TOI TOI CUP 2021 / UCI C2 - #2 Hlinsko

MTB
DATUM :2.10.2021 MÍSTO :Hlinsko
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 #
1 21 detail závodníka HANÁKOVÁ Anna CZE 2007 ČED Bike Team 1. /  Kadetky 0:22:52.7 0:00:00.0 07:29.9 [1] 1 07:39.0 [1] 1 07:43.8 [1] 1
2 23 detail závodníka GOTTWALDOVÁ Amálie CZE 2007 CP team 2. /  Kadetky 0:23:09.2 0:00:16.4 07:36.3 [3] 3 07:45.2 [2] 3 07:47.6 [2] 2
3 24 detail závodníka HRDINOVÁ Anna CZE 2007 CYCLING ACADEMY TÁBOR 3. /  Kadetky 0:23:11.5 0:00:18.7 07:31.6 [2] 2 07:47.3 [3] 2 07:52.6 [3] 3
4 22 detail závodníka DLOUHÁ Aneta CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 4. /  Kadetky 0:23:57.7 0:01:04.9 07:36.6 [4] 4 08:00.9 [4] 4 08:20.1 [11] 4
5 28 detail závodníka VÁCLAVŮ Martina CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 5. /  Kadetky 0:24:11.7 0:01:19.0 07:43.1 [5] 5 08:14.8 [8] 5 08:13.8 [8] 5
6 35 detail závodníka RŽONCOVÁ Anna SVK 2006 CK EPIC DOHŇANY 6. /  Kadetky 0:24:20.0 0:01:27.2 07:49.6 [6] 6 08:13.9 [6] 6 08:16.4 [9] 6
7 25 detail závodníka SEDLÁČKOVÁ Veronika CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 7. /  Kadetky 0:24:20.6 0:01:27.8 07:53.7 [7] 7 08:18.3 [11] 8 08:08.5 [4] 7
8 26 detail závodníka VIKOVÁ Hanka CZE 2007 DUKLA PRAHA 8. /  Kadetky 0:24:31.5 0:01:38.7 07:56.8 [9] 9 08:14.9 [9] 7 08:19.6 [10] 8
9 39 detail závodníka JUROVÁ Hana CZE 2006 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 9. /  Kadetky 0:24:38.5 0:01:45.7 07:55.3 [8] 8 08:19.4 [12] 9 08:23.6 [14] 9
10 27 detail závodníka HEZINOVÁ Daniela CZE 2007 TJ STADION LOUNY 10. /  Kadetky 0:24:39.0 0:01:46.2 08:11.9 [14] 14 08:16.3 [10] 11 08:10.7 [5] 10
11 38 detail závodníka JEDLIČKOVÁ Nela CZE 2007 MS BIKE ACADEMY RACING 11. /  Kadetky 0:24:39.1 0:01:46.3 08:15.6 [16] 16 08:12.4 [5] 10 08:11.0 [6] 11
12 47 detail závodníka CHLADOŇOVÁ Viktória SVK 2006 CLIMBERG SPORT TEAM Trenčín 12. /  Kadetky 0:24:49.1 0:01:56.3 08:22.8 [19] 19 08:13.9 [7] 13 08:12.2 [7] 12
13 45 detail závodníka PULKRABOVÁ Marika CZE 2006 Rouvy specialized 13. /  Kadetky 0:24:50.8 0:01:58.0 08:09.3 [13] 13 08:20.9 [13] 12 08:20.5 [12] 13
14 33 detail závodníka DOUDĚROVÁ Kateřina CZE 2006 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 14. /  Kadetky 0:25:05.2 0:02:12.4 08:09.1 [12] 12 08:33.2 [15] 14 08:22.9 [13] 14
15 31 detail závodníka CIBULKOVÁ Tereza CZE 2006 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 15. /  Kadetky 0:25:08.2 0:02:15.4 07:57.1 [10] 10 08:46.9 [19] 16 08:24.1 [15] 15
16 34 detail závodníka RAJNOCHOVÁ Barbora CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 16. /  Kadetky 0:25:08.3 0:02:15.5 08:20.6 [18] 18 08:23.0 [14] 15 08:24.7 [16] 16
17 30 detail závodníka PANUŠOVÁ Anna CZE 2006 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 17. /  Kadetky 0:25:34.7 0:02:41.9 08:16.3 [17] 17 08:49.6 [20] 19 08:28.7 [17] 17
18 43 detail závodníka ŠATKOVÁ Vanesa SVK 2007 CK EPIC DOHŇANY 18. /  Kadetky 0:25:51.0 0:02:58.2 08:28.1 [20] 20 08:39.1 [16] 20 08:43.7 [18] 18
19 32 detail závodníka SYSLOVÁ Barbara CZE 2007 ČEZ Cyklo Team Tábor 19. /  Kadetky 0:25:59.5 0:03:06.7 08:08.7 [11] 11 08:45.8 [18] 17 09:04.9 [24] 19
20 51 detail závodníka LIŠKOVÁ Viola CZE 2007 ČEZ Cyklo Team Tábor 20. /  Kadetky 0:26:15.0 0:03:22.2 08:33.8 [21] 21 08:43.7 [17] 21 08:57.3 [22] 20
21 29 detail závodníka STRAKATÁ Vendula CZE 2007 DUKLA PRAHA 21. /  Kadetky 0:26:15.5 0:03:22.7 08:13.6 [15] 15 08:52.2 [21] 18 09:09.6 [26] 21
22 48 detail závodníka VOJTÍŠKOVÁ Dorota SVK 2006 CLIMBERG SPORT TEAM Trenčín 22. /  Kadetky 0:26:25.5 0:03:32.7 08:39.7 [23] 23 08:55.8 [22] 22 08:49.9 [20] 22
23 42 detail závodníka VÁGNEROVÁ Nikola CZE 2006 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 23. /  Kadetky 0:26:30.2 0:03:37.4 08:35.3 [22] 22 09:05.2 [24] 23 08:49.6 [19] 23
24 46 detail závodníka HODINOVÁ Nicol CZE 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 24. /  Kadetky 0:27:40.8 0:04:48.0 08:50.8 [24] 24 09:15.9 [25] 24 09:34.0 [29] 24
25 40 detail závodníka MÍČKOVÁ Magdaléna CZE 2006 ACS Drak Vrbno 25. /  Kadetky 0:27:50.7 0:04:57.9 09:51.1 [29] 29 09:01.7 [23] 27 08:57.9 [23] 25
26 49 detail závodníka LEHKÁ Lucie CZE 2007 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 26. /  Kadetky 0:27:53.0 0:05:00.2 09:09.1 [26] 26 09:32.2 [29] 25 09:11.5 [27] 26
27 36 detail závodníka LEBEDOVÁ Kristýna CZE 2006 CK Jihočeské naděje 27. /  Kadetky 0:28:02.8 0:05:10.0 09:34.4 [28] 28 09:23.0 [27] 28 09:05.4 [25] 27
28 37 detail závodníka STAŇOVÁ Šarlota CZE 2007 FORCE TEAM JESENÍK 28. /  Kadetky 0:28:09.8 0:05:17.0 09:56.4 [30] 30 09:19.8 [26] 30 08:53.5 [21] 28
29 41 detail závodníka DINGOVÁ Anna CZE 2006 ADASTRA Cycling Team 29. /  Kadetky 0:28:10.0 0:05:17.2 09:07.1 [25] 25 09:45.4 [30] 26 09:17.4 [28] 29
30 50 detail závodníka ŠTEFANOVÁ Martina CZE 2006 TJ FAVORIT BRNO 30. /  Kadetky 0:29:01.4 0:06:08.7 09:31.8 [27] 27 09:31.6 [28] 29 09:57.9 [30] 30

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru