Šumavský skimaraton Kooperativy - Šumavský skatemaraton a minimaraton
DATUM : | 25.2.2012 | MÍSTO : | Kvilda |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2411 | VACEK Karel | 2000 | skiklub sumava | 1. / Chlapci 11-12 let | 0:04:55.9 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 2412 | HAVLÍČKOVÁ Barbora | 2000 | Ski klub Šumava | 1. / Dívky 11-12 let | 0:05:01.2 | 0:00:05.3 | ||
3 | diplom | 2401 | MÁNEK Ondřej | 2001 | Ski klub Šumava | 2. / Chlapci 11-12 let | 0:05:32.8 | 0:00:36.9 | ||
4 | diplom | 2466 | PROVOD Michal | 2000 | USK CS Plzeň | 3. / Chlapci 11-12 let | 0:05:38.6 | 0:00:42.7 | ||
5 | diplom | 2387 | NOVÁKOVÁ Adéla | 2000 | Ski klub Šumava | 2. / Dívky 11-12 let | 0:05:47.5 | 0:00:51.6 | ||
6 | diplom | 2379 | KHODZHICH Denis | 2001 | Russialoppet | 4. / Chlapci 11-12 let | 0:05:52.4 | 0:00:56.5 | ||
7 | diplom | 2497 | ŠVEJDA Jakub | 2000 | Ski klubŠumava | 5. / Chlapci 11-12 let | 0:05:57.2 | 0:01:01.3 | ||
8 | diplom | 2400 | TISCHLER Josef | 2000 | Skiklub Šumava | 6. / Chlapci 11-12 let | 0:06:01.6 | 0:01:05.7 | ||
9 | diplom | 2374 | KOVALEV Alexey | 2000 | Russialoppet | 7. / Chlapci 11-12 let | 0:06:13.2 | 0:01:17.3 | ||
10 | diplom | 2417 | VACHUTA Matěj | 2000 | Skiklub Šumava | 8. / Chlapci 11-12 let | 0:06:19.3 | 0:01:23.4 | ||
11 | diplom | 2362 | SERGEEV Nikita | 2001 | Russialoppet | 9. / Chlapci 11-12 let | 0:06:20.0 | 0:01:24.1 | ||
12 | diplom | 2376 | KUTOVOY Artem | 2000 | Russialoppet | 10. / Chlapci 11-12 let | 0:06:26.5 | 0:01:30.6 | ||
13 | diplom | 2365 | KRAVETS Gleb | 2001 | Russialoppet | 11. / Chlapci 11-12 let | 0:06:27.7 | 0:01:31.8 | ||
14 | diplom | 2373 | MURAVYEVA Aleksandra | 2000 | Russialoppet | 3. / Dívky 11-12 let | 0:06:46.5 | 0:01:50.6 | ||
15 | diplom | 2424 | RYPLOVÁ Simona | 2001 | SOSY Sokol Stachy | 4. / Dívky 11-12 let | 0:06:48.2 | 0:01:52.3 | ||
16 | diplom | 2409 | HOLOUBEK Ondřej | 2000 | Ski klub Šumava | 12. / Chlapci 11-12 let | 0:06:51.3 | 0:01:55.4 | ||
17 | diplom | 2393 | KOBR Jiří | 2000 | Ski klub Šumava | 13. / Chlapci 11-12 let | 0:06:58.4 | 0:02:02.5 | ||
18 | diplom | 2364 | GORBUNOV Dmitry | 2001 | Russialoppet | 14. / Chlapci 11-12 let | 0:07:02.0 | 0:02:06.1 | ||
19 | diplom | 2473 | HORNÍK Adam | 2001 | Sport Club Plzeň | 15. / Chlapci 11-12 let | 0:07:02.1 | 0:02:06.2 | ||
20 | diplom | 2432 | FORSTOVÁ Tereza | 2001 | SOSY Sokol Stachy | 5. / Dívky 11-12 let | 0:07:05.9 | 0:02:10.0 | ||
21 | diplom | 2378 | BEROUŠKOVÁ Barbora | 2000 | LK Tatran Chodov | 6. / Dívky 11-12 let | 0:07:10.1 | 0:02:14.2 | ||
22 | diplom | 2482 | MARTINOVSKÝ David | 2001 | LK Škoda Plzeň | 16. / Chlapci 11-12 let | 0:07:15.1 | 0:02:19.2 | ||
23 | diplom | 2363 | SIVOKON Roman | 2001 | Russialoppet | 17. / Chlapci 11-12 let | 0:07:23.3 | 0:02:27.4 | ||
24 | diplom | 2483 | VÍTOVEC Jindra | 2000 | SOSY Sokol Stachy | 18. / Chlapci 11-12 let | 0:07:24.3 | 0:02:28.4 | ||
25 | diplom | 2433 | TVRDKOVÁ Václava | 2000 | Vimperk | 7. / Dívky 11-12 let | 0:07:24.3 | 0:02:28.4 | ||
26 | diplom | 2475 | MATULKA Adam | 2001 | Sport Club Plzeň | 19. / Chlapci 11-12 let | 0:07:24.7 | 0:02:28.8 | ||
27 | diplom | 2480 | SVOBODOVÁ Alexandra | 2000 | Sport Club Plzeň | 8. / Dívky 11-12 let | 0:07:25.8 | 0:02:29.9 | ||
28 | diplom | 2395 | BARTOŠ Vašík | 2001 | Ski Nordic Mariánské Lázně | 20. / Chlapci 11-12 let | 0:07:33.5 | 0:02:37.6 | ||
29 | diplom | 2368 | LYSOV Vladimir | 2001 | Russialoppet | 21. / Chlapci 11-12 let | 0:07:39.4 | 0:02:43.5 | ||
30 | diplom | 2354 | NOVÁKOVÁ Denisa | 2001 | Ski klub Šumava | 9. / Dívky 11-12 let | 0:07:45.7 | 0:02:49.8 | ||
31 | diplom | 2372 | KRIVOSHEEVA Ekaterina | 2000 | Russialoppet | 10. / Dívky 11-12 let | 0:07:56.3 | 0:03:00.4 | ||
32 | diplom | 2314 | BLOCH Fabian | 2001 | SK Frymburk | 22. / Chlapci 11-12 let | 0:08:08.3 | 0:03:12.4 | ||
33 | diplom | 2450 | HANUŠOVÁ Štěpánka | 2001 | SKI Klub Strakonice | 11. / Dívky 11-12 let | 0:08:11.6 | 0:03:15.7 | ||
34 | diplom | 2491 | VORÁČKOVÁ Daniela | 2000 | Ski Nové Hamry | 12. / Dívky 11-12 let | 0:08:49.7 | 0:03:53.8 | ||
35 | diplom | 2498 | POUROVÁ Anežka | 2000 | --- | 13. / Dívky 11-12 let | 0:08:49.7 | 0:03:53.8 | ||
36 | diplom | 2371 | ZHURAVLEVA Polina | 2001 | Russialoppet | 14. / Dívky 11-12 let | 0:10:16.5 | 0:05:20.6 | ||
37 | diplom | 2484 | ŠÍBA Ondřej | 2000 | Ski Vinoř | 23. / Chlapci 11-12 let | 0:11:34.0 | 0:06:38.1 | ||
38 | diplom | 2381 | ČERVENKA Jan | 2000 | Ski Vinoř | 24. / Chlapci 11-12 let | 0:12:00.4 | 0:07:04.5 | ||
39 | diplom | 2496 | PACÁK David | 2000 | --- | 25. / Chlapci 11-12 let | 0:13:58.0 | 0:09:02.1 | ||
--- | 2353 | SOUČKOVÁ Celestýna | 2000 | Bike space | . / Dívky 11-12 let | DNS | --- | |||
--- | 2413 | VRBOVÁ Alexandra | 2000 | VO "7" | . / Dívky 11-12 let | DNS | --- | |||
--- | 2469 | WALLNER Jonas | 2000 | WSV Rabenstein | . / Chlapci 11-12 let | DNS | --- | |||
--- | 2481 | VAICOVÁ Markéta | 2000 | Sport Club Plzeň | . / Dívky 11-12 let | DNS | --- |