AUTHOR Pražská padesátka 2021 - Memoriál Jana Hrubeše

MTB
DATUM :18.9.2021 MÍSTO :Praha, Dejvice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 138 detail závodníka JIROVSKÝ Mikuláš CZE 2017 --- 1. /  Chlapci ročník 2017 a více 0:00:14.5 0:00:00.0
2 42 detail závodníka MACÁNEK David CZE 2017 --- 2. /  Chlapci ročník 2017 a více 0:00:18.6 0:00:04.0
3 122 detail závodníka BERANOVÁ Monika CZE 2017 --- 1. /  Dívky ročník 2017 a více 0:00:19.1 0:00:04.6
4 102 detail závodníka KOSTORKOVÁ Emily CZE 2018 --- 2. /  Dívky ročník 2017 a více 0:00:19.3 0:00:04.7
5 68 detail závodníka KOTORA Jan CZE 2017 --- 3. /  Chlapci ročník 2017 a více 0:00:19.4 0:00:04.8
6 232 detail závodníka VETRÁSEK Sebastian CZE 2017 --- 4. /  Chlapci ročník 2017 a více 0:00:19.8 0:00:05.2
7 16 detail závodníka MATEJKOVÁ Emílie CZE 2017 www.juniorbicycles.com 3. /  Dívky ročník 2017 a více 0:00:20.1 0:00:05.5
8 29 detail závodníka ŠPALEK Daniel CZE 2017 Bez klubové příslušnosti 5. /  Chlapci ročník 2017 a více 0:00:20.6 0:00:06.0
9 56 detail závodníka FAUKNEROVA Zofie CZE 2017 --- 4. /  Dívky ročník 2017 a více 0:00:21.9 0:00:07.3
10 218 detail závodníka MIKYŠKA Viktor CZE 2018 --- 6. /  Chlapci ročník 2017 a více 0:00:22.1 0:00:07.5
11 153 detail závodníka SLÁDEK Adam CZE 2018 --- 7. /  Chlapci ročník 2017 a více 0:00:22.3 0:00:07.7
12 8 detail závodníka JAŠKOVÁ Julie CZE 2017 MTB Hanz 5. /  Dívky ročník 2017 a více 0:00:22.4 0:00:07.8
13 156 detail závodníka ZEITHAMLOVÁ Sára CZE 2017 --- 6. /  Dívky ročník 2017 a více 0:00:22.8 0:00:08.2
14 24 detail závodníka MIŘEJOVSKÁ Barbora CZE 2017 --- 7. /  Dívky ročník 2017 a více 0:00:22.9 0:00:08.3
15 51 detail závodníka KUBÍNOVÁ Adriana CZE 2017 --- 8. /  Dívky ročník 2017 a více 0:00:23.2 0:00:08.6
16 61 detail závodníka ČERNÝ Jáchym CZE 2017 --- 8. /  Chlapci ročník 2017 a více 0:00:23.4 0:00:08.8
17 229 detail závodníka BUREŠ Vendelín CZE 2018 --- 9. /  Chlapci ročník 2017 a více 0:00:23.9 0:00:09.3
18 75 detail závodníka LOHONKA Vít CZE 2018 --- 10. /  Chlapci ročník 2017 a více 0:00:24.4 0:00:09.8
19 31 detail závodníka MĚCHURA Šimon CZE 2018 --- 11. /  Chlapci ročník 2017 a více 0:00:24.6 0:00:10.0
20 240 detail závodníka MEJDRECH Jan CZE 2017 --- 12. /  Chlapci ročník 2017 a více 0:00:24.8 0:00:10.2
21 99 detail závodníka ZÁRUBOVÁ Kateřina CZE 2017 --- 9. /  Dívky ročník 2017 a více 0:00:24.8 0:00:10.2
22 94 detail závodníka ESSEROVÁ Meda CZE 2017 --- 10. /  Dívky ročník 2017 a více 0:00:25.6 0:00:11.1
23 226 detail závodníka MATYSKOVÁ Sára CZE 2018 --- 11. /  Dívky ročník 2017 a více 0:00:25.9 0:00:11.3
24 230 detail závodníka PEKÁROVÁ Alžběta CZE 2017 --- 12. /  Dívky ročník 2017 a více 0:00:26.9 0:00:12.3
25 97 detail závodníka MARŠÁLEK David CZE 2017 --- 13. /  Chlapci ročník 2017 a více 0:00:27.0 0:00:12.4
26 236 detail závodníka LÉR Jonáš CZE 2018 --- 14. /  Chlapci ročník 2017 a více 0:00:27.6 0:00:13.0
27 37 detail závodníka BOGDANOVIĆOVÁ Barbora CZE 2018 --- 13. /  Dívky ročník 2017 a více 0:00:29.4 0:00:14.8
28 225 detail závodníka PÍNOVÁ Žofie CZE 2017 --- 14. /  Dívky ročník 2017 a více 0:00:30.4 0:00:15.8
29 202 detail závodníka POKORNÝ Tobiáš CZE 2015 --- 15. /  Chlapci ročník 2017 a více 0:00:31.1 0:00:16.5
30 227 detail závodníka PROVAZNÍKOVÁ Anna CZE 2018 --- 15. /  Dívky ročník 2017 a více 0:00:32.9 0:00:18.3
31 144 detail závodníka KOVÁČ Tobias CZE 2018 --- 16. /  Chlapci ročník 2017 a více 0:00:33.0 0:00:18.5
32 201 detail závodníka MUSIL Matouš CZE 2017 --- 17. /  Chlapci ročník 2017 a více 0:00:34.0 0:00:19.5
33 125 detail závodníka ŠTĚPANOVSKÁ Vivien CZE 2019 --- 16. /  Dívky ročník 2017 a více 0:00:35.1 0:00:20.6
34 233 detail závodníka SKUHROVCOVÁ Anna CZE 2017 --- 17. /  Dívky ročník 2017 a více 0:00:35.4 0:00:20.8
35 235 detail závodníka KOVÁCS Alex CZE 2018 --- 18. /  Chlapci ročník 2017 a více 0:00:38.9 0:00:24.3
36 106 detail závodníka PRIDAL Mathias CZE 2018 --- 19. /  Chlapci ročník 2017 a více 0:00:39.9 0:00:25.3
37 89 detail závodníka RAUS Sophie CZE 2018 --- 18. /  Dívky ročník 2017 a více 0:00:41.6 0:00:27.0
38 128 detail závodníka HAVRANOVA Izabela CZE 2018 --- 19. /  Dívky ročník 2017 a více 0:00:42.1 0:00:27.6
39 234 detail závodníka SKUHROVEC Erik CZE 2019 --- 20. /  Chlapci ročník 2017 a více 0:00:48.1 0:00:33.5
40 124 detail závodníka PLIČKA Adam CZE 2018 --- 21. /  Chlapci ročník 2017 a více 0:00:48.5 0:00:33.9
41 159 detail závodníka ROZEHNALOVÁ Nella CZE 2018 --- 20. /  Dívky ročník 2017 a více 0:00:49.1 0:00:34.6
42 79 detail závodníka JELINEK Matyáš CZE 2019 --- 22. /  Chlapci ročník 2017 a více 0:00:51.4 0:00:36.8
43 208 detail závodníka ERBERLOVÁ Sára CZE 2018 --- 21. /  Dívky ročník 2017 a více 0:00:51.6 0:00:37.0
44 239 detail závodníka MEJDRECH Adam CZE 2019 --- 23. /  Chlapci ročník 2017 a více 0:00:59.6 0:00:45.0
--- 22 detail závodníka BAJO Timotej CZE 2017 Quentin na Okoř . /  Chlapci ročník 2017 a více DNS ---
--- 38 detail závodníka HORÁKOVÁ Ema CZE 2017 --- . /  Dívky ročník 2017 a více DNS ---
--- 67 detail závodníka KOTORA Ondrej CZE 2017 --- . /  Chlapci ročník 2017 a více DNS ---
--- 71 detail závodníka KADLEC Tomáš CZE 2017 --- . /  Chlapci ročník 2017 a více DNS ---
--- 84 detail závodníka LOUDA Tomas CZE 2017 --- . /  Chlapci ročník 2017 a více DNS ---
--- 134 detail závodníka PRCHALOVÁ Lucinka CZE 2017 Nelahozeves . /  Dívky ročník 2017 a více DNS ---