Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2529 | MÁNEK Jiří | 1998 | Ski klub Šumava | 1. / S14m | 0:14:45.4 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 2527 | MATĚJKA Petr | 1997 | TJ Sokol Stachy | 1. / S15m | 0:14:45.9 | 0:00:00.5 | |
3 | diplom | 2501 | KNORR Hans | 1997 | SSV Blau-Weiss Neuhausen | 2. / S15m | 0:14:47.1 | 0:00:01.7 | |
4 | diplom | 2510 | SCHWENTNER Florian | 1998 | SU Eidenberg | 2. / S14m | 0:14:59.8 | 0:00:14.4 | |
5 | diplom | 2530 | KALIVODA Tomáš | 1998 | Ski klub Šumava | 3. / S14m | 0:15:04.0 | 0:00:18.6 | |
6 | diplom | 2507 | BÖCKER Hans | 1997 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 3. / S15m | 0:15:59.7 | 0:01:14.3 | |
7 | diplom | 2506 | WETZEL Tom | 1997 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 4. / S15m | 0:16:00.1 | 0:01:14.7 | |
8 | diplom | 2521 | KERN Philipp | 1997 | Sub Haderer | 5. / S15m | 0:16:01.5 | 0:01:16.1 | |
9 | diplom | 2514 | EICHELSBACHER Nikolas | 1997 | Ski-Club Münchberg e.V. | 6. / S15m | 0:16:08.5 | 0:01:23.1 | |
10 | diplom | 2535 | HUSAK Krystof | 1998 | LK Slovan Karlovy Vary | 4. / S14m | 0:16:16.8 | 0:01:31.4 | |
11 | diplom | 2509 | HEINRICH Tom | 1998 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 5. / S14m | 0:16:28.6 | 0:01:43.2 | |
12 | diplom | 2503 | BUND Marcel | 1998 | SG Klotzsche e.V. | 6. / S14m | 0:16:31.7 | 0:01:46.3 | |
13 | diplom | 2738 | RYSULOVÁ Eliška | 1999 | ČKL Jilemnice | 1. / S13w | 0:16:36.3 | 0:01:50.9 | |
14 | diplom | 2605 | FRITZSCH Nick | 1999 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 1. / S13m | 0:16:49.7 | 0:02:04.3 | |
15 | diplom | 2504 | HEINKE Niklas | 1997 | SC Buntenbock | 7. / S15m | 0:16:51.2 | 0:02:05.8 | |
16 | diplom | 2724 | KREUZIGEROVA Tereza | 1997 | skisokol stachy | 1. / S15w | 0:16:53.5 | 0:02:08.1 | |
17 | diplom | 2609 | ALBRECHT Matyáš | 1999 | Sokol Stachy LO | 2. / S13m | 0:16:54.6 | 0:02:09.2 | |
18 | diplom | 2524 | KOLDITZ Jan | 1997 | SC-Willingen | 8. / S15m | 0:16:54.9 | 0:02:09.5 | |
19 | diplom | 2615 | OBERLÄNDER Niels | 1999 | SC/TV Gefrees | 3. / S13m | 0:17:07.8 | 0:02:22.4 | |
20 | diplom | 2505 | BARTRAM Janik | 1998 | SC Buntenbock | 7. / S14m | 0:17:08.4 | 0:02:23.0 | |
21 | diplom | 2700 | MENDE Johanna | 1999 | SG Holzhau | 2. / S13w | 0:17:23.9 | 0:02:38.5 | |
22 | diplom | 2722 | NEUBER Linda | 1997 | SV Neudorf | 2. / S15w | 0:17:25.1 | 0:02:39.7 | |
23 | diplom | 2508 | KÜHNEL Moritz | 1998 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 8. / S14m | 0:17:25.4 | 0:02:40.0 | |
24 | diplom | 2734 | DAVERNÁ Karolína | 1997 | Ski klub Šumava | 3. / S15w | 0:17:52.4 | 0:03:07.0 | |
25 | diplom | 2533 | LETTL Matthias | 1998 | Lettl Family Sports e.V. | 9. / S14m | 0:17:56.2 | 0:03:10.8 | |
26 | diplom | 2735 | STORCH Lea-Anabell | 1999 | VSC Klingenthal | 3. / S13w | 0:17:58.8 | 0:03:13.4 | |
27 | diplom | 2519 | ASCHENBRENNER Christoph | 1997 | Spvgg Lam Ski Nordisch | 9. / S15m | 0:18:13.8 | 0:03:28.4 | |
28 | diplom | 2705 | GRESENS Charlotte | 1997 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 4. / S15w | 0:18:16.2 | 0:03:30.8 | |
29 | diplom | 2534 | LEITSCHUH Kilian | 1998 | TSV Poppenhausen | 10. / S14m | 0:18:18.6 | 0:03:33.2 | |
30 | diplom | 2502 | PIETSCH Marius | 1998 | SG Klotzsche e.V. | 11. / S14m | 0:18:30.3 | 0:03:44.9 | |
31 | diplom | 2701 | DIETZE Anna-Maria | 1999 | SSV Blau-Weiss Neuhausen | 4. / S13w | 0:18:34.5 | 0:03:49.1 | |
32 | diplom | 2739 | LODL Anne-Kathrin | 1999 | SV Hermsdorf | 5. / S13w | 0:18:34.6 | 0:03:49.2 | |
33 | diplom | 2703 | BANI Sina | 1998 | SC Buntenbock | 1. / S14w | 0:18:37.3 | 0:03:51.9 | |
34 | diplom | 2607 | HOFMANN Konstantin | 1999 | Grafengehaig | 4. / S13m | 0:18:37.7 | 0:03:52.3 | |
35 | diplom | 2516 | TEUCHER Jonny | 1997 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 10. / S15m | 0:18:43.2 | 0:03:57.8 | |
36 | diplom | 2610 | EDER Julian | 1999 | SV Finsteerau | 5. / S13m | 0:18:44.4 | 0:03:59.0 | |
37 | diplom | 2745 | SCHRENK Sophia | 1999 | SKG Gersfeld | 6. / S13w | 0:18:46.6 | 0:04:01.2 | |
38 | diplom | 2606 | RICHTER Philipp | 1999 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 6. / S13m | 0:18:49.7 | 0:04:04.3 | |
39 | diplom | 2511 | HÄUßLER Paul | 1997 | TSG Sehma | 11. / S15m | 0:18:53.7 | 0:04:08.3 | |
40 | diplom | 2520 | SCHULTES Jan | 1998 | Skiclub Wunsiedel | 12. / S14m | 0:19:01.9 | 0:04:16.5 | |
41 | diplom | 2733 | NOVÁKOVÁ Pavla | 1997 | Ski klub Šumava | 5. / S15w | 0:19:04.2 | 0:04:18.8 | |
42 | diplom | 2730 | MÄDLER Johanna | 1999 | TSV Retterode | 7. / S13w | 0:19:12.9 | 0:04:27.5 | |
43 | diplom | 2737 | WILD Stefanie | 1999 | VSC Klingenthal | 8. / S13w | 0:19:16.3 | 0:04:30.9 | |
44 | diplom | 2702 | NAUJOKAT Julia | 1999 | SG Klotzsche e.V. | 9. / S13w | 0:19:20.5 | 0:04:35.1 | |
45 | diplom | 2736 | SANDNER Lucie | 1999 | VSC Klingenthal | 10. / S13w | 0:19:26.3 | 0:04:40.9 | |
46 | diplom | 2528 | GENZEL Maximilian | 1998 | WSV Rabenstein | 13. / S14m | 0:19:27.2 | 0:04:41.8 | |
47 | diplom | 2732 | WILLMANNOVÁ Michaela | 1999 | Ski klub Šumava | 11. / S13w | 0:19:28.4 | 0:04:43.0 | |
48 | diplom | 2532 | ULBRICH Mika | 1998 | TGV Schotten | 14. / S14m | 0:19:32.5 | 0:04:47.1 | |
49 | diplom | 2518 | MATATKO Sebastian | 1997 | SV Grün-Weiß Pirna | 12. / S15m | 0:19:38.7 | 0:04:53.3 | |
50 | diplom | 2608 | VOIGT Dennis | 1999 | PSV ZITTAU | 7. / S13m | 0:19:50.8 | 0:05:05.4 | |
51 | diplom | 2525 | BREUNIG Marius | 1998 | SCMK Hirschau | 15. / S14m | 0:19:51.9 | 0:05:06.5 | |
52 | diplom | 2601 | STOLL Adrian | 1999 | SC Kottmar | 8. / S13m | 0:19:52.3 | 0:05:06.9 | |
53 | diplom | 2728 | STADLBAUER Lena | 1997 | SU Böhmerwald | 6. / S15w | 0:19:53.3 | 0:05:07.9 | |
54 | diplom | 2711 | LAUMER Simone | 1997 | Skiclub Aising-Pang | 7. / S15w | 0:19:58.2 | 0:05:12.8 | |
55 | diplom | 2613 | KASBERGER Marco | 1999 | SC Zwieesl | 9. / S13m | 0:19:58.4 | 0:05:13.0 | |
56 | diplom | 2746 | WEIKARD Annika | 1999 | SKG Gersfeld | 12. / S13w | 0:19:59.3 | 0:05:13.9 | |
57 | diplom | 2531 | NOVÁK David | 1998 | Ski klub Šumava | 16. / S14m | 0:19:59.7 | 0:05:14.3 | |
58 | diplom | 2716 | MÜLLER Anna | 1998 | SV Grün-Weiß Pirna | 2. / S14w | 0:20:01.7 | 0:05:16.3 | |
59 | diplom | 2500 | SCHMELMER Thomas | 1998 | WSV Viechtach | 17. / S14m | 0:20:03.0 | 0:05:17.6 | |
60 | diplom | 2602 | JAHN Philipp | 1999 | Ski-Club Münchberg e.V. | 10. / S13m | 0:20:04.4 | 0:05:19.0 | |
61 | diplom | 2517 | HOFFMANN Nick | 1997 | SV Grün-Weiß Pirna | 13. / S15m | 0:20:05.8 | 0:05:20.4 | |
62 | diplom | 2725 | BOLDOVÁ Adéla | 1998 | Sokol Stachy | 3. / S14w | 0:20:13.7 | 0:05:28.3 | |
63 | diplom | 2604 | WÜNDRICH Jonas | 1999 | BERTSDORFER SV | 11. / S13m | 0:20:25.5 | 0:05:40.1 | |
64 | diplom | 2727 | FUCHS-EISNER Ines | 1999 | SU -Böhmerwald | 13. / S13w | 0:20:30.3 | 0:05:44.9 | |
65 | diplom | 2600 | MIEHLE Niklas | 1999 | SG Klotzsche e.V. | 12. / S13m | 0:20:30.8 | 0:05:45.4 | |
66 | diplom | 2718 | WELLISCH Carolin | 1999 | Spvgg Lam Ski Nordisch | 14. / S13w | 0:20:37.7 | 0:05:52.3 | |
67 | diplom | 2612 | ALTENBURGER Lennart | 1999 | WSV Skadi | 13. / S13m | 0:20:40.6 | 0:05:55.2 | |
68 | diplom | 2731 | VOSTRADOVSKÁ Tereza | 1998 | Ski klub Šumava | 4. / S14w | 0:20:42.2 | 0:05:56.8 | |
69 | diplom | 2709 | CZECZINE Sarah | 1998 | BERTSDORFER SV | 5. / S14w | 0:20:47.0 | 0:06:01.6 | |
70 | diplom | 2522 | HOPPE Gerwin | 1998 | SC Aising Pang | 18. / S14m | 0:20:48.6 | 0:06:03.2 | |
71 | diplom | 2512 | SCHÄDLICH Martin | 1998 | SV Grünbach | 19. / S14m | 0:20:59.7 | 0:06:14.3 | |
72 | diplom | 2723 | HARTL Anna | 1999 | SC Zwiesel | 15. / S13w | 0:21:10.6 | 0:06:25.2 | |
73 | diplom | 2747 | DOLEZELOVA Tereza | 1998 | LK Slovan Karlovy Vary | 6. / S14w | 0:21:40.4 | 0:06:55.0 | |
74 | diplom | 2719 | HAMBERGER Lisa | 1999 | Spvgg Lam Ski Nordisch | 16. / S13w | 0:21:49.7 | 0:07:04.3 | |
75 | diplom | 2706 | STOLL Franziska | 1997 | SC Kottmar | 8. / S15w | 0:21:51.8 | 0:07:06.4 | |
76 | diplom | 2611 | GRUBER Christian | 1999 | Ski & Bike Deggendorf | 14. / S13m | 0:21:55.8 | 0:07:10.4 | |
77 | diplom | 2708 | RICHTER Laura | 1997 | SV Lokomotive Eilenburg | 9. / S15w | 0:22:16.1 | 0:07:30.7 | |
78 | diplom | 2720 | LOHBERGER Theresa | 1999 | Spvgg Lam Ski Nordisch | 17. / S13w | 0:22:18.9 | 0:07:33.5 | |
79 | diplom | 2603 | ALBRECHT Robert | 1999 | BERTSDORFER SV | 15. / S13m | 0:22:46.8 | 0:08:01.4 | |
80 | diplom | 2515 | DAUMANN Florian | 1997 | Ski-Club Münchberg e.V. | 14. / S15m | 0:22:52.6 | 0:08:07.2 | |
81 | diplom | 2704 | HEINKE Fenja | 1999 | SC Buntenbock | 18. / S13w | 0:23:28.9 | 0:08:43.5 | |
82 | diplom | 2713 | MÜLLER Lea Marie | 1999 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 19. / S13w | 0:23:40.0 | 0:08:54.6 | |
83 | diplom | 2742 | SÖDER Rebecca | 1998 | WSV Oberweißenbrunn | 7. / S14w | 0:23:45.4 | 0:09:00.0 | |
84 | diplom | 2744 | MEHLER Nicole | 1997 | TSV Poppenhausen | 10. / S15w | 0:23:54.1 | 0:09:08.7 | |
85 | diplom | 2743 | KÖNIG Aurelia | 1999 | TSV Poppenhausen | 20. / S13w | 0:24:01.8 | 0:09:16.4 | |
86 | diplom | 2715 | KUPFER Anna | 1997 | SV Grün-Weiß Pirna | 11. / S15w | 0:24:17.6 | 0:09:32.2 | |
87 | diplom | 2712 | FRÖHLICH Marie Pauline | 1999 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 21. / S13w | 0:24:28.0 | 0:09:42.6 | |
88 | diplom | 2513 | WINTER Chris | 1998 | SV Lokomotive Eilenburg | 20. / S14m | 0:24:39.0 | 0:09:53.6 | |
89 | diplom | 2726 | BACHL Kerstin | 1999 | WSV Skadi | 22. / S13w | 0:25:16.3 | 0:10:30.9 | |
90 | diplom | 2740 | KEISER Valeria | 1999 | ATSV Gebirge Gelobtland | 23. / S13w | 0:25:55.7 | 0:11:10.3 | |
91 | diplom | 2526 | STEINBORN Patrick | 1998 | TSV Leuna e.V. | 21. / S14m | 0:25:58.8 | 0:11:13.4 | |
92 | diplom | 2710 | RICHTER Marie | 1999 | BERTSDORFER SV | 24. / S13w | 0:26:10.7 | 0:11:25.3 | |
93 | diplom | 2714 | SCHERBER Linda | 1997 | SV Grün-Weiß Pirna | 12. / S15w | 0:27:24.1 | 0:12:38.7 | |
94 | diplom | 2707 | SPORKERT Nora | 1997 | SLC Kirchberg | 13. / S15w | 0:27:51.1 | 0:13:05.7 | |
95 | diplom | 2741 | MATHES Anna | 1998 | WSV Oberweißenbrunn | 8. / S14w | 0:28:06.5 | 0:13:21.1 | |
--- | 2523 | VALECKA Jan | 1998 | Sport Club Plzen | . / S14m | DNS | --- | ||
--- | 2717 | GREIL Julia | 1998 | Spvgg Lam Ski Nordisch | . / S14w | DNS | --- | ||
--- | 2721 | ALTMANN Sophia | 1999 | Spvgg Lam Ski Nordisch | . / S13w | DNS | --- | ||
--- | 2729 | STRUNCOVA Marketa | 1999 | Sport Club Plzen | . / S13w | DNS | --- |