVENKOVÁ ŠŤASTNÁ Lucie | 1974 | PRAHA 6 | . / W30-39 | DNS | --- | --- | --- | ||
--- | 238 | GNICHTEL Jeannette | 1970 | SC Carlsfeld | . / W40-49 | DNS | --- | --- | --- |