MČR a ČP XC MTB Harrachov - XCO - sobota

MTB
DATUM :21.8.2021 MÍSTO :Harrachov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.lap # 2.lap # 3.lap # 4.lap # 5.lap # 6.lap #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.lap # 2.lap # 3.lap # 4.lap # 5.lap # 6.lap #
1 201 detail závodníka KONEČNÝ Filip CZE 2003 NUTREND SPECIALIZED RACING 1. /  Junioři 1:10:46.8 0:00:00.0 06:08.6 [1] 1 12:34.4 [1] 1 13:00.0 [1] 1 13:00.1 [1] 1 13:04.6 [1] 1 12:58.9 [1] 1
2 202 detail závodníka JECH Filip CZE 2004 ADASTRA Cycling Team 2. /  Junioři 1:13:31.3 0:02:44.4 06:17.9 [2] 2 13:07.1 [2] 2 13:28.4 [2] 2 13:35.4 [6] 2 13:28.4 [4] 2 13:33.9 [4] 2
3 203 detail závodníka VEVERKA Václav CZE 2003 CYKLOSTAR Trek Pirelli 3. /  Junioři 1:14:13.5 0:03:26.7 06:39.3 [5] 5 13:45.1 [6] 5 13:38.3 [5] 4 13:22.9 [2] 3 13:26.1 [2] 3 13:21.6 [2] 3
4 211 detail závodníka DOLEŽAL Tomáš CZE 2003 BRILON RACING TEAM MB 4. /  Junioři 1:14:33.3 0:03:46.4 06:50.3 [10] 10 13:33.9 [3] 4 13:30.5 [3] 3 13:32.4 [3] 4 13:27.1 [3] 4 13:38.9 [6] 4
5 206 detail závodníka ČÁSLAVSKÝ Matěj CZE 2003 MS BIKE ACADEMY racing 5. /  Junioři 1:14:45.0 0:03:58.2 06:54.1 [13] 13 13:41.3 [4] 6 13:31.8 [4] 5 13:34.4 [5] 6 13:37.9 [5] 5 13:25.4 [3] 5
6 205 detail závodníka HOLUB Filip CZE 2003 GT OPPORTUNITY BRNO 6. /  Junioři 1:15:14.9 0:04:28.0 06:36.2 [3] 3 13:47.9 [8] 3 13:43.4 [6] 6 13:34.0 [4] 5 13:49.3 [7] 6 13:43.9 [7] 6
7 208 detail závodníka DOSTÁL Václav CZE 2003 ČEZ cyklo team Tábor 7. /  Junioři 1:15:47.5 0:05:00.7 06:48.9 [9] 9 13:47.1 [7] 7 13:49.1 [9] 7 13:58.1 [10] 9 13:46.9 [6] 7 13:37.0 [5] 7
8 210 detail závodníka ČERNÝ Patrik CZE 2004 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 8. /  Junioři 1:16:03.5 0:05:16.7 06:44.9 [7] 7 13:53.1 [10] 10 13:47.4 [8] 8 13:37.7 [7] 7 14:07.9 [11] 8 13:52.3 [9] 8
9 215 detail závodníka VONDRÁČEK Matyáš CZE 2004 ROUVY Specialized 9. /  Junioři 1:16:29.3 0:05:42.4 06:55.2 [14] 14 13:41.6 [5] 8 13:54.6 [12] 11 13:59.5 [11] 10 14:06.8 [10] 11 13:51.4 [8] 9
10 217 detail závodníka ZEMENE Jakub CZE 2003 D2mont Merida cycling team 10. /  Junioři 1:16:59.4 0:06:12.5 06:39.3 [5] 5 13:57.7 [13] 9 13:49.6 [10] 10 14:05.1 [13] 11 14:04.9 [9] 9 14:22.5 [12] 10
11 207 detail závodníka HLÁVKA Adam CZE 2004 Superior riders 11. /  Junioři 1:17:13.5 0:06:26.7 06:55.6 [15] 15 13:53.6 [11] 12 14:03.7 [14] 12 14:01.4 [12] 12 14:19.5 [13] 12 13:59.5 [10] 11
12 224 detail závodníka LETEV Marek CZE 2003 GT OPPORTUNITY BRNO 12. /  Junioři 1:17:34.8 0:06:47.9 06:44.9 [8] 8 14:10.2 [16] 13 14:17.2 [16] 15 13:54.6 [8] 13 14:25.4 [14] 13 14:02.1 [11] 12
13 209 detail závodníka PÁVEK Matyáš CZE 2004 BRILON RACING TEAM MB 13. /  Junioři 1:17:43.1 0:06:56.2 06:51.0 [12] 12 13:48.0 [9] 11 13:46.8 [7] 9 13:56.1 [9] 8 14:15.6 [12] 10 15:05.4 [21] 13
14 221 detail závodníka DUBČÁK Pavel CZE 2003 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 14. /  Junioři 1:18:29.8 0:07:42.9 06:58.9 [16] 16 14:08.1 [15] 14 13:54.4 [11] 13 14:36.6 [18] 15 14:28.1 [15] 14 14:23.4 [13] 14
15 214 detail závodníka HRSTKA Vojtěch CZE 2003 GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team 15. /  Junioři 1:18:50.3 0:08:03.4 07:09.7 [20] 20 13:57.6 [12] 16 14:01.6 [13] 14 14:21.6 [14] 14 14:43.1 [16] 15 14:36.4 [16] 15
16 220 detail závodníka VENCL Libor CZE 2004 Eleven Black.ET team 16. /  Junioři 1:19:12.0 0:08:25.2 07:11.2 [21] 21 14:00.0 [14] 17 14:15.8 [15] 16 14:31.6 [16] 16 14:45.2 [17] 16 14:28.0 [14] 16
17 232 detail závodníka VIK Matěj CZE 2004 DUKLA PRAHA 17. /  Junioři 1:20:31.2 0:09:44.4 07:24.4 [25] 25 14:12.1 [17] 21 14:39.1 [18] 19 14:31.9 [17] 17 14:47.3 [18] 17 14:56.1 [20] 17
18 222 detail závodníka MAZŮREK Tomáš CZE 2004 GT OPPORTUNITY BRNO 18. /  Junioři 1:20:45.8 0:09:58.9 07:07.8 [19] 19 14:25.0 [20] 19 14:36.9 [17] 17 14:46.9 [19] 18 15:10.2 [27] 18 14:38.8 [17] 18
19 225 detail závodníka CHÝLE Filip CZE 2004 Ústecké centrum cyklistiky 19. /  Junioři 1:20:52.5 0:10:05.6 07:07.2 [18] 18 14:12.4 [18] 18 14:50.4 [20] 18 15:04.4 [22] 19 15:08.4 [24] 19 14:29.6 [15] 19
20 213 detail závodníka VENC Adam CZE 2004 GT OPPORTUNITY BRNO 20. /  Junioři 1:21:07.8 0:10:20.9 06:50.4 [11] 11 14:52.9 [28] 22 15:04.1 [22] 22 14:53.1 [20] 20 14:47.4 [19] 20 14:39.6 [18] 20
21 229 detail závodníka VANĚČEK Lukáš CZE 2003 Hnízdil Team 21. /  Junioři 1:21:54.8 0:11:07.9 07:26.9 [26] 26 14:21.6 [19] 23 14:51.1 [21] 21 15:19.2 [29] 22 15:09.8 [26] 22 14:45.9 [19] 21
22 231 detail závodníka KOUBA Daniel CZE 2004 MS BIKE ACADEMY racing 22. /  Junioři 1:22:15.5 0:11:28.7 07:05.7 [17] 17 14:27.5 [21] 20 14:49.2 [19] 20 15:32.9 [32] 21 15:09.6 [25] 21 15:10.4 [22] 22
23 212 detail závodníka KOPECKÝ Petr CZE 2003 ROUVY Specialized 23. /  Junioři 1:23:39.7 0:12:52.9 07:21.2 [23] 23 14:30.7 [23] 24 15:29.0 [30] 23 15:29.1 [31] 25 15:08.1 [23] 25 15:41.4 [23] 23
24 235 detail závodníka POLÁŠEK Ondřej CZE 2004 Bike 2000 24. /  Junioři 1:23:58.0 0:13:11.1 07:41.0 [32] 32 14:45.2 [25] 27 15:04.5 [23] 24 15:07.1 [25] 23 15:20.9 [30] 26 15:59.1 [24] 24
25 219 detail závodníka VLASATÝ Jakub CZE 2003 ROUVY Specialized 25. /  Junioři 1:07:54.3 - 1 Lap(s) 07:33.9 [29] 29 15:00.4 [30] 29 15:08.4 [25] 25 15:06.6 [23] 24 15:04.8 [21] 23 --- ---
26 233 detail závodníka PAVLÍČEK Patrik CZE 2004 CK LOKO Rakovník 26. /  Junioři 1:07:57.1 - 1 Lap(s) 07:28.9 [28] 28 15:08.6 [31] 31 15:06.1 [24] 26 15:06.9 [24] 26 15:06.4 [22] 24 --- ---
27 236 detail závodníka ŘÍHA Lukáš CZE 2004 ROUVY Specialized 27. /  Junioři 1:08:07.3 - 1 Lap(s) 07:39.7 [31] 31 14:54.2 [29] 28 15:27.0 [29] 27 15:02.5 [21] 27 15:03.7 [20] 27 --- ---
28 204 detail závodníka LEPKA Filip CZE 2003 Eleven Mercedes Mitas-Sportunion Hinterbrühl 28. /  Junioři 1:08:39.1 - 1 Lap(s) 06:36.9 [4] 4 14:30.1 [22] 15 19:07.1 [52] 44 14:23.4 [15] 32 14:01.4 [8] 28 --- ---
29 216 detail závodníka BÖHM Marian CZE 2004 HEAD PRO TEAM OPAVA 29. /  Junioři 1:08:48.5 - 1 Lap(s) 07:34.6 [30] 30 14:41.2 [24] 25 16:05.4 [38] 29 15:14.6 [27] 28 15:12.5 [29] 29 --- ---
30 226 detail závodníka KUPSKÝ Michal CZE 2004 DRAHANSKÝ SPORT 30. /  Junioři 1:08:53.3 - 1 Lap(s) 07:23.4 [24] 24 15:41.2 [39] 34 15:17.5 [26] 30 15:19.1 [28] 29 15:11.9 [28] 30 --- ---
31 218 detail závodníka ŠÍSL Bořek CZE 2004 ROUVY Specialized 31. /  Junioři 1:09:24.9 - 1 Lap(s) 07:27.8 [27] 27 14:52.5 [27] 26 15:53.9 [36] 28 15:47.6 [36] 30 15:23.0 [31] 31 --- ---
32 223 detail závodníka BRUDNÝ Karel CZE 2003 Bike 2000 32. /  Junioři 1:09:34.9 - 1 Lap(s) 07:58.2 [42] 42 15:18.4 [32] 36 15:22.1 [27] 31 --- --- --- 32 --- ---
33 230 detail závodníka NEUGEBAUER Michal CZE 2003 HEAD PRO TEAM OPAVA 33. /  Junioři 1:10:15.7 - 1 Lap(s) 07:20.7 [22] 22 15:30.8 [35] 32 15:47.6 [34] 32 16:04.1 [39] 33 15:32.3 [32] 33 --- ---
34 249 detail závodníka SZCZEPANSKI Lukáš CZE 2003 HEAD PRO TEAM OPAVA 34. /  Junioři 1:10:24.2 - 1 Lap(s) 07:41.7 [34] 34 15:20.9 [33] 33 15:37.1 [32] 33 15:57.1 [37] 31 15:47.2 [33] 34 --- ---
35 244 detail závodníka BARTH Matěj CZE 2004 MS BIKE ACADEMY racing 35. /  Junioři 0:54:45.4 - 2 Lap(s) 07:58.1 [41] 41 15:41.0 [38] 40 15:22.1 [28] 34 15:44.1 [33] 34 --- --- --- ---
36 240 detail závodníka ŠTĚPÁNEK Adam CZE 2004 ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 36. /  Junioři 0:54:56.0 - 2 Lap(s) 08:05.3 [46] 46 15:56.1 [44] 45 15:40.1 [33] 38 15:14.4 [26] 35 --- --- --- ---
37 238 detail závodníka ŠVANDRLÍK Jakub CZE 2004 Author team Stupno 37. /  Junioři 0:55:14.0 - 2 Lap(s) 07:45.7 [36] 36 14:49.1 [26] 30 16:35.6 [47] 35 16:03.5 [38] 36 --- --- --- ---
38 248 detail závodníka ŠINDLER Jakub CZE 2003 Superior riders 38. /  Junioři 0:55:22.2 - 2 Lap(s) 08:09.7 [48] 48 15:22.3 [34] 38 16:03.9 [37] 36 15:46.2 [34] 37 --- --- --- ---
39 255 detail závodníka LHOTÁK Václav CZE 2004 VELOCOACHCZ TEAM 39. /  Junioři 0:55:24.6 - 2 Lap(s) 08:16.7 [51] 51 16:07.4 [47] 50 15:34.4 [31] 41 15:26.1 [30] 38 --- --- --- ---
40 250 detail závodníka PETRŮ Martin CZE 2004 HEAD PRO TEAM OPAVA 40. /  Junioři 0:55:34.1 - 2 Lap(s) 08:12.3 [50] 50 15:43.2 [40] 42 15:52.1 [35] 39 15:46.3 [35] 39 --- --- --- ---
41 237 detail závodníka KOLLER Šimon CZE 2003 HEAD PRO TEAM OPAVA 41. /  Junioři 0:56:24.9 - 2 Lap(s) 07:49.2 [37] 37 15:38.1 [37] 37 16:40.6 [48] 43 16:16.8 [40] 40 --- --- --- ---
42 228 detail závodníka VANĚČEK Adam CZE 2003 Hnízdil Team 42. /  Junioři 0:57:03.4 - 2 Lap(s) 07:45.4 [35] 35 16:12.8 [49] 44 16:32.4 [46] 49 16:32.6 [41] 41 --- --- --- ---
43 251 detail závodníka SVATOŠ Tomáš CZE 2004 CYKLO - SKI klub Polička 43. /  Junioři 0:57:07.3 - 2 Lap(s) 08:08.9 [47] 47 15:54.6 [43] 47 16:17.4 [41] 46 16:46.3 [42] 42 --- --- --- ---
44 247 detail závodníka HUDEČEK Jan CZE 2004 BIKE PRO RACING 44. /  Junioři 0:57:12.7 - 2 Lap(s) 07:58.6 [43] 43 15:43.7 [41] 41 16:07.4 [40] 40 17:22.9 [46] 43 --- --- --- ---
45 239 detail závodníka NĚMEC Jan CZE 2004 Cykloteam Ostrov 45. /  Junioři 0:57:15.8 - 2 Lap(s) 07:55.3 [39] 39 16:01.2 [45] 43 16:20.6 [43] 45 16:58.5 [45] 44 --- --- --- ---
46 234 detail závodníka ŽUREK Jakub CZE 2003 BIKE PRO RACING 46. /  Junioři 0:57:19.3 - 2 Lap(s) 08:11.8 [49] 49 16:11.4 [48] 49 16:06.2 [39] 48 16:49.8 [43] 45 --- --- --- ---
47 246 detail závodníka GROSS Jan CZE 2004 Author team Stupno 47. /  Junioři 0:57:22.0 - 2 Lap(s) 07:51.3 [38] 38 15:47.0 [42] 39 16:20.3 [42] 42 17:23.2 [47] 46 --- --- --- ---
48 227 detail závodníka VLAS Jakub CZE 2003 MS BIKE ACADEMY racing 48. /  Junioři 0:57:51.9 - 2 Lap(s) 07:41.2 [33] 33 15:35.2 [36] 35 16:24.2 [45] 37 18:11.1 [49] 47 --- --- --- ---
49 252 detail závodníka PRAVDA David CZE 2004 HEAD PRO TEAM OPAVA 49. /  Junioři 0:57:55.8 - 2 Lap(s) 07:57.2 [40] 40 16:05.4 [46] 46 16:21.1 [44] 47 17:32.0 [48] 48 --- --- --- ---
50 253 detail závodníka FOLTIN Jakub CZE 2004 KL sport Most 50. /  Junioři 0:58:32.5 - 2 Lap(s) 08:24.2 [53] 53 16:29.5 [51] 51 16:42.5 [49] 50 16:56.2 [44] 49 --- --- --- ---
51 242 detail závodníka SUCHÁNEK Martin CZE 2004 GT OPPORTUNITY BRNO 51. /  Junioři 0:41:41.3 - 3 Lap(s) 07:59.4 [44] 44 16:23.4 [50] 48 17:18.4 [51] 51 --- --- --- --- --- ---
52 241 detail závodníka HORÁČEK Patrik CZE 2003 MS BIKE ACADEMY racing 52. /  Junioři 0:42:31.1 - 3 Lap(s) 08:22.3 [52] 52 17:13.7 [52] 52 16:55.0 [50] 52 --- --- --- --- --- ---
53 254 detail závodníka MATĚJKA Ondřej CZE 2003 ROUVY Specialized 53. /  Junioři 0:29:45.7 - 4 Lap(s) 08:03.6 [45] 45 21:42.1 [53] 53 --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru