Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 853 | ŘEHOŘEK Tomáš | 1996 | LK Slovan Karlovy Vary | 1. / M16 | 0:43:53.3 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 801 | NOVÁK Michal | 1996 | LK Slovan Karlovy Vary | 2. / M16 | 0:43:56.7 | 0:00:03.4 | ||
3 | diplom | 806 | LEUPOLD Richard | 1997 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 3. / M16 | 0:44:18.2 | 0:00:24.9 | ||
4 | diplom | 798 | KOTRABA Tomáš | 1997 | LK Slovan KV | 4. / M16 | 0:50:27.4 | 0:06:34.1 | ||
5 | diplom | 822 | MÜLLER Uwe | 1980 | CHEMNITZ | 1. / M19+ | 0:50:59.6 | 0:07:06.3 | ||
6 | diplom | 941 | WEIß Felix | 1997 | Bockauer Skiverein e.V. | 5. / M16 | 0:54:29.6 | 0:10:36.3 | ||
7 | diplom | 833 | MÜLLEROVÁ Bára | 1996 | LK Slovan Karlovy Vary | 1. / W16 | 0:55:06.6 | 0:11:13.3 | ||
8 | diplom | 802 | NOVÁKOVÁ Eva | 1968 | LK Slovan Karlovy Vary | 1. / W19+ | 0:58:13.1 | 0:14:19.8 | ||
9 | diplom | 672 | ZEMAN Radek | 1965 | USK ZČU outdoor Plzeň | 2. / M19+ | 1:00:59.5 | 0:17:06.2 | ||
10 | diplom | 817 | LUBINOVÁ Markéta | 1997 | LK Slovan | 2. / W16 | 1:01:27.4 | 0:17:34.1 | ||
11 | diplom | 728 | MARTIN Ivan | 1978 | USK Outdoor Plzeň | 3. / M19+ | 1:01:37.7 | 0:17:44.4 | ||
12 | diplom | 966 | SOUKUPOVÁ Petra | 1978 | Nemocnice Ostrov | 2. / W19+ | 1:02:06.2 | 0:18:12.9 | ||
13 | diplom | 964 | SMETANKA Aleš | 1976 | Nemocnice Ostrov | 4. / M19+ | 1:02:06.4 | 0:18:13.1 | ||
14 | diplom | 1010 | OPP Nils | 1999 | --- | 1. / M14 | 1:04:03.5 | 0:20:10.2 | ||
15 | diplom | 1008 | MILONER Berno | 1949 | --- | 5. / M19+ | 1:04:03.6 | 0:20:10.3 | ||
16 | diplom | 757 | DOLEŽALOVÁ Vendula | 1987 | UKPL | 3. / W19+ | 1:04:49.0 | 0:20:55.7 | ||
17 | diplom | 712 | BUSINSKÝ Václav | 1970 | Sokolov | 6. / M19+ | 1:05:14.7 | 0:21:21.4 | ||
18 | diplom | 872 | ŽANDOVÁ Marcela | 1996 | LK Slovan Karlovy Vary | 3. / W16 | 1:05:24.0 | 0:21:30.7 | ||
19 | diplom | 626 | SEDLECKÝ Otakar | 1957 | LK Abertamy | 7. / M19+ | 1:08:53.2 | 0:24:59.9 | ||
20 | diplom | 939 | KUBÍNOVÁ Veronika | 1997 | Slovan Karlovy Vary | 4. / W16 | 1:10:22.7 | 0:26:29.4 | ||
21 | diplom | 735 | RÜDIGER Katja | 1975 | SC Berlin | 4. / W19+ | 1:13:59.1 | 0:30:05.8 | ||
22 | diplom | 640 | LIPRT Pavel | 1964 | Bubinga | 8. / M19+ | 1:14:31.2 | 0:30:37.9 | ||
23 | diplom | 830 | KUCERA Miloslav | 1980 | OSTROV | 9. / M19+ | 1:14:51.6 | 0:30:58.3 | ||
24 | diplom | 1011 | ENDT Siegfried | 1948 | Antonsthal | 10. / M19+ | 1:15:17.6 | 0:31:24.3 | ||
25 | diplom | 970 | LUBINOVÁ Romana | 1964 | LK Slovan K.Vary | 5. / W19+ | 1:15:21.6 | 0:31:28.3 | ||
26 | diplom | 700 | STRAKOVÁ Andrea | 1992 | KPC Praha | 6. / W19+ | 1:15:33.8 | 0:31:40.5 | ||
27 | diplom | 694 | MAŘÁK Lukáš | 1996 | Uherce | 6. / M16 | 1:15:54.5 | 0:32:01.2 | ||
28 | diplom | 639 | HAVLÍČEK Michal | 1971 | ACES Team K.Vary | 11. / M19+ | 1:16:55.3 | 0:33:02.0 | ||
29 | diplom | 665 | HOLÍK Jaromír | 1975 | WiTTE bike team | 12. / M19+ | 1:18:18.4 | 0:34:25.1 | ||
30 | diplom | 642 | KABILOVÁ Martina | 1969 | TRI CHEB | 7. / W19+ | 1:19:05.7 | 0:35:12.4 | ||
31 | diplom | 641 | JANDOVÁ Lenka | 1972 | TRI CHEB | 8. / W19+ | 1:22:25.5 | 0:38:32.2 | ||
32 | diplom | 873 | VESELÁ Lucie | 1970 | ACES team Karlovy Vary | 9. / W19+ | 1:23:54.4 | 0:40:01.1 | ||
33 | diplom | 786 | ŠPICAROVÁ Eva | 1982 | Praha 9 Horní Počernice | 10. / W19+ | 1:28:47.0 | 0:44:53.7 | ||
34 | diplom | 787 | HANYŠOVÁ Jana | 1982 | KARLOVY VARY | 11. / W19+ | 1:28:49.0 | 0:44:55.7 | ||
35 | diplom | 839 | BACÍLKOVÁ Lenka | 1973 | OCELOVí LETCI | 12. / W19+ | 1:29:29.5 | 0:45:36.2 | ||
36 | diplom | 637 | ŠOLC Radek | 1974 | OCELOVí LETCI | 13. / M19+ | 1:30:01.1 | 0:46:07.8 | ||
37 | diplom | 682 | KOŠLER Jan | 1950 | PEUGEOT ZLATÁ | 14. / M19+ | 1:35:11.0 | 0:51:17.7 | ||
38 | diplom | 851 | ZINNECKER Carsten | 1972 | Leipzig | 15. / M19+ | 1:36:13.0 | 0:52:19.7 | ||
39 | diplom | 684 | JEŘÁBEK Pavel | 1952 | PEUGEOT ZLATÁ | 16. / M19+ | 1:39:02.7 | 0:55:09.4 | ||
40 | diplom | 650 | BUMBÁLKOVÁ Klára | 1978 | PRAHA 6 | 13. / W19+ | 1:42:48.4 | 0:58:55.1 | ||
41 | diplom | 884 | BARTOŠ Václav | 1997 | Ski nordic Mariánské Lázně | 7. / M16 | 1:48:03.3 | 1:04:10.0 | ||
42 | diplom | 763 | BARTOŠ Luděk | 1967 | Ski nordic Mariánské Lázně | 17. / M19+ | 1:48:04.5 | 1:04:11.2 | ||
43 | diplom | 685 | ZÁRUBOVÁ Jana | 1963 | PEUGEOT ZLATÁ | 14. / W19+ | 1:49:00.2 | 1:05:06.9 | ||
44 | diplom | 928 | VESELÁ Lucie | 1991 | KARLOVY VARY | 15. / W19+ | 1:49:59.9 | 1:06:06.6 | ||
45 | diplom | 1012 | POLÁČKOVÁ Barbora | 1978 | KARLOVY VARY | 16. / W19+ | 1:50:24.5 | 1:06:31.2 | ||
46 | diplom | 683 | LOUČKA Václav | 1947 | PEUGEOT ZLATÁ | 18. / M19+ | 1:51:44.8 | 1:07:51.5 | ||
47 | diplom | 615 | ŠINDELÁŘ Petr | 1953 | PRAHA 3 | 19. / M19+ | 1:52:22.2 | 1:08:28.9 | ||
48 | diplom | 852 | HÖRHOLD Marion | 1948 | Leipzig | 17. / W19+ | 1:52:54.9 | 1:09:01.6 | ||
--- | 661 | PODZIMKOVÁ Markéta | 1974 | alltraining.cz | . / W19+ | DNS | --- | |||
--- | 723 | FOUS Matyáš | 1997 | KPC Praha | . / M16 | DNS | --- | |||
--- | 864 | CLAUß Dieter | 1948 | SV Jahnsbach | . / M19+ | DNS | --- | |||
--- | 965 | KLÍMOVÁ Dagmar | 1954 | AŠ | . / W19+ | DNS | --- | |||
--- | 983 | PĚCHOTA Jiří | 1963 | CHOMUTOV SKI MERTIN | . / M19+ | DNS | --- |