Krušnohorská 30 - Mezinárodní Krušnohorská 30

Běžecké lyžování
DATUM :29.1.2012 MÍSTO :Nové Město v Krušných Horách

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub SKAT Kategorie Čas Ztráta 1.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub SKAT Kategorie Čas Ztráta 1.kolo #
1 27 detail závodníka ŠTOCHL Jan CZE 1992 LOTE --- 1. /  Muži absolutní pořadí 1:39:55.0 0:00:00.0 0:51:33.6 1
2 28 detail závodníka ŽIŽKA Filip CZE 1993 LOTE --- 2. /  Muži absolutní pořadí 1:42:24.3 0:02:29.3 0:51:35.0 2
3 2 detail závodníka HAVEL Aleš CZE 1991 LOTE --- 3. /  Muži absolutní pořadí 1:44:55.6 0:05:00.6 0:52:36.9 3
4 31 detail závodníka POLÁŠEK Jan Ferdinand CZE 1988 VŠSK MFF UK --- 4. /  Muži absolutní pořadí 1:45:09.1 0:05:14.1 0:52:37.9 4
5 20 detail závodníka MATĚJKA Tomáš CZE 1971 Sokol Senohraby 23509 5. /  Muži absolutní pořadí 1:47:06.0 0:07:11.0 0:53:43.7 5
6 26 detail závodníka SAJDL Martin CZE 1981 Ekonom - Žižkovský Tygři --- 6. /  Muži absolutní pořadí 1:48:31.6 0:08:36.6 0:55:12.7 6
7 37 detail závodníka ŠIMUNEK Jaromír CZE 1955 SKP Jablonec 23509 7. /  Muži absolutní pořadí 1:48:32.3 0:08:37.3 0:56:04.6 9
8 42 detail závodníka CHARVÁT Tomáš CZE 1973 Kajak Děčín --- 8. /  Muži absolutní pořadí 1:48:34.7 0:08:39.7 0:55:15.9 7
9 15 detail závodníka MYŠÍK Kamil CZE 1978 Gctp --- 9. /  Muži absolutní pořadí 1:51:54.4 0:11:59.4 0:56:07.8 10
10 49 detail závodníka MATOUŠEK Ondřej CZE 1988 SKP Ústí nad Labem --- 10. /  Muži absolutní pořadí 1:53:02.4 0:13:07.4 0:56:03.8 8
11 7 detail závodníka POLÁŠEK Petr CZE 1989 HO Alpin 4 --- 11. /  Muži absolutní pořadí 1:55:47.3 0:15:52.3 0:58:41.8 14
12 24 detail závodníka ČERNÝ Hynek CZE 1970 FEL Praha 23509 12. /  Muži absolutní pořadí 1:57:00.6 0:17:05.6 0:59:29.4 17
13 25 detail závodníka PRAVDA Ivo CZE 1964 LOKO 23509 13. /  Muži absolutní pořadí 1:57:21.8 0:17:26.8 0:58:54.3 15
14 39 detail závodníka KUBEŠ Petr CZE 1964 Sokol Vrát 23509 14. /  Muži absolutní pořadí 1:57:52.6 0:17:57.6 0:58:59.9 16
15 46 detail závodníka MACAJ Jan CZE 1980 TJ Sokol Ruprechtice --- 15. /  Muži absolutní pořadí 1:59:04.8 0:19:09.8 0:58:21.2 13
16 32 detail závodníka FIŠER Jiří CZE 1985 VŠSK MFF UK --- 16. /  Muži absolutní pořadí 1:59:17.3 0:19:22.3 1:00:07.7 18
17 117 detail závodníka ŠOULA Oldřich CZE 1978 Skiclub Homolka --- 17. /  Muži absolutní pořadí 1:59:21.0 0:19:26.0 1:00:11.6 20
18 105 detail závodníka KOUCKÝ Roman CZE 1963 Viking Jilemnice 23509 18. /  Muži absolutní pořadí 2:00:10.7 0:20:15.7 1:00:12.2 21
19 85 detail závodníka ADAMEC Jan CZE 1991 --- --- 19. /  Muži absolutní pořadí 2:00:34.6 0:20:39.6 0:57:39.8 12
20 44 detail závodníka TAJTL Tomáš CZE 1975 Novis TK Praha --- 20. /  Muži absolutní pořadí 2:01:00.7 0:21:05.7 1:00:43.0 23
21 21 detail závodníka GOTVALD Josef CZE 1968 Ski Club Výlet Liberec 23509 21. /  Muži absolutní pořadí 2:01:40.1 0:21:45.1 1:00:08.1 19
22 36 detail závodníka JANOUŠEK Josef CZE 1984 Ski Polevsko --- 22. /  Muži absolutní pořadí 2:02:03.6 0:22:08.6 1:00:15.0 22
23 38 detail závodníka KLINGER Pavel CZE 1964 Zásada 23509 23. /  Muži absolutní pořadí 2:02:27.3 0:22:32.3 1:01:55.8 25
24 43 detail závodníka VESELÝ Jiří CZE 1957 Go nutrixxion 23509 24. /  Muži absolutní pořadí 2:02:40.1 0:22:45.1 1:01:28.6 24
25 23 detail závodníka SCHLECHTER Vojta CZE 1982 Ekonom - Žižkovský Tygři --- 25. /  Muži absolutní pořadí 2:04:13.9 0:24:18.9 1:02:25.3 27
26 50 detail závodníka WITKE Thomas GER 1965 Dresden 23509 26. /  Muži absolutní pořadí 2:04:34.7 0:24:39.7 1:02:24.9 26
27 19 detail závodníka OBERLANDER Jan CZE 1975 Sokol Senohraby --- 27. /  Muži absolutní pořadí 2:05:53.4 0:25:58.4 1:02:35.1 28
28 40 detail závodníka ŘEHÁK Miroslav CZE 1971 Patria Direct Open Team 23509 28. /  Muži absolutní pořadí 2:07:20.1 0:27:25.1 1:04:14.9 30
29 30 detail závodníka PIPEK Jan CZE 1982 VŠSK MFF UK hrbatý pes --- 29. /  Muži absolutní pořadí 2:07:56.9 0:28:01.9 1:03:49.3 29
30 1 detail závodníka HAMR Jan CZE 1986 Dukla Liberec --- 30. /  Muži absolutní pořadí 2:08:04.7 0:28:09.7 0:57:38.2 11
31 34 detail závodníka SEEMAN Pavel CZE 1966 Lékařský Triatlon Klub Praha 23509 31. /  Muži absolutní pořadí 2:09:00.8 0:29:05.8 1:05:02.9 31
32 33 detail závodníka SEEMAN Tomáš CZE 1968 Medicína Praha 23509 32. /  Muži absolutní pořadí 2:09:28.3 0:29:33.3 1:05:04.4 33
33 89 detail závodníka ŠPLÍCHAL Ladislav CZE 1978 Rolníci ČZÚ --- 33. /  Muži absolutní pořadí 2:10:01.2 0:30:06.2 1:06:47.4 39
34 79 detail závodníka BERAN Jan CZE 1976 Rolníci ČZÚ --- 34. /  Muži absolutní pořadí 2:10:30.8 0:30:35.8 1:05:12.2 34
35 83 detail závodníka HESS Jörg GER 1970 --- 23509 35. /  Muži absolutní pořadí 2:10:33.3 0:30:38.3 1:05:17.0 35
36 35 detail závodníka KŘIČEK Jan CZE 1946 Uměl.školy Pha 23509 36. /  Muži absolutní pořadí 2:10:33.7 0:30:38.7 1:05:45.3 36
37 147 detail závodníka BOBE Lars GER 1974 TSV Barenstein --- 37. /  Muži absolutní pořadí 2:12:53.7 0:32:58.7 1:06:16.9 37
38 111 detail závodníka FARÁŘ Martin CZE 1977 Komorní výtah --- 38. /  Muži absolutní pořadí 2:13:05.2 0:33:10.2 1:05:03.6 32
39 151 detail závodníka HAMERNÍK Vojtěch CZE 1980 Wa - střekov --- 39. /  Muži absolutní pořadí 2:13:19.1 0:33:24.1 1:06:47.0 38
40 69 detail závodníka JINDRA David CZE 1960 AC Obora Hvězda 23509 40. /  Muži absolutní pořadí 2:13:30.8 0:33:35.8 1:07:03.6 42
41 191 detail závodníka HAVEL Luboš CZE 1965 SK Senohraby 23509 41. /  Muži absolutní pořadí 2:13:45.0 0:33:50.0 1:07:00.3 41
42 90 detail závodníka PIENKOSS Lars GER 1973 --- --- 42. /  Muži absolutní pořadí 2:14:52.7 0:34:57.7 1:06:55.4 40
43 29 detail závodníka ŠIMEK Tomáš CZE 1963 Praha 5 - Lipence 23509 43. /  Muži absolutní pořadí 2:15:27.4 0:35:32.4 1:07:36.8 44
44 153 detail závodníka ŠEDIVÝ Miroslav CZE 1974 LK Borek --- 44. /  Muži absolutní pořadí 2:15:49.9 0:35:54.9 1:07:28.2 43
45 116 detail závodníka KROUPA Stepan CZE 1975 Hisport Team --- 45. /  Muži absolutní pořadí 2:16:05.7 0:36:10.7 1:08:41.0 47
46 66 detail závodníka MIZERA Ladislav CZE 1947 --- 23509 46. /  Muži absolutní pořadí 2:16:26.2 0:36:31.2 1:09:57.9 51
47 162 detail závodníka MATULA Martin CZE 1979 Slavoj Litoměřice --- 47. /  Muži absolutní pořadí 2:16:29.9 0:36:34.9 1:09:45.2 50
48 22 detail závodníka BRDA Jan CZE 1963 Real bike 23509 48. /  Muži absolutní pořadí 2:16:44.3 0:36:49.3 1:07:41.4 45
49 156 detail závodníka VOŠVRDA Petr CZE 1984 LOTE --- 49. /  Muži absolutní pořadí 2:18:09.7 0:38:14.7 1:09:41.3 49
50 194 detail závodníka ČEČRLE Stanislav CZE 1971 SK Štěpánov 23509 50. /  Muži absolutní pořadí 2:20:25.3 0:40:30.3 1:08:35.1 46
51 82 detail závodníka UHLIG Uli GER 1971 --- 23509 51. /  Muži absolutní pořadí 2:20:34.2 0:40:39.2 1:09:31.9 48
52 71 detail závodníka SCHOVÁNEK Petr CZE 1965 Krčský les 23509 52. /  Muži absolutní pořadí 2:21:02.6 0:41:07.6 1:10:59.9 54
53 163 detail závodníka REJMON Jan CZE 1984 Tři pro zdraví --- 53. /  Muži absolutní pořadí 2:21:15.1 0:41:20.1 1:11:12.6 55
54 41 detail závodníka KEPRT Josef CZE 1957 Hnízdil Team Kadaň 23509 54. /  Muži absolutní pořadí 2:21:51.3 0:41:56.3 1:10:47.1 53
55 48 detail závodníka SOUČEK Jiří CZE 1968 Cao Děčín 23509 55. /  Muži absolutní pořadí 2:22:24.9 0:42:29.9 1:10:04.0 52
56 86 detail závodníka JEREMIÁŠ Jiří CZE 1958 Veslaři Louny 23509 56. /  Muži absolutní pořadí 2:23:07.2 0:43:12.2 1:12:40.8 59
57 45 detail závodníka IMMER Tomáš CZE 1980 Krušnoman triathlon team Litvínov --- 57. /  Muži absolutní pořadí 2:23:36.7 0:43:41.7 1:12:43.6 60
58 57 detail závodníka HRON Zdeněk CZE 1953 --- 23509 58. /  Muži absolutní pořadí 2:24:33.9 0:44:38.9 1:11:25.9 56
59 100 detail závodníka MUHLE Thilo GER 1968 TSV Barenstein 23509 59. /  Muži absolutní pořadí 2:25:26.3 0:45:31.3 1:12:38.7 58
60 77 detail závodníka PETERKA Rudolf CZE 1945 JBCN 23509 60. /  Muži absolutní pořadí 2:26:02.3 0:46:07.3 1:12:30.3 57
61 149 detail závodníka BOBE Reiner GER 1951 TSV Barenstein 23509 61. /  Muži absolutní pořadí 2:26:09.2 0:46:14.2 1:12:57.0 61
62 184 detail závodníka KRÁL Jan CZE 1958 Ksk Praha 23509 62. /  Muži absolutní pořadí 2:27:31.9 0:47:36.9 1:13:08.0 62
63 186 detail závodníka PETRÁK Tomáš CZE 1976 Fojtka Triatlon --- 63. /  Muži absolutní pořadí 2:28:05.6 0:48:10.6 1:15:41.9 68
64 106 detail závodníka DOLEŽAL Jiří CZE 1959 Osek 23509 64. /  Muži absolutní pořadí 2:28:12.8 0:48:17.8 1:14:49.4 64
65 94 detail závodníka DUŠEK Vladimír CZE 1951 HS Měděnec 23509 65. /  Muži absolutní pořadí 2:29:54.0 0:49:59.0 1:14:51.4 65
66 138 detail závodníka URBAN Vladimír CZE 1974 KCR Roudnice nad Labem --- 66. /  Muži absolutní pořadí 2:32:52.3 0:52:57.3 1:13:57.9 63
67 88 detail závodníka STEINHART Michal CZE 1984 Rolníci --- 67. /  Muži absolutní pořadí 2:33:35.8 0:53:40.8 1:17:24.0 69
68 78 detail závodníka LÁZNIČKA František CZE 1966 Patria Direct Open Team 23509 68. /  Muži absolutní pořadí 2:33:50.2 0:53:55.2 1:17:55.8 73
69 47 detail závodníka JORDÁK Jan CZE 1981 Cao Děčín --- 69. /  Muži absolutní pořadí 2:33:52.8 0:53:57.8 1:17:25.2 70
70 148 detail závodníka BOBE Werner GER 1947 TSV Barenstein 23509 70. /  Muži absolutní pořadí 2:34:49.1 0:54:54.1 1:19:13.0 76
71 193 detail závodníka ŠNAJDR Vladimír CZE 1942 KVM 1881 23509 71. /  Muži absolutní pořadí 2:36:07.7 0:56:12.7 1:21:19.2 86
72 183 detail závodníka POCHMAN Luděk CZE 1969 Jablonec nad Nisou 23509 72. /  Muži absolutní pořadí 2:36:20.0 0:56:25.0 1:20:27.9 82
73 67 detail závodníka ŘEHÁK Tomáš CZE 1958 Zeleneč 23509 73. /  Muži absolutní pořadí 2:36:21.9 0:56:26.9 1:19:44.7 77
74 99 detail závodníka ŠEDIVÝ Tomáš CZE 1969 MTB Dýšina 23509 74. /  Muži absolutní pořadí 2:37:05.4 0:57:10.4 1:17:37.3 71
75 185 detail závodníka LAZAR Marek CZE 1977 Praha 4 --- 75. /  Muži absolutní pořadí 2:37:33.3 0:57:38.3 1:15:33.2 67
76 93 detail závodníka JANDA Josef CZE 1947 Originál vivalín team Kadaň 23509 76. /  Muži absolutní pořadí 2:37:39.0 0:57:44.0 1:17:41.8 72
77 172 detail závodníka DOLANSKÝ Pavel CZE 1965 --- 23509 77. /  Muži absolutní pořadí 2:39:46.3 0:59:51.3 1:20:02.2 79
78 68 detail závodníka ČAJČÍK Karel CZE 1957 Yacht Club Pardubice 23509 78. /  Muži absolutní pořadí 2:39:48.2 0:59:53.2 1:19:45.2 78
79 80 detail závodníka KUBIS Daniel CZE 1977 Kv - schwerelos --- 79. /  Muži absolutní pořadí 2:39:54.2 0:59:59.2 1:18:04.9 74
80 157 detail závodníka KAIL Jiří CZE 1979 Ústí nad Labem --- 80. /  Muži absolutní pořadí 2:39:55.9 1:00:00.9 1:20:26.0 81
81 81 detail závodníka OLAH Dušan CZE 1948 SKP Teplice 23509 81. /  Muži absolutní pořadí 2:40:59.6 1:01:04.6 1:20:18.0 80
82 159 detail závodníka VÁCHA Jan CZE 1981 Ústí nad Labem --- 82. /  Muži absolutní pořadí 2:41:16.7 1:01:21.7 1:21:31.1 88
83 198 detail závodníka TESAŘ Petr CZE 1975 Teplice --- 83. /  Muži absolutní pořadí 2:42:52.3 1:02:57.3 1:21:02.3 85
84 200 detail závodníka ŽÍTEK Michal CZE 1959 --- 23509 84. /  Muži absolutní pořadí 2:43:02.2 1:03:07.2 1:20:41.1 83
85 65 detail závodníka ČAJČÍK Jan CZE 1988 Yacht Club Pardubice --- 85. /  Muži absolutní pořadí 2:43:04.9 1:03:09.9 1:20:57.6 84
86 91 detail závodníka BRADÁČ Jan CZE 1969 Hrob 23509 86. /  Muži absolutní pořadí 2:43:05.0 1:03:10.0 1:18:11.7 75
87 181 detail závodníka STIBAL Ivan CZE 1957 KOB Děčín 23509 87. /  Muži absolutní pořadí 2:43:24.3 1:03:29.3 1:21:56.8 89
88 154 detail závodníka VLK Josef CZE 1958 ASK Děčín 23509 88. /  Muži absolutní pořadí 2:44:50.2 1:04:55.2 1:23:11.8 92
89 84 detail závodníka JEREMIÁŠ Josef CZE 1957 SKP unitop louny 23509 89. /  Muži absolutní pořadí 2:45:40.4 1:05:45.4 1:21:29.3 87
90 192 detail závodníka VESELÝ Milan CZE 1960 Sokol Senohraby 23509 90. /  Muži absolutní pořadí 2:45:43.8 1:05:48.8 1:24:11.9 96
91 96 detail závodníka ŠPAČEK Rudolf CZE 1950 Ski Polevsko 23509 91. /  Muži absolutní pořadí 2:48:15.2 1:08:20.2 1:22:44.3 90
92 160 detail závodníka KOLORENČ Pavel CZE 1986 Hul - ho tým děčín --- 92. /  Muži absolutní pořadí 2:48:17.2 1:08:22.2 1:22:56.6 91
93 60 detail závodníka RYČ Václav CZE 1955 HS Bouřňák 23509 93. /  Muži absolutní pořadí 2:48:17.7 1:08:22.7 1:14:58.6 66
94 61 detail závodníka KUŽELA Petr CZE 1970 Jiskra Hiro 23509 94. /  Muži absolutní pořadí 2:49:28.4 1:09:33.4 1:24:50.0 97
95 62 detail závodníka BURDA Vladimír CZE 1945 Litvínov 23509 95. /  Muži absolutní pořadí 2:49:58.6 1:10:03.6 1:25:27.8 99
96 87 detail závodníka KUBÁČ Petr CZE 1963 Skajp lom 23509 96. /  Muži absolutní pořadí 2:50:17.7 1:10:22.7 1:24:56.7 98
97 199 detail závodníka NEPIVODA Aleš CZE 1975 Žatec --- 97. /  Muži absolutní pořadí 2:50:59.3 1:11:04.3 1:23:26.1 93
98 59 detail závodníka MATÚŠ Marián CZE 1971 BAOS 23509 98. /  Muži absolutní pořadí 2:55:51.7 1:15:56.7 1:25:54.0 100
99 164 detail závodníka MENTBERGER Štěpán CZE 1970 Ski Klub Hřebeč 23509 99. /  Muži absolutní pořadí 2:56:28.7 1:16:33.7 1:26:54.5 102
100 63 detail závodníka MALECKÝ Miroslav CZE 1961 Sokol Louny 23509 100. /  Muži absolutní pořadí 2:56:47.9 1:16:52.9 1:27:25.8 103