TOI TOI CUP 2021 / UCI C2, UEC EC - #3 Slaný

MTB
DATUM :09 - 10.10.2021 MÍSTO :Slaný
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 #
1 103 detail závodníka BUKOVSKÝ Ondřej 2010 DK Bikeshop RACING Team 1. /  Mladší žáci 0:17:12.4 0:00:00.0 08:44.2 [1] 1 08:28.1 [1] 1
2 102 detail závodníka HLADÍK František 2010 BRILON RACING TEAM MB 2. /  Mladší žáci 0:17:17.9 0:00:05.5 08:44.7 [2] 2 08:33.2 [2] 2
3 101 detail závodníka ZAVADIL Mikuláš 2011 CYCLING ACADEMY TÁBOR 3. /  Mladší žáci 0:17:21.4 0:00:08.9 08:45.4 [3] 3 08:36.0 [3] 3
4 124 detail závodníka PŇOVSKÝ Sebastian 2011 Silvini team 4. /  Mladší žáci 0:17:40.2 0:00:27.7 08:59.1 [7] 7 08:41.0 [4] 4
5 105 detail závodníka FARA Jan 2010 BRILON RACING TEAM MB 5. /  Mladší žáci 0:17:40.6 0:00:28.1 08:52.4 [4] 4 08:48.1 [5] 5
6 111 detail závodníka RADA Vojtěch 2010 ČED Bike Team 6. /  Mladší žáci 0:17:47.8 0:00:35.3 08:58.3 [6] 6 08:49.5 [6] 6
7 108 detail závodníka MAŇAS Adam 2011 CYCLING ACADEMY TÁBOR 7. /  Mladší žáci 0:18:05.6 0:00:53.1 08:58.1 [5] 5 09:07.4 [9] 7
8 106 detail závodníka MEIER Václav 2010 BRILON RACING TEAM MB 8. /  Mladší žáci 0:18:06.2 0:00:53.7 09:15.1 [10] 10 08:51.0 [7] 8
9 110 detail závodníka KOHOUT Jindřich 2011 VELO AKADEMIE KLADNO 9. /  Mladší žáci 0:18:17.9 0:01:05.4 09:00.1 [8] 8 09:17.8 [12] 9
10 107 detail závodníka HATAŠ Tomáš 2010 Rohozec Amulet Team 10. /  Mladší žáci 0:18:27.6 0:01:15.1 09:14.2 [9] 9 09:13.3 [11] 10
11 113 detail závodníka PŘENOSIL Adam 2011 TJ STADION LOUNY 11. /  Mladší žáci 0:18:28.7 0:01:16.2 09:24.4 [11] 11 09:04.3 [8] 11
12 116 detail závodníka NÁGR Vít 2010 CYCLING ACADEMY TÁBOR 12. /  Mladší žáci 0:18:55.1 0:01:42.6 09:36.5 [14] 14 09:18.5 [13] 12
13 109 detail závodníka JELÍNEK Lukáš 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 13. /  Mladší žáci 0:18:56.2 0:01:43.7 09:45.6 [17] 17 09:10.5 [10] 13
14 112 detail závodníka CICHÁK Mikuláš 2010 CYCOLOGY North Bike Club 14. /  Mladší žáci 0:19:19.7 0:02:07.2 09:34.6 [12] 12 09:45.0 [19] 14
15 119 detail závodníka ZAZVONIL Jáchym 2011 VELO AKADEMIE KLADNO 15. /  Mladší žáci 0:19:22.9 0:02:10.4 09:37.6 [15] 15 09:45.2 [20] 15
16 123 detail závodníka BRADÁČ Michal 2010 DUKLA PRAHA 16. /  Mladší žáci 0:19:25.8 0:02:13.3 09:45.5 [16] 16 09:40.3 [17] 16
17 114 detail závodníka JECH Lukáš 2010 ADASTRA Cycling Team 17. /  Mladší žáci 0:19:29.3 0:02:16.8 09:53.5 [19] 19 09:35.8 [16] 17
18 126 detail závodníka TROUSIL Jakub 2010 TJ STADION LOUNY 18. /  Mladší žáci 0:19:29.4 0:02:16.9 10:02.9 [21] 21 09:26.5 [14] 18
19 137 detail závodníka ORSAVA Matyáš 2011 TUFO CZ OTROKOVICE 19. /  Mladší žáci 0:19:31.6 0:02:19.1 10:04.4 [22] 22 09:27.1 [15] 19
20 128 detail závodníka ZÁKOSTELECKÝ Jakub 2012 ČEZ Cyklo Team Tábor 20. /  Mladší žáci 0:19:32.6 0:02:20.1 09:46.1 [18] 18 09:46.4 [21] 20
21 115 detail závodníka POSPÍŠIL Jan 2010 ČED Bike Team 21. /  Mladší žáci 0:19:34.9 0:02:22.4 09:34.7 [13] 13 10:00.1 [23] 21
22 136 detail závodníka BURGERMEISTER Karel 2010 TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 22. /  Mladší žáci 0:19:35.2 0:02:22.7 09:53.6 [20] 20 09:41.5 [18] 22
23 129 detail závodníka LODR Oliver 2012 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 23. /  Mladší žáci 0:20:03.9 0:02:51.4 10:12.5 [24] 24 09:51.4 [22] 23
24 134 detail závodníka ZAVADIL Tobiáš 2012 CYCLING ACADEMY TÁBOR 24. /  Mladší žáci 0:20:17.1 0:03:04.6 10:12.9 [25] 25 10:04.2 [24] 24
25 117 detail závodníka ČTRNÁCTÝ Antonín 2011 VELO AKADEMIE KLADNO 25. /  Mladší žáci 0:20:48.6 0:03:36.1 10:12.0 [23] 23 10:36.5 [29] 25
26 120 detail závodníka UŠEL Ondřej 2010 ČED Bike Team 26. /  Mladší žáci 0:20:49.2 0:03:36.7 10:32.0 [26] 26 10:17.1 [26] 26
27 118 detail závodníka MARKUSEK Nicolas 2011 Kovo Praha 27. /  Mladší žáci 0:21:13.6 0:04:01.1 11:08.4 [31] 31 10:05.2 [25] 27
28 125 detail závodníka STRAKATÝ Šimon 2010 DUKLA PRAHA 28. /  Mladší žáci 0:21:14.9 0:04:02.4 10:49.6 [28] 28 10:25.3 [28] 28
29 135 detail závodníka HLOUŠEK Miroslav 2011 VELO AKADEMIE KLADNO 29. /  Mladší žáci 0:21:15.8 0:04:03.3 10:52.4 [29] 29 10:23.4 [27] 29
30 132 detail závodníka TOMEŠ Roman 2011 CYCOLOGY North Bike Club 30. /  Mladší žáci 0:22:00.2 0:04:47.7 10:47.7 [27] 27 11:12.4 [30] 30
31 130 detail závodníka JIRKA Jaroslav 2012 VELO AKADEMIE KLADNO 31. /  Mladší žáci 0:22:21.8 0:05:09.3 11:00.4 [30] 30 11:21.4 [31] 31
32 127 detail závodníka BREDLER Eliáš 2010 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 32. /  Mladší žáci 0:24:11.9 0:06:59.4 11:41.5 [32] 32 12:30.4 [32] 32
33 121 detail závodníka DINKA Miroslav 2012 CK Jihočeské naděje 33. /  Mladší žáci 0:26:06.4 0:08:53.9 12:48.6 [33] 33 13:17.7 [33] 33
--- 133 detail závodníka KOLÁŘ Dalibor 2011 ADASTRA Cycling Team . /  Mladší žáci DNF --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru