Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Čistý čas | Hřebínek | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6600 | ROČÁREK Jiří | 1983 | Fischer Subaru Team | 1. / M40 | 1:02:16.0 | 0:00:00.0 | 1:02:16.0 | 0:43:52.5 | 1 | ||
2 | 6386 | ESCHER Toni | 1990 | Fischer-subaru-racin | 2. / M40 | 1:03:46.0 | 0:01:30.0 | 1:03:46.0 | 0:44:58.2 | 2 | ||
3 | 6329 | SCHALLER Rico | 1976 | Fischer Subaru Team | 3. / M40 | 1:04:29.3 | 0:02:13.3 | 1:04:29.3 | 0:45:35.1 | 3 | ||
4 | 6478 | HORALEK Radek | 1980 | Nordic Team | 4. / M40 | 1:05:27.5 | 0:03:11.5 | 1:05:27.5 | 0:46:33.2 | 5 | ||
5 | 6479 | GRÄF Jakub | 1991 | Dukla LBC | 5. / M40 | 1:05:35.8 | 0:03:19.8 | 1:05:35.8 | 0:46:32.2 | 4 | ||
6 | 6308 | POLÁCH Martin | 1989 | Ski Klub Jablonec n. N | 6. / M40 | 1:05:49.3 | 0:03:33.3 | 1:05:49.3 | 0:47:05.7 | 6 | ||
7 | 6304 | SEIFERT Benjamin | 1982 | Fischer Subaru Team | 7. / M40 | 1:08:15.8 | 0:05:59.8 | 1:08:15.8 | 0:47:29.2 | 7 | ||
8 | 6175 | OTTO Steffen | 1959 | Bertsdorfer Sv | 1. / M60 | 1:08:46.5 | 0:06:30.5 | 1:08:46.5 | 0:49:25.0 | 10 | ||
9 | 6476 | PALAS Jiří | 1989 | Duli | 8. / M40 | 1:08:47.7 | 0:06:31.7 | 1:08:47.7 | 0:48:51.7 | 8 | ||
10 | 6349 | ČADA Tomáš | 1964 | Redpoint Toko Team | 1. / M50 | 1:08:55.1 | 0:06:39.1 | 1:08:55.1 | 0:49:24.2 | 9 | ||
11 | 6313 | SCHEJBAL Oldřich | 1991 | Olfin Car Vella Trutnov | 9. / M40 | 1:11:00.6 | 0:08:44.6 | 1:11:00.6 | 0:50:21.7 | 11 | ||
12 | 6173 | SCHNEIDER Silvio | 1969 | Bertsdorfer Sv | 2. / M50 | 1:11:03.5 | 0:08:47.5 | 1:11:03.5 | 0:50:45.3 | 12 | ||
13 | 7167 | MAREK Michal | 1992 | Rossignol Racing Tea | 10. / M40 | 1:11:35.0 | 0:09:19.0 | 1:11:35.0 | 0:51:51.3 | 15 | ||
14 | 6342 | ŘEŠÁTKO Jiří | 1994 | SWSL Lučany | 1. / M18 | 1:11:44.5 | 0:09:28.5 | 1:11:44.5 | 0:51:02.1 | 13 | ||
15 | 6297 | BOUDÍKOVÁ Adéla | 1986 | Ski Klub Jablonec n. N | 1. / Z40 | 1:11:47.5 | 0:09:31.5 | 1:11:47.5 | 0:51:26.2 | 14 | ||
16 | 6451 | VEJNAR Josef | 1957 | ČSK Ski Vysoké nad Jizerou | 2. / M60 | 1:12:30.7 | 0:10:14.7 | 1:12:30.7 | 0:52:02.2 | 16 | ||
17 | 6274 | BITALA Michal | 1995 | TJ Rožnov | 2. / M18 | 1:12:38.7 | 0:10:22.7 | 1:12:38.7 | 0:52:20.8 | 17 | ||
18 | 6250 | PATRMAN Martin | 1992 | Ski Klub Jablonec | 11. / M40 | 1:13:47.5 | 0:11:31.5 | 1:13:47.5 | 0:52:52.5 | 18 | ||
19 | 6125 | JINDRA Adam | 1990 | TJ Stodůlky Praha | 12. / M40 | 1:14:32.0 | 0:12:16.0 | 1:14:32.0 | 0:53:09.4 | 19 | ||
20 | 6193 | ONDRUŠKA Vojtěch | 1994 | Fortex ski Moravský | 3. / M18 | 1:14:39.3 | 0:12:23.3 | 1:14:39.3 | 0:53:59.3 | 23 | ||
21 | 6334 | PEŠINOVÁ Jitka | 1977 | Redpoint Pearl Izumi | 2. / Z40 | 1:14:55.7 | 0:12:39.7 | 1:14:55.7 | 0:53:33.1 | 20 | ||
22 | 6294 | KOLAJA Jan | 1981 | Ski Klub Jablonec n. N | 13. / M40 | 1:15:00.1 | 0:12:44.1 | 1:15:00.1 | 0:53:33.6 | 21 | ||
23 | 6348 | HRUBÝ Pavel | 1974 | Redpoint Toko Team | 14. / M40 | 1:15:24.8 | 0:13:08.8 | 1:15:24.8 | 0:54:07.6 | 24 | ||
24 | 6343 | WÜRZ Martin | 1963 | SWSL Lučany | 3. / M50 | 1:15:27.6 | 0:13:11.6 | 1:15:27.6 | 0:54:11.2 | 25 | ||
25 | 6122 | PETRITSCH Georg | 1981 | Team Xundfit | 15. / M40 | 1:15:38.6 | 0:13:22.6 | 1:15:38.6 | 0:55:10.6 | 30 | ||
26 | 6328 | JIRKŮV Jakub | 1987 | VSK Elektro ČVUT Praha | 16. / M40 | 1:15:39.8 | 0:13:23.8 | 1:15:39.8 | 0:54:12.0 | 26 | ||
27 | 6275 | PETRŽELA Jan | 1992 | Ski Rudník | 17. / M40 | 1:15:44.1 | 0:13:28.1 | 1:15:44.1 | 0:53:58.6 | 22 | ||
28 | 6350 | DEMJANOVIČ Michal | 1960 | Redpoint Toko Team | 3. / M60 | 1:16:23.6 | 0:14:07.6 | 1:16:23.6 | 0:55:10.0 | 29 | ||
29 | 6045 | FLECHSIG Florian | 1992 | USV TU Dresden | 18. / M40 | 1:16:53.6 | 0:14:37.6 | 1:16:53.6 | 0:54:36.1 | 27 | ||
30 | 6444 | RUKHLYADEV Oleg | 1994 | Luč Moskva | 4. / M18 | 1:17:43.2 | 0:15:27.2 | 1:17:43.2 | 0:55:48.7 | 31 | ||
31 | 6066 | JIRÁSEK Pavel | 1992 | Spartak Police n. Met | 19. / M40 | 1:17:58.3 | 0:15:42.3 | 1:17:58.3 | 0:56:42.3 | 35 | ||
32 | 6353 | SVOBODA Petr | 1968 | Intersport | 4. / M50 | 1:17:59.3 | 0:15:43.3 | 1:17:59.3 | 0:56:19.4 | 32 | ||
33 | 6171 | HORVÁT Petr | 1994 | Sk Severka Šumperk | 5. / M18 | 1:18:09.0 | 0:15:53.0 | 1:18:09.0 | 0:57:10.2 | 39 | ||
34 | 6291 | POŠEPNÝ Tomáš | 1990 | Ski Klub Jablonec n. N | 20. / M40 | 1:18:11.1 | 0:15:55.1 | 1:18:11.1 | 0:56:41.5 | 34 | ||
35 | 6242 | BÍCOVÁ Karolína | 1978 | Bedřichov | 3. / Z40 | 1:19:07.2 | 0:16:51.2 | 1:19:07.2 | 0:56:57.6 | 36 | ||
36 | 6441 | ANIKEEV Alexander | 1990 | Luč Moskva | 21. / M40 | 1:19:18.7 | 0:17:02.7 | 1:19:18.7 | 0:57:07.0 | 38 | ||
37 | 6151 | KALINA David | 1974 | Hypersleva.cz | 22. / M40 | 1:19:20.8 | 0:17:04.8 | 1:19:20.8 | 0:57:02.3 | 37 | ||
38 | 6287 | TUKA Ondřej | 1991 | Ski Klub Jablonec n: N | 23. / M40 | 1:19:31.5 | 0:17:15.5 | 1:19:31.5 | 0:55:09.1 | 28 | ||
39 | 6229 | SMOLKA Ivan | 1961 | Vsk Fel Cvut Praha | 4. / M60 | 1:19:45.9 | 0:17:29.9 | 1:19:45.9 | 0:59:21.4 | 45 | ||
40 | 6038 | MORAVCOVÁ Kateřina | 1984 | EKOP Tygři - Skiservis Mára | 4. / Z40 | 1:20:32.1 | 0:18:16.1 | 1:20:32.1 | 0:57:27.4 | 40 | ||
41 | 6828 | BARTKO Daniel | 1956 | Šk.Krivaň Važec | 5. / M60 | 1:20:57.2 | 0:18:41.2 | 1:20:57.2 | 0:59:03.2 | 43 | ||
42 | 6073 | BÖHM Andreas | 1976 | Bertsdorfer Sv | 24. / M40 | 1:21:08.0 | 0:18:52.0 | 1:21:08.0 | 0:58:24.7 | 41 | ||
43 | 6447 | PRYADILNIKOV Alexander | 1993 | Luč Moskva | 25. / M40 | 1:21:29.2 | 0:19:13.2 | 1:21:29.2 | 0:59:30.4 | 47 | ||
44 | 6351 | BURKOŇ Martin | 1992 | Kerda Colnago | 26. / M40 | 1:21:59.2 | 0:19:43.2 | 1:21:59.2 | 0:59:07.0 | 44 | ||
45 | 6071 | JIRÁSEK Pavel | 1962 | Ski Spartak Police N | 5. / M50 | 1:22:03.2 | 0:19:47.2 | 1:22:03.2 | 0:59:34.4 | 49 | ||
46 | 6085 | KRÁTKÝ Štěpán | 1995 | SK Los Lobos | 6. / M18 | 1:22:15.4 | 0:19:59.4 | 1:22:15.4 | 0:59:47.3 | 50 | ||
47 | 6119 | NOVÁK Pavel | 1960 | Ski Skuhrov | 6. / M60 | 1:22:24.7 | 0:20:08.7 | 1:22:24.7 | 0:59:02.7 | 42 | ||
48 | 6195 | HAMANN Lutz | 1963 | Bertsdorfer Sv | 6. / M50 | 1:22:25.9 | 0:20:09.9 | 1:22:25.9 | 1:00:18.0 | 52 | ||
49 | 6290 | KRACÍKOVÁ Petra | 1991 | Ski klub Jablonec n/N | 5. / Z40 | 1:22:32.1 | 0:20:16.1 | 1:22:32.1 | 0:59:33.6 | 48 | ||
50 | 6264 | SCHUSTER Marek | 1993 | Skiverein Gilschwitz | 27. / M40 | 1:22:51.4 | 0:20:35.4 | 1:22:51.4 | 0:59:29.6 | 46 | ||
51 | 6295 | TUKA Jan | 1985 | Ski Klub Jablonec n. N | 28. / M40 | 1:22:53.1 | 0:20:37.1 | 1:22:53.1 | 1:00:51.1 | 56 | ||
52 | 6480 | SUCHÁNKOVÁ Heidi | 1959 | Ski Klub Jablonec | 1. / Z60 | 1:23:32.2 | 0:21:16.2 | 1:23:32.2 | 0:59:58.4 | 51 | ||
53 | 6008 | ZIMMERMANN Stephan | 1951 | Swv Goldlauter | 1. / M70 | 1:23:56.0 | 0:21:40.0 | 1:23:56.0 | 1:01:17.1 | 58 | ||
54 | 6356 | FEIGE Miroslav | 1956 | Ski Trab Mára team | 7. / M60 | 1:24:18.1 | 0:22:02.1 | 1:24:18.1 | 1:00:46.0 | 55 | ||
55 | 6135 | SCHLOTT Ricardo | 1993 | VSC Klingenthal | 29. / M40 | 1:24:38.1 | 0:22:22.1 | 1:24:38.1 | 0:56:26.2 | 33 | ||
56 | 6344 | KUCHARIK Michal | 1985 | SWSL Lučany | 30. / M40 | 1:24:46.1 | 0:22:30.1 | 1:24:46.1 | 1:01:44.2 | 61 | ||
57 | 6388 | KAWULOKOVÁ Beata | 1989 | Rossignol Racing Team | 6. / Z40 | 1:24:47.6 | 0:22:31.6 | 1:24:47.6 | 1:01:37.7 | 59 | ||
58 | 6774 | MOTEJL Jiří | 1993 | ZO 226 | 31. / M40 | 1:25:09.7 | 0:22:53.7 | 1:25:09.7 | 1:03:10.2 | 67 | ||
59 | 6292 | KŘENOVSKÝ Michal | 1990 | Ski Klub Jablonec n. N | 32. / M40 | 1:25:29.0 | 0:23:13.0 | 1:25:29.0 | 1:00:29.6 | 53 | ||
60 | 6117 | ROUBALÍK Štěpán | 1993 | Fortex ski Moravský | 33. / M40 | 1:25:29.2 | 0:23:13.2 | 1:25:29.2 | 1:00:44.8 | 54 | ||
61 | 6149 | FAJSTAVROVÁ Pavla | 1988 | Žižkovský tygři | 7. / Z40 | 1:25:30.2 | 0:23:14.2 | 1:25:30.2 | 1:01:42.7 | 60 | ||
62 | 6027 | DVOŘÁK František | 1947 | Ski Cvikov | 2. / M70 | 1:25:34.0 | 0:23:18.0 | 1:25:34.0 | 1:02:01.6 | 63 | ||
63 | 6849 | ŠTÁDLEROVÁ Šárka | 1994 | Tatran Železná Ruda | 1. / Z18 | 1:25:38.4 | 0:23:22.4 | 1:25:38.4 | 1:02:48.6 | 65 | ||
64 | 6852 | ČEČRLE Václav | 1970 | AGC Chudeřice | 7. / M50 | 1:26:10.7 | 0:23:54.7 | 1:26:10.7 | 1:00:54.8 | 57 | ||
65 | 6033 | POSSELT Hubertus | 1956 | Bertsdorfer-SV | 8. / M60 | 1:26:13.6 | 0:23:57.6 | 1:26:13.6 | 1:02:00.0 | 62 | ||
66 | 7047 | FIŠNAR Jan | 1954 | --- | 9. / M60 | 1:26:37.9 | 0:24:21.9 | 1:26:37.9 | 1:03:13.2 | 68 | ||
67 | 6065 | POLÁKOVÁ Tereza | 1986 | Žižkovský tygři | 8. / Z40 | 1:26:38.5 | 0:24:22.5 | 1:26:38.5 | 1:02:31.9 | 64 | ||
68 | 6944 | TELENSKÝ Jan | 1951 | Ski Janov Bedřichov | 3. / M70 | 1:26:40.9 | 0:24:24.9 | 1:26:40.9 | 1:03:28.6 | 70 | ||
69 | 6254 | MEY Oliver | 1994 | Skiklub Dresden-nied | 7. / M18 | 1:27:01.6 | 0:24:45.6 | 1:27:01.6 | 1:05:01.3 | 79 | ||
70 | 6277 | BROŽ Jaroslav | 1980 | Ski klub Šumperk | 34. / M40 | 1:27:13.8 | 0:24:57.8 | 1:27:13.8 | 1:04:19.6 | 74 | ||
71 | 6116 | MATOUŠKOVÁ Lenka | 1984 | SKP Ústí nad Labem | 9. / Z40 | 1:27:49.8 | 0:25:33.8 | 1:27:49.8 | 1:03:00.3 | 66 | ||
72 | 6237 | WEISL Jakub | 1995 | Kčt Slavoj Praha | 8. / M18 | 1:28:08.2 | 0:25:52.2 | 1:28:08.2 | 1:05:01.9 | 80 | ||
73 | 6206 | MACEČEK Tomáš | 1991 | Vks Univerzita Brno | 35. / M40 | 1:28:19.8 | 0:26:03.8 | 1:28:19.8 | 1:04:10.8 | 73 | ||
74 | 6288 | HÁSKOVÁ Kateřina | 1992 | Ski klub Jablonec n/N | 10. / Z40 | 1:28:21.9 | 0:26:05.9 | 1:28:21.9 | 1:03:41.1 | 71 | ||
75 | 6089 | LEŠINSKÝ Jiří | 1946 | PJR Frenštát | 4. / M70 | 1:28:27.1 | 0:26:11.1 | 1:28:27.1 | 1:03:27.0 | 69 | ||
76 | 6109 | BAROŠ Jiří | 1983 | TJ Valašské Meziříčí | 36. / M40 | 1:28:30.2 | 0:26:14.2 | 1:28:30.2 | 1:04:27.9 | 75 | ||
77 | 6235 | URBÁNEK Jiří | 1987 | HO Slávie Liberec | 37. / M40 | 1:28:57.4 | 0:26:41.4 | 1:28:57.4 | 1:05:05.1 | 81 | ||
78 | 6137 | SAJDLOVÁ Jana | 1983 | Ekonom Praha - Žižkovský Tygři | 11. / Z40 | 1:29:00.4 | 0:26:44.4 | 1:29:00.4 | 1:04:58.6 | 77 | ||
79 | 6948 | SCHULZE Francis | 1995 | Skiklub Dresden-nied | 9. / M18 | 1:29:12.0 | 0:26:56.0 | 1:29:12.0 | 1:07:56.5 | 97 | ||
80 | 6310 | JANISOVÁ Barbora | 1974 | Tj Dukla Taekwondo | 12. / Z40 | 1:29:28.8 | 0:27:12.8 | 1:29:28.8 | 1:04:03.0 | 72 | ||
81 | 6303 | FIŠNAR Jiří | 1950 | Ski Šumperk | 5. / M70 | 1:29:41.1 | 0:27:25.1 | 1:29:41.1 | 1:06:34.5 | 90 | ||
82 | 6159 | BARTKO Vladimír | 1945 | Šk.Krivaň Važec | 6. / M70 | 1:29:41.7 | 0:27:25.7 | 1:29:41.7 | 1:04:32.4 | 76 | ||
83 | 6130 | URBANOVSKÁ Aneta | 1987 | Žižkovský tygři | 13. / Z40 | 1:29:51.6 | 0:27:35.6 | 1:29:51.6 | 1:05:00.5 | 78 | ||
84 | 6420 | LUDVÍK Petr | 1972 | Etriatlon | 38. / M40 | 1:30:18.8 | 0:28:02.8 | 1:30:18.8 | 1:05:45.7 | 83 | ||
85 | 6460 | NOSEK Jonáš | 1991 | SK Břízky Jablonec nad Nisou | 39. / M40 | 1:30:24.5 | 0:28:08.5 | 1:30:24.5 | 1:07:36.1 | 94 | ||
86 | 6384 | KREUZAU Klaus | 1947 | Wsv Oberhof | 7. / M70 | 1:30:32.6 | 0:28:16.6 | 1:30:32.6 | 1:05:41.8 | 82 | ||
87 | 6298 | KRACÍK Josef | 1991 | Ski klub Jablonec n/N | 40. / M40 | 1:30:47.1 | 0:28:31.1 | 1:30:47.1 | 1:11:18.5 | 112 | ||
88 | 6104 | ŘEHÁK Vít | 1994 | Remerx Merida team Kolín | 10. / M18 | 1:30:54.0 | 0:28:38.0 | 1:30:54.0 | 1:06:35.5 | 91 | ||
89 | 6015 | BALCAR Tomáš | 1979 | Atletika HK | 41. / M40 | 1:31:00.0 | 0:28:44.0 | 1:31:00.0 | 1:06:33.7 | 89 | ||
90 | 6155 | HYKA Jiří | 1963 | SK Česká Třebová | 8. / M50 | 1:31:00.8 | 0:28:44.8 | 1:31:00.8 | 1:05:57.0 | 84 | ||
91 | 6694 | KUBÍN Jakub | 1997 | Atlas Opava | 11. / M18 | 1:31:02.2 | 0:28:46.2 | 1:31:02.2 | 1:06:32.5 | 88 | ||
92 | 6099 | TAUCHMAN Miloš | 1953 | SK LOB Nova Paka | 10. / M60 | 1:31:34.2 | 0:29:18.2 | 1:31:34.2 | 1:07:11.8 | 92 | ||
93 | 6418 | GRACLÍK Jan | 1995 | TJ Rožnov | 12. / M18 | 1:31:53.3 | 0:29:37.3 | 1:31:53.3 | 1:11:37.5 | 113 | ||
94 | 6492 | TAUBMANN Frank | 1960 | DAV Zittau | 11. / M60 | 1:31:58.6 | 0:29:42.6 | 1:31:58.6 | 1:07:55.6 | 96 | ||
95 | 6332 | NITSCHE Susan | 1980 | SV Grosswaltersdorf | 14. / Z40 | 1:33:02.1 | 0:30:46.1 | 1:33:02.1 | 1:07:53.3 | 95 | ||
96 | 6357 | NĚMEC David | 1990 | SK Nové Město na Mor | 42. / M40 | 1:33:33.7 | 0:31:17.7 | 1:33:33.7 | 1:13:24.1 | 125 | ||
97 | 6793 | POKORNÁ Kateřina | 1986 | Sk Aritma Praha | 15. / Z40 | 1:33:34.9 | 0:31:18.9 | 1:33:34.9 | 1:07:19.7 | 93 | ||
98 | 6394 | JUROVATÝ Vojtěch | 1991 | SK Nové Město na Mor | 43. / M40 | 1:33:36.2 | 0:31:20.2 | 1:33:36.2 | 1:13:25.3 | 126 | ||
99 | 6445 | PRYADILNIKOVA Ekaterina | 1994 | Luč Moskva | 2. / Z18 | 1:33:42.4 | 0:31:26.4 | 1:33:42.4 | 1:06:18.8 | 85 | ||
100 | 6443 | AGAFONOVA Dariya | 1997 | Luč Moskva | 3. / Z18 | 1:33:42.7 | 0:31:26.7 | 1:33:42.7 | 1:06:20.0 | 86 |