TOI TOI CUP 2021 / UCI C2 - #4 Rýmařov

MTB
DATUM :16.10.2021 MÍSTO :Rýmařov
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 #
1 2 detail závodníka GOTTWALDOVÁ Amálie CZE 2007 CP team 1. /  Kadetky 0:22:40.1 0:00:00.0 07:39.9 [2] 2 07:39.4 [2] 1 07:20.7 [1] 1
2 1 detail závodníka HANÁKOVÁ Anna CZE 2007 ČED Bike Team 2. /  Kadetky 0:22:43.3 0:00:03.2 07:41.2 [3] 3 07:38.4 [1] 2 07:23.7 [2] 2
3 3 detail závodníka HRDINOVÁ Anna CZE 2007 CYCLING ACADEMY TÁBOR 3. /  Kadetky 0:23:01.6 0:00:21.4 07:39.4 [1] 1 07:40.4 [3] 3 07:41.6 [5] 3
4 6 detail závodníka VIKOVÁ Hanka CZE 2007 DUKLA PRAHA 4. /  Kadetky 0:23:24.1 0:00:43.9 07:41.4 [4] 4 07:48.6 [5] 4 07:53.9 [9] 4
5 5 detail závodníka HEZINOVÁ Daniela CZE 2007 TJ STADION LOUNY 5. /  Kadetky 0:23:30.3 0:00:50.2 07:48.7 [6] 6 07:53.7 [7] 6 07:47.9 [7] 5
6 4 detail závodníka VÁCLAVŮ Martina CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 6. /  Kadetky 0:23:31.3 0:00:51.2 07:46.2 [5] 5 07:49.9 [6] 5 07:55.1 [10] 6
7 25 detail závodníka CHLADOŇOVÁ Viktória SVK 2006 CLIMBERG SPORT TEAM Trenčín 7. /  Kadetky 0:23:35.1 0:00:54.9 08:12.7 [13] 13 07:47.9 [4] 10 07:34.4 [3] 7
8 17 detail závodníka RŽONCOVÁ Anna SVK 2006 CK EPIC DOHŇANY 8. /  Kadetky 0:23:39.3 0:00:59.2 07:59.7 [8] 8 07:56.9 [9] 8 07:42.6 [6] 8
9 55 detail závodníka FURRER Muriel SUI 2006 --- 9. /  Kadetky 0:23:39.7 0:00:59.6 08:04.0 [10] 10 07:54.5 [8] 9 07:41.0 [4] 9
10 7 detail závodníka SEDLÁČKOVÁ Veronika CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 10. /  Kadetky 0:23:40.1 0:00:59.9 07:49.2 [7] 7 08:00.2 [10] 7 07:50.7 [8] 10
11 12 detail závodníka PULKRABOVÁ Marika CZE 2006 Rouvy specialized 11. /  Kadetky 0:24:34.3 0:01:54.2 07:59.9 [9] 9 08:17.9 [13] 11 08:16.4 [13] 11
12 10 detail závodníka DOUDĚROVÁ Kateřina CZE 2006 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 12. /  Kadetky 0:24:45.8 0:02:05.7 08:06.7 [11] 11 08:17.1 [12] 12 08:21.9 [17] 12
13 62 detail závodníka KIPFMÜLLER Amelie SUI 2006 VC Meilen/Bike do it Racing Team 13. /  Kadetky 0:25:00.1 0:02:19.9 08:25.7 [16] 16 08:18.6 [14] 13 08:15.7 [12] 13
14 24 detail závodníka HERMANOVÁ Beata CZE 2007 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 14. /  Kadetky 0:25:06.3 0:02:26.2 08:30.2 [18] 18 08:14.4 [11] 14 08:21.6 [16] 14
15 8 detail závodníka JUROVÁ Hana CZE 2006 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 15. /  Kadetky 0:25:07.9 0:02:27.8 08:07.9 [12] 12 08:48.9 [22] 18 08:11.0 [11] 15
16 18 detail závodníka HODINOVÁ Nicol CZE 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 16. /  Kadetky 0:25:15.6 0:02:35.4 08:21.7 [14] 14 08:33.4 [18] 17 08:20.4 [14] 16
16 19 detail závodníka ŠATKOVÁ Vanesa SVK 2007 CK EPIC DOHŇANY 16. /  Kadetky 0:25:15.6 0:02:35.4 08:31.9 [21] 21 08:22.2 [16] 16 08:21.4 [15] 16
18 28 detail závodníka KAŇKOVSKÁ Nela CZE 2006 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 18. /  Kadetky 0:25:40.0 0:02:59.9 08:31.8 [20] 20 08:21.2 [15] 15 08:46.9 [22] 18
19 23 detail závodníka ŠTEFANOVÁ Martina CZE 2006 TJ FAVORIT BRNO 19. /  Kadetky 0:25:49.5 0:03:09.4 08:41.2 [22] 22 08:25.1 [17] 20 08:43.1 [21] 19
20 14 detail závodníka VÁGNEROVÁ Nikola CZE 2006 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 20. /  Kadetky 0:25:54.8 0:03:14.7 08:31.4 [19] 19 08:49.2 [23] 21 08:34.1 [19] 20
21 15 detail závodníka LEBEDOVÁ Kristýna CZE 2006 CK Jihočeské naděje 21. /  Kadetky 0:25:55.3 0:03:15.2 08:43.9 [23] 23 08:37.1 [20] 22 08:34.2 [20] 21
22 13 detail závodníka SYSLOVÁ Barbara CZE 2007 ČEZ Cyklo Team Tábor 22. /  Kadetky 0:26:05.7 0:03:25.6 08:24.2 [15] 15 08:41.6 [21] 19 08:59.8 [25] 22
23 11 detail závodníka PANUŠOVÁ Anna CZE 2006 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 23. /  Kadetky 0:26:15.6 0:03:35.5 09:06.4 [27] 27 08:36.9 [19] 24 08:32.2 [18] 23
24 16 detail závodníka DINGOVÁ Anna CZE 2006 ADASTRA Cycling Team 24. /  Kadetky 0:26:17.9 0:03:37.8 08:29.7 [17] 17 08:51.9 [24] 23 08:56.3 [24] 24
25 22 detail závodníka MÍČKOVÁ Magdaléna CZE 2006 ACS Drak Vrbno 25. /  Kadetky 0:26:48.0 0:04:07.9 08:48.4 [25] 25 08:56.9 [25] 25 09:02.7 [27] 25
26 26 detail závodníka JADRNÁ Veronika CZE 2006 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 26. /  Kadetky 0:26:53.0 0:04:12.9 08:44.3 [24] 24 09:07.2 [27] 26 09:01.4 [26] 26
27 20 detail závodníka LEHKÁ Lucie CZE 2007 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 27. /  Kadetky 0:27:21.8 0:04:41.7 09:27.2 [29] 29 09:04.4 [26] 28 08:50.2 [23] 27
28 21 detail závodníka STAŇOVÁ Šarlota CZE 2007 FORCE TEAM JESENÍK 28. /  Kadetky 0:27:27.9 0:04:47.8 08:59.1 [26] 26 09:10.4 [28] 27 09:18.3 [28] 28
29 29 detail závodníka MIKULÁŠKOVÁ Alice CZE 2007 TJ FAVORIT BRNO 29. /  Kadetky 0:28:48.0 0:06:07.9 09:19.9 [28] 28 09:34.9 [29] 29 09:53.1 [29] 29

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru