Šumavský skimaraton Kooperativy - Šumavský skatemaraton a minimaraton

Běžecké lyžování
DATUM :25.2.2012 MÍSTO :Kvilda

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Zhůří #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Zhůří #
1 2345 detail závodníka KOŽÍŠEK Dušan CZE 1983 DUKLA LIBEREC 1:00:06.4 0:00:00.0 0:26:43.8 2
2 2316 detail závodníka RAZÝM Aleš CZE 1986 DUKLA LIBEREC 1:00:07.9 0:00:01.5 0:26:42.7 1
3 2038 detail závodníka RAZÝM Vladislav CZE 1988 Sport Club Plzeň 1:01:08.0 0:01:01.6 0:26:44.5 3
4 2237 detail závodníka AUGUSTIŇÁK Dušan CZE 1990 SK Nové Město na Moravě 1:02:08.3 0:02:01.9 0:27:11.4 4
5 2030 detail závodníka ONDRÁŠEK Pavel CZE 1992 TEREX FUCHS 1:03:32.2 0:03:25.8 0:27:44.5 5
6 2043 detail závodníka NESVADBA Petr CZE 1986 ČSK Vysoké nad Jizerou 1:04:15.6 0:04:09.2 0:28:33.1 7
7 2041 detail závodníka ŠRŮTEK David CZE 1980 BKL Machov 1:04:16.8 0:04:10.4 0:28:31.2 6
8 2097 detail závodníka HEBELKA Filip CZE 1978 HO EXTR JBC 1:06:22.5 0:06:16.1 0:29:03.4 8
9 2157 detail závodníka FIŠNAR JUN Jiří CZE 1976 Ski klub Šumperk 1:06:26.9 0:06:20.5 0:29:07.2 9
10 2069 detail závodníka ZNOJEMSKY Karel CZE 1977 Ledeč n.S. 1:06:52.5 0:06:46.1 0:30:02.7 13
11 2002 detail závodníka KÁLAL Tomáš CZE 1985 Patria Direct Team 1:06:59.6 0:06:53.2 0:29:31.3 12
12 2026 detail závodníka KŘENOVSKÝ Michal CZE 1990 Jablonec nad Nisou 1:07:00.5 0:06:54.1 0:29:24.1 11
13 2025 detail závodníka CIHLÁŘ Anthony CZE 1991 Jablonec nad Nisou 1:07:39.8 0:07:33.4 0:30:53.7 22
14 2023 detail závodníka TUKA Ondrej CZE 1991 Jablonec nad Nisou 1:07:53.3 0:07:46.9 0:29:09.4 10
15 2084 detail závodníka VOJTA Pavel CZE 1975 Žižkovský tygři 1:08:33.6 0:08:27.2 0:30:07.8 14
16 2007 detail závodníka SAJDL Martin CZE 1981 Ekonom - Žižkovský tygři 1:09:17.2 0:09:10.8 0:30:54.5 23
17 2008 detail závodníka PELA Zbyněk CZE 1973 SKI PAX Horní Maxov 1:09:21.9 0:09:15.5 0:30:53.2 21
18 2004 detail závodníka PEŠTA Petr CZE 1975 USK CS Plzeň 1:09:35.2 0:09:28.8 0:30:24.6 16
19 2174 detail závodníka ŠOULA Oldřich CZE 1978 skiclub Homolka 1:09:50.3 0:09:43.9 0:30:51.0 19
20 2015 detail závodníka KOVÁŘ Miroslav CZE 1981 Slovan Zdravotnik Praha 1:09:57.0 0:09:50.6 0:30:56.1 24
21 2028 detail závodníka MENŠÍK Jiří CZE 1974 Jasný Sokol 1:10:06.8 0:10:00.4 0:30:29.8 17
22 2031 detail závodníka MELICHAR Jan CZE 1992 Ski klub Šumava 1:10:22.1 0:10:15.7 0:32:00.7 37
23 2070 detail závodníka KOMZÁK Radek CZE 1980 HO ŠKROVÁD 1:10:42.9 0:10:36.5 0:30:13.3 15
24 2003 detail závodníka JINDRA Adam CZE 1990 Sokol Senohraby 1:10:52.4 0:10:46.0 0:31:29.6 28
25 2020 detail závodníka TŘÍSKA Jaroslav CZE 1976 LBS/Patria Direct 1:10:54.0 0:10:47.6 0:30:42.6 18
26 2074 detail závodníka KLÁPŠTĚ Jan CZE 1977 Jablonec nad Nisou 1:10:55.3 0:10:48.9 0:31:00.6 25
27 2019 detail závodníka MALEČEK Martin CZE 1975 Ekonom - Žižkovský tygři 1:11:00.7 0:10:54.3 0:30:52.3 20
28 2093 detail závodníka KURZ Pavel CZE 1974 VSK Humanita 1:11:03.7 0:10:57.3 0:31:50.5 33
29 2206 detail závodníka ZAJÍC Václav CZE 1979 TriSK ČB 1:11:07.4 0:11:01.0 0:31:16.0 26
30 2293 detail závodníka RICHTER Martin CZE 1991 Dukla 1:11:25.1 0:11:18.7 0:31:32.2 29
31 2075 detail závodníka PACHOLÍK Jan CZE 1980 TJ Roprachtice 1:11:47.9 0:11:41.5 0:31:59.5 36
32 2037 detail závodníka JAŇOUR ML. Jan CZE 1983 LK Škoda Plzeň 1:11:53.5 0:11:47.1 0:31:52.8 35
33 2071 detail závodníka POKORNÝ Jiří CZE 1985 Ekonom - Žižkovský tygři 1:11:55.5 0:11:49.1 0:31:28.2 27
34 2246 detail závodníka MAREK Michal CZE 1992 Rossignol Racing Team 1:11:56.6 0:11:50.2 0:31:44.1 32
35 2283 detail závodníka PÁDIVÝ Martin CZE 1974 Praha 6 1:12:11.6 0:12:05.2 0:31:40.6 31
36 2095 detail závodníka ZDVIHAL Lukáš CZE 1977 Lipnoman 1:12:18.3 0:12:11.9 0:31:34.5 30
37 2081 detail závodníka POKORNÝ Jan CZE 1988 TJ Stodůlky Praha 1:12:20.4 0:12:14.0 0:32:13.8 38
38 2179 detail závodníka ŽUFAN Martin CZE 1983 LK Škoda Plzeň 1:12:23.8 0:12:17.4 0:32:27.2 40
39 2090 detail závodníka JILEK Petr CZE 1981 ačr 1:12:25.5 0:12:19.1 0:32:38.8 41
40 2016 detail závodníka PSCHEIDT Michal CZE 1974 Tatran Železná Ruda 1:13:17.0 0:13:10.6 0:31:51.5 34
41 2091 detail závodníka MRÁZEK Jiří CZE 1979 Kotlářka Praha 1:14:19.7 0:14:13.3 0:33:04.0 43
42 2262 detail závodníka KUCHARIK Michal CZE 1985 ačr 1:14:45.4 0:14:39.0 0:32:44.0 42
43 2072 detail závodníka KUBALÍK Jan CZE 1978 Salomon Atomic Nordic Team 1:14:48.2 0:14:41.8 0:32:24.2 39
44 2176 detail závodníka GÜRTLER Jan CZE 1985 Humanita 1:14:59.5 0:14:53.1 0:33:22.1 44
45 2076 detail závodníka MATĚJŮ Michal CZE 1977 Ski Sild 1:16:17.9 0:16:11.5 0:33:33.1 46
46 2073 detail závodníka ŠTAMPACH Štěpán CZE 1988 Tatran Železná Ruda 1:16:20.7 0:16:14.3 0:33:30.2 45
47 2135 detail závodníka MATRAS Tomáš CZE 1980 SK Chrast 1:16:28.1 0:16:21.7 0:34:47.7 55
48 2034 detail závodníka MRÁZ Pavel CZE 1976 FEL Praha 1:16:29.9 0:16:23.5 0:34:28.3 49
49 2326 detail závodníka NOVÝ Lukáš CZE 1976 Žižkovský tygři 1:16:37.9 0:16:31.5 0:34:45.1 54
50 2209 detail závodníka HURNIK Jaromir CZE 1975 Bohemians Praha 1:16:51.2 0:16:44.8 0:34:06.2 48
51 2194 detail závodníka MICHÁLEK Martin CZE 1975 Ekonom - Žižkovský tygři 1:17:00.5 0:16:54.1 0:34:36.7 50
52 2323 detail závodníka KAUFMANN Fritz AUT 1975 Achtung Koasaläufer 1:17:05.1 0:16:58.7 0:34:37.5 51
53 2193 detail závodníka SEMÍK Vojtěch CZE 1991 SK Kamenice 1:17:39.1 0:17:32.7 0:35:35.7 66
54 2058 detail závodníka TEPLÝ Ondřej CZE 1976 Ski team Herálec 1:17:45.5 0:17:39.1 0:34:48.6 56
55 2158 detail závodníka HOLUB Karel CZE 1977 Klub brilantních klasiků 1:17:49.1 0:17:42.7 0:34:03.6 47
56 2220 detail závodníka FILATOV Ivan RUS 1979 SK "Moochachos" 1:18:03.6 0:17:57.2 0:35:31.8 63
57 2033 detail závodníka HRDINA Antonín CZE 1986 Rolníci - TJ ČZU Praha 1:18:11.1 0:18:04.7 0:35:22.3 60
58 2107 detail závodníka VENTA Vladimír CZE 1977 TJ Svornost Hvozd 1:18:30.8 0:18:24.4 0:35:34.1 65
59 2013 detail závodníka BITTNER Miroslav CZE 1973 Vinohradské šlapky 1:18:33.4 0:18:27.0 0:34:42.7 52
60 2013 detail závodníka KRÁL Ondřej CZE 1974 kolín V 1:18:33.4 0:18:27.0 0:34:42.7 52
61 2113 detail závodníka DVOŘÁK Miroslav CZE 1982 BEROUN 1:18:35.2 0:18:28.8 0:35:27.9 62
62 2104 detail závodníka NOVÁK Lukáš CZE 1982 AC SAKÉ KATEŘINKY 1:18:52.1 0:18:45.7 0:36:04.7 69
63 2150 detail závodníka SOVA Jan CZE 1981 Smichoff Winterberger 1:19:15.1 0:19:08.7 0:35:03.2 57
64 2203 detail závodníka MUKENŠNÁBL Dalibor CZE 1993 Plzeň 1:19:18.8 0:19:12.4 0:35:36.0 67
65 2270 detail závodníka DUFEK Pavel CZE 1978 ačr 1:19:32.0 0:19:25.6 0:35:05.3 58
66 2282 detail závodníka STEHLÍK Petr CZE 1977 Plzeň 1:19:38.5 0:19:32.1 0:35:10.8 59
67 2199 detail závodníka BENEŠ Petr CZE 1975 Praha 9 1:20:00.3 0:19:53.9 0:35:32.7 64
68 2251 detail závodníka TOMÍČEK Pavel CZE 1977 Kerteam 1:20:19.0 0:20:12.6 0:35:53.1 68
69 2103 detail závodníka ONDRUŠEK Petr CZE 1978 Žižkovský tygři 1:20:32.3 0:20:25.9 0:36:12.5 71
70 2096 detail závodníka BLAŽEK David CZE 1990 CK Sportblažek.cz 1:21:21.1 0:21:14.7 0:35:24.8 61
71 2339 detail závodníka SAHUKA Cyril CZE 1987 Praha 1:21:27.6 0:21:21.2 0:36:31.6 73
72 2229 detail závodníka HOLUB Ondřej CZE 1977 Bačovo bruslící excelence 1:21:41.0 0:21:34.6 0:36:06.5 70
73 2101 detail závodníka MÁTL Jiří CZE 1980 SČK 1:22:34.6 0:22:28.2 0:36:15.0 72
74 2155 detail závodníka JAKOUBEK Lukáš CZE 1989 SK Aktis Praha 1:22:46.8 0:22:40.4 0:37:00.7 76
75 2108 detail závodníka ŠINDELÁŘ Karel CZE 1977 Ekonom - Žižkovský tygři 1:22:57.5 0:22:51.1 0:37:13.3 80
76 2330 detail závodníka ČÍŽEK Viktor CZE 1979 Černošice 1:23:16.9 0:23:10.5 0:37:11.8 79
77 2170 detail závodníka HERMAN Jan CZE 1985 Lokomotiva Pardubice 1:23:18.5 0:23:12.1 0:37:15.0 81
78 2109 detail závodníka REJCHRT Pavel CZE 1974 SK Skelné hutě 1:23:24.8 0:23:18.4 0:37:03.6 77
79 2012 detail závodníka BRAUN Jan CZE 1992 Ski klub Šumava 1:23:40.1 0:23:33.7 0:37:23.5 83
80 2012 detail závodníka VEJVODA Jan CZE 1991 Borová Lada 1:23:40.1 0:23:33.7 0:37:23.5 83
81 2334 detail závodníka LÍZNER Martin CZE 1975 ŘÍČANY 1:23:45.5 0:23:39.1 0:37:06.9 78
82 2050 detail závodníka VOGEL Andreas GER 1973 Löffler-Skadi Loppet Team 1:24:26.6 0:24:20.2 0:36:52.0 75
83 2230 detail závodníka MAŘÍK Jan CZE 1993 Česyk 1:24:37.3 0:24:30.9 0:36:35.5 74
84 2062 detail závodníka ŘEHOŘ Vladimír CZE 1975 ČESKÉ BUDĚJOVICE 1:25:03.1 0:24:56.7 0:37:21.3 82
85 2153 detail závodníka ŠOPÍK Michal CZE 1974 --- 1:25:23.4 0:25:17.0 0:38:10.4 91
86 2224 detail závodníka CHARVÁT Luboš CZE 1976 TJ Svornost Hvozd 1:25:23.8 0:25:17.4 0:37:30.4 85
87 2117 detail závodníka NEPIVODA Aleš CZE 1975 Žatec 1:25:53.0 0:25:46.6 0:37:43.5 87
88 2183 detail závodníka LÍSAL Kryštof CZE 1987 Veslaři Bohemians 1:26:23.3 0:26:16.9 0:38:03.4 89
89 2129 detail závodníka MALÍK Petr CZE 1979 PSP KK Plzeň 1:26:39.5 0:26:33.1 0:37:52.4 88
90 2169 detail závodníka ROMANOVSKÝ Jiří CZE 1980 TJ ZENTIVA 1:26:50.9 0:26:44.5 0:40:09.7 100
91 2087 detail závodníka PIPEK Jan CZE 1982 VŠSK MFF UK 1:27:19.3 0:27:12.9 0:38:07.9 90
92 2266 detail závodníka JINEK Pavel CZE 1982 ačr 1:27:30.4 0:27:24.0 0:39:36.8 97
93 2128 detail závodníka JANATA Milan CZE 1986 Roprachtice 1:28:12.1 0:28:05.7 0:39:18.8 95
94 2151 detail závodníka FLIEGL Tomáš CZE 1990 ČVUT Praha 1:28:28.3 0:28:21.9 0:39:11.4 93
95 2268 detail závodníka DOHNAL Ondřej CZE 1978 ačr 1:29:02.3 0:28:55.9 0:37:34.3 86
96 2162 detail závodníka GRASL Florian GER 1987 Wallersdorf 1:29:08.6 0:29:02.2 0:38:32.2 92
97 2059 detail závodníka BARCZEWSKI Krzysztof POL 1975 Tri-sport Niemcz 1:29:41.1 0:29:34.7 0:40:05.2 99
98 2159 detail závodníka JELÍNEK Petr CZE 1984 Kašperské Hory 1:30:06.5 0:30:00.1 0:39:13.5 94
99 2213 detail závodníka STEINER David CZE 1981 Hakoach 1:30:07.4 0:30:01.0 0:40:25.9 103
100 2165 detail závodníka KROUPA Štěpán CZE 1975 HiSport Team 1:30:23.8 0:30:17.4 0:40:17.9 101