TOI TOI CUP 2021 / UCI C2 - #4 Rýmařov

MTB
DATUM :16.10.2021 MÍSTO :Rýmařov
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 #
1 1 detail závodníka VOREL Lukáš CZE 2008 ČED Bike Team 1. /  Starší žáci 0:21:46.6 0:00:00.0 07:24.4 [2] 2 07:15.9 [4] 2 07:06.2 [1] 1
2 2 detail závodníka TESAŘÍK Jakub CZE 2008 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 2. /  Starší žáci 0:21:47.8 0:00:01.2 07:24.1 [1] 1 07:16.4 [6] 3 07:07.1 [2] 2
3 4 detail závodníka JOHN Antonín CZE 2008 BRILON RACING TEAM MB 3. /  Starší žáci 0:21:48.3 0:00:01.7 07:24.4 [2] 2 07:16.4 [5] 4 07:07.4 [3] 3
4 3 detail závodníka SVOBODA David CZE 2008 ADASTRA Cycling Team 4. /  Starší žáci 0:21:55.6 0:00:08.9 07:25.4 [5] 5 07:15.9 [3] 5 07:14.2 [4] 4
5 13 detail závodníka KLICMAN Lukáš CZE 2008 CYCLING ACADEMY TÁBOR 5. /  Starší žáci 0:22:10.8 0:00:24.2 07:24.9 [4] 4 07:15.4 [2] 1 07:30.4 [5] 5
6 5 detail závodníka SVĚRKOT Daniel CZE 2008 DK Bikeshop RACING Team 6. /  Starší žáci 0:22:19.8 0:00:33.2 07:26.4 [6] 6 07:14.9 [1] 5 07:38.4 [10] 6
7 8 detail závodníka BURSA Filip CZE 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 7. /  Starší žáci 0:22:54.8 0:01:08.2 07:41.4 [10] 10 07:35.7 [7] 8 07:37.7 [9] 7
8 27 detail závodníka POLÁŠEK Richard CZE 2008 Bike 2000 8. /  Starší žáci 0:23:02.3 0:01:15.7 07:41.1 [9] 9 07:35.7 [8] 7 07:45.4 [15] 8
9 19 detail závodníka VOBORNÍK Filip CZE 2008 BRILON RACING TEAM MB 9. /  Starší žáci 0:23:02.5 0:01:15.9 07:50.7 [15] 15 07:38.7 [9] 12 07:33.1 [6] 9
10 9 detail závodníka PURNOCH Jan CZE 2008 ČED Bike Team 10. /  Starší žáci 0:23:04.1 0:01:17.4 07:47.6 [12] 12 07:39.2 [10] 10 07:37.1 [8] 10
11 12 detail závodníka KREŠÁK Jáchym CZE 2008 CYCLING ACADEMY TÁBOR 11. /  Starší žáci 0:23:10.8 0:01:24.2 07:49.1 [13] 13 07:39.6 [11] 11 07:41.9 [13] 11
12 18 detail závodníka KRYL Karol CZE 2008 ADASTRA Cycling Team 12. /  Starší žáci 0:23:14.3 0:01:27.7 07:47.1 [11] 11 07:43.4 [13] 13 07:43.6 [14] 12
13 7 detail závodníka BREDLER Jonáš Pavel CZE 2008 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 13. /  Starší žáci 0:23:15.5 0:01:28.9 07:40.1 [7] 7 07:46.4 [17] 9 07:48.9 [18] 13
14 11 detail závodníka MEJSTŘÍK Martin CZE 2008 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 14. /  Starší žáci 0:23:16.8 0:01:30.2 07:49.6 [14] 14 07:46.4 [16] 14 07:40.7 [12] 14
15 6 detail závodníka KACHLÍK Adam CZE 2009 CYCLING ACADEMY TÁBOR 15. /  Starší žáci 0:23:19.6 0:01:32.9 07:40.6 [8] 8 07:59.9 [24] 17 07:38.9 [11] 15
16 43 detail závodníka MIKUŠ Jakub SVK 2008 Slávia Trenčín 16. /  Starší žáci 0:23:24.5 0:01:37.9 07:54.6 [17] 17 07:43.6 [14] 16 07:46.2 [16] 16
17 17 detail závodníka BLAHOUT Jonáš CZE 2008 DUKLA PRAHA 17. /  Starší žáci 0:23:24.8 0:01:38.2 07:54.4 [16] 16 07:53.6 [19] 19 07:36.7 [7] 17
18 22 detail závodníka PANUŠ Jakub CZE 2009 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 18. /  Starší žáci 0:23:36.8 0:01:50.2 08:00.1 [21] 21 07:45.2 [15] 18 07:51.4 [21] 18
19 31 detail závodníka PAZOUREK Tadeáš CZE 2009 CYCLING ACADEMY TÁBOR 19. /  Starší žáci 0:23:46.3 0:01:59.7 07:55.7 [19] 19 07:41.6 [12] 15 08:08.9 [27] 19
20 33 detail závodníka KALAUZ Petr CZE 2008 TJ STADION LOUNY 20. /  Starší žáci 0:23:49.3 0:02:02.7 08:13.0 [28] 28 07:49.3 [18] 20 07:46.9 [17] 20
21 23 detail závodníka KLVAŇ Mikuláš CZE 2008 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 21. /  Starší žáci 0:23:54.3 0:02:07.7 08:07.9 [22] 22 07:57.4 [22] 21 07:48.9 [19] 21
22 28 detail závodníka KMENT Šimon CZE 2009 BRILON RACING TEAM MB 22. /  Starší žáci 0:23:57.3 0:02:10.7 08:08.6 [23] 23 07:58.9 [23] 23 07:49.6 [20] 22
23 25 detail závodníka PODHAISKÝ Ondřej CZE 2009 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 23. /  Starší žáci 0:24:02.4 0:02:15.8 08:09.6 [24] 24 07:56.2 [21] 22 07:56.5 [22] 23
24 26 detail závodníka KOŘENSKÝ Jan CZE 2009 CYCLING ACADEMY TÁBOR 24. /  Starší žáci 0:24:14.3 0:02:27.7 08:21.9 [32] 32 07:55.4 [20] 25 07:56.9 [23] 24
25 20 detail závodníka POPOVIČ Jakub CZE 2009 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 25. /  Starší žáci 0:24:25.5 0:02:38.9 08:09.8 [25] 25 08:03.0 [25] 24 08:12.6 [31] 25
26 32 detail závodníka FILGAS Matouš CZE 2008 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 26. /  Starší žáci 0:24:33.3 0:02:46.6 08:09.9 [26] 26 08:13.9 [31] 28 08:09.4 [28] 26
27 29 detail závodníka RAŠKA Tomáš CZE 2009 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 27. /  Starší žáci 0:24:36.5 0:02:49.9 08:13.1 [29] 29 08:08.4 [28] 26 08:14.9 [32] 27
28 24 detail závodníka KRÁL Matyáš CZE 2009 DUKLA PRAHA 28. /  Starší žáci 0:24:36.8 0:02:50.1 08:24.4 [33] 33 08:06.2 [27] 29 08:06.1 [26] 28
29 34 detail závodníka JOHN Eduard CZE 2009 BRILON RACING TEAM MB 29. /  Starší žáci 0:24:41.5 0:02:54.9 08:25.0 [34] 34 08:12.7 [30] 32 08:03.8 [25] 29
30 15 detail závodníka LISÝ Vít CZE 2008 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 30. /  Starší žáci 0:24:41.6 0:02:54.9 07:55.4 [18] 18 08:47.9 [44] 35 07:58.2 [24] 30
31 30 detail závodníka KLVAŇ Marek CZE 2008 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 31. /  Starší žáci 0:24:43.0 0:02:56.4 08:27.4 [36] 36 08:03.4 [26] 30 08:12.1 [30] 31
32 35 detail závodníka DOUDĚRA Petr CZE 2009 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 32. /  Starší žáci 0:24:58.4 0:03:11.8 08:31.8 [37] 37 08:11.3 [29] 34 08:15.3 [33] 32
33 21 detail závodníka PÍREK Matyáš CZE 2008 TUFO CZ OTROKOVICE 33. /  Starší žáci 0:25:01.0 0:03:14.4 08:17.4 [30] 30 08:19.9 [32] 31 08:23.6 [37] 33
34 39 detail závodníka LANG Robert CZE 2008 BRILON RACING TEAM MB 34. /  Starší žáci 0:25:07.3 0:03:20.6 08:11.1 [27] 27 08:30.6 [36] 33 08:25.4 [38] 34
35 16 detail závodníka GÖRÖG Štěpán CZE 2008 BRILON RACING TEAM MB 35. /  Starší žáci 0:25:08.0 0:03:21.4 07:57.7 [20] 20 08:24.1 [33] 27 08:46.2 [43] 35
36 48 detail závodníka ŠIMÍK Jakub CZE 2009 TUFO CZ OTROKOVICE 36. /  Starší žáci 0:25:23.2 0:03:36.5 08:44.9 [42] 42 08:27.8 [35] 39 08:10.4 [29] 36
37 55 detail závodníka ŽUFÁNEK Antonín CZE 2008 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 37. /  Starší žáci 0:25:29.5 0:03:42.9 08:48.5 [43] 43 08:25.0 [34] 40 08:15.9 [34] 37
38 47 detail závodníka TOMEČEK Vojtěch CZE 2009 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 38. /  Starší žáci 0:25:33.5 0:03:46.9 08:35.1 [38] 38 08:39.2 [42] 42 08:19.1 [35] 38
39 40 detail závodníka KANIŠČEV Alexandr CZE 2009 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 39. /  Starší žáci 0:25:34.0 0:03:47.4 08:39.6 [39] 39 08:31.6 [38] 37 08:22.7 [36] 39
40 58 detail závodníka KLUČKA Václav CZE 2009 DK Bikeshop RACING Team 40. /  Starší žáci 0:25:41.3 0:03:54.6 08:27.1 [35] 35 08:44.9 [43] 38 08:29.1 [39] 40
41 14 detail závodníka KACHLÍK Marek CZE 2008 CYCLING ACADEMY TÁBOR 41. /  Starší žáci 0:25:42.0 0:03:55.4 08:20.4 [31] 31 08:32.4 [40] 36 08:49.1 [44] 41
42 37 detail závodníka BUBLÍK František CZE 2008 ADASTRA Cycling Team 42. /  Starší žáci 0:25:52.8 0:04:06.2 08:51.1 [44] 44 08:32.2 [39] 44 08:29.4 [40] 42
43 36 detail závodníka KMENT Adam CZE 2009 BRILON RACING TEAM MB 43. /  Starší žáci 0:25:58.0 0:04:11.4 08:42.6 [40] 40 08:31.1 [37] 41 08:44.2 [41] 43
44 41 detail závodníka DEDEK Matěj CZE 2009 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 44. /  Starší žáci 0:26:03.0 0:04:16.4 08:44.1 [41] 41 08:33.1 [41] 43 08:45.7 [42] 44
45 42 detail závodníka BODLÁK Petr CZE 2009 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 45. /  Starší žáci 0:26:31.3 0:04:44.7 08:51.4 [45] 45 08:49.1 [45] 45 08:50.7 [45] 45
46 57 detail závodníka LESAGE Radek CZE 2008 ČED Bike Team 46. /  Starší žáci 0:27:45.8 0:05:59.1 09:11.6 [46] 46 09:20.2 [47] 46 09:13.9 [46] 46
47 38 detail závodníka DRÁBEK Nikola CZE 2009 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 47. /  Starší žáci 0:27:59.3 0:06:12.6 09:34.3 [47] 47 09:09.8 [46] 47 09:15.1 [47] 47
48 45 detail závodníka STEJSKAL Tomáš CZE 2009 CK DACOM PHARMA KYJOV 48. /  Starší žáci 0:29:22.0 0:07:35.4 09:35.1 [48] 48 09:44.7 [48] 48 10:02.1 [48] 48
49 44 detail závodníka KREJČIŘÍK Matyáš CZE 2009 CK DACOM PHARMA KYJOV 49. /  Starší žáci 0:31:16.5 0:09:29.9 10:18.6 [49] 49 10:39.6 [49] 49 10:18.1 [49] 49
--- 10 detail závodníka JANOUT Václav CZE 2008 ČEZ Cyklo Team Tábor . /  Starší žáci DNS --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru