Galaxy Catlike Zručský maraton

MTB
DATUM :29.9.2012 MÍSTO :Kácov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 501 detail závodníka MINKA Jakub 1994 MotoŠikule-CITIZEN 1. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:19:07.5 0:00:00.0
2 651 detail závodníka KNÍŽE David 1982 Toyota Dolák MTB 1. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:22:36.8 0:03:29.3
3 691 detail závodníka STRACH Jakub 1990 Ski a Bike centrum Radotín 1. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:22:36.9 0:03:29.4
4 674 detail závodníka ANDRLE David 1991 VELOSPORT Valenta SCOTT Team 2. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:23:39.2 0:04:31.7
5 637 detail závodníka NOVÁK Martin 1989 Jindřichův Hradec 3. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:24:38.1 0:05:30.6
6 597 detail závodníka SEDLÁČEK Jiří 1968 A UTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM 1. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:25:15.0 0:06:07.5
7 620 detail závodníka PÍSAŘ Jan 1988 MotoŠikule CITIZEN 4. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:26:22.7 0:07:15.2
8 517 detail závodníka ŠAROUN Libor 1973 ckk znojmo 2. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:26:26.8 0:07:19.3
9 677 detail závodníka TVRDÍK Tomáš 1985 MV Petrol Racing Team 5. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:26:31.7 0:07:24.2
10 518 detail závodníka LEPIČ Martin 1968 MotoŠikule CITIZEN 2. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:26:34.2 0:07:26.7
11 701 detail závodníka PRAŽÁK Jiří 1971 EUROFOAM 3. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:26:36.2 0:07:28.7
12 531 detail závodníka FREY Mario 1965 cykloteam saunabar horni cerekev 4. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:26:36.4 0:07:28.9
13 647 detail závodníka SMRČKA Jan 1981 EUROFOAM SPORT TEAM 3. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:26:38.8 0:07:31.3
14 682 detail závodníka ROŽEK Jan 1987 Dexter BSK racing 6. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:26:38.9 0:07:31.4
15 538 detail závodníka NOVOTNÝ František 1981 Sunsetbike mtb team 4. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:26:39.2 0:07:31.7
16 539 detail závodníka DIVIŠ Jiří 1975 CT Saunabar H. Cerekev 5. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:26:41.1 0:07:33.6
17 656 detail závodníka KADLEC Jakub 1997 VELOSPORT Valenta SCOTT Team 2. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:27:56.4 0:08:48.9
18 502 detail závodníka KOLÁŘ Pavel 1995 SaunaBar Horní Cerekev 3. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:27:59.0 0:08:51.5
19 598 detail závodníka ZÍBR Roman 1967 Kraken team Dobříš 5. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:27:59.4 0:08:51.9
20 636 detail závodníka NOVÁK Martin 1983 VELOSPORT Valenta SCOTT Team 7. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:28:00.7 0:08:53.2
21 699 detail závodníka PAPEŽ Filip 1995 VELOSPORT Valenta SCOTT Team 4. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:28:07.0 0:08:59.5
22 535 detail závodníka HOLUBOVSKÝ Zbyněk 1993 Galaxy CykloŠvec 8. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:28:24.2 0:09:16.7
23 635 detail závodníka KULÍČEK David 1985 Rally-Cross Lukavec o.s. 9. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:29:45.8 0:10:38.3
24 605 detail závodníka KOTAČKA Michal 1974 Galaxy bike Tálín 6. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:29:49.5 0:10:42.0
25 536 detail závodníka KOTRBA Jaroslav 1959 GS Cyklo Team Jistebnice 1. /  Muži D2 (50 - 59 let) 1:30:00.1 0:10:52.6
26 639 detail závodníka KRÝDA Viktor 1975 AC Sparta Praha cycling B 7. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:30:34.5 0:11:27.0
27 532 detail závodníka KRUPIČKA Petr 1978 VELOSPORT Valenta SCOTT Team 8. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:30:35.1 0:11:27.6
28 504 detail závodníka ALBRECHT Luboš 1995 MTB team Kácov 5. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:30:35.8 0:11:28.3
29 642 detail závodníka MITGUTSCH Kurt 1962 Rad u. Nabe Union Oepping 2. /  Muži D2 (50 - 59 let) 1:30:38.1 0:11:30.6
30 503 detail závodníka STUDENOVSKÝ Radek 1997 GS Cyklo Team Jistebnice 6. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:30:39.3 0:11:31.8
31 661 detail závodníka FEJFÁREK Tomáš 1983 CYKLOBULF HROBCE 10. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:31:24.2 0:12:16.7
32 671 detail závodníka PECH Martin 1997 Beroun 7. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:31:58.5 0:12:51.0
33 626 detail závodníka OBŠIL Tomáš 1993 CT Sauna Bar Horní Cerekev 11. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:32:03.1 0:12:55.6
34 606 detail závodníka PUTSCHÖGL Jan 1976 Progress Sportswear 9. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:32:18.8 0:13:11.3
35 706 detail závodníka ZOUREK Pavel 1960 PBV MTB Brno 3. /  Muži D2 (50 - 59 let) 1:32:24.4 0:13:16.9
36 607 detail závodníka PÍSKO Jan 1982 Dům barev Český Krumlov 10. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:32:57.8 0:13:50.3
37 516 detail závodníka NOVÁK Radek 1997 GS cyklo Jistebnice 8. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:34:04.4 0:14:56.9
38 537 detail závodníka RYBAŘÍK Pavel 1957 GS Cyklo Team Jistebnice 4. /  Muži D2 (50 - 59 let) 1:34:06.2 0:14:58.7
39 627 detail závodníka ČECH Milan 1993 CT SaunaBar Horní Cerekev 12. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:34:08.2 0:15:00.7
40 521 detail závodníka SVOBODA Miroslav 1952 SK Kbely 1. /  Muži E2 (nad 60 let) 1:34:13.8 0:15:06.3
41 603 detail závodníka KLIMEK Martin 1978 MotoŠikule CITIZEN 11. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:34:56.3 0:15:48.8
42 522 detail závodníka HERAL Vít 1952 Černý Dub 2. /  Muži E2 (nad 60 let) 1:35:41.9 0:16:34.4
43 614 detail závodníka ŠOULA Tomáš 1976 Rally-Cross Lukavec o.s. 12. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:35:43.9 0:16:36.4
44 662 detail závodníka SVOBODA Lukáš 1994 VELOSPORT Valenta SCOTT Team 9. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:35:45.2 0:16:37.7
45 644 detail závodníka ŽELEZO Eduard 1973 Alltraining.cz 13. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:35:50.8 0:16:43.3
46 534 detail závodníka FRECER Leoš 1967 ckk znojmo 6. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:35:54.8 0:16:47.3
47 693 detail závodníka SOUČEK Jiří 1970 Cyklo bery 7. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:36:17.8 0:17:10.3
48 545 detail závodníka PÍSAŘÍK Štěpán 1996 Z bike team Třeboň 10. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:36:33.9 0:17:26.4
49 684 detail závodníka NECHVÁTAL František 1953 cyklo Kněžice 5. /  Muži D2 (50 - 59 let) 1:36:59.2 0:17:51.7
50 700 detail závodníka VELÍMSKÝ David 1971 Autocombi team Kutná Hora 8. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:37:01.0 0:17:53.5
51 622 detail závodníka HYŠPLER Robin 1986 galaxy cyklo Švec 13. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:37:02.3 0:17:54.8
52 587 detail závodníka SPÁČIL Radek 1971 MTB team Kácov 9. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:37:04.1 0:17:56.6
53 667 detail závodníka TOMÁNEK Pavel 1967 Pohoda Bike Team 10. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:37:20.8 0:18:13.3
54 648 detail závodníka DYTRICH David 1998 Autocombi team Kutná Hora 11. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:38:03.0 0:18:55.5
55 665 detail závodníka PITTNER Jiří 1963 Pohoda Bike Team 11. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:38:04.9 0:18:57.4
56 573 detail závodníka DOHNAL Jiří 1972 Náměšť nad Oslavou 12. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:38:07.4 0:18:59.9
57 586 detail závodníka DVOŘÁK Karel 1969 Hluboká nad Vltavou 13. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:38:10.4 0:19:02.9
58 593 detail závodníka TUHÁČEK Milan 1964 Rotorbike 14. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:38:11.0 0:19:03.5
59 650 detail závodníka ŠŮCHA Václav 1977 Author team Stupno 14. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:38:22.6 0:19:15.1
60 580 detail závodníka ZÁSTAVA Karel 1969 Aisin Písek 15. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:38:27.4 0:19:19.9
61 634 detail závodníka TULACH Lukas 1984 Liberec 14. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:38:43.5 0:19:36.0
62 616 detail závodníka VLACH Jiří 1974 Rally-Cross Lukavec o.s. 15. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:38:53.0 0:19:45.5
63 617 detail závodníka KMOCH Jindřich 1975 Kolín 16. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:39:26.9 0:20:19.4
64 681 detail závodníka KOUDELKA Petr 1981 KONA CYCLING POINT 17. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:39:40.3 0:20:32.8
65 510 detail závodníka TICHÝ Daniel 1995 CK Chýnov 12. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:40:00.0 0:20:52.5
66 509 detail závodníka TRUHLÁŘ Josef 1996 ckk znojmo 13. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:40:10.5 0:21:03.0
67 633 detail závodníka KUDLÁK Tomáš 1993 Favorit Písek 15. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:40:35.5 0:21:28.0
68 591 detail závodníka HOMOLKA Pavel 1963 Praha 4 16. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:40:43.1 0:21:35.6
69 526 detail závodníka ŠROT Radek 1949 HM Sport Český Krumlov 3. /  Muži E2 (nad 60 let) 1:40:43.3 0:21:35.8
70 577 detail závodníka PROCHÁZKA František 1965 Horní Cerekev 17. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:41:05.5 0:21:58.0
71 572 detail závodníka KHEK Roman 1967 Kraken team Dobříš 18. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:41:58.1 0:22:50.6
72 608 detail závodníka JANDA Michal 1979 MTB team Kácov 18. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:42:00.3 0:22:52.8
73 542 detail závodníka JIRKŮ Petr 1995 Kácov 14. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:42:01.2 0:22:53.7
74 618 detail závodníka POKORNÝ Martin 1974 Mníšek pod Brdy 19. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:42:01.8 0:22:54.3
75 574 detail závodníka HLINKA Petr 1966 Zbike team Třeboň 19. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:42:02.0 0:22:54.5
76 506 detail závodníka HLINKA Ondřej 1995 Z bike team Třeboň 15. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:42:05.0 0:22:57.5
77 540 detail závodníka ČIHÁK Jan 1995 Z bike team Třeboň 16. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:42:16.5 0:23:09.0
78 596 detail závodníka KŘÍŽ Martin 1969 SK VELO PRAHA 20. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:43:49.3 0:24:41.8
79 704 detail závodníka ČIHÁK Lubomír 1953 Semice 6. /  Muži D2 (50 - 59 let) 1:44:23.1 0:25:15.6
80 690 detail závodníka FOUS Jan 1953 C.K. Kněžice 7. /  Muži D2 (50 - 59 let) 1:44:25.0 0:25:17.5
81 600 detail závodníka VOJTĚCH+ŠUK Pavel+jan 1964 ELCO Nymburk 1. /  Tandemy 1:44:32.4 0:25:24.9
82 601 detail závodníka KŘÍŽ Milan 1973 MotoŠikule CITIZEN 20. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:44:32.6 0:25:25.1
83 679 detail závodníka MOTTL Martin 1970 --- 21. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:44:49.0 0:25:41.5
84 630 detail závodníka PAŠTYKA Jiří 1991 Čáslav 16. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:44:51.7 0:25:44.2
85 584 detail závodníka ŠRŮTKA Jiří 1968 Cyklo klub Kučera Znojmo 22. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:45:27.1 0:26:19.6
86 649 detail závodníka KREJSA Jan 1987 Halfen Team 17. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:46:36.5 0:27:29.0
87 709 detail závodníka SHCWORM Petr 1978 Tábor 21. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:46:56.8 0:27:49.3
88 609 detail závodníka SECHOVEC Jiří 1975 MTB Citrus Team 22. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:47:17.5 0:28:10.0
89 655 detail závodníka ŠPIČKA Radek 1964 --- 23. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:47:20.4 0:28:12.9
90 565 detail závodníka KEGLER Milan 1962 B-M VELO 8. /  Muži D2 (50 - 59 let) 1:47:46.0 0:28:38.5
91 543 detail závodníka MORAVEC Jakub 1995 Z bike team Třeboň 17. /  Mládež M3 (junioři 15 - 18 let) 1:49:33.0 0:30:25.5
92 588 detail závodníka ŠVÁCHA Martin 1964 Libice nad Cidlonou 24. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:49:37.3 0:30:29.8
93 663 detail závodníka JAHODA Jan 1972 Mann + Hummel sport team 25. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:49:41.6 0:30:34.1
94 694 detail závodníka ŠVEC Jan 1970 ŠVEC CYKLO TEAM SOBĚSLAV 26. /  Muži C2 (40 - 49 let) 1:49:45.9 0:30:38.4
95 524 detail závodníka PAVELKA Vladimír 1950 ckk znojmo 4. /  Muži E2 (nad 60 let) 1:49:47.5 0:30:40.0
96 571 detail závodníka VELÍŠEK Václav 1957 Dům barev Český Krumlov 9. /  Muži D2 (50 - 59 let) 1:49:48.8 0:30:41.3
97 615 detail závodníka VOTÁPEK Josef 1976 Rally-Cross Lukavec o.s. 23. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:49:55.2 0:30:47.7
98 604 detail závodníka HÁJEK Aleš 1978 MotoŠikule CITIZEN 24. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:50:24.9 0:31:17.4
99 641 detail závodníka KUTINA Josef 1986 ckk znojmo 18. /  Muži A2 (19 - 29 let) 1:50:42.9 0:31:35.4
100 520 detail závodníka POKORNÝ Petr 1975 MTB Citrus Team 25. /  Muži B2 (30 - 39 let) 1:50:49.2 0:31:41.7