Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.lap | # | 2.lap | # | 3.lap | # | 4.lap | # | 5.lap | # | 6.lap | # | 7.lap | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.lap | # | 2.lap | # | 3.lap | # | 4.lap | # | 5.lap | # | 6.lap | # | 7.lap | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | CINK Ondrej | 1990 | Kross Orlen Cycling Team | 1. / Muži Elite | 1:16:39.4 | 0:00:00.0 | 05:45.6 [1] | 1 | 11:26.5 [1] | 1 | 11:43.2 [1] | 1 | 11:53.6 [1] | 1 | 11:54.3 [2] | 1 | 11:52.0 [1] | 1 | 12:03.9 [4] | 1 | ||
2 | 16 | RAUCHFUSS Marek | 1990 | ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE | 2. / Muži Elite | 1:17:29.4 | 0:00:50.0 | 05:46.8 [2] | 2 | 11:59.4 [6] | 3 | 11:56.5 [3] | 3 | 12:03.7 [3] | 3 | 11:50.9 [1] | 2 | 11:57.3 [2] | 2 | 11:54.5 [3] | 2 | ||
3 | 3 | VASTL Jan | 1995 | Maloja Pushbikers MTB | 3. / Muži Elite | 1:17:59.6 | 0:01:20.2 | 05:49.6 [3] | 3 | 11:35.3 [2] | 2 | 12:02.0 [4] | 2 | 12:07.9 [5] | 2 | 12:07.5 [6] | 3 | 12:07.0 [5] | 3 | 12:10.1 [5] | 3 | ||
4 | 13 | SÁSKA Jan | 2002 | ROUVY Specialized | 1. / Muži U23 | 1:18:30.2 | 0:01:50.7 | 06:05.3 [9] | 9 | 11:55.5 [4] | 4 | 12:08.2 [7] | 4 | 12:04.9 [4] | 5 | 12:13.9 [7] | 5 | 12:16.1 [6] | 6 | 11:45.9 [1] | 4 | ||
5 | 5 | ZATLOUKAL Jan | 2002 | NUTREND SPECIALIZED RACING | 2. / Muži U23 | 1:18:30.6 | 0:01:51.2 | 06:28.1 [19] | 19 | 11:54.6 [3] | 6 | 12:06.8 [5] | 6 | 12:11.4 [7] | 6 | 11:56.6 [3] | 6 | 12:05.6 [4] | 5 | 11:47.1 [2] | 5 | ||
6 | 4 | KOBES Lukáš | 1996 | GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team | 4. / Muži Elite | 1:19:02.4 | 0:02:22.9 | 06:03.8 [5] | 5 | 12:19.4 [8] | 8 | 12:07.1 [6] | 7 | 12:10.6 [6] | 7 | 11:56.9 [4] | 7 | 12:04.9 [3] | 4 | 12:19.4 [6] | 6 | ||
7 | 2 | ŠKARNITZL Jan | 1986 | CYKLOSTAR Trek Pirelli | 5. / Muži Elite | 1:19:27.9 | 0:02:48.4 | 06:15.8 [13] | 13 | 11:57.6 [5] | 5 | 11:55.9 [2] | 5 | 11:57.1 [2] | 4 | 12:05.1 [5] | 4 | 12:51.1 [10] | 7 | 12:24.9 [7] | 7 | ||
8 | 8 | PAPRSTKA Tomáš | 1992 | GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team | 6. / Muži Elite | 1:20:41.7 | 0:04:02.2 | 06:18.8 [14] | 14 | 12:05.1 [7] | 9 | 12:11.6 [8] | 8 | 12:14.7 [8] | 8 | 12:29.9 [8] | 8 | 12:29.6 [7] | 8 | 12:51.7 [10] | 8 | ||
9 | 22 | PRŮDEK Matěj | 1997 | Multicraft MTB team | 7. / Muži Elite | 1:21:28.6 | 0:04:49.2 | 06:06.1 [10] | 10 | 12:26.8 [10] | 10 | 12:23.2 [9] | 10 | 12:32.6 [9] | 9 | 12:38.6 [10] | 9 | 12:36.5 [8] | 9 | 12:44.5 [9] | 9 | ||
10 | 9 | JELÍNEK Josef | 1998 | CYKLOSTAR Trek Pirelli | 8. / Muži Elite | 1:21:58.6 | 0:05:19.2 | 05:56.6 [4] | 4 | 12:26.4 [9] | 7 | 12:28.6 [10] | 9 | 12:42.9 [10] | 10 | 12:33.1 [9] | 10 | 12:38.0 [9] | 10 | 13:12.7 [13] | 10 | ||
11 | 11 | RAJCHART Jan | 1996 | GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team | 9. / Muži Elite | 1:23:52.6 | 0:07:13.2 | 06:14.8 [11] | 11 | 12:46.9 [14] | 13 | 12:45.1 [12] | 11 | 12:53.1 [11] | 11 | 13:06.9 [11] | 11 | 13:10.9 [13] | 11 | 12:54.6 [11] | 11 | ||
12 | 14 | JIROUŠ Samuel | 2000 | ROUVY Specialized | 3. / Muži U23 | 1:24:04.9 | 0:07:25.4 | 06:04.3 [7] | 7 | 13:01.1 [15] | 15 | 12:55.9 [14] | 13 | 13:19.1 [20] | 14 | 13:07.9 [12] | 13 | 12:58.2 [11] | 12 | 12:38.1 [8] | 12 | ||
13 | 7 | ŠULC David | 2002 | GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team | 4. / Muži U23 | 1:24:44.6 | 0:08:05.2 | 06:26.3 [17] | 17 | 12:38.3 [11] | 14 | 12:43.7 [11] | 12 | 13:10.1 [15] | 12 | 13:11.5 [14] | 12 | 13:16.8 [14] | 13 | 13:17.6 [15] | 13 | ||
14 | 17 | MORÁVEK Tomáš | 1999 | CYKLOSTAR Trek Pirelli | 5. / Muži U23 | 1:25:08.6 | 0:08:29.2 | 06:04.1 [6] | 6 | 12:42.6 [12] | 11 | 14:10.9 [29] | 21 | 13:02.6 [13] | 17 | 13:09.9 [13] | 17 | 13:00.6 [12] | 14 | 12:57.6 [12] | 14 | ||
15 | 29 | HULA Robert | 2000 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 6. / Muži U23 | 1:25:42.9 | 0:09:03.4 | 06:15.3 [12] | 12 | 12:46.1 [13] | 12 | 13:05.4 [17] | 14 | 13:13.5 [16] | 13 | 13:37.6 [20] | 15 | 13:28.5 [15] | 15 | 13:16.1 [14] | 15 | ||
16 | 10 | KUČERA Jakub | 2001 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 7. / Muži U23 | 1:26:10.3 | 0:09:30.9 | 06:25.2 [15] | 15 | 13:04.7 [18] | 17 | 12:55.0 [13] | 15 | 12:57.2 [12] | 15 | 13:46.1 [23] | 16 | 13:34.1 [19] | 17 | 13:27.6 [16] | 16 | ||
17 | 6 | ŠEVCŮ Tomáš | 1997 | AMENITY EXTREM SPORT TEAM | 10. / Muži Elite | 1:26:27.1 | 0:09:47.6 | 06:05.1 [8] | 8 | 13:25.2 [25] | 18 | 12:56.0 [15] | 16 | 13:10.0 [14] | 16 | 13:19.0 [15] | 14 | 13:39.6 [21] | 16 | 13:52.0 [20] | 17 | ||
18 | 25 | ŠICH Petr | 1999 | MORAVEC Team | 8. / Muži U23 | 1:26:48.1 | 0:10:08.6 | 06:32.3 [22] | 22 | 13:05.5 [20] | 22 | 13:12.9 [19] | 19 | 13:16.4 [18] | 19 | 13:36.2 [19] | 20 | 13:32.3 [16] | 19 | 13:32.1 [18] | 18 | ||
19 | 12 | VOBECKÝ Zdeněk | 1989 | FANY CYCLING TEAM | 11. / Muži Elite | 1:26:52.9 | 0:10:13.5 | 06:25.6 [16] | 16 | 13:03.4 [17] | 16 | 13:19.9 [21] | 18 | 13:17.9 [19] | 18 | 13:30.6 [17] | 18 | 13:37.9 [20] | 18 | 13:37.5 [19] | 19 | ||
20 | 40 | ŘÍMAN Jakub | 2000 | AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV | 9. / Muži U23 | 1:27:09.1 | 0:10:29.6 | 06:28.6 [20] | 20 | 13:05.1 [19] | 20 | 13:07.6 [18] | 17 | 13:46.7 [23] | 22 | 13:40.1 [21] | 22 | 13:32.4 [17] | 21 | 13:28.4 [17] | 20 | ||
21 | 15 | BÁRTEK David | 1998 | AMENITY EXTREM SPORT TEAM | 12. / Muži Elite | 1:28:20.6 | 0:11:41.1 | 06:30.3 [21] | 21 | 13:02.4 [16] | 19 | 13:18.4 [20] | 20 | 13:28.0 [21] | 20 | 13:31.5 [18] | 21 | 13:49.4 [22] | 20 | 14:40.4 [21] | 21 | ||
22 | 21 | ŽVAK Daniel | 2002 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 10. / Muži U23 | 1:13:57.0 | - 1 Lap(s) | 06:49.1 [27] | 27 | 13:13.1 [22] | 24 | 13:04.1 [16] | 22 | 13:16.4 [17] | 21 | 13:20.6 [16] | 19 | 14:13.4 [23] | 22 | --- | --- | ||
23 | 19 | ZEŤÁK Michael | 1998 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 13. / Muži Elite | 1:14:14.7 | - 1 Lap(s) | 06:27.1 [18] | 18 | 13:08.3 [21] | 21 | 13:37.5 [22] | 23 | 13:40.4 [22] | 23 | 13:47.4 [25] | 23 | 13:33.9 [18] | 23 | --- | --- | ||
24 | 24 | ELČKNER Lukáš | 2001 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 11. / Muži U23 | 1:02:01.3 | - 2 Lap(s) | 06:39.6 [24] | 24 | 13:56.6 [30] | 27 | 13:46.4 [23] | 26 | 13:52.1 [24] | 25 | 13:46.4 [24] | 24 | --- | --- | --- | --- | ||
25 | 44 | PRUDEK Dominik | 1998 | D2mont Merida cycling team | 14. / Muži Elite | 1:02:22.1 | - 2 Lap(s) | 06:47.3 [26] | 26 | 13:50.1 [27] | 28 | 14:01.9 [26] | 27 | 14:01.6 [26] | 27 | 13:41.0 [22] | 25 | --- | --- | --- | --- | ||
26 | 28 | PROCHÁZKA Lukáš | 2002 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 12. / Muži U23 | 1:02:48.4 | - 2 Lap(s) | 07:00.1 [32] | 32 | 13:20.6 [24] | 25 | 13:51.6 [25] | 25 | 14:21.4 [30] | 26 | 14:14.5 [27] | 26 | --- | --- | --- | --- | ||
27 | 26 | MACHÁČ Josef | 2002 | HEAD PRO TEAM OPAVA | 13. / Muži U23 | 1:02:55.2 | - 2 Lap(s) | 06:39.1 [23] | 23 | 13:17.9 [23] | 23 | 13:48.1 [24] | 24 | 13:59.9 [25] | 24 | 15:10.1 [30] | 27 | --- | --- | --- | --- | ||
28 | 23 | MORÁVEK Zdeněk | 1996 | Superior riders | 15. / Muži Elite | 1:03:11.9 | - 2 Lap(s) | 06:50.1 [28] | 28 | 13:51.1 [28] | 29 | 14:12.4 [30] | 28 | 14:21.4 [31] | 28 | 13:56.7 [26] | 28 | --- | --- | --- | --- | ||
29 | 27 | BULIS Roman | 1991 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 16. / Muži Elite | 1:04:11.6 | - 2 Lap(s) | 06:45.1 [25] | 25 | 13:45.1 [26] | 26 | 14:23.6 [31] | 29 | 14:43.6 [34] | 29 | 14:33.9 [29] | 29 | --- | --- | --- | --- | ||
30 | 35 | HANÁK Jakub | 2002 | ROUVY Specialized | 14. / Muži U23 | 1:04:27.8 | - 2 Lap(s) | 07:12.1 [37] | 37 | 14:27.4 [34] | 34 | 14:10.0 [28] | 32 | 14:10.0 [28] | 30 | 14:28.2 [28] | 30 | --- | --- | --- | --- | ||
31 | 46 | JEŽEK Petr | 1992 | Superior riders | 17. / Muži Elite | 0:50:01.0 | - 3 Lap(s) | 07:11.6 [36] | 36 | 14:38.4 [38] | 37 | 14:06.1 [27] | 34 | 14:04.8 [27] | 31 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
32 | 48 | STYBLÍK Adam | 2002 | D2mont Merida cycling team | 15. / Muži U23 | 0:50:03.4 | - 3 Lap(s) | 06:50.8 [30] | 30 | 13:53.9 [29] | 30 | 14:35.9 [33] | 30 | 14:42.7 [33] | 32 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
33 | 38 | BENDA Michal | 1983 | TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA | 18. / Muži Elite | 0:50:10.5 | - 3 Lap(s) | 07:04.8 [33] | 33 | 14:15.6 [32] | 32 | 14:29.1 [32] | 33 | 14:20.8 [29] | 33 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
34 | 34 | ŠIMEK Jakub | 2001 | KROSS Bike Ranch team | 16. / Muži U23 | 0:50:34.3 | - 3 Lap(s) | 06:50.6 [29] | 29 | 14:08.1 [31] | 31 | 14:48.6 [34] | 31 | 14:46.8 [35] | 34 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
35 | 31 | NĚMEC Šimon | 2002 | ROUVY Specialized | 17. / Muži U23 | 0:50:54.5 | - 3 Lap(s) | 06:59.3 [31] | 31 | 14:28.1 [35] | 33 | 14:53.8 [35] | 35 | 14:33.1 [32] | 35 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
36 | 30 | BALCÁREK Vít | 2002 | Cykloop.cz - BT MORKOVICE | 18. / Muži U23 | 0:51:55.2 | - 3 Lap(s) | 07:25.0 [40] | 40 | 14:22.7 [33] | 36 | 15:11.4 [37] | 37 | 14:56.0 [36] | 36 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
37 | 37 | ŠTINDL Matěj | 2002 | MORAVEC Team | 19. / Muži U23 | 0:52:01.4 | - 3 Lap(s) | 07:09.1 [34] | 34 | 14:31.1 [36] | 35 | 15:10.5 [36] | 36 | 15:10.6 [37] | 37 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
38 | 45 | HAMAN Martin | 1984 | Superior riders | 19. / Muži Elite | 0:52:45.8 | - 3 Lap(s) | 07:20.6 [39] | 39 | 14:32.4 [37] | 38 | 15:21.9 [38] | 38 | 15:30.8 [39] | 38 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
39 | 32 | MAREK Adam | 2002 | Profi Sport Cheb | 20. / Muži U23 | 0:52:53.3 | - 3 Lap(s) | 07:12.6 [38] | 38 | 14:41.1 [39] | 39 | 15:41.9 [40] | 39 | 15:17.6 [38] | 39 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
40 | 36 | VEJDA Michal | 1994 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 20. / Muži Elite | 0:38:39.7 | - 4 Lap(s) | 07:42.0 [42] | 42 | 15:28.4 [41] | 41 | 15:29.1 [39] | 40 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
41 | 42 | VESELÝ Radek | 2002 | MS BIKE ACADEMY racing | 21. / Muži U23 | 0:39:18.7 | - 4 Lap(s) | 07:27.8 [41] | 41 | 15:52.6 [42] | 42 | 15:58.2 [41] | 41 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
42 | 33 | JURSA Vojtěch | 2002 | ROUVY Specialized | 22. / Muži U23 | 0:39:44.3 | - 4 Lap(s) | 07:11.1 [35] | 35 | 15:06.8 [40] | 40 | 17:26.3 [42] | 42 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 39 | MIKULECKÝ Pavel | 1991 | Cycli.cz Team | . / Muži Elite | DNF | --- | 08:33.8 [-] | --- | 37:10.3 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 43 | KLOS Viktor | 1992 | DK BIKESHOP Racing Team | . / Muži Elite | DNF | --- | 06:53.8 [-] | --- | 20:35.7 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 18 | SKÁLA Jaromír | 1998 | ROUVY Specialized | . / Muži Elite | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |