TOI TOI CUP 2021 / UCI C2, UEC EC - #3 Slaný

MTB
DATUM :09 - 10.10.2021 MÍSTO :Slaný
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 # Lap5 # Lap6 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 # Lap5 # Lap6 #
1 2 detail závodníka ZEMANOVÁ Kristýna CZE 2003 BRILON RACING TEAM MB 1. /  Women Elite / Ženy Elite 0:50:25.1 0:00:00.0 08:31.3 [3] 3 08:33.2 [5] 3 08:38.2 [5] 2 08:20.6 [2] 1 08:16.6 [3] 2 08:04.9 [1] 1
2 19 detail závodníka CZECZINKAROVÁ Jana CZE 1997 LIV Mistral Cycling 2. /  Women Elite / Ženy Elite 0:50:25.1 0:00:00.0 08:31.6 [4] 4 08:33.2 [3] 4 08:38.1 [3] 4 08:20.6 [1] 2 08:16.2 [2] 1 08:05.2 [2] 2
3 17 detail závodníka TERPSTRA Anne NED 1991 GHOST Factory Racing 3. /  Women Elite / Ženy Elite 0:50:58.0 0:00:32.9 08:30.8 [1] 1 08:33.5 [6] 2 08:38.1 [3] 1 08:21.4 [3] 3 08:29.3 [7] 3 08:24.7 [5] 3
4 3 detail závodníka HAVLÍKOVÁ Pavla CZE 1983 Lawi junior team 4. /  Women Elite / Ženy Elite 0:51:00.8 0:00:35.7 08:31.6 [4] 4 08:33.2 [4] 5 08:38.4 [6] 5 08:29.4 [4] 5 08:29.1 [6] 4 08:18.9 [3] 4
5 1 detail závodníka BEDRNÍKOVÁ Karolína CZE 2003 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 5. /  Women Elite / Ženy Elite 0:51:02.6 0:00:37.4 08:31.1 [2] 2 08:32.4 [2] 1 08:39.1 [8] 2 08:29.9 [5] 4 08:29.4 [8] 5 08:20.4 [4] 5
6 20 detail závodníka ŠTĚPÁNOVÁ Karla CZE 1991 Maloja Pushbikers MTB 6. /  Women Elite / Ženy Elite 0:51:15.5 0:00:50.4 08:45.8 [8] 8 08:30.5 [1] 8 08:29.2 [1] 8 08:32.1 [6] 6 08:25.4 [4] 6 08:32.3 [6] 6
7 4 detail závodníka KRAHL Judith GER 2001 Team Schamel p/b Kloster kitchen 7. /  Women Elite / Ženy Elite 0:51:33.8 0:01:08.6 08:31.8 [6] 6 08:33.5 [7] 6 08:38.9 [7] 7 08:33.6 [7] 7 08:26.0 [5] 7 08:49.8 [7] 7
8 5 detail závodníka VANÍČKOVÁ Tereza CZE 2000 BRILON RACING TEAM MB 8. /  Women Elite / Ženy Elite 0:52:28.6 0:02:03.4 08:31.9 [7] 7 08:38.9 [8] 7 08:32.7 [2] 6 08:34.4 [8] 8 09:01.2 [9] 8 09:09.4 [9] 8
9 8 detail závodníka HOLUBOVÁ Adéla CZE 2002 kola-bbm.cz 9. /  Women Elite / Ženy Elite 0:54:17.6 0:03:52.4 09:03.6 [9] 9 08:52.9 [9] 9 09:02.1 [9] 9 09:04.1 [9] 9 09:10.9 [10] 9 09:03.6 [8] 9
10 6 detail závodníka MAZUREK Malgorzata POL 1994 UKS Krupiński Suszec Konwa Bike 10. /  Women Elite / Ženy Elite 0:55:32.5 0:05:07.4 09:07.9 [11] 11 08:58.1 [10] 10 09:07.9 [10] 10 09:14.7 [10] 10 09:24.7 [11] 10 09:39.1 [12] 10
11 12 detail závodníka BRAVENCOVÁ Denisa CZE 2003 cyklo team KOLARNA 11. /  Women Elite / Ženy Elite 0:55:49.6 0:05:24.4 09:07.8 [10] 10 08:59.5 [11] 11 09:20.9 [12] 11 09:17.1 [11] 11 09:27.1 [12] 11 09:37.0 [11] 11
12 9 detail závodníka DRBOHLAVOVÁ Eliška CZE 2003 Lawi junior team 12. /  Women Elite / Ženy Elite 0:56:15.6 0:05:50.4 09:14.1 [12] 12 09:15.3 [13] 12 09:20.0 [11] 12 09:23.6 [12] 12 09:27.4 [13] 12 09:34.9 [10] 12
13 11 detail závodníka BARTOŠOVÁ Martina CZE 2003 BRILON RACING TEAM MB 13. /  Women Elite / Ženy Elite 0:57:05.3 0:06:40.2 09:22.6 [13] 13 09:12.4 [12] 13 09:30.1 [13] 13 09:27.2 [13] 13 09:28.9 [14] 13 10:03.9 [13] 13
14 18 detail závodníka PARMOVÁ Barbora CZE 2003 TJ STADION LOUNY 14. /  Women Elite / Ženy Elite 0:47:49.0 - 1 Lap(s) 09:30.3 [14] 14 10:08.2 [14] 14 10:16.8 [14] 14 09:59.4 [14] 14 07:54.1 [1] 14 --- ---
--- 7 detail závodníka SEIDEL Clea GER 2002 RadTeamSeidel e.V. Luckenwalde . /  Women Elite / Ženy Elite DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 10 detail závodníka HEJHALOVÁ Dagmar CZE 2003 TEAM DUKLA PRAHA . /  Women Elite / Ženy Elite DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru