Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | zaváděcí | # | 1.kolo | # | 2.kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 601 | RAJCHART Jan | 1996 | AUTHOR TEAM STUPNO | 1. / Kadeti | 0:45:38.0 | 0:00:00.0 | 14:13.8 [2] | 2 | 16:06.3 [5] | 4 | 15:17.9 [1] | 1 | ||
2 | 604 | DUDEK Ondřej | 1996 | APACHE BIKE TEAM ÚPICE | 2. / Kadeti | 0:45:42.0 | 0:00:04.0 | 14:13.6 [1] | 1 | 16:05.3 [4] | 1 | 15:23.0 [2] | 2 | ||
3 | 650 | RASKIN Artur | 1996 | Karo-Itera-Dinamo Team | 3. / Kadeti | 0:46:21.1 | 0:00:43.1 | 14:14.0 [3] | 3 | 16:05.2 [2] | 2 | 16:01.9 [3] | 3 | ||
4 | 603 | PRŮDEK Matěj | 1997 | BIKE 2000 | 4. / Kadeti | 0:46:58.3 | 0:01:20.2 | 14:14.3 [4] | 4 | 16:05.2 [3] | 3 | 16:38.7 [4] | 4 | ||
5 | 602 | KOBES Lukáš | 1996 | VELOSPORT DOMAŽLICE | 5. / Kadeti | 0:47:31.2 | 0:01:53.1 | 14:15.3 [5] | 5 | 16:18.7 [6] | 5 | 16:57.1 [7] | 5 | ||
6 | 607 | ŠULC Jakub | 1996 | BIKE&SKI BAKAJDA | 6. / Kadeti | 0:48:49.1 | 0:03:11.1 | 14:15.6 [6] | 6 | 16:57.1 [8] | 6 | 17:36.3 [14] | 6 | ||
7 | 605 | DEJMEK Martin | 1996 | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | 7. / Kadeti | 0:49:09.5 | 0:03:31.5 | 17:35.3 [30] | 30 | 14:39.5 [1] | 7 | 16:54.7 [6] | 7 | ||
8 | 609 | LEHKÝ Roman | 1996 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N | 8. / Kadeti | 0:49:23.0 | 0:03:44.9 | 15:28.4 [12] | 12 | 16:53.3 [7] | 8 | 17:01.2 [8] | 8 | ||
9 | 651 | BALAEV Evgenyi | 1996 | Karo-Itera-Dinamo Team | 9. / Kadeti | 0:49:27.0 | 0:03:48.9 | 15:22.1 [9] | 9 | 17:11.2 [9] | 10 | 16:53.6 [5] | 9 | ||
10 | 608 | ŠÍREK Adrian | 1996 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N | 10. / Kadeti | 0:49:53.1 | 0:04:15.1 | 15:00.0 [7] | 7 | 17:22.1 [13] | 9 | 17:30.9 [13] | 10 | ||
11 | 652 | ALEKSANDROV Dmitry | 1996 | Karo-Itera-Dinamo Team | 11. / Kadeti | 0:49:57.6 | 0:04:19.5 | 15:21.8 [8] | 8 | 17:18.0 [12] | 11 | 17:17.6 [9] | 11 | ||
12 | 653 | YAKOVLEV Dmitry | 1996 | Karo-Itera-Dinamo Team | 12. / Kadeti | 0:49:59.4 | 0:04:21.4 | 15:25.9 [10] | 10 | 17:14.1 [11] | 12 | 17:19.3 [10] | 12 | ||
13 | 611 | PAPEŽ Vít | 1996 | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | 13. / Kadeti | 0:50:12.9 | 0:04:34.9 | 15:30.1 [14] | 14 | 17:13.3 [10] | 13 | 17:29.4 [12] | 13 | ||
14 | 613 | BYSTROŇ Vilém | 1996 | BIKE PRO RACING | 14. / Kadeti | 0:50:45.7 | 0:05:07.6 | 15:27.9 [11] | 11 | 17:38.3 [14] | 14 | 17:39.4 [16] | 14 | ||
15 | 606 | NOVÁK Přemysl | 1996 | PROFI SPORT GHOST TEAM CHEB | 15. / Kadeti | 0:51:33.1 | 0:05:55.0 | 15:47.0 [15] | 15 | 18:20.5 [16] | 16 | 17:25.5 [11] | 15 | ||
16 | 619 | JÍLEK Zdeněk | 1996 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 16. / Kadeti | 0:52:14.7 | 0:06:36.7 | 15:29.2 [13] | 13 | 18:15.8 [15] | 15 | 18:29.6 [19] | 16 | ||
17 | 621 | VRÁNA Dominik | 1996 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N | 17. / Kadeti | 0:52:22.8 | 0:06:44.7 | 16:14.0 [19] | 19 | 18:29.6 [18] | 17 | 17:39.2 [15] | 17 | ||
18 | 616 | OUDA Matěj | 1997 | AUTHOR TEAM STUPNO | 18. / Kadeti | 0:53:04.7 | 0:07:26.6 | 16:15.5 [20] | 20 | 18:28.8 [17] | 19 | 18:20.2 [17] | 18 | ||
19 | 617 | KRUMPHANZL Matyáš | 1997 | SK VELO PRAHA | 19. / Kadeti | 0:53:09.7 | 0:07:31.6 | 15:50.1 [16] | 16 | 18:53.8 [21] | 18 | 18:25.7 [18] | 19 | ||
20 | 612 | SROVNALÍK Filip | 1996 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 20. / Kadeti | 0:54:22.4 | 0:08:44.4 | 16:22.0 [21] | 21 | 18:33.8 [19] | 20 | 19:26.5 [26] | 20 | ||
21 | 625 | MORAVEC Karel | 1996 | UNIQA Jihlava | 21. / Kadeti | 0:54:29.6 | 0:08:51.5 | 16:25.4 [22] | 22 | 18:56.5 [22] | 23 | 19:07.6 [21] | 21 | ||
22 | 648 | ALKHIMOV Sergey | 1997 | Karo-Itera-Dinamo Team | 22. / Kadeti | 0:54:33.1 | 0:08:55.0 | 16:29.5 [25] | 25 | 18:38.5 [20] | 21 | 19:25.0 [25] | 22 | ||
23 | 636 | FEJFAR Jakub | 1997 | APACHE BIKE TEAM ÚPICE | 23. / Kadeti | 0:54:41.3 | 0:09:03.2 | 16:12.3 [18] | 18 | 19:06.8 [24] | 22 | 19:22.0 [24] | 23 | ||
24 | 618 | MATĚJKA Petr | 1997 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 24. / Kadeti | 0:54:42.8 | 0:09:04.7 | 15:55.5 [17] | 17 | 20:11.1 [29] | 27 | 18:36.0 [20] | 24 | ||
25 | 623 | BARTOŇ Jan | 1996 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 25. / Kadeti | 0:54:43.9 | 0:09:05.9 | 16:26.6 [23] | 23 | 19:06.3 [23] | 24 | 19:10.9 [22] | 25 | ||
26 | 649 | MAMONTOV Nikita | 1997 | Karo-Itera-Dinamo Team | 26. / Kadeti | 0:55:06.3 | 0:09:28.2 | 16:27.9 [24] | 24 | 19:19.4 [27] | 25 | 19:18.8 [23] | 26 | ||
27 | 654 | FILATOV Ivan | 1996 | Karo-Itera-Dinamo Team | 27. / Kadeti | 0:55:25.8 | 0:09:47.8 | 16:43.8 [26] | 26 | 19:14.7 [25] | 26 | 19:27.3 [27] | 27 | ||
28 | 633 | MIKULECKÝ Vojtěch | 1996 | CYKLO BENDL CLUB 98 | 28. / Kadeti | 0:55:42.9 | 0:10:04.9 | 16:53.7 [27] | 27 | 19:17.9 [26] | 28 | 19:31.2 [28] | 28 | ||
29 | 645 | TUREK Lukáš | 1996 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 29. / Kadeti | 0:56:18.7 | 0:10:40.7 | 16:57.5 [28] | 28 | 19:21.3 [28] | 29 | 19:59.8 [29] | 29 | ||
30 | 639 | DOLEŽAL Václav | 1996 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 30. / Kadeti | 0:59:45.0 | 0:14:07.0 | 17:51.0 [31] | 31 | 20:39.9 [31] | 31 | 21:14.0 [32] | 30 | ||
31 | 626 | VYKOUKAL Marek | 1996 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 31. / Kadeti | 1:00:23.3 | 0:14:45.3 | 18:00.9 [32] | 32 | 21:57.2 [34] | 33 | 20:25.1 [30] | 31 | ||
32 | 630 | KOLÁŘ Patrik | 1997 | MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM | 32. / Kadeti | 1:00:23.6 | 0:14:45.5 | 17:07.0 [29] | 29 | 21:20.6 [32] | 30 | 21:55.8 [33] | 32 | ||
33 | 655 | SŮVA Petr | 1996 | KL SPORT MOST | 33. / Kadeti | 1:01:18.4 | 0:15:40.3 | 20:20.7 [35] | 35 | 20:25.7 [30] | 34 | 20:31.9 [31] | 33 | ||
34 | 643 | MATĚJKA Radim | 1997 | CYKLO BENDL CLUB 98 | 34. / Kadeti | 1:02:05.2 | 0:16:27.1 | 18:28.8 [33] | 33 | 21:24.4 [33] | 32 | 22:11.8 [34] | 34 | ||
35 | 642 | ANDRŠ Jakub | 1996 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N | 35. / Kadeti | 1:05:04.7 | 0:19:26.6 | 18:46.6 [34] | 34 | 22:15.4 [35] | 35 | 24:02.7 [35] | 35 | ||
36 | 641 | KORDAČ Petr | 1997 | TJ CYKLOPRAG | 36. / Kadeti | 1:14:04.0 | 0:28:25.9 | 21:43.4 [36] | 36 | 26:07.9 [36] | 36 | 26:12.5 [36] | 36 |