MČR a ČP XC MTB Harrachov - XCO - sobota

MTB
DATUM :21.8.2021 MÍSTO :Harrachov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.lap # 2.lap # 3.lap # 4.lap #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.lap # 2.lap # 3.lap # 4.lap #
1 601 detail závodníka NOVOTNÝ Ondřej CZE 2005 DUKLA PRAHA 1. /  Kadeti 0:46:39.2 0:00:00.0 06:50.7 [6] 6 12:59.8 [2] 1 13:13.4 [3] 1 13:35.1 [2] 1
2 608 detail závodníka JEŽEK Václav CZE 2005 BRILON RACING TEAM MB 2. /  Kadeti 0:47:15.4 0:00:36.2 06:20.7 [1] 1 13:29.9 [3] 2 13:27.1 [4] 2 13:57.6 [6] 2
3 606 detail závodníka FRIEDEL David CZE 2006 DK BIKESHOP Racing Team 3. /  Kadeti 0:47:34.0 0:00:54.7 06:38.9 [2] 2 13:50.9 [7] 4 13:39.4 [7] 3 13:24.7 [1] 3
4 603 detail závodníka ŠUMPÍK Pavel CZE 2006 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 4. /  Kadeti 0:48:11.4 0:01:32.2 06:47.2 [5] 5 13:54.6 [8] 7 13:46.6 [8] 6 13:42.9 [4] 4
5 605 detail závodníka VAŠUT David CZE 2006 BIKE PRO RACING 5. /  Kadeti 0:48:21.4 0:01:42.2 06:44.7 [3] 3 13:48.4 [6] 5 13:36.4 [5] 4 14:11.9 [9] 5
6 604 detail závodníka DOBRÝ Lukáš CZE 2005 CANYON NORTHWAVE MTB TEAM 6. /  Kadeti 0:48:24.2 0:01:44.9 07:01.4 [8] 8 13:39.2 [5] 6 14:03.0 [9] 8 13:40.4 [3] 6
7 607 detail závodníka HOJKA František CZE 2005 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 7. /  Kadeti 0:48:26.9 0:01:47.7 06:45.9 [4] 4 13:56.9 [9] 8 13:39.0 [6] 5 14:05.0 [7] 7
8 602 detail závodníka BERNÁT Adam CZE 2005 DUKLA PRAHA 8. /  Kadeti 0:49:01.9 0:02:22.7 06:52.4 [7] 7 13:31.9 [4] 3 14:08.1 [10] 7 14:29.4 [13] 8
9 619 detail závodníka ELBADRI Jakub CZE 2005 DUKLA PRAHA 9. /  Kadeti 0:49:17.2 0:02:37.9 20:33.3 [81] 81 14:25.4 [13] 81 00:23.2 [2] 9 13:55.2 [5] 9
10 611 detail závodníka SAMEC Filip CZE 2005 BRILON RACING TEAM MB 10. /  Kadeti 0:50:32.4 0:03:53.2 07:24.2 [13] 13 14:02.8 [10] 9 14:21.6 [11] 10 14:43.6 [14] 10
11 610 detail závodníka LIENERT Patrik CZE 2006 ČED Bike Team 11. /  Kadeti 0:50:56.6 0:04:17.4 07:08.2 [9] 9 14:19.9 [11] 10 15:00.9 [15] 11 14:27.6 [12] 11
12 618 detail závodníka RUBEŠ Daniel CZE 2005 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 12. /  Kadeti 0:51:22.8 0:04:43.6 07:52.6 [25] 25 14:27.9 [14] 13 14:40.6 [13] 13 14:21.5 [10] 12
13 616 detail závodníka NAXERA Václav CZE 2005 SK VELO PRAHA 13. /  Kadeti 0:51:30.9 0:04:51.7 07:19.4 [11] 11 15:08.9 [20] 15 14:56.6 [14] 16 14:05.9 [8] 13
14 625 detail závodníka ŠTILIP Ondřej CZE 2006 Ústecké centrum cyklistiky 14. /  Kadeti 0:51:37.9 0:04:58.7 07:30.9 [16] 16 14:22.4 [12] 11 14:40.4 [12] 12 15:04.1 [21] 14
15 630 detail závodníka GRYGAR Matyáš CZE 2005 BIKE PRO RACING 15. /  Kadeti 0:52:03.6 0:05:24.4 07:32.6 [17] 17 14:32.6 [15] 12 15:01.4 [16] 14 14:56.9 [17] 15
16 621 detail závodníka PURNOCH Matyáš CZE 2006 ČED Bike Team 16. /  Kadeti 0:52:17.0 0:05:37.7 07:30.6 [15] 15 29:54.3 [82] 82 59:57.0 [1] 15 14:55.0 [16] 16
17 623 detail závodníka STREJČEK Adam CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 17. /  Kadeti 0:52:25.9 0:05:46.7 07:19.4 [10] 10 15:21.9 [21] 17 15:17.8 [19] 19 14:26.6 [11] 17
18 626 detail závodníka TABARA Šimon CZE 2005 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 18. /  Kadeti 0:52:45.9 0:06:06.7 07:44.4 [20] 20 14:50.1 [17] 16 15:12.1 [18] 17 14:59.1 [18] 18
19 633 detail závodníka ŠINDELÁŘ Roman CZE 2005 HEAD PRO TEAM OPAVA 19. /  Kadeti 0:53:03.4 0:06:24.2 08:02.9 [28] 28 14:38.6 [16] 18 15:21.6 [21] 20 15:00.1 [19] 19
20 624 detail závodníka PILAŘ Patrik CZE 2006 ČISTÝ SPORT 20. /  Kadeti 0:53:27.9 0:06:48.7 07:19.6 [12] 12 15:07.9 [19] 14 15:19.3 [20] 18 15:40.9 [34] 20
21 656 detail závodníka BŘÍZA Vojtěch CZE 2006 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 21. /  Kadeti 0:53:37.6 0:06:58.4 07:24.9 [14] 14 15:22.9 [22] 19 15:29.4 [23] 21 15:20.3 [25] 21
22 617 detail závodníka KRÝSL Lukáš CZE 2005 MS BIKE ACADEMY racing 22. /  Kadeti 0:53:39.1 0:06:59.9 07:50.4 [24] 24 15:43.9 [30] 26 15:10.1 [17] 23 14:54.6 [15] 22
23 620 detail závodníka TOMAN Patrik CZE 2005 BIKE PRO RACING 23. /  Kadeti 0:54:03.4 0:07:24.2 07:43.6 [19] 19 15:22.9 [22] 20 15:37.6 [26] 22 15:19.1 [23] 23
24 635 detail závodníka NAJSER Karel CZE 2006 Superior riders 24. /  Kadeti 0:54:13.3 0:07:34.1 07:55.9 [26] 26 15:26.9 [24] 23 15:22.4 [22] 24 15:28.0 [28] 24
25 622 detail závodníka ZONYGA David CZE 2005 VRV TEAM 25. /  Kadeti 0:54:29.6 0:07:50.4 07:37.4 [18] 18 15:44.6 [32] 22 15:30.1 [24] 26 15:37.4 [33] 25
26 646 detail závodníka FALTÝNEK Jan CZE 2006 ČEZ cyklo team Tábor 26. /  Kadeti 0:54:43.0 0:08:03.7 08:05.4 [30] 30 15:07.1 [18] 21 15:38.1 [27] 25 15:52.2 [37] 26
27 627 detail závodníka SVOBODNÍK Nikola CZE 2005 GT OPPORTUNITY BRNO 27. /  Kadeti 0:54:43.1 0:08:03.9 07:49.2 [23] 23 15:41.1 [29] 25 15:58.1 [35] 29 15:14.6 [22] 27
28 634 detail závodníka MAYER Jakub CZE 2005 KC Slavia Praha 28. /  Kadeti 0:54:51.6 0:08:12.4 08:27.9 [39] 39 15:38.9 [28] 33 15:42.6 [28] 32 15:02.1 [20] 28
29 641 detail závodníka SVITÁK Jakub CZE 2006 BIKE PRO RACING 29. /  Kadeti 0:54:52.9 0:08:13.6 08:02.4 [27] 27 15:52.6 [34] 28 15:34.4 [25] 30 15:23.4 [26] 29
30 638 detail závodníka LESAGE Marek CZE 2006 ČED Bike Team 30. /  Kadeti 0:54:54.6 0:08:15.4 07:45.9 [21] 21 15:44.0 [31] 24 15:51.9 [32] 27 15:32.6 [30] 30
31 660 detail závodníka VLK Josef CZE 2006 Author team Stupno 31. /  Kadeti 0:55:18.4 0:08:39.2 08:28.1 [40] 40 15:31.4 [26] 30 15:43.1 [29] 31 15:35.6 [31] 31
32 631 detail závodníka KNIHA Petr CZE 2006 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 32. /  Kadeti 0:55:21.4 0:08:42.1 08:04.6 [29] 29 15:29.9 [25] 27 15:52.9 [33] 28 15:53.9 [38] 32
33 640 detail závodníka HABR Jakub CZE 2006 ČED Bike Team 33. /  Kadeti 0:56:05.4 0:09:26.1 08:37.4 [45] 45 16:03.6 [36] 38 15:59.5 [37] 37 15:24.7 [27] 33
34 636 detail závodníka POLÁK Matyáš CZE 2006 LAWI junior team 34. /  Kadeti 0:56:08.6 0:09:29.4 08:19.6 [35] 35 15:35.6 [27] 29 16:12.1 [41] 33 16:01.1 [41] 34
35 643 detail závodníka PRCHAL Jaroslav CZE 2006 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 35. /  Kadeti 0:56:10.6 0:09:31.4 08:36.1 [44] 44 16:24.6 [48] 44 15:49.6 [30] 39 15:20.1 [24] 35
36 609 detail závodníka UHER David CZE 2005 ČEZ cyklo team Tábor 36. /  Kadeti 0:56:16.4 0:09:37.1 08:16.2 [34] 34 15:46.1 [33] 32 16:25.1 [44] 34 15:48.9 [36] 36
37 612 detail závodníka HYNEČEK Jan CZE 2005 TUFO CZ OTROKOVICE 37. /  Kadeti 0:56:32.0 0:09:52.7 40:21.5 [82] 82 43:40.4 [1] 31 16:30.0 [46] 35 16:00.0 [40] 37
38 632 detail závodníka SEDLÁK Lukáš CZE 2005 FORCE FOJTÍK WILIER TEAM 38. /  Kadeti 0:56:47.9 0:10:08.6 08:26.1 [37] 37 15:54.9 [35] 34 16:26.8 [45] 38 15:59.9 [39] 38
39 648 detail závodníka TUHÁČEK Pavel CZE 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 39. /  Kadeti 0:56:52.4 0:10:13.1 08:46.4 [47] 47 16:07.8 [38] 42 15:56.6 [34] 40 16:01.4 [42] 39
40 652 detail závodníka SOMMR Ondřej CZE 2005 Author team Stupno 40. /  Kadeti 0:57:01.4 0:10:22.1 09:05.6 [58] 58 16:12.1 [39] 47 15:58.9 [36] 44 15:44.6 [35] 40
41 637 detail závodníka VOSTAL Vilém CZE 2005 TJ FAVORIT BRNO 41. /  Kadeti 0:57:10.9 0:10:31.7 08:10.6 [32] 32 16:19.4 [46] 35 16:23.6 [43] 43 16:17.1 [44] 41
42 649 detail závodníka KRATOCHVÍL Václav CZE 2006 LAWI junior team 42. /  Kadeti 0:57:13.1 0:10:33.9 08:25.4 [36] 36 16:04.8 [37] 36 16:09.1 [38] 36 16:33.6 [52] 42
43 613 detail závodníka SÝKORA Josef CZE 2005 HEAD PRO TEAM OPAVA 43. /  Kadeti 0:57:36.9 0:10:57.6 08:49.1 [51] 51 17:24.1 [61] 56 15:51.5 [31] 48 15:32.0 [29] 43
44 639 detail závodníka KEJNAR Daniel CZE 2005 Cykloteam MXM Hulín 44. /  Kadeti 0:57:37.9 0:10:58.6 08:57.4 [55] 55 16:13.1 [41] 45 16:20.9 [42] 46 16:06.4 [43] 44
45 686 detail závodníka DRAGOUN Václav CZE 2005 COPR TJ PŘEŠTICE 45. /  Kadeti 0:57:38.8 0:10:59.6 08:11.1 [33] 33 16:19.1 [45] 36 16:47.1 [51] 45 16:21.3 [47] 45
46 647 detail závodníka POSPÍŠIL Richard CZE 2006 CYKLOKLUB JIČÍN 46. /  Kadeti 0:57:39.4 0:11:00.1 08:30.6 [42] 42 16:13.8 [42] 41 16:09.1 [39] 42 16:45.7 [56] 46
47 644 detail závodníka MATULA Ondřej CZE 2006 Superior riders 47. /  Kadeti 0:57:49.1 0:11:09.9 07:47.4 [22] 22 17:39.1 [64] 49 16:46.4 [50] 49 15:36.1 [32] 47
48 687 detail závodníka MATOULEK Jiří CZE 2006 EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 48. /  Kadeti 0:58:17.6 0:11:38.4 08:07.1 [31] 31 16:47.6 [51] 43 16:53.6 [53] 47 16:29.1 [50] 48
49 654 detail závodníka HABR Christien CZE 2006 ČED Bike Team 49. /  Kadeti 0:58:49.6 0:12:10.4 08:28.4 [41] 41 16:12.8 [40] 39 17:38.2 [64] 51 16:30.1 [51] 49
50 685 detail závodníka MALÝ Jakub CZE 2006 ČED Bike Team 50. /  Kadeti 0:59:06.9 0:12:27.6 08:56.4 [53] 53 16:47.6 [51] 51 17:01.9 [56] 54 16:20.9 [45] 50
51 679 detail závodníka RUBAČ Tomáš CZE 2005 HEAD PRO TEAM OPAVA 51. /  Kadeti 0:59:15.4 0:12:36.1 08:53.1 [52] 52 17:18.6 [58] 55 16:35.6 [48] 55 16:27.9 [49] 51
52 653 detail závodníka ZOUHAR Tadeáš CZE 2005 ACT leraK Blansko 52. /  Kadeti 0:59:22.1 0:12:42.9 09:25.4 [67] 67 16:37.6 [50] 53 16:34.1 [47] 53 16:44.9 [54] 52
53 673 detail závodníka ŠILHAVÝ Daniel CZE 2005 KOVO PRAHA 53. /  Kadeti 0:59:36.3 0:12:57.0 08:26.1 [37] 37 16:17.4 [44] 40 16:09.6 [40] 41 18:43.0 [73] 53
54 664 detail závodníka PEKAŘ Matěj CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 54. /  Kadeti 0:59:51.8 0:13:12.6 08:48.1 [50] 50 16:23.6 [47] 46 17:24.4 [59] 52 17:15.6 [63] 54
55 645 detail závodníka BÖHM Jan CZE 2006 ROUVY Specialized 55. /  Kadeti 0:59:58.8 0:13:19.6 09:04.6 [57] 57 17:12.9 [55] 57 16:55.9 [54] 58 16:45.4 [55] 55
56 667 detail závodníka HAVEL Matěj CZE 2006 LAWI junior team 56. /  Kadeti 1:00:00.3 0:13:21.1 08:58.9 [56] 56 16:48.1 [53] 52 17:00.9 [55] 56 17:12.4 [60] 56
57 628 detail závodníka LEHKÝ Jan CZE 2006 MS BIKE ACADEMY racing 57. /  Kadeti 1:00:18.6 0:13:39.4 08:46.9 [48] 48 18:19.3 [73] 65 16:51.4 [52] 62 16:20.9 [45] 57
58 672 detail závodníka ANDRÝSEK Jan CZE 2006 GT OPPORTUNITY BRNO 58. /  Kadeti 1:00:33.8 0:13:54.6 08:57.2 [54] 54 17:21.8 [60] 58 17:37.8 [63] 61 16:36.9 [53] 58
59 661 detail závodníka JANSA Mikuláš CZE 2005 Cykloteam MXM Hulín 59. /  Kadeti 1:00:50.6 0:14:11.4 09:09.1 [59] 59 17:12.9 [55] 59 17:14.6 [58] 59 17:13.9 [62] 59
60 670 detail závodníka HRUZÍK Matěj CZE 2006 HEAD PRO TEAM OPAVA 60. /  Kadeti 1:01:01.3 0:14:22.1 09:22.4 [64] 64 18:05.8 [71] 67 17:10.1 [57] 66 16:22.9 [48] 60
61 629 detail závodníka ŽENÍŠEK Martin CZE 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 61. /  Kadeti 1:01:07.1 0:14:27.9 08:34.6 [43] 43 17:29.9 [62] 54 17:50.1 [66] 60 17:12.4 [61] 61
62 651 detail závodníka MANA Tomáš CZE 2006 BIKE PRO RACING 62. /  Kadeti 1:01:08.6 0:14:29.4 08:47.6 [49] 49 16:35.9 [49] 48 17:25.1 [60] 57 18:19.8 [70] 62
63 674 detail závodníka HRADISKÝ Zdeněk CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 63. /  Kadeti 1:01:09.4 0:14:30.1 09:24.9 [66] 66 17:16.9 [57] 62 17:29.3 [61] 63 16:58.1 [57] 63
64 655 detail závodníka KROC Vladimír CZE 2005 Akademie cyklistických sportů 64. /  Kadeti 1:01:23.3 0:14:44.1 08:44.4 [46] 46 17:44.6 [66] 61 17:50.6 [67] 64 17:03.6 [59] 64
65 663 detail závodníka VAGNER Vilém CZE 2005 GT OPPORTUNITY BRNO 65. /  Kadeti 1:02:02.6 0:15:23.4 09:13.5 [61] 61 17:10.9 [54] 60 18:06.1 [70] 65 17:31.8 [64] 65
66 650 detail závodníka MARTINÁSEK Matěj CZE 2005 HEAD PRO TEAM OPAVA 66. /  Kadeti 1:02:21.8 0:15:42.6 09:20.6 [63] 63 17:37.9 [63] 64 17:43.6 [65] 67 17:39.6 [66] 66
67 666 detail závodníka BRÜCKNER Filip CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 67. /  Kadeti 1:02:59.8 0:16:20.6 09:41.1 [73] 73 18:04.6 [70] 71 17:37.1 [62] 69 17:36.9 [65] 67
68 678 detail závodníka JANOUŠEK Tomáš CZE 2005 Cyklo Bendl 68. /  Kadeti 1:03:05.1 0:16:25.8 09:33.6 [70] 70 17:21.4 [59] 63 18:00.4 [68] 68 18:09.6 [69] 68
69 662 detail závodníka SUCHÝ Vojtěch CZE 2005 ADASTRA Cycling Team 69. /  Kadeti 1:03:09.8 0:16:30.6 09:09.9 [60] 60 18:56.4 [76] 74 18:02.8 [69] 73 17:00.6 [58] 69
70 683 detail závodníka HORYNA Vlastimil CZE 2005 LAWI junior team 70. /  Kadeti 1:03:25.1 0:16:45.8 09:23.1 [65] 65 16:16.9 [43] 50 16:38.9 [49] 50 21:06.1 [75] 70
71 681 detail závodníka NĚMEC Patrik CZE 2006 Profi Sport Cheb 71. /  Kadeti 1:03:50.9 0:17:11.6 09:57.1 [77] 77 17:41.8 [65] 69 18:07.3 [71] 70 18:04.4 [67] 71
72 659 detail závodníka ŽÁK Jakub CZE 2006 GT OPPORTUNITY BRNO 72. /  Kadeti 1:04:11.1 0:17:31.9 09:25.9 [68] 68 17:57.0 [68] 66 18:42.9 [75] 72 18:05.1 [68] 72
73 657 detail závodníka MAREK Matyáš CZE 2005 Profi Sport Cheb 73. /  Kadeti 1:04:22.5 0:17:43.3 09:32.1 [69] 69 18:15.9 [72] 72 18:09.5 [72] 71 18:24.9 [71] 73
74 671 detail závodníka ČAPEK Otakar CZE 2006 LAWI junior team 74. /  Kadeti 1:04:49.7 0:18:10.5 09:38.9 [72] 72 18:02.6 [69] 70 18:29.3 [73] 74 18:38.7 [72] 74
75 665 detail závodníka MELICHAR Josef CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 75. /  Kadeti 1:06:05.1 0:19:25.8 09:38.6 [71] 71 17:56.6 [67] 68 18:54.1 [76] 75 19:35.6 [74] 75
76 676 detail závodníka KLEPSA Lukáš CZE 2006 Akademie cyklistických sportů 76. /  Kadeti 0:47:19.4 - 1 Lap(s) 09:49.5 [76] 76 18:50.4 [75] 75 18:39.4 [74] 76 --- ---
77 669 detail závodníka ZEZULKA Aleš CZE 2006 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 77. /  Kadeti 0:47:35.4 - 1 Lap(s) 09:19.6 [62] 62 18:36.1 [74] 73 19:39.6 [78] 77 --- ---
78 680 detail závodníka STODOLA Matěj CZE 2005 Cyklo Bendl 78. /  Kadeti 0:48:54.2 - 1 Lap(s) 09:48.5 [75] 75 19:43.7 [79] 78 19:21.8 [77] 78 --- ---
79 675 detail závodníka KUČERA Jonáš CZE 2006 ADASTRA Cycling Team 79. /  Kadeti 0:49:10.7 - 1 Lap(s) 09:42.9 [74] 74 19:15.6 [77] 76 20:12.1 [79] 79 --- ---
80 682 detail závodníka MIKLOŠÍN Matyáš CZE 2005 LAWI junior team 80. /  Kadeti 0:50:21.7 - 1 Lap(s) 10:02.4 [79] 79 19:21.3 [78] 77 20:57.8 [80] 80 --- ---
81 658 detail závodníka ŽÁK Jakub CZE 2006 ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem 81. /  Kadeti 0:53:10.6 - 1 Lap(s) 09:58.1 [78] 78 21:22.0 [80] 79 21:50.3 [81] 81 --- ---
82 684 detail závodníka BOUZEK Filip CZE 2005 LAWI junior team 82. /  Kadeti 0:53:36.9 - 1 Lap(s) 10:04.3 [80] 80 21:33.8 [81] 80 21:58.7 [82] 82 --- ---
--- 614 detail závodníka ZAHÁLKA Štěpán CZE 2006 CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY . /  Kadeti DNF --- 12:49.8 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 615 detail závodníka ŠMÍD Jakub CZE 2006 Author team Stupno . /  Kadeti DNF --- 07:19.1 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 642 detail závodníka PROCHÁZKA Ondřej CZE 2005 TUFO PARDUS Prostějov z.s. . /  Kadeti DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru