TOI TOI CUP 2021 / UCI C2 - #1 Mladá Boleslav

MTB
DATUM :28.9.2021 MÍSTO :Mladá Boleslav
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 # Lap5 # Lap6 # Lap7 # Lap8 # Lap9 # Lap10 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 # Lap5 # Lap6 # Lap7 # Lap8 # Lap9 # Lap10 #
1 1 detail závodníka BOROŠ Michael CZE 1992 ČEZ Cyklo Team Tábor 1. /  Muži 1:03:54.4 0:00:00.0 06:26.9 [1] 1 06:15.3 [2] 1 06:22.3 [4] 2 06:19.9 [2] 1 06:17.7 [2] 2 06:28.6 [11] 2 06:29.7 [7] 2 06:25.9 [4] 2 06:25.7 [5] 1 06:22.0 [2] 1
2 3 detail závodníka LOOCKX Lander BEL 1997 CX TEAM DESCHACHT-GROUP HENS-CONTAINERS MAES 2. /  Muži 1:04:03.1 0:00:08.7 06:30.4 [3] 3 06:12.2 [1] 2 06:21.6 [2] 1 06:21.2 [3] 2 06:14.7 [1] 1 06:30.4 [12] 1 06:29.7 [7] 1 06:25.9 [3] 1 06:36.7 [11] 2 06:20.0 [1] 2
3 31 detail závodníka HUYBS Ward BEL 2002 Baloise Trek Lions 3. /  Muži 1:04:14.9 0:00:20.5 06:37.5 [9] 9 06:16.4 [3] 4 06:26.1 [11] 4 06:22.9 [6] 5 06:27.9 [4] 6 06:21.9 [8] 6 06:27.9 [4] 5 06:35.9 [8] 7 06:13.2 [1] 3 06:24.7 [4] 3
4 39 detail závodníka TONEATTI Davide ITA 2001 DP66 GIANT SMP 4. /  Muži 1:04:20.6 0:00:26.2 06:39.2 [14] 14 06:18.9 [4] 7 06:23.1 [6] 8 06:22.4 [4] 6 06:26.7 [3] 4 06:21.4 [7] 3 06:28.7 [6] 4 06:36.0 [10] 6 06:16.3 [2] 4 06:27.5 [5] 4
5 8 detail závodníka ŘÍMAN Jakub CZE 2000 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 5. /  Muži 1:04:28.0 0:00:33.6 06:31.4 [6] 6 06:23.5 [11] 5 06:24.8 [9] 3 06:22.4 [5] 4 06:28.1 [5] 3 06:21.9 [9] 5 06:28.2 [5] 3 06:35.7 [7] 5 06:22.2 [4] 5 06:29.4 [6] 5
6 47 detail závodníka PAPRSTKA Tomáš CZE 1992 EXPRES CZ - TUFO  TEAM KOLÍN 6. /  Muži 1:04:38.4 0:00:43.9 06:38.7 [12] 12 06:19.7 [7] 8 06:22.6 [5] 7 06:23.1 [7] 7 --- --- --- 9 06:21.9 [2] 7 06:27.7 [5] 8 06:20.6 [3] 6 06:33.0 [9] 6
7 17 detail závodníka ŤOUPALÍK Adam CZE 1996 ELKOV KASPER Czech Cycling Team 7. /  Muži 1:04:55.6 0:01:01.2 06:30.7 [5] 5 06:27.9 [13] 9 06:23.1 [7] 9 06:19.4 [1] 3 06:29.7 [6] 5 06:21.2 [6] 4 06:37.1 [15] 6 06:35.9 [9] 9 06:34.6 [9] 7 06:35.5 [10] 7
8 2 detail závodníka KONWA Marek POL 1990 UKS Krupiński Suszec - KONWA Bike 8. /  Muži 1:05:00.6 0:01:06.2 06:52.4 [22] 22 06:20.5 [9] 13 06:25.1 [10] 14 06:26.6 [9] 12 06:30.2 [8] 11 06:24.6 [10] 12 06:22.4 [3] 8 06:31.9 [6] 10 06:35.2 [10] 8 06:31.3 [8] 8
9 7 detail závodníka HULA Robert CZE 2000 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 9. /  Muži 1:05:05.4 0:01:11.0 06:35.5 [7] 7 --- --- --- 6 06:29.4 [10] 10 06:33.4 [9] 8 06:30.4 [13] 8 06:32.2 [11] 10 06:42.9 [16] 13 06:31.2 [6] 9 06:24.7 [3] 9
10 35 detail závodníka STRÁNSKÝ Matěj CZE 2003 BRILON RACING TEAM MB 10. /  Muži 1:05:13.4 0:01:19.0 06:39.0 [13] 13 06:20.4 [8] 10 06:23.7 [8] 10 06:24.3 [8] 8 06:35.9 [12] 7 06:30.4 [14] 7 06:31.9 [9] 9 06:42.9 [15] 12 06:33.3 [8] 10 06:31.2 [7] 10
11 4 detail závodníka ULÍK Matěj SVK 1997 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 11. /  Muži 1:05:23.1 0:01:28.7 06:27.2 [2] 2 06:23.0 [10] 3 06:29.8 [13] 5 06:29.9 [11] 9 06:33.7 [10] 9 06:31.9 [15] 10 06:33.9 [13] 11 06:40.4 [13] 14 06:32.3 [7] 11 06:40.6 [13] 11
12 27 detail závodníka JINDŘICH Pavel CZE 2003 TJ STADION LOUNY 12. /  Muži 1:05:29.4 0:01:34.9 06:41.9 [16] 16 06:19.5 [6] 11 06:21.8 [3] 11 06:30.6 [12] 11 06:29.9 [7] 10 06:34.9 [17] 11 06:32.1 [10] 12 06:37.5 [11] 11 06:38.1 [12] 12 06:42.5 [14] 12
13 9 detail závodníka VANÍČEK Šimon CZE 1999 ČEZ Cyklo Team Tábor 13. /  Muži 1:06:32.1 0:02:37.7 06:30.4 [4] 4 --- --- --- 13 06:41.4 [21] 14 06:44.4 [21] 14 06:36.9 [18] 15 06:35.4 [14] 15 06:39.0 [12] 15 06:40.1 [13] 13 06:56.8 [22] 13
14 38 detail závodníka PAVAN Marco ITA 2000 DP66 GIANT SMP 14. /  Muži 1:06:41.1 0:02:46.7 06:54.0 [25] 25 06:24.8 [12] 16 06:26.9 [12] 15 06:33.7 [14] 15 06:39.9 [16] 13 06:34.7 [16] 14 06:32.9 [12] 13 06:48.1 [21] 16 06:44.9 [18] 14 07:00.7 [23] 14
15 22 detail závodníka RAJCHART Jan CZE 1996 GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team 15. /  Muži 1:06:47.1 0:02:52.7 06:52.4 [21] 21 06:33.7 [16] 18 06:35.8 [16] 19 06:34.3 [15] 16 06:35.7 [11] 15 06:39.4 [19] 16 06:44.7 [19] 16 06:42.7 [14] 17 06:41.5 [14] 15 06:46.7 [15] 15
16 10 detail závodníka MAYER Daniel CZE 1997 KC HLINSKO 16. /  Muži 1:06:51.6 0:02:57.2 06:37.0 [8] 8 06:29.9 [14] 12 06:53.6 [25] 18 06:36.2 [18] 17 06:37.4 [13] 16 06:39.4 [20] 17 06:45.2 [20] 17 06:53.7 [22] 20 06:41.9 [16] 17 06:37.0 [11] 16
17 13 detail závodníka HÄHNEL Frederik GER 1996 TSC Berlin 17. /  Muži 1:06:52.1 0:02:57.7 06:46.9 [17] 17 06:31.6 [15] 15 06:40.5 [17] 17 06:40.8 [20] 18 06:40.7 [17] 17 06:46.4 [26] 18 06:41.7 [18] 18 06:43.4 [17] 19 06:42.1 [17] 16 06:37.5 [12] 17
18 14 detail závodníka ZELENÝ Ondřej CZE 1982 Eleven Black.ET team 18. /  Muži 1:07:08.9 0:03:14.4 06:41.1 [15] 15 06:35.7 [17] 14 06:42.2 [18] 16 06:45.2 [23] 19 06:41.8 [19] 19 06:41.2 [21] 19 06:41.4 [16] 19 06:44.1 [18] 21 06:41.7 [15] 18 06:54.0 [18] 18
19 19 detail závodníka BERGAGNA Tommaso ITA 2001 DP66 GIANT SMP 19. /  Muži 1:07:37.8 0:03:43.4 06:38.5 [11] 11 06:19.4 [5] 6 06:33.0 [14] 12 06:34.7 [16] 13 06:37.7 [14] 12 06:42.2 [22] 13 06:48.7 [21] 14 07:13.4 [30] 18 07:13.9 [27] 19 06:55.9 [19] 19
20 12 detail závodníka KUČERA Jakub CZE 2001 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 20. /  Muži 1:07:42.8 0:03:48.3 06:49.4 [18] 18 06:40.8 [20] 20 06:43.1 [19] 23 06:46.4 [25] 24 06:45.9 [22] 22 06:43.4 [24] 23 06:50.2 [22] 23 06:46.1 [19] 23 06:45.4 [19] 20 06:51.7 [16] 20
21 45 detail závodníka JELÍNEK Josef CZE 1998 CYKLOSTAR Trek Pirelli 21. /  Muži 1:08:16.6 0:04:22.2 06:51.4 [19] 19 06:39.4 [19] 21 06:43.9 [21] 24 06:35.2 [17] 22 06:42.9 [20] 21 06:53.4 [29] 22 06:52.1 [24] 22 06:46.4 [20] 22 07:08.2 [26] 22 07:03.2 [25] 21
22 43 detail závodníka KOBES Lukáš CZE 1996 GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team 22. /  Muži 1:08:26.6 0:04:32.2 06:53.4 [23] 23 06:36.5 [18] 19 06:34.3 [15] 21 06:40.4 [19] 20 06:41.4 [18] 19 06:45.9 [25] 21 07:00.7 [29] 21 07:01.4 [28] 25 06:57.9 [22] 21 07:14.3 [26] 22
23 11 detail závodníka BAKUS Tomáš CZE 1998 ČEZ Cyklo Team Tábor 23. /  Muži 1:08:36.9 0:04:42.4 06:53.7 [24] 24 --- --- --- 22 06:46.2 [24] 23 06:46.7 [23] 23 06:53.2 [28] 24 07:01.9 [30] 24 06:57.2 [26] 26 07:02.2 [25] 24 06:56.2 [20] 23
24 29 detail závodníka LENNART Lein GER 2002 STEVENS Racing Team U23 24. /  Muži 1:08:44.3 0:04:49.9 06:51.9 [20] 20 06:46.0 [22] 22 06:51.6 [22] 25 06:53.4 [28] 25 06:51.6 [25] 24 06:52.7 [27] 25 06:51.4 [23] 25 06:54.2 [23] 27 06:58.9 [23] 25 06:52.1 [17] 24
25 16 detail závodníka MIKLER Bartosz POL 1994 VICTORIA JAROCIN ACCENT TEAM 25. /  Muži 1:08:56.9 0:05:02.4 06:37.7 [10] 10 06:41.3 [21] 17 06:43.2 [20] 20 06:43.3 [22] 21 06:38.9 [15] 18 06:43.2 [23] 20 06:52.2 [25] 20 07:12.7 [29] 24 07:21.2 [28] 23 07:22.7 [28] 25
26 33 detail závodníka VYKYDAL Jaroslav CZE 2003 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 26. /  Muži 1:09:10.3 0:05:15.9 07:07.7 [27] 27 --- --- --- 26 06:56.4 [29] 27 06:48.9 [24] 26 06:55.1 [30] 26 07:00.2 [28] 27 06:56.5 [25] 28 06:48.3 [20] 26 06:56.5 [21] 26
27 36 detail závodníka DOLEŽAL Tomáš CZE 2003 BRILON RACING TEAM MB 27. /  Muži 1:09:19.9 0:05:25.4 07:07.9 [28] 28 06:46.3 [23] 23 06:54.3 [26] 27 06:48.2 [26] 26 06:52.3 [26] 25 06:59.7 [32] 27 07:00.1 [27] 28 06:57.3 [27] 29 06:50.3 [21] 27 07:03.0 [24] 27
28 5 detail závodníka HEIGL Philipp AUT 1993 Sportunion Bikestore.cc Team 28. /  Muži 1:09:47.3 0:05:52.8 07:12.2 [32] 32 06:49.4 [25] 26 06:53.3 [24] 29 06:53.2 [27] 28 06:57.9 [27] 27 06:57.7 [31] 28 06:53.2 [26] 29 06:55.2 [24] 30 06:59.6 [24] 28 07:15.2 [27] 28
29 23 detail závodníka BIEL Szymon POL 1987 UKS Krupiński Suszec Konwa Bike 29. /  Muži 0:51:14.0 - 2 Lap(s) 07:07.5 [26] 26 06:52.2 [26] 25 07:00.3 [27] 30 07:05.0 [30] 30 07:00.7 [28] 29 07:02.4 [34] 32 07:06.4 [31] 30 01:59.2 [1] 3 --- --- --- ---
30 20 detail závodníka BENDA Michal CZE 1983 TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 30. /  Muži 0:51:17.0 - 2 Lap(s) 07:08.1 [29] 29 06:47.5 [24] 24 06:53.3 [23] 28 07:15.5 [35] 29 07:00.9 [29] 28 07:01.7 [33] 31 07:07.4 [32] 31 02:02.2 [2] 4 --- --- --- ---
31 25 detail závodníka METLIČKA Václav CZE 1973 3xV TEAM 31. /  Muži 0:48:27.0 - 3 Lap(s) 07:14.8 [35] 35 07:00.9 [30] 30 07:03.4 [28] 33 07:14.1 [33] 32 07:08.1 [30] 30 07:11.9 [35] 36 05:33.5 [1] 26 --- --- --- --- --- ---
32 32 detail závodníka WESER Max GER 2003 SC Riesa 32. /  Muži 0:49:57.0 - 3 Lap(s) 07:14.5 [34] 34 07:00.9 [29] 29 07:12.9 [33] 34 07:12.6 [31] 33 07:16.4 [32] 32 07:17.8 [36] 38 06:41.5 [17] 32 --- --- --- --- --- ---
33 42 detail závodníka HRSTKA Vojtěch CZE 2003 GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team 33. /  Muži 0:50:27.0 - 3 Lap(s) 07:16.6 [36] 36 06:56.8 [27] 28 07:04.6 [29] 31 07:15.2 [34] 31 07:19.4 [33] 31 07:19.9 [37] 37 07:14.2 [33] 33 --- --- --- --- --- ---
34 24 detail závodníka WOLF Jan CZE 1989 SK FAVORIT Bílina z.s. 34. /  Muži 0:41:57.0 - 4 Lap(s) 07:18.8 [37] 37 07:06.8 [32] 32 07:11.2 [32] 36 07:19.4 [36] 36 07:13.7 [31] 33 05:46.9 [3] 29 --- --- --- --- --- --- --- ---
35 15 detail závodníka VODRÁŽKA Vojtěch CZE 2002 KC HLINSKO 35. /  Muži 0:42:07.0 - 4 Lap(s) 07:11.5 [31] 31 06:57.4 [28] 27 07:09.5 [31] 32 07:29.5 [37] 34 07:32.9 [36] 34 05:45.8 [2] 30 --- --- --- --- --- --- --- ---
36 37 detail závodníka KOVÁŘÍK David CZE 1990 DK Bikeshop RACING Team 36. /  Muži 0:42:27.0 - 4 Lap(s) 07:10.7 [30] 30 07:15.3 [34] 34 07:17.9 [34] 37 07:31.7 [39] 37 07:27.9 [34] 36 05:43.1 [1] 33 --- --- --- --- --- --- --- ---
37 41 detail závodníka BLÁHA Vojtěch CZE 2003 SK VELO PRAHA 37. /  Muži 0:42:42.0 - 4 Lap(s) 07:19.2 [38] 38 07:06.6 [31] 33 07:08.3 [30] 35 07:13.9 [32] 35 07:44.4 [37] 35 06:09.4 [5] 34 --- --- --- --- --- --- --- ---
38 26 detail závodníka PODRAZIL Tomas CZE 1985 TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 38. /  Muži 0:42:47.0 - 4 Lap(s) 07:12.5 [33] 33 07:06.9 [33] 31 07:26.4 [35] 38 07:30.2 [38] 38 07:29.6 [35] 37 06:01.1 [4] 35 --- --- --- --- --- --- --- ---
39 34 detail závodníka FRYDRYCH Tomáš Christian CZE 1974 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 39. /  Muži 0:29:57.0 - 6 Lap(s) 07:33.2 [39] 39 07:37.9 [35] 35 08:14.7 [36] 40 06:31.0 [13] 39 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
40 44 detail závodníka ŠŤASTNÝ Radim CZE 2001 GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team 40. /  Muži 0:21:52.0 - 7 Lap(s) 07:57.6 [40] 40 08:21.8 [36] 36 05:32.5 [1] 39 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru