Jestřebí hory České spořitelny - Jestřebí hory České spořitelny - Junior Trophy
DATUM : | 2.6.2012 | MÍSTO : | Úpice |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 318 | HLADÍK Josef | 2001 | ALPINE PRO - AUTHOR TEAM | 1. / Žáci 10-11 let | 0:08:18.9 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 322 | JEŽEK Tomáš | 2001 | ALPINE PRO - AUTHOR TEAM | 2. / Žáci 10-11 let | 0:08:28.0 | 0:00:09.1 | |
3 | diplom | 332 | TLAMKA Tomáš | 2002 | Moravec Sokol Benešov | 3. / Žáci 10-11 let | 0:08:31.7 | 0:00:12.8 | |
4 | diplom | 319 | MÍL Marek | 2002 | JMC Sport Klub | 4. / Žáci 10-11 let | 0:08:43.9 | 0:00:25.0 | |
5 | diplom | 367 | DUDEK Tomáš | 2001 | SK BP LUMEN ÚPICE | 5. / Žáci 10-11 let | 0:09:08.9 | 0:00:50.0 | |
6 | diplom | 325 | NĚMEC Patrik | 2001 | --- | 6. / Žáci 10-11 let | 0:09:09.1 | 0:00:50.2 | |
7 | diplom | 320 | VERNEROVÁ Klára | 2001 | ALPINE PRO - AUTHOR TEAM | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:09:18.6 | 0:00:59.7 | |
8 | diplom | 376 | ŠMÍDA Michal | 2001 | --- | 7. / Žáci 10-11 let | 0:09:19.0 | 0:01:00.1 | |
9 | diplom | 326 | NEUMANOVÁ Alice | 2001 | Cyklo Bendl Klub | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:09:42.3 | 0:01:23.4 | |
10 | diplom | 330 | PECHANEC Ondřej | 2001 | Cykloklub Bendl Vysoké Mýto | 8. / Žáci 10-11 let | 0:09:42.6 | 0:01:23.7 | |
11 | diplom | 324 | MAROUL Tomáš | 2002 | ALPINE PRO - AUTHOR TEAM | 9. / Žáci 10-11 let | 0:09:47.2 | 0:01:28.3 | |
12 | diplom | 373 | ČEKAL Josef | 2002 | cyklosport Sedláček | 10. / Žáci 10-11 let | 0:09:56.2 | 0:01:37.3 | |
13 | diplom | 371 | KOLERT Pavel | 2001 | --- | 11. / Žáci 10-11 let | 0:09:58.4 | 0:01:39.5 | |
14 | diplom | 328 | JANÍK Ondřej | 2002 | TTS Osek nad Bečvou | 12. / Žáci 10-11 let | 0:09:59.8 | 0:01:40.9 | |
15 | diplom | 383 | LINHART Jakub | 2002 | --- | 13. / Žáci 10-11 let | 0:10:11.1 | 0:01:52.2 | |
16 | diplom | 323 | NÁBĚLKOVÁ Adéla | 2001 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ KTM | 3. / Žákyně 10-11 let | 0:10:15.7 | 0:01:56.8 | |
17 | diplom | 366 | LUŠTINEC Filip | 2001 | Apache Bike Team Úpice | 14. / Žáci 10-11 let | 0:10:23.5 | 0:02:04.6 | |
18 | diplom | 331 | JIREŠ Dominik | 2001 | --- | 15. / Žáci 10-11 let | 0:10:27.0 | 0:02:08.1 | |
19 | diplom | 359 | SVOBODA Vojtěch | 2001 | --- | 16. / Žáci 10-11 let | 0:11:26.0 | 0:03:07.1 | |
20 | diplom | 384 | ŠÍP Vojtěch | 2002 | FK Sedmihory | 17. / Žáci 10-11 let | 0:11:26.1 | 0:03:07.2 | |
21 | diplom | 329 | BRABEC Jan Antonín | 2001 | --- | 18. / Žáci 10-11 let | 0:08:24.5 | - 1 Lap(s) | |
22 | diplom | 385 | KOLÁČKOVÁ Michaela | 2002 | --- | 4. / Žákyně 10-11 let | 0:08:54.8 | - 1 Lap(s) | |
23 | diplom | 364 | VÍTEK Jan | 2001 | Nemošice | 19. / Žáci 10-11 let | 0:08:58.1 | - 1 Lap(s) | |
24 | diplom | 327 | KADLECOVÁ Michalea | 2002 | --- | 5. / Žákyně 10-11 let | 0:09:10.9 | - 1 Lap(s) |