L'Etape Czech Republic by Tour de France

Silniční cyklistika
DATUM :29.8.2021 MÍSTO :Praha, Strahov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Kategorie Čas Ztráta 1.Mezičas # 2.Mezičas # 3.Mezičas # 4.Mezičas # 5.Mezičas # 6.Mezičas #
1 19 detail závodníka TUREK Daniel CZE 1993 1. /  M1 3:17:53.3 0:00:00.0 1:42:37.5 9 1:48:49.8 2 2:09:43.6 1 2:10:07.8 1 2:40:26.5 1 2:47:49.1 2
2 16 detail závodníka KOLLERT Michal CZE 1984 1. /  M2 3:18:36.2 0:00:42.8 1:42:37.5 7 1:48:49.8 1 2:09:44.0 2 2:10:08.1 2 2:40:26.5 2 2:47:48.9 1
3 884 detail závodníka HYNEK Kristian CZE 1980 1. /  M3 3:19:56.8 0:02:03.4 1:42:37.5 8 1:48:58.3 3 2:10:29.7 4 2:10:56.4 4 2:41:27.4 3 2:49:07.4 4
4 22 detail závodníka HELCEL Martin CZE 1988 2. /  M1 3:19:56.9 0:02:03.6 1:42:36.2 1 1:48:58.3 5 2:10:30.2 5 2:10:56.4 4 2:41:27.4 3 2:49:08.1 5
5 895 detail závodníka ZEITHAMMER Martin CZE 1987 3. /  M1 3:19:57.1 0:02:03.7 1:42:36.7 3 1:48:58.3 4 2:10:29.7 3 2:10:55.3 3 2:41:27.5 5 2:49:07.1 3
6 5 detail závodníka ULIČNÝ Vladimír CZE 1974 1. /  M4 3:28:04.6 0:10:11.2 1:42:38.5 12 1:49:47.0 9 2:12:40.6 9 2:13:07.3 9 2:46:35.6 7 2:54:58.0 9
7 829 detail závodníka DUDEK Tomáš CZE 1988 4. /  M1 3:28:14.5 0:10:21.1 1:42:37.4 4 1:49:45.5 6 2:12:40.2 8 2:13:07.1 8 2:46:33.7 6 2:54:55.8 6
8 66 detail závodníka NEHONSKÝ Zdenek CZE 1980 2. /  M3 3:28:14.5 0:10:21.2 1:42:38.5 13 1:49:46.5 8 2:12:41.2 10 2:13:08.5 10 2:46:35.8 9 2:54:58.3 10
9 749 detail závodníka EVAN Jan CZE 1977 3. /  M3 3:28:37.8 0:10:44.4 1:42:37.5 6 1:50:01.3 10 2:12:39.7 6 2:13:06.8 7 2:46:35.6 8 2:54:57.3 8
10 896 detail závodníka HRADIL Jiří CZE 1986 2. /  M2 3:28:38.3 0:10:44.9 1:42:36.5 2 1:49:46.3 7 2:12:39.7 6 2:12:59.6 6 2:46:35.8 10 2:54:56.3 7
11 892 detail závodníka KOZÁK Matouš CZE 1998 5. /  M1 3:28:42.6 0:10:49.2 1:42:39.0 14 1:50:02.3 11 2:12:41.4 11 2:13:08.5 11 2:46:35.8 11 2:54:58.5 11
12 59 detail závodníka PONÍŽIL Radek CZE 1981 4. /  M3 3:32:29.3 0:14:36.0 1:43:27.2 15 1:51:19.6 16 2:15:35.2 16 2:16:02.6 18 2:51:06.9 12 2:59:15.6 13
13 70 detail závodníka SÁBLÍKOVÁ Martina CZE 1987 1. /  W1 3:32:29.6 0:14:36.2 1:43:35.2 31 1:50:53.8 15 2:15:36.4 21 2:16:02.8 22 2:51:08.5 21 2:59:14.6 12
14 31 detail závodníka POLMAN Daniel CZE 1979 5. /  M3 3:32:32.6 0:14:39.2 1:42:38.0 11 1:50:07.8 12 2:14:49.1 12 2:15:15.2 12 2:51:07.6 14 2:59:23.0 14
15 4 detail závodníka MAZGAJ Břetislav CZE 1983 3. /  M2 3:34:12.0 0:16:18.6 1:43:28.2 17 1:51:32.8 25 2:15:36.4 20 2:16:03.1 23 2:51:09.2 26 2:59:53.8 26
16 43 detail závodníka RŮTA Josef CZE 1976 2. /  M4 3:34:13.8 0:16:20.4 1:43:31.3 21 1:52:00.6 31 2:15:37.4 27 2:16:04.8 27 2:51:07.6 15 2:59:51.1 18
17 14 detail závodníka MAKALOUŠ Jakub CZE 1982 4. /  M2 3:34:14.7 0:16:21.4 1:42:37.4 5 1:50:18.0 13 2:14:59.9 13 2:15:27.6 13 2:51:07.9 17 2:59:50.8 17
18 58 detail závodníka KŇAZOVČÍK Tomaš CZE 1994 6. /  M1 3:34:15.0 0:16:21.6 1:43:27.7 16 1:51:23.0 17 2:15:36.4 21 2:16:01.9 14 2:51:08.2 19 2:59:51.6 20
19 71 detail závodníka SOBEK Ondřej CZE 1987 7. /  M1 3:34:15.1 0:16:21.7 1:43:31.7 25 1:51:32.7 24 2:15:37.1 25 2:16:02.7 20 2:51:08.9 25 2:59:53.0 24
20 908 detail závodníka ZÁHOREC Stanislav CZE 1971 1. /  M5 3:34:15.6 0:16:22.2 1:43:30.9 20 1:51:28.3 19 2:15:35.9 18 2:16:02.8 21 2:51:08.5 21 2:59:51.5 19
21 32 detail závodníka HENDRICH Zdeněk CZE 1981 6. /  M3 3:34:16.5 0:16:23.1 1:43:31.7 26 1:52:00.3 30 2:15:37.6 28 2:16:04.8 28 2:51:11.3 30 2:59:50.6 16
22 73 detail závodníka MACEČEK Tomáš CZE 1991 8. /  M1 3:34:19.7 0:16:26.4 1:43:32.2 28 1:51:31.8 23 2:15:36.9 24 2:16:03.3 25 2:51:08.7 24 2:59:53.3 25
23 82 detail závodníka BŘEZINA Tomáš CZE 1988 9. /  M1 3:34:20.3 0:16:27.0 1:43:32.0 27 1:51:31.6 22 2:15:37.2 26 2:16:03.2 24 2:51:08.6 23 2:59:48.5 15
24 11 detail závodníka KLOUČEK František CZE 1985 5. /  M2 3:34:24.1 0:16:30.7 1:43:31.5 23 1:51:32.8 26 2:15:38.2 31 2:16:05.6 31 2:51:08.0 18 2:59:52.3 22
25 62 detail závodníka SMETANA Petr CZE 1998 10. /  M1 3:34:25.6 0:16:32.2 1:43:30.2 19 1:51:28.5 20 2:15:35.1 15 2:16:02.4 16 2:51:07.6 15 2:59:54.0 27
26 65 detail závodníka SKŮČEK Petr CZE 1978 7. /  M3 3:34:30.8 0:16:37.5 1:43:32.7 29 1:51:33.1 27 2:15:35.6 17 2:16:02.4 16 2:51:07.1 13 2:59:52.6 23
27 26 detail závodníka ŘEHÁK Ota CZE 1990 11. /  M1 3:35:35.2 0:17:41.8 1:42:37.9 10 1:50:26.1 14 2:15:36.9 23 2:16:04.7 26 2:51:09.6 28 2:59:51.8 21
28 10 detail závodníka SHUBART Christian CZE 1994 12. /  M1 3:36:18.7 0:18:25.3 1:43:31.4 22 1:51:31.6 21 2:15:36.1 19 2:16:02.6 18 2:51:08.4 20 2:59:54.1 28
29 110 detail závodníka PAPÍREK Jiří CZE 1982 6. /  M2 3:36:33.0 0:18:39.6 1:43:33.5 30 1:51:36.5 28 2:15:34.6 14 2:16:02.3 15 2:51:09.7 29 2:59:56.1 30
30 51 detail závodníka TONEK Maik CZE 1973 3. /  M4 3:36:38.6 0:18:45.2 1:44:14.7 34 1:52:32.3 33 2:16:48.9 32 2:17:13.6 32 2:52:34.6 31 3:01:42.5 31
31 176 detail závodníka WIEDERMANN Filip CZE 1994 13. /  M1 3:37:47.2 0:19:53.8 1:46:48.7 38 1:54:18.3 37 2:19:13.9 42 2:19:36.1 39 2:54:49.7 33 3:03:14.0 33
32 69 detail závodníka SOUŠEK Karel CZE 1978 8. /  M3 3:37:47.7 0:19:54.3 1:44:47.0 36 1:53:13.7 36 2:18:59.4 36 2:19:28.6 36 2:55:07.4 46 3:04:08.3 43
33 197 detail závodníka ZDRÁHALOVÁ Nikola CZE 1996 2. /  W1 3:37:49.6 0:19:56.2 1:46:50.7 39 1:55:02.6 39 2:19:14.1 45 2:19:35.9 38 2:55:05.4 35 3:04:06.0 36
34 77 detail závodníka VEJVAR Lukáš CZE 1988 14. /  M1 3:37:50.0 0:19:56.6 1:46:53.7 50 1:55:16.2 49 2:19:14.1 46 2:19:37.3 41 2:55:08.7 53 3:04:07.8 41
35 868 detail závodníka MUCHNA Vladimír CZE 1974 4. /  M4 3:37:50.2 0:19:56.9 1:46:53.9 51 1:55:14.2 43 2:19:16.4 54 2:19:42.1 54 2:55:06.4 41 3:04:07.3 38
36 95 detail závodníka BEČKA Jiří CZE 1993 15. /  M1 3:37:50.3 0:19:56.9 1:46:59.7 65 1:55:16.2 50 2:19:12.3 39 2:19:37.8 43 2:55:07.8 49 3:04:09.0 45
36 177 detail závodníka VÁCLAVÍK Lukáš CZE 1994 15. /  M1 3:37:50.3 0:19:56.9 1:46:53.4 47 1:55:17.0 51 2:19:14.6 47 2:19:37.6 42 2:55:07.2 45 3:04:07.5 39
38 55 detail závodníka BURDA Lubomír CZE 1960 1. /  M7 3:37:51.6 0:19:58.2 1:46:53.2 46 1:55:15.2 46 2:19:14.6 48 2:19:39.1 47 2:55:07.1 44 3:04:10.2 48
39 72 detail závodníka SÝKORA Robert CZE 1972 5. /  M4 3:37:53.0 0:19:59.6 1:46:57.7 59 1:55:13.0 41 2:19:17.4 57 2:19:45.0 59 2:55:08.6 52 3:04:09.5 47
40 912 detail závodníka HOLUŠA Jakub CZE 1988 17. /  M1 3:37:58.6 0:20:05.2 1:46:52.5 42 1:55:13.6 42 2:19:13.9 43 2:19:39.6 49 2:55:06.3 39 3:04:07.8 40
41 143 detail závodníka ACKERMANN Kamil CZE 1975 6. /  M4 3:38:06.2 0:20:12.8 1:47:01.4 67 1:55:23.6 57 2:19:13.9 44 2:19:39.8 50 2:55:07.4 46 3:04:09.3 46
42 235 detail závodníka MOKRUŠA Petr CZE 1991 18. /  M1 3:38:10.1 0:20:16.7 1:46:51.5 41 1:55:16.0 48 2:19:15.6 52 2:19:40.6 51 2:55:06.1 37 3:04:10.3 49
43 105 detail závodníka RYCHTERA Aleš CZE 1976 7. /  M4 3:38:15.7 0:20:22.3 1:46:57.7 58 1:55:14.8 45 2:19:11.6 37 2:19:37.8 44 2:55:05.9 36 3:04:07.3 37
44 41 detail závodníka VESELÝ Václav CZE 1968 2. /  M5 3:38:21.3 0:20:27.9 1:46:56.0 56 1:55:18.5 54 2:19:16.9 55 2:19:43.3 55 2:55:02.6 34 3:04:08.3 42
45 17 detail závodníka KUBÁLEK Filip CZE 1979 9. /  M3 3:38:22.5 0:20:29.1 1:46:53.2 45 1:55:39.1 62 2:19:14.6 49 2:19:39.1 47 2:55:06.7 42 3:04:08.5 44
46 101 detail závodníka KRAJÍČEK Vojtěch CZE 1988 19. /  M1 3:38:28.2 0:20:34.8 1:46:58.7 62 1:55:21.5 55 2:19:15.4 51 2:19:41.2 52 2:55:06.9 43 3:04:10.5 50
47 7 detail závodníka VLK Karel CZE 1980 10. /  M3 3:38:38.3 0:20:45.0 1:43:36.0 32 1:52:33.7 34 2:17:37.4 33 2:18:00.3 33 2:55:06.3 38 3:04:02.5 34
48 144 detail závodníka BOHÁČOVÁ Zuzana CZE 1994 3. /  W1 3:38:42.6 0:20:49.2 1:47:03.7 70 1:55:09.6 40 2:19:17.6 59 2:19:43.6 57 2:55:07.7 48 3:04:06.0 35
49 60 detail závodníka VOBORA Ondřej CZE 1988 20. /  M1 3:39:13.7 0:21:20.3 1:43:31.7 24 1:52:00.1 29 2:15:37.6 29 2:16:04.9 29 2:52:51.6 32 3:03:09.8 32
50 921 detail závodníka VITVAR Tomáš CZE 1982 7. /  M2 3:39:45.5 0:21:52.1 1:46:53.4 47 1:55:18.0 52 2:19:15.9 53 2:19:41.7 53 2:55:06.4 40 3:04:12.5 51
51 572 detail závodníka POKORNY Adam CZE 1987 21. /  M1 3:43:18.5 0:25:25.1 1:49:26.5 94 1:57:42.7 81 2:22:12.8 76 2:22:39.9 78 2:58:40.5 61 3:08:09.7 55
52 63 detail závodníka KRAWIEC Jacek CZE 1967 3. /  M5 3:43:29.2 0:25:35.8 1:49:52.7 131 1:58:26.3 97 2:23:03.8 90 2:23:34.1 94 3:00:49.4 80 3:09:57.2 72
53 916 detail závodníka NOVOTNÝ Mikuláš CZE 1988 22. /  M1 3:43:59.3 0:26:05.9 1:49:21.7 80 1:57:50.5 83 2:22:15.4 87 2:22:41.1 83 2:58:39.6 57 3:08:30.3 63
54 876 detail závodníka JEŽEK Jiří CZE 1974 8. /  M4 3:44:00.4 0:26:07.0 1:46:51.4 40 1:55:14.6 44 2:19:17.6 58 2:19:44.9 58 2:55:07.9 50 3:04:22.3 52
55 148 detail závodníka KRAJDL Jiří CZE 1984 8. /  M2 3:44:03.9 0:26:10.5 1:46:55.2 54 1:55:34.5 60 2:19:14.9 50 2:19:36.1 40 2:55:08.4 51 3:05:06.2 53
56 33 detail závodníka CHALUPNÝ Matěj CZE 1994 23. /  M1 3:44:06.4 0:26:13.0 1:46:54.7 53 1:55:28.5 58 2:19:12.4 40 2:19:31.6 37 2:58:39.8 58 3:08:30.2 61
57 240 detail závodníka ONDRUCH Adam CZE 1990 24. /  M1 3:44:09.8 0:26:16.4 1:49:37.3 114 1:58:20.3 92 2:23:05.6 96 2:23:34.8 96 3:00:51.0 84 3:10:26.2 78
58 168 detail závodníka PODLIPNY Petr CZE 1974 9. /  M4 3:44:12.5 0:26:19.1 1:49:32.8 100 1:57:51.0 84 2:22:12.6 75 2:22:39.6 77 2:58:39.8 59 3:08:21.5 56
59 222 detail závodníka VOJTÍŠEK Jan CZE 1993 25. /  M1 3:44:14.2 0:26:20.8 1:49:21.5 79 1:57:41.0 79 2:22:13.8 79 2:22:36.9 76 2:58:39.6 55 3:08:28.7 57
60 157 detail závodníka KOPEČEK Martin CZE 1982 9. /  M2 3:44:18.5 0:26:25.1 1:44:22.0 35 1:53:00.0 35 2:18:22.4 34 2:18:48.1 34 2:55:51.6 54 3:06:06.8 54
61 207 detail závodníka HOFHANZL Martin CZE 1994 26. /  M1 3:44:36.3 0:26:42.9 1:49:26.4 93 1:57:51.2 85 2:22:14.6 83 2:22:41.2 85 2:58:42.1 66 3:08:30.0 60
62 901 detail závodníka ŠTĚRBÁK Adam CZE 1993 27. /  M1 3:44:37.7 0:26:44.3 1:49:24.7 87 1:57:41.5 80 2:22:13.1 77 2:22:41.1 84 2:58:40.2 60 3:08:29.5 59
63 120 detail závodníka BÍLEK Jan CZE 1977 11. /  M3 3:44:46.2 0:26:52.8 1:49:26.3 92 1:58:20.4 93 2:23:03.6 89 2:23:33.6 91 3:01:21.8 91 3:10:26.8 79
64 42 detail závodníka HAMOUZ Michal CZE 1974 10. /  M4 3:44:46.7 0:26:53.3 1:49:54.7 136 1:59:00.5 122 2:23:50.1 131 2:24:15.6 121 3:01:20.4 86 3:10:27.2 81
65 35 detail závodníka KORBEL Luboš CZE 1985 10. /  M2 3:44:48.8 0:26:55.4 1:49:26.5 95 1:58:07.0 89 2:22:14.8 84 2:22:41.1 82 2:59:46.9 74 3:09:34.5 71
66 13 detail závodníka ELGER Jan CZE 1992 28. /  M1 3:44:54.8 0:27:01.4 1:47:00.5 66 1:56:08.2 68 2:20:43.6 68 2:21:10.9 67 2:58:42.1 65 3:08:30.8 66
67 78 detail závodníka PISTOVČÁK Roman CZE 1970 4. /  M5 3:44:58.5 0:27:05.1 1:47:08.3 72 1:56:08.2 67 2:20:43.9 70 2:21:11.1 70 2:58:42.3 68 3:08:31.7 67
68 109 detail závodníka ČERNOHORSKÝ David CZE 1996 29. /  M1 3:45:02.3 0:27:08.9 1:47:01.5 68 1:56:23.2 72 2:20:34.0 60 2:21:03.7 62 2:58:40.5 62 3:08:30.7 65
69 924 detail závodníka MACHÁČKOVÁ Šárka CZE 1983 1. /  W2 3:45:04.7 0:27:11.3 1:49:56.7 141 1:58:38.7 103 2:23:47.1 112 2:24:14.9 118 3:01:22.8 97 3:10:27.0 80
70 118 detail závodníka UHER Vlastimil CZE 1981 12. /  M3 3:45:07.7 0:27:14.3 1:47:01.8 69 1:55:56.8 65 2:20:40.4 63 2:21:06.1 63 2:58:42.1 67 3:08:30.5 64
71 61 detail závodníka TRUKSA Jakub CZE 1987 30. /  M1 3:45:11.4 0:27:18.0 1:49:34.0 106 1:57:30.0 77 2:22:15.1 85 2:22:41.4 87 2:59:46.1 71 3:09:20.2 69
72 185 detail závodníka SPERK Petr CZE 1977 13. /  M3 3:45:29.5 0:27:36.1 1:46:58.8 63 1:55:22.8 56 2:19:12.4 40 2:19:38.6 46 2:58:39.6 55 3:08:30.3 62
73 803 detail závodníka TYKVA Lukáš CZE 1977 14. /  M3 3:45:56.0 0:28:02.6 1:46:55.8 55 1:56:13.2 71 2:20:43.6 69 2:21:11.1 68 2:59:46.9 73 3:10:25.7 76
74 346 detail závodníka DAREBNÍK Adam CZE 1995 31. /  M1 3:45:59.2 0:28:05.8 1:49:54.3 134 1:58:26.5 99 2:23:05.8 97 2:23:29.3 89 3:00:43.4 79 3:10:26.0 77
75 57 detail závodníka BOHÁČ Róbert CZE 1991 32. /  M1 3:46:17.5 0:28:24.1 1:54:13.2 230 2:01:57.2 161 2:27:13.5 185 2:27:42.6 183 3:02:50.6 110 3:11:18.7 91
76 854 detail závodníka VOBORA Daniel CZE 1983 11. /  M2 3:46:35.8 0:28:42.4 1:44:47.2 37 1:54:30.4 38 2:19:11.9 38 2:19:38.1 45 2:58:42.1 64 3:09:10.7 68
77 38 detail závodníka ČECH Zdeněk CZE 1971 5. /  M5 3:46:38.3 0:28:44.9 1:49:42.2 123 1:59:28.6 131 2:23:47.6 119 2:24:10.9 104 3:01:22.8 98 3:10:46.2 83
78 37 detail závodníka PAVLŮ Karel CZE 1973 11. /  M4 3:46:52.7 0:28:59.3 1:49:39.5 120 1:59:28.5 130 2:23:48.1 121 2:24:11.1 107 3:01:22.3 94 3:10:47.5 84
79 85 detail závodníka FLORA Václav CZE 1991 33. /  M1 3:46:56.8 0:29:03.4 1:49:34.2 108 1:58:20.4 94 2:23:05.1 95 2:23:34.8 96 3:01:22.0 92 3:10:51.7 85
80 158 detail závodníka ŠULC David CZE 1973 12. /  M4 3:47:12.3 0:29:18.9 1:49:45.9 129 1:57:58.8 88 2:22:14.3 81 2:22:36.8 75 2:58:59.1 69 3:09:34.2 70
81 398 detail závodníka GIRGAL Tomáš CZE 1974 13. /  M4 3:47:23.7 0:29:30.3 1:46:58.2 61 1:56:12.7 70 2:20:42.1 65 2:21:10.1 65 2:59:48.4 75 3:10:07.5 73
82 96 detail závodníka WIEDERMANN Jaroslav CZE 1974 14. /  M4 3:47:26.8 0:29:33.4 1:46:58.0 60 1:56:09.0 69 2:20:45.1 74 2:21:13.0 73 2:59:48.5 77 3:10:23.2 75
83 248 detail závodníka MATĚJKA Jindřich CZE 1963 1. /  M6 3:47:39.8 0:29:46.4 1:49:24.2 84 1:58:20.5 95 2:23:04.1 91 2:23:34.3 95 3:01:22.3 93 3:10:52.2 86
84 92 detail závodníka KACÍŘ Jiří CZE 1988 34. /  M1 3:47:44.2 0:29:50.8 1:49:26.0 90 1:58:51.5 111 2:23:45.0 99 2:24:13.9 113 3:01:20.3 85 3:11:01.7 89
85 125 detail závodníka VITOUŠ Pavel CZE 1989 35. /  M1 3:47:49.5 0:29:56.1 1:47:07.0 71 1:55:55.6 64 2:20:42.4 66 2:21:10.1 65 2:59:46.3 72 3:10:15.0 74
86 106 detail závodníka KOTAŠKA Jan CZE 1981 15. /  M3 3:47:50.7 0:29:57.3 1:49:26.0 91 1:58:58.3 120 2:23:47.4 115 2:24:14.6 117 3:01:22.6 96 3:11:01.2 88
87 285 detail závodníka LOS Tomáš CZE 1973 15. /  M4 3:47:52.8 0:29:59.4 1:49:55.4 140 1:58:40.3 105 2:23:48.6 126 2:24:16.9 127 3:01:40.8 102 3:11:32.0 93
88 239 detail závodníka VODIČKA Viktor CZE 1991 36. /  M1 3:47:56.8 0:30:03.4 1:49:42.7 125 1:58:55.8 117 2:23:50.1 130 2:24:17.4 130 3:01:48.3 104 3:11:41.5 97
89 159 detail závodníka SAJNER David CZE 1980 16. /  M3 3:48:04.2 0:30:10.8 1:49:33.2 103 1:58:31.7 100 2:23:47.1 113 2:24:14.6 116 3:01:22.6 95 3:11:00.0 87
89 894 detail závodníka DUŽÁR Jiří CZE 1986 12. /  M2 3:48:04.2 0:30:10.8 1:49:34.0 106 1:58:16.7 91 2:22:15.1 86 2:22:41.1 81 3:01:21.3 90 3:11:04.5 90
91 102 detail závodníka PRAGER Karel CZE 1963 2. /  M6 3:48:11.7 0:30:18.3 1:46:54.4 52 1:55:18.3 53 2:19:16.9 55 2:19:43.4 56 3:00:49.9 81 3:11:41.0 95
92 290 detail závodníka SMRŽ Jan CZE 1986 13. /  M2 3:48:16.8 0:30:23.4 1:49:32.8 100 1:58:54.7 115 2:23:46.3 108 2:24:13.4 110 3:01:22.8 99 3:11:41.2 96
93 208 detail závodníka GERYCH David CZE 1977 17. /  M3 3:48:42.8 0:30:49.4 1:54:11.3 229 2:02:21.5 182 2:26:59.3 149 2:27:25.4 149 3:04:21.3 121 3:13:32.0 109
94 230 detail závodníka KUČERA Jan CZE 1982 14. /  M2 3:49:04.7 0:31:11.3 1:49:43.3 127 1:58:51.7 112 2:23:48.8 127 2:24:16.4 126 3:01:49.0 107 3:11:40.7 94
95 67 detail závodníka POLANSKÝ Oliver CZE 2004 1. /  JM1 3:49:05.2 0:31:11.8 1:49:24.4 85 1:57:43.8 82 2:22:13.6 78 2:22:41.1 79 3:00:50.4 83 3:11:42.2 98
96 119 detail závodníka SCHUBERT Jan CZE 1987 37. /  M1 3:49:25.2 0:31:31.8 1:49:27.5 96 1:58:23.7 96 2:23:04.8 93 2:23:33.9 93 --- --- --- ---
97 897 detail závodníka HANÁK Jakub CZE 2002 38. /  M1 3:49:42.6 0:31:49.3 1:52:30.5 167 2:02:02.0 165 2:26:57.3 138 2:27:19.4 140 3:04:20.6 119 3:13:40.9 111
98 902 detail závodníka NĚMEC Šimon CZE 2002 39. /  M1 3:49:43.5 0:31:50.1 1:52:30.8 169 2:02:02.0 165 2:26:57.8 141 2:27:17.1 138 3:04:21.3 120 3:13:41.4 112
99 124 detail závodníka FRIEDEL Jan CZE 1979 18. /  M3 3:50:42.7 0:32:49.3 1:49:57.3 142 1:59:22.4 127 2:23:49.3 128 2:24:16.9 127 3:01:48.3 105 3:12:16.7 102
100 202 detail závodníka HEJTMÁNEK Petr CZE 1978 19. /  M3 3:50:49.2 0:32:55.8 1:49:54.2 133 1:59:37.0 133 2:23:48.1 123 2:24:16.2 125 3:04:24.1 127 3:13:42.9 113

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru