Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 1.km | # | 10.km | # | 25.km | # | 29.km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1021 | DEBERTIN Dirk | 1967 | eintracht braunschweig | 1:38:07.4 | 0:00:00.0 | 01:51.6 | 2 | 19:03.2 | 1 | 0:54:36.6 | 1 | 1:33:37.9 | 1 | |
2 | diplom | 1028 | NEUBER Jens | 1971 | SC Norweger Annaberg | 1:39:27.2 | 0:01:19.7 | 01:46.1 | 1 | 19:13.7 | 3 | 0:56:03.2 | 3 | 1:35:28.1 | 3 | |
3 | diplom | 1113 | LANGER Thomas | 1969 | TSV Mindelheim | 1:39:40.0 | 0:01:32.5 | 02:01.8 | 3 | 19:12.4 | 2 | 0:54:43.2 | 2 | 1:35:17.7 | 2 | |
4 | diplom | 1122 | EGGEBRECHT Harald | 1971 | Kaufbeurren | 1:47:05.6 | 0:08:58.1 | 02:30.7 | 15 | 21:50.4 | 8 | 1:00:30.4 | 5 | 1:42:36.3 | 4 | |
5 | diplom | 1111 | KURDE Mario | 1969 | Harzer Ski Team | 1:48:51.9 | 0:10:44.4 | 02:28.8 | 14 | 21:18.2 | 6 | 0:59:25.6 | 4 | 1:44:00.7 | 5 | |
6 | diplom | 1137 | LEHNUNG Kai-Uwe | 1968 | SV Grün-Weiß Pirna | 1:49:30.5 | 0:11:23.0 | 02:22.6 | 11 | 21:25.3 | 7 | 1:00:34.3 | 6 | 1:44:39.2 | 6 | |
7 | diplom | 1126 | ABL Volker | 1968 | BERTSDORFER SV | 1:49:35.9 | 0:11:28.4 | 02:52.7 | 24 | 22:44.8 | 11 | 1:01:49.7 | 9 | 1:44:50.7 | 7 | |
8 | diplom | 1020 | MÜNZBERG Uwe | 1968 | SV Grün-Weiß Pirna | 1:50:12.4 | 0:12:04.9 | 02:03.8 | 4 | 20:56.4 | 4 | 1:01:38.3 | 8 | 1:45:22.5 | 8 | |
9 | diplom | 1081 | FUCHS Thomas | 1971 | SV Finsterau | 1:50:28.3 | 0:12:20.8 | 02:12.8 | 5 | 21:00.7 | 5 | 1:00:53.4 | 7 | 1:45:36.6 | 9 | |
10 | diplom | 1066 | BERES Roman | 1967 | T.J. Biela Stopa | 1:53:48.2 | 0:15:40.7 | 02:13.0 | 6 | 22:14.2 | 9 | 1:03:47.9 | 11 | 1:48:48.6 | 10 | |
11 | diplom | 1132 | WENIGER Andreas | 1967 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 1:54:08.7 | 0:16:01.2 | 02:32.5 | 16 | 23:18.1 | 13 | 1:04:28.3 | 12 | 1:49:14.8 | 12 | |
12 | diplom | 1104 | HUSTER Frank | 1969 | Karlsruher Lemminge | 1:54:15.8 | 0:16:08.3 | 02:56.3 | 25 | 23:34.5 | 15 | 1:04:36.6 | 13 | 1:49:13.8 | 11 | |
13 | diplom | 1128 | BÖHME Rene | 1970 | Ski Club Carlsfeld | 1:54:37.5 | 0:16:30.0 | 02:26.0 | 12 | 22:21.6 | 10 | 1:03:21.8 | 10 | 1:49:30.8 | 13 | |
14 | diplom | 1108 | SKLEPNIK Jiri | 1969 | Nehvizdy | 1:57:03.7 | 0:18:56.2 | 02:37.1 | 17 | 23:37.1 | 16 | 1:06:41.8 | 17 | 1:51:54.7 | 14 | |
15 | diplom | 3024 | ZÖNNCHEN Birk | 1970 | SV Hermsdorf | 1:58:10.0 | 0:20:02.5 | 02:19.7 | 9 | 23:00.0 | 12 | 1:05:30.6 | 14 | 1:52:59.4 | 15 | |
16 | diplom | 1138 | MATATKO Matthias | 1969 | SV Grün-Weiß Pirna | 1:58:45.5 | 0:20:38.0 | 02:15.0 | 8 | 23:32.8 | 14 | 1:06:24.0 | 16 | 1:53:35.7 | 16 | |
17 | diplom | 1068 | WEIß Stefan | 1970 | Rosshaupten | 2:00:01.3 | 0:21:53.8 | 02:40.8 | 18 | 23:53.4 | 18 | 1:07:17.7 | 20 | 1:54:59.1 | 17 | |
18 | diplom | 3041 | HUBER Thomas | 1968 | SC Villingen | 2:00:42.5 | 0:22:35.0 | 02:14.2 | 7 | 23:46.8 | 17 | 1:07:10.0 | 18 | 1:55:47.8 | 18 | |
19 | diplom | 1124 | REUTER Sven | 1970 | SV Lokomotive Eilenburg | 2:01:42.5 | 0:23:35.0 | 02:48.5 | 22 | 24:25.1 | 21 | 1:08:11.2 | 21 | 1:56:30.2 | 19 | |
20 | diplom | 1133 | WEIGELT Jens | 1971 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 2:03:36.6 | 0:25:29.1 | 02:50.8 | 23 | 25:31.2 | 23 | 1:10:22.0 | 22 | 1:58:09.9 | 20 | |
21 | diplom | 1127 | SCHNEIDER Ronny | 1970 | BERTSDORFER SV | 2:04:18.1 | 0:26:10.6 | 03:02.8 | 29 | 24:15.0 | 20 | 1:06:09.0 | 15 | 1:58:43.3 | 21 | |
22 | diplom | 1116 | LANGHANS Roland | 1968 | DJK Schaibing | 2:07:01.8 | 0:28:54.3 | 02:45.3 | 20 | 24:11.7 | 19 | 1:07:16.3 | 19 | 2:01:16.5 | 22 | |
23 | diplom | 3014 | VENIER Michele | 1968 | GS Alpini Udine | 2:08:42.2 | 0:30:34.7 | 03:01.3 | 28 | 25:54.8 | 26 | 1:12:11.4 | 23 | 2:03:09.1 | 23 | |
24 | diplom | 1052 | DERTZ Oliver | 1971 | Skatingschule Scherrer | 2:10:14.0 | 0:32:06.5 | 02:21.1 | 10 | 25:08.7 | 22 | 1:12:19.5 | 25 | 2:04:42.6 | 24 | |
25 | diplom | 1198 | GULDEN Jens | 1970 | SC Wunsiedel | 2:10:22.8 | 0:32:15.3 | 02:57.6 | 27 | 26:28.5 | 28 | 1:13:19.3 | 27 | 2:04:48.8 | 26 | |
26 | diplom | 1152 | SUTTNER Thomas | 1969 | sulzbach-rosenberg | 2:10:42.6 | 0:32:35.1 | 03:07.2 | 32 | 26:25.0 | 27 | 1:12:13.0 | 24 | 2:04:45.6 | 25 | |
27 | diplom | 1073 | STINGL Martin | 1971 | Tour Ricany | 2:10:46.8 | 0:32:39.3 | 03:04.6 | 30 | 27:06.1 | 33 | 1:15:10.7 | 30 | 2:05:19.1 | 27 | |
28 | diplom | 1142 | RÜLL Axel | 1967 | München | 2:11:57.5 | 0:33:50.0 | 02:27.7 | 13 | 25:37.3 | 24 | 1:12:32.2 | 26 | 2:05:57.2 | 28 | |
29 | diplom | 1188 | GREINER Andreas | 1970 | Garmisch-Partenkirchen | 2:13:50.2 | 0:35:42.7 | 03:05.4 | 31 | 25:51.7 | 25 | 1:15:35.7 | 31 | 2:08:12.0 | 29 | |
30 | diplom | 3005 | HERR Andreas | 1967 | --- | 2:15:08.7 | 0:37:01.2 | 03:14.5 | 34 | 27:58.6 | 35 | 1:15:44.7 | 32 | 2:09:18.6 | 30 | |
31 | diplom | 1161 | DIEMER Matthias | 1967 | TSV Bergrheinfeld | 2:15:24.0 | 0:37:16.5 | 03:10.5 | 33 | 26:59.1 | 32 | 1:14:59.4 | 29 | 2:09:22.7 | 31 | |
32 | diplom | 1074 | WILINSKI Axel | 1970 | SV Ilmtal Manebach | 2:16:17.4 | 0:38:09.9 | 02:56.5 | 26 | 26:53.1 | 31 | 1:14:40.9 | 28 | 2:10:01.8 | 32 | |
33 | diplom | 1077 | HOMBERG Frank | 1968 | Nürnberg | 2:18:59.4 | 0:40:51.9 | 02:46.7 | 21 | 26:45.6 | 29 | 1:17:37.2 | 34 | 2:12:52.3 | 34 | |
34 | diplom | 3009 | HACKL Thomas | 1970 | WSV Rabenstein | 2:19:20.7 | 0:41:13.2 | 02:41.3 | 19 | 26:51.8 | 30 | 1:16:25.5 | 33 | 2:13:10.4 | 35 | |
35 | diplom | 1178 | SCHREIBER Jaroslav | 1969 | ALLYSOFT Kosice | 2:21:17.6 | 0:43:10.1 | 03:17.0 | 35 | 27:56.8 | 34 | 1:19:00.3 | 35 | 2:15:08.5 | 36 | |
36 | diplom | 1181 | KRUMMEL Gerhard | 1968 | Korbach | 2:22:48.2 | 0:44:40.7 | 03:28.0 | 37 | 28:54.2 | 36 | 1:19:41.3 | 36 | 2:12:07.9 | 33 | |
37 | diplom | 1086 | EBERL Martin | 1971 | Radlroaser | 2:36:01.8 | 0:57:54.3 | 03:28.6 | 38 | 31:03.5 | 38 | 1:28:18.8 | 38 | 2:29:36.8 | 37 | |
38 | diplom | 1097 | HENNENHÖFER Ralf | 1967 | ASC München | 2:37:21.1 | 0:59:13.6 | 03:26.8 | 36 | 31:02.3 | 37 | 1:26:44.2 | 37 | 2:30:31.2 | 38 | |
39 | diplom | 1155 | SCHIRM Oliver | 1970 | sulzbach-rosenberg | 2:37:22.3 | 0:59:14.8 | 03:32.1 | 39 | 31:46.4 | 39 | 1:28:26.0 | 39 | 2:30:57.3 | 39 | |
40 | diplom | 1058 | VOLLBRECHT Uwe | 1969 | hohburger sportverein 1990 e.V. | 2:56:07.3 | 1:17:59.8 | 03:36.9 | 40 | 32:16.1 | 40 | 1:34:16.6 | 40 | 2:49:05.8 | 40 | |
--- | 1036 | HOPMAN Niels | 1967 | WSV Ramsau | DNF | --- | 01:53.7 | --- | 20:04.8 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 1168 | MICHAEL Schmitt | 1967 | Ski-Club Lauf | DNF | --- | 02:33.7 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 1022 | GAFFAL Peter | 1971 | Salomon LEki Racing Team | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 1070 | SCHNEIDER Peter | 1968 | Sc Namborn | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 1105 | HARTMANN Sven | 1970 | SV Bockau | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 1164 | BECK Josef | 1968 | Furth im Wald | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |