TOI TOI CUP 2021 / UCI C2 - #2 Hlinsko

MTB
DATUM :2.10.2021 MÍSTO :Hlinsko
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 #
1 101 detail závodníka ŠUMPÍK Pavel CZE 2006 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 1. /  Kadeti 0:26:30.5 0:00:00.0 06:33.9 [2] 2 06:36.2 [3] 2 06:40.1 [1] 1 06:40.1 [2] 1
2 112 detail závodníka BAŽANT Kryštof CZE 2007 TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 2. /  Kadeti 0:26:31.3 0:00:00.8 06:41.4 [4] 4 06:33.4 [1] 3 06:41.7 [2] 3 06:34.7 [1] 2
3 102 detail závodníka FALTÝNEK Jan CZE 2006 ČEZ Cyklo Team Tábor 3. /  Kadeti 0:27:03.7 0:00:33.2 06:34.2 [3] 3 06:35.4 [2] 1 06:45.9 [3] 2 07:08.1 [12] 3
4 103 detail závodníka KRÁL Kryštof CZE 2006 DUKLA PRAHA 4. /  Kadeti 0:27:51.0 0:01:20.5 06:33.7 [1] 1 06:43.2 [4] 4 06:58.3 [4] 4 07:35.7 [40] 4
5 113 detail závodníka LIENERT Patrik CZE 2006 ČED Bike Team 5. /  Kadeti 0:27:53.2 0:01:22.7 06:46.1 [6] 6 06:59.2 [8] 5 07:07.2 [12] 5 07:00.7 [5] 5
6 110 detail závodníka HÁJEK Tomáš CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 6. /  Kadeti 0:27:53.2 0:01:22.7 06:57.9 [9] 9 07:04.8 [15] 12 07:05.7 [8] 9 06:44.7 [3] 6
7 116 detail závodníka JANOUT Jan CZE 2006 ČEZ Cyklo Team Tábor 7. /  Kadeti 0:27:58.5 0:01:28.0 06:46.6 [8] 8 06:58.9 [7] 6 07:07.1 [11] 6 07:05.8 [9] 7
8 127 detail závodníka MROCEK Adam SVK 2006 CK EPIC DOHŇANY 8. /  Kadeti 0:28:03.7 0:01:33.2 06:58.6 [12] 12 06:58.4 [6] 8 07:05.9 [9] 7 07:00.7 [6] 8
9 141 detail závodníka FRIEDEL David CZE 2006 DK Bikeshop RACING Team 9. /  Kadeti 0:28:12.3 0:01:41.8 06:59.1 [13] 13 07:03.4 [11] 11 07:00.4 [6] 7 07:09.2 [16] 9
10 117 detail závodníka FEDOR Samuel SVK 2006 ŠK Železiarne Podbrezová a.s. 10. /  Kadeti 0:28:15.7 0:01:45.2 06:58.4 [11] 11 07:04.6 [14] 13 07:07.9 [13] 12 07:04.6 [8] 10
11 157 detail závodníka VAS Barnabás CZE 2006 Merida Maraton Team CST 11. /  Kadeti 0:28:18.2 0:01:47.7 07:23.8 [25] 25 07:02.0 [9] 20 06:58.7 [5] 14 06:53.6 [4] 11
12 104 detail závodníka STREJČEK Adam CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 12. /  Kadeti 0:28:21.4 0:01:50.9 06:46.3 [7] 7 07:08.7 [18] 7 07:15.6 [20] 11 07:10.7 [18] 12
13 107 detail závodníka PEKAŘ Matěj CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 13. /  Kadeti 0:28:27.2 0:01:56.7 06:42.4 [5] 5 07:19.8 [28] 10 07:06.4 [10] 10 07:18.4 [27] 13
14 106 detail závodníka ZEDNÍK Jiří CZE 2006 TJ STADION LOUNY 14. /  Kadeti 0:28:27.2 0:01:56.7 06:59.1 [13] 13 07:02.9 [10] 9 07:12.7 [14] 13 07:12.4 [22] 14
15 121 detail závodníka HARLENDER Lukáš CZE 2007 cyklo team KOLARNA 15. /  Kadeti 0:28:34.3 0:02:03.8 07:04.3 [16] 16 07:03.7 [13] 14 07:19.9 [24] 15 07:06.3 [10] 15
16 114 detail závodníka KUKLA Dominik CZE 2007 ADASTRA Cycling Team 16. /  Kadeti 0:28:34.9 0:02:04.4 07:09.3 [18] 18 07:03.7 [12] 15 07:15.4 [19] 16 07:06.4 [11] 16
17 173 detail závodníka BRADÁČ Adam CZE 2006 DUKLA PRAHA 17. /  Kadeti 0:28:43.8 0:02:13.3 07:35.0 [31] 31 06:56.0 [5] 22 07:03.8 [7] 17 07:08.7 [15] 17
18 139 detail závodníka BŘÍZA Vojtěch CZE 2006 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 18. /  Kadeti 0:28:45.5 0:02:15.0 07:17.1 [22] 22 07:09.1 [19] 21 07:15.2 [18] 19 07:04.0 [7] 18
19 115 detail závodníka RAŠKA Lukáš CZE 2007 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19. /  Kadeti 0:28:46.7 0:02:16.2 07:13.4 [20] 20 07:10.6 [20] 18 07:14.4 [17] 18 07:08.2 [13] 19
20 105 detail závodníka HOŠEK Adam CZE 2006 CYCLING ACADEMY TÁBOR 20. /  Kadeti 0:28:54.9 0:02:24.4 06:58.1 [10] 10 07:19.4 [27] 16 07:23.9 [28] 20 07:13.4 [23] 20
21 119 detail závodníka POLÁK Matyáš CZE 2006 Lawi junior team 21. /  Kadeti 0:29:02.3 0:02:31.8 07:25.8 [28] 28 07:13.1 [24] 25 07:13.7 [15] 23 07:09.5 [17] 21
22 130 detail závodníka KNIHA Petr CZE 2006 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 22. /  Kadeti 0:29:07.7 0:02:37.2 07:05.9 [17] 17 07:15.8 [25] 17 07:21.9 [25] 21 07:23.9 [30] 22
23 140 detail závodníka MITÁŠ Robert CZE 2007 ČED Bike Team 23. /  Kadeti 0:29:12.7 0:02:42.2 07:30.9 [29] 29 07:10.8 [21] 27 07:13.9 [16] 24 07:16.9 [26] 23
24 118 detail závodníka ŽENÍŠEK Martin CZE 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 24. /  Kadeti 0:29:15.9 0:02:45.4 07:31.1 [30] 30 07:16.9 [26] 29 07:16.9 [23] 26 07:10.9 [19] 24
25 120 detail závodníka KRULIŠ Jan CZE 2007 TJ STADION LOUNY 25. /  Kadeti 0:29:18.5 0:02:48.0 07:13.3 [19] 19 07:12.4 [22] 19 07:25.9 [31] 22 07:26.8 [32] 25
26 108 detail závodníka PURNOCH Matyáš CZE 2006 ČED Bike Team 26. /  Kadeti 0:29:18.7 0:02:48.2 07:03.8 [15] 15 07:44.2 [54] 30 07:22.1 [26] 29 07:08.4 [14] 26
27 125 detail závodníka HABR Jakub CZE 2006 ČED Bike Team 27. /  Kadeti 0:29:19.0 0:02:48.5 07:22.6 [24] 24 07:08.6 [17] 23 07:24.4 [29] 25 07:23.2 [29] 27
28 109 detail závodníka SEVERYN Richard CZE 2007 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 28. /  Kadeti 0:29:20.3 0:02:49.8 07:16.2 [21] 21 07:23.6 [30] 26 07:26.0 [32] 28 07:14.4 [24] 28
29 128 detail závodníka HAVEL Matěj CZE 2006 Lawi junior team 29. /  Kadeti 0:29:23.2 0:02:52.7 07:45.8 [38] 38 07:08.2 [16] 32 07:16.6 [22] 30 07:12.4 [20] 29
30 148 detail závodníka HŘEBEJK Dominik CZE 2007 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 30. /  Kadeti 0:29:23.4 0:02:52.9 07:24.3 [27] 27 07:23.7 [31] 31 07:22.9 [27] 31 07:12.4 [21] 30
31 132 detail závodníka MATOULEK Jiří CZE 2006 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 31. /  Kadeti 0:29:34.7 0:03:04.2 07:24.0 [26] 26 07:12.7 [23] 24 07:28.7 [35] 27 07:29.2 [35] 31
32 150 detail závodníka KRISTL Lukáš CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 32. /  Kadeti 0:30:02.8 0:03:32.3 07:35.8 [33] 33 07:20.6 [29] 33 07:38.1 [40] 32 07:28.0 [33] 32
33 176 detail závodníka NÁGR Ondřej CZE 2007 CYCLING ACADEMY TÁBOR 33. /  Kadeti 0:30:02.9 0:03:32.4 08:00.6 [53] 53 07:28.8 [35] 47 07:16.4 [21] 34 07:16.9 [25] 33
34 136 detail závodníka BOHÁČ Václav CZE 2006 TJ STADION LOUNY 34. /  Kadeti 0:30:08.0 0:03:37.5 07:35.1 [32] 32 07:26.1 [34] 34 07:40.5 [43] 33 07:26.2 [31] 34
35 149 detail závodníka PŘENOSIL Marek CZE 2007 TJ STADION LOUNY 35. /  Kadeti 0:30:08.0 0:03:37.5 07:54.1 [46] 46 07:24.9 [32] 39 07:27.9 [33] 36 07:21.0 [28] 35
36 138 detail závodníka RAUSCHERT Albert CZE 2007 DUKLA PRAHA 36. /  Kadeti 0:30:21.2 0:03:50.7 07:40.3 [36] 36 07:31.0 [36] 35 07:35.4 [36] 35 07:34.3 [39] 36
37 126 detail závodníka MALÝ Jakub CZE 2006 ČED Bike Team 37. /  Kadeti 0:30:28.5 0:03:58.0 07:49.8 [43] 43 07:35.4 [42] 42 07:24.9 [30] 37 07:38.2 [43] 37
38 111 detail závodníka KRATOCHVÍL Václav CZE 2006 Lawi junior team 38. /  Kadeti 0:30:31.9 0:04:01.4 07:22.3 [23] 23 07:25.4 [33] 28 08:03.2 [59] 38 07:40.8 [45] 38
38 131 detail závodníka HABR Christien CZE 2006 ČED Bike Team 38. /  Kadeti 0:30:31.9 0:04:01.4 07:46.3 [40] 40 07:32.2 [38] 37 07:42.9 [48] 42 07:30.4 [37] 38
40 133 detail závodníka KOLÁŘ David CZE 2007 ADASTRA Cycling Team 40. /  Kadeti 0:30:32.3 0:04:01.8 07:52.6 [45] 45 07:42.2 [50] 48 07:28.5 [34] 43 07:28.9 [34] 40
41 143 detail závodníka JEŘÁBEK Ondřej CZE 2006 DUKLA PRAHA 41. /  Kadeti 0:30:34.4 0:04:03.9 07:46.4 [41] 41 07:31.8 [37] 36 07:36.5 [37] 39 07:39.6 [44] 41
42 145 detail závodníka HOFMAN Eliáš CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 42. /  Kadeti 0:30:37.2 0:04:06.7 07:39.3 [35] 35 07:39.4 [47] 38 07:37.4 [39] 40 07:40.9 [46] 42
43 137 detail závodníka LESAGE Marek CZE 2006 ČED Bike Team 43. /  Kadeti 0:30:38.7 0:04:08.2 07:45.8 [39] 39 07:33.6 [41] 40 07:40.9 [44] 41 07:38.2 [42] 43
44 158 detail závodníka HAVELKA Matěj CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 44. /  Kadeti 0:30:40.7 0:04:10.2 07:50.4 [44] 44 07:38.9 [46] 45 07:41.7 [46] 48 07:29.6 [36] 44
45 172 detail závodníka KUČERA Jonáš CZE 2006 ADASTRA Cycling Team 45. /  Kadeti 0:30:49.9 0:04:19.4 07:57.8 [52] 52 07:37.4 [43] 50 07:36.7 [38] 49 07:37.9 [41] 45
46 152 detail závodníka MEDVEĎ Jerguš SVK 2006 ŠK Železiarne Podbrezová a.s. 46. /  Kadeti 0:30:55.5 0:04:25.0 08:01.0 [54] 54 07:42.9 [51] 54 07:38.2 [41] 51 07:33.3 [38] 46
47 122 detail závodníka JAROŠ Nikola CZE 2007 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 47. /  Kadeti 0:30:56.3 0:04:25.8 07:42.1 [37] 37 07:43.5 [52] 43 07:43.6 [49] 45 07:47.0 [50] 47
48 142 detail závodníka BARTOŠ Karel CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 48. /  Kadeti 0:30:57.0 0:04:26.5 07:55.6 [49] 49 07:33.6 [40] 45 07:41.4 [45] 47 07:46.2 [48] 48
49 123 detail závodníka BRÜCKNER Filip CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 49. /  Kadeti 0:30:57.4 0:04:26.9 07:39.1 [34] 34 07:40.4 [49] 41 07:48.1 [51] 44 07:49.7 [51] 49
50 168 detail závodníka ELČKNER Nick CZE 2007 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 50. /  Kadeti 0:31:04.5 0:04:34.0 07:54.1 [46] 46 07:43.9 [53] 51 07:44.7 [50] 52 07:41.7 [47] 50
51 166 detail závodníka SASIN Jakub CZE 2007 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 51. /  Kadeti 0:31:13.2 0:04:42.7 08:05.4 [55] 55 07:33.1 [39] 52 07:39.2 [42] 50 07:55.4 [53] 51
52 146 detail závodníka ŠVARC Matej SVK 2007 ŠK Železiarne Podbrezová a.s. 52. /  Kadeti 0:31:16.7 0:04:46.2 07:48.8 [42] 42 07:38.7 [45] 44 07:42.7 [47] 46 08:06.3 [58] 52
53 134 detail závodníka MEIER Tomáš CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 53. /  Kadeti 0:31:29.9 0:04:59.4 08:06.8 [58] 58 07:37.4 [44] 55 07:58.6 [57] 54 07:46.9 [49] 53
54 175 detail závodníka PODAŘIL Jan CZE 2006 DUKLA PRAHA 54. /  Kadeti 0:31:32.4 0:05:01.9 07:55.1 [48] 48 07:39.9 [48] 49 07:57.1 [56] 53 08:00.1 [54] 54
55 170 detail závodníka ALINA Adam Hugo CZE 2007 ADASTRA Cycling Team 55. /  Kadeti 0:31:40.8 0:05:10.3 08:06.1 [56] 56 07:54.2 [59] 57 07:49.3 [52] 55 07:51.0 [52] 55
56 174 detail závodníka FRAJBIŠ Adam CZE 2007 DUKLA PRAHA 56. /  Kadeti 0:31:52.2 0:05:21.7 07:57.5 [51] 51 08:00.4 [62] 56 07:52.3 [53] 56 08:01.8 [55] 56
57 156 detail závodníka MELICHAR Josef CZE 2006 Lawi junior team 57. /  Kadeti 0:32:06.4 0:05:35.9 08:12.3 [59] 59 07:51.4 [58] 60 07:57.1 [55] 59 08:05.4 [57] 57
58 167 detail závodníka BLAŽEK Aleš CZE 2007 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 58. /  Kadeti 0:32:09.7 0:05:39.2 08:12.8 [60] 60 07:51.4 [57] 61 08:01.2 [58] 60 08:04.1 [56] 58
59 147 detail závodníka KORBEL Matyáš CZE 2007 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 59. /  Kadeti 0:32:24.9 0:05:54.4 08:18.3 [65] 65 07:45.2 [55] 58 07:55.1 [54] 58 08:26.2 [62] 59
60 153 detail závodníka KORBEL Daniel CZE 2006 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 60. /  Kadeti 0:32:45.2 0:06:14.7 08:12.9 [62] 62 07:56.6 [60] 62 08:12.4 [62] 62 08:23.2 [60] 60
61 160 detail závodníka HLUBINA Jakub SVK 2007 CK EPIC DOHŇANY 61. /  Kadeti 0:32:49.4 0:06:18.9 07:56.0 [50] 50 07:47.0 [56] 53 08:08.1 [61] 57 08:58.2 [66] 61
62 144 detail závodníka PIETRZAK Piotr POL 2007 UKS KRUPIŃSKI SUSZEC-KONWA BIKE 62. /  Kadeti 0:32:49.6 0:06:19.1 08:12.8 [61] 61 08:02.6 [64] 63 08:06.2 [60] 61 08:27.9 [63] 62
63 178 detail závodníka WAWRZYCZEK Jacek POL 2007 UKS KRUPIŃSKI SUSZEC-KONWA BIKE 63. /  Kadeti 0:33:08.5 0:06:38.0 08:18.6 [66] 66 08:00.9 [63] 64 08:15.7 [63] 63 08:33.1 [65] 63
64 163 detail závodníka POSPÍŠIL Filip CZE 2007 ČED Bike Team 64. /  Kadeti 0:33:09.7 0:06:39.2 08:22.3 [67] 67 08:08.4 [65] 65 08:19.2 [64] 64 08:19.6 [59] 64
65 161 detail závodníka VALKO Matej SVK 2007 CK EPIC DOHŇANY 65. /  Kadeti 0:33:27.9 0:06:57.4 08:16.3 [64] 64 08:15.7 [68] 66 08:31.1 [66] 65 08:24.7 [61] 65
66 179 detail závodníka VANKA Matouš CZE 2007 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 66. /  Kadeti 0:33:34.2 0:07:03.7 08:33.8 [71] 71 08:08.4 [66] 68 08:21.1 [65] 66 08:30.7 [64] 66
67 171 detail závodníka DĚTÁK Mikuláš CZE 2007 ADASTRA Cycling Team 67. /  Kadeti 0:31:53.0 - 1 Lap(s) 08:28.1 [68] 68 08:14.3 [67] 69 15:10.4 [68] 67 --- ---
68 164 detail závodníka VINŠ Josef CZE 2007 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 68. /  Kadeti 0:31:55.0 - 1 Lap(s) 08:13.3 [63] 63 08:26.7 [70] 67 15:14.9 [69] 68 --- ---
69 165 detail závodníka TRNA Šimon CZE 2007 TJ Sigma Hranice z.s. 69. /  Kadeti 0:31:56.0 - 1 Lap(s) 08:33.3 [70] 70 08:16.7 [69] 70 15:05.9 [67] 69 --- ---
70 169 detail závodníka KERL Sebastian CZE 2007 Author team Stupno 70. /  Kadeti 0:32:15.0 - 1 Lap(s) 08:28.4 [69] 69 08:28.8 [71] 71 15:17.7 [70] 70 --- ---
71 154 detail závodníka PROCHÁZKA Matěj CZE 2007 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 71. /  Kadeti 0:33:05.0 - 1 Lap(s) 08:06.5 [57] 57 07:57.2 [61] 59 17:01.1 [73] 71 --- ---
72 181 detail závodníka VRÁNA Tomáš CZE 2007 CK DACOM PHARMA KYJOV 72. /  Kadeti 0:34:05.0 - 1 Lap(s) 08:41.8 [72] 72 08:56.9 [72] 72 16:26.2 [71] 72 --- ---
73 177 detail závodníka MIŇOVSKÝ Petr CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 73. /  Kadeti 0:35:05.0 - 1 Lap(s) 09:05.2 [73] 73 09:03.8 [73] 73 16:55.9 [72] 73 --- ---
74 159 detail závodníka LAZUR Josef CZE 2007 ACS Drak Vrbno 74. /  Kadeti 0:18:29.0 - 2 Lap(s) 09:18.8 [74] 74 09:10.1 [74] 74 --- --- --- ---
75 155 detail závodníka NOVÁK Jiří CZE 2006 TJ STADION LOUNY 75. /  Kadeti 0:18:39.0 - 2 Lap(s) 09:25.0 [75] 75 09:13.9 [75] 75 --- --- --- ---
--- 124 detail závodníka HUSÁR Jakub SVK 2006 Flaviol - Bike Team Spiš . /  Kadeti DNF --- 07:43.1 [-] --- 16:11.3 [-] --- 22:30.8 [-] --- --- ---
--- 129 detail závodníka HRADISKÝ Zdeněk CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB . /  Kadeti DNF --- 07:35.8 [-] --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru