IZOMAT MTB CUP 2021 - Český Pohár XCO No.6 - Město Touškov - XCO - sobota
DATUM : | 11.9.2021 | MÍSTO : | Město Touškov |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.lap | # | 2.lap | # | 3.lap | # | 4.lap | # | 5.lap | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 201 | KONEČNÝ Filip | 2003 | NUTREND SPECIALIZED RACING | 1. / Junioři | 1:00:01.8 | 0:00:00.0 | 11:26.3 [1] | 1 | 11:50.9 [1] | 1 | 12:02.4 [1] | 1 | 12:12.6 [1] | 1 | 12:29.4 [3] | 1 | ||
2 | 206 | ČÁSLAVSKÝ Matěj | 2003 | MS BIKE ACADEMY racing | 2. / Junioři | 1:00:39.6 | 0:00:37.7 | 11:26.4 [2] | 2 | 11:51.1 [2] | 2 | 12:09.4 [2] | 2 | 12:28.1 [2] | 2 | 12:44.4 [6] | 2 | ||
3 | 202 | HRTÁNEK Martin | 2003 | CK EPIC DOHŇANY | 3. / Junioři | 1:02:16.3 | 0:02:14.4 | 12:10.9 [10] | 10 | 12:03.9 [3] | 4 | 12:22.9 [3] | 3 | 12:51.4 [6] | 3 | 12:47.1 [7] | 3 | ||
4 | 209 | STEFANI Livio | 2004 | Thömus RN Swiss Bike Team - Youngstar | 4. / Junioři | 1:02:30.1 | 0:02:28.2 | 11:52.6 [3] | 3 | 12:21.9 [4] | 3 | 12:50.9 [7] | 4 | 12:56.6 [8] | 4 | 12:27.9 [2] | 4 | ||
5 | 205 | HOLUB Filip | 2003 | GT OPPORTUNITY BRNO | 5. / Junioři | 1:02:30.3 | 0:02:28.4 | 12:05.6 [6] | 6 | 12:27.2 [6] | 7 | 12:39.1 [5] | 5 | 12:50.7 [5] | 5 | 12:27.6 [1] | 5 | ||
6 | 216 | ZEMENE Jakub | 2003 | D2mont Merida cycling team | 6. / Junioři | 1:02:51.8 | 0:02:49.9 | 12:00.6 [4] | 4 | 12:31.4 [7] | 5 | 12:45.9 [6] | 6 | 12:53.1 [7] | 6 | 12:40.6 [5] | 6 | ||
7 | 203 | VEVERKA Václav | 2003 | CYKLOSTAR Trek Pirelli | 7. / Junioři | 1:03:00.8 | 0:02:58.9 | 12:34.8 [15] | 15 | 12:36.9 [8] | 12 | 12:36.4 [4] | 8 | 12:39.6 [3] | 8 | 12:32.8 [4] | 7 | ||
8 | 210 | DOLEŽAL Tomáš | 2003 | BRILON RACING TEAM MB | 8. / Junioři | 1:03:38.7 | 0:03:36.8 | 12:09.9 [8] | 8 | 12:37.2 [9] | 8 | 12:56.1 [8] | 7 | 12:44.4 [4] | 7 | 13:11.0 [11] | 8 | ||
9 | 214 | HRSTKA Vojtěch | 2003 | GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team | 9. / Junioři | 1:04:10.3 | 0:04:08.4 | 12:32.9 [14] | 14 | 12:38.6 [10] | 11 | 12:57.1 [9] | 9 | 12:57.3 [9] | 9 | 13:04.2 [8] | 9 | ||
10 | 215 | VONDRÁČEK Matyáš | 2004 | ROUVY Specialized | 10. / Junioři | 1:04:25.8 | 0:04:23.9 | 12:12.6 [11] | 11 | 12:45.4 [11] | 9 | 13:10.9 [14] | 10 | 13:10.1 [13] | 10 | 13:06.6 [9] | 10 | ||
11 | 227 | NEUGEBAUER Michal | 2003 | HEAD PRO TEAM OPAVA | 11. / Junioři | 1:04:39.3 | 0:04:37.4 | 12:09.6 [7] | 7 | 13:02.6 [12] | 13 | 12:59.4 [10] | 11 | 13:12.1 [14] | 11 | 13:15.4 [13] | 11 | ||
12 | 245 | WECKERLE Eric | 2004 | Thömus RN Swiss Bike Team | 12. / Junioři | 1:05:04.3 | 0:05:02.4 | 12:00.9 [5] | 5 | 13:10.6 [14] | 10 | 13:33.4 [18] | 12 | 13:03.6 [12] | 12 | 13:15.7 [14] | 12 | ||
13 | 217 | VENCL Libor | 2004 | Eleven Black.ET team | 13. / Junioři | 1:05:17.0 | 0:05:15.2 | 12:37.4 [16] | 16 | 13:20.1 [20] | 16 | 13:05.1 [11] | 13 | 13:03.4 [11] | 13 | 13:10.9 [10] | 13 | ||
14 | 211 | ČERNÝ Patrik | 2004 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 14. / Junioři | 1:05:40.8 | 0:05:38.9 | 12:10.1 [9] | 9 | 12:22.1 [5] | 6 | 14:54.9 [36] | 16 | 12:58.6 [10] | 14 | 13:14.9 [12] | 14 | ||
15 | 212 | VENC Adam | 2004 | GT OPPORTUNITY BRNO | 15. / Junioři | 1:05:52.3 | 0:05:50.4 | 12:37.9 [17] | 17 | 13:11.1 [15] | 15 | 13:18.9 [15] | 14 | 13:23.4 [15] | 15 | 13:20.9 [16] | 15 | ||
16 | 208 | HLÁVKA Adam | 2004 | Superior riders | 16. / Junioři | 1:06:04.3 | 0:06:02.4 | 12:15.1 [12] | 12 | 13:17.6 [18] | 14 | 13:35.4 [19] | 15 | 13:23.4 [16] | 16 | 13:32.6 [20] | 16 | ||
17 | 223 | CHÝLE Filip | 2004 | Ústecké centrum cyklistiky | 17. / Junioři | 1:06:29.0 | 0:06:27.1 | 13:20.6 [25] | 25 | 13:03.6 [13] | 20 | 13:10.1 [13] | 17 | 13:23.9 [17] | 17 | 13:30.6 [19] | 17 | ||
18 | 225 | KUPSKÝ Michal | 2004 | DRAHANSKÝ SPORT | 18. / Junioři | 1:06:54.5 | 0:06:52.6 | 12:54.9 [20] | 20 | 13:18.1 [19] | 17 | 13:24.3 [16] | 18 | 13:38.1 [18] | 18 | 13:38.9 [23] | 18 | ||
19 | 224 | VIK Matěj | 2004 | DUKLA PRAHA | 19. / Junioři | 1:07:37.0 | 0:07:35.1 | 13:09.5 [22] | 22 | 13:13.9 [17] | 18 | 13:54.3 [24] | 21 | 13:59.1 [23] | 21 | 13:19.9 [15] | 19 | ||
20 | 218 | DUBČÁK Pavel | 2003 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 20. / Junioři | 1:07:39.5 | 0:07:37.6 | 12:45.9 [18] | 18 | 13:41.2 [25] | 21 | 13:38.6 [20] | 20 | 14:10.6 [26] | 19 | 13:23.1 [17] | 20 | ||
21 | 232 | ŠVANDRLÍK Jakub | 2004 | Author team Stupno | 21. / Junioři | 1:07:51.8 | 0:07:49.9 | 13:23.0 [29] | 29 | 13:28.7 [21] | 25 | 13:30.6 [17] | 23 | 13:54.4 [21] | 20 | 13:34.9 [21] | 21 | ||
22 | 221 | MAZŮREK Tomáš | 2004 | GT OPPORTUNITY BRNO | 22. / Junioři | 1:08:00.5 | 0:07:58.7 | 13:21.1 [26] | 26 | 13:37.9 [24] | 26 | 13:43.6 [21] | 25 | 13:47.6 [20] | 24 | 13:30.1 [18] | 22 | ||
23 | 226 | KOUBA Daniel | 2004 | MS BIKE ACADEMY racing | 23. / Junioři | 1:08:03.3 | 0:08:01.4 | 13:06.0 [21] | 21 | 13:32.1 [23] | 22 | 13:47.6 [22] | 24 | 13:58.4 [22] | 22 | 13:38.8 [22] | 23 | ||
24 | 222 | BRUDNÝ Karel | 2003 | Bike 2000 | 24. / Junioři | 1:08:39.5 | 0:08:37.6 | 12:51.9 [19] | 19 | 13:32.1 [22] | 19 | 13:57.9 [25] | 22 | 14:08.1 [25] | 23 | 14:09.4 [27] | 24 | ||
25 | 220 | ŠÍSL Bořek | 2004 | ROUVY Specialized | 25. / Junioři | 1:09:10.8 | 0:09:08.9 | 12:32.3 [13] | 13 | 14:35.1 [37] | 29 | 13:53.4 [23] | 26 | 14:20.1 [29] | 26 | 13:49.6 [25] | 25 | ||
26 | 229 | POLÁŠEK Ondřej | 2004 | Bike 2000 | 26. / Junioři | 1:09:28.5 | 0:09:26.6 | 13:10.3 [23] | 23 | 13:41.2 [26] | 24 | 14:45.1 [35] | 29 | 13:44.4 [19] | 25 | 14:07.4 [26] | 26 | ||
27 | 239 | SZCZEPANSKI Lukáš | 2003 | HEAD PRO TEAM OPAVA | 27. / Junioři | 1:09:50.8 | 0:09:48.9 | 13:16.6 [24] | 24 | 13:42.6 [28] | 27 | 14:09.6 [27] | 27 | 14:17.6 [28] | 27 | 14:24.1 [31] | 27 | ||
28 | 228 | PAVLÍČEK Patrik | 2004 | CK LOKO Rakovník | 28. / Junioři | 1:09:59.0 | 0:09:57.1 | 13:22.4 [27] | 27 | 13:59.8 [30] | 30 | 14:15.2 [30] | 30 | 14:01.6 [24] | 28 | 14:19.8 [30] | 28 | ||
29 | 237 | BARTH Matěj | 2004 | MS BIKE ACADEMY racing | 29. / Junioři | 1:10:01.7 | 0:09:59.9 | 13:25.8 [31] | 31 | 14:25.6 [36] | 31 | 14:08.6 [26] | 31 | 14:17.1 [27] | 30 | 13:44.4 [24] | 29 | ||
30 | 242 | BLÁHA Vojtěch | 2003 | SK VELO PRAHA | 30. / Junioři | 1:10:44.5 | 0:10:42.6 | 13:22.6 [28] | 28 | 13:42.1 [27] | 28 | 14:14.6 [28] | 28 | 14:34.4 [31] | 29 | 14:50.6 [35] | 30 | ||
31 | 230 | ŽUREK Jakub | 2003 | BIKE PRO RACING | 31. / Junioři | 1:11:08.5 | 0:11:06.6 | 13:50.4 [32] | 32 | 14:03.1 [32] | 33 | 14:14.9 [29] | 32 | 14:40.4 [34] | 31 | 14:19.6 [29] | 31 | ||
32 | 234 | ŠTĚPÁNEK Adam | 2004 | ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE | 32. / Junioři | 1:11:27.8 | 0:11:25.9 | 14:04.1 [36] | 36 | 14:07.1 [33] | 34 | 14:20.6 [31] | 33 | 14:30.7 [30] | 32 | 14:25.1 [32] | 32 | ||
33 | 231 | KOLLER Šimon | 2003 | HEAD PRO TEAM OPAVA | 33. / Junioři | 1:12:03.5 | 0:12:01.6 | 14:14.5 [37] | 37 | 13:59.4 [29] | 35 | 14:25.1 [32] | 34 | 14:35.6 [32] | 33 | 14:48.6 [34] | 33 | ||
34 | 207 | CSÁKAI Bence | 2003 | PCCC | 34. / Junioři | 1:12:16.0 | 0:12:14.1 | 13:57.1 [34] | 34 | 14:24.4 [34] | 36 | 14:31.4 [33] | 35 | 14:38.9 [33] | 34 | 14:44.1 [33] | 34 | ||
35 | 204 | LEPKA Filip | 2003 | Eleven Mercedes Mitas-Sportunion Hinterbrühl | 35. / Junioři | 1:14:01.5 | 0:13:59.6 | 13:25.3 [30] | 30 | 13:13.1 [16] | 23 | 13:07.4 [12] | 19 | 20:01.6 [38] | 36 | 14:13.9 [28] | 35 | ||
36 | 235 | HORÁČEK Patrik | 2003 | MS BIKE ACADEMY racing | 36. / Junioři | 1:14:22.5 | 0:14:20.6 | 14:50.8 [39] | 39 | 14:25.4 [35] | 38 | 14:39.6 [34] | 36 | 15:15.6 [35] | 35 | 15:10.8 [36] | 36 | ||
37 | 240 | GROSS Jan | 2004 | Author team Stupno | 37. / Junioři | 1:00:26.3 | - 1 Lap(s) | 14:03.9 [35] | 35 | 14:54.4 [38] | 37 | 15:53.4 [37] | 37 | 15:34.6 [36] | 37 | --- | --- | ||
38 | 243 | PRAVDA David | 2004 | HEAD PRO TEAM OPAVA | 38. / Junioři | 1:01:44.6 | - 1 Lap(s) | 14:27.6 [38] | 38 | 15:06.1 [39] | 39 | 16:10.4 [38] | 38 | 16:00.4 [37] | 38 | --- | --- | ||
39 | 244 | MATĚJKA Ondřej | 2003 | ROUVY Specialized | 39. / Junioři | 1:02:04.3 | - 2 Lap(s) | 13:51.4 [33] | 33 | 14:00.6 [31] | 32 | 34:12.2 [39] | 39 | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 213 | KOPECKÝ Petr | 2003 | ROUVY Specialized | . / Junioři | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 233 | NĚMEC Jan | 2004 | Cykloteam Ostrov | . / Junioři | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 238 | HAVELKA Štěpán | 2004 | ADASTRA Cycling Team | . / Junioři | DNF | --- | 14:12.1 [-] | --- | 29:09.8 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 241 | PETRŮ Martin | 2004 | HEAD PRO TEAM OPAVA | . / Junioři | DNF | --- | 14:10.1 [-] | --- | 28:11.0 [-] | --- | 42:50.7 [-] | --- | 58:56.1 [-] | --- | --- | --- |