TOI TOI CUP 2021 / UCI C2 - #4 Rýmařov

MTB
DATUM :16.10.2021 MÍSTO :Rýmařov
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 # Lap5 # Lap6 # Lap7 # Lap8 # Lap9 # Lap10 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 # Lap5 # Lap6 # Lap7 # Lap8 # Lap9 # Lap10 #
1 21 detail závodníka BOROŠ Michael CZE 1992 ČEZ Cyklo Team Tábor 1. /  Men Elite / Muži Elite 1:01:48.6 0:00:00.0 06:14.8 [1] 1 06:13.4 [9] 4 06:10.0 [4] 1 06:12.3 [6] 1 06:06.3 [2] 1 06:05.4 [3] 2 06:07.4 [1] 1 06:24.9 [8] 1 06:08.9 [2] 2 06:04.7 [1] 1
2 22 detail závodníka KONWA Marek POL 1990 UKS Krupiński Suszec - KONWA Bike 2. /  Men Elite / Muži Elite 1:01:54.6 0:00:05.9 06:15.2 [3] 3 06:12.8 [8] 3 06:10.5 [5] 2 06:12.2 [5] 2 06:06.4 [3] 2 06:04.9 [2] 1 06:08.2 [3] 2 06:24.7 [7] 3 06:08.2 [1] 1 06:11.2 [2] 2
3 27 detail závodníka VANÍČEK Šimon CZE 1999 ČEZ Cyklo Team Tábor 3. /  Men Elite / Muži Elite 1:02:02.0 0:00:13.3 06:15.9 [5] 5 06:12.1 [5] 2 06:11.5 [6] 4 06:11.4 [3] 4 06:07.2 [5] 4 06:04.4 [1] 3 06:07.9 [2] 3 06:24.4 [6] 2 06:11.9 [3] 3 06:14.8 [3] 3
4 28 detail závodníka HARING Martin SVK 1986 Slovak national team 4. /  Men Elite / Muži Elite 1:02:15.8 0:00:27.2 06:25.9 [12] 12 06:12.4 [6] 8 06:09.9 [3] 8 06:07.7 [1] 5 06:04.4 [1] 5 06:08.2 [4] 5 06:11.1 [5] 5 06:15.4 [2] 4 06:11.9 [4] 4 06:28.4 [9] 4
5 23 detail závodníka STRÁNSKÝ Matěj CZE 2003 BRILON RACING TEAM MB 1. /  Men U23 / Muži U23 1:02:47.1 0:00:58.5 06:14.9 [2] 2 06:12.6 [7] 1 06:11.7 [7] 3 06:11.5 [4] 3 06:06.9 [4] 3 06:10.4 [6] 4 06:10.9 [4] 4 06:30.4 [14] 5 06:23.7 [9] 5 06:33.7 [15] 5
6 41 detail závodníka PETRUŠ Lubomír CZE 1990 D2mont Merida Cycling Team 5. /  Men Elite / Muži Elite 1:02:50.7 0:01:02.1 06:30.7 [13] 13 06:09.2 [2] 10 06:06.9 [1] 6 06:09.6 [2] 6 06:13.7 [7] 6 06:19.9 [9] 6 06:17.9 [7] 6 06:21.9 [4] 6 06:17.4 [6] 7 06:23.1 [4] 6
7 29 detail závodníka ŘÍMAN Jakub CZE 2000 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 2. /  Men U23 / Muži U23 1:03:00.6 0:01:11.9 06:15.7 [4] 4 06:50.2 [32] 20 06:08.2 [2] 12 06:13.7 [7] 11 06:12.7 [6] 11 06:08.7 [5] 7 06:13.1 [6] 7 06:12.4 [1] 7 06:12.4 [5] 6 06:33.2 [14] 7
8 35 detail závodníka JINDŘICH Pavel CZE 2003 TJ STADION LOUNY 3. /  Men U23 / Muži U23 1:03:24.8 0:01:36.2 06:20.9 [6] 6 06:09.4 [3] 5 06:14.7 [9] 5 06:31.7 [18] 10 06:18.6 [8] 8 06:13.9 [7] 8 06:22.4 [9] 9 06:21.4 [3] 8 06:22.4 [8] 8 06:28.9 [11] 8
9 24 detail závodníka PAPRSTKA Tomáš CZE 1992 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 6. /  Men Elite / Muži Elite 1:03:38.8 0:01:50.2 06:22.2 [7] 7 06:10.4 [4] 6 06:15.9 [10] 9 06:14.4 [8] 7 06:19.4 [10] 7 06:27.4 [15] 9 06:21.4 [8] 8 06:21.9 [5] 9 06:24.1 [10] 9 06:41.2 [19] 9
10 38 detail závodníka MIKLER Bartosz POL 1994 VICTORIA JAROCIN ACCENT TEAM 7. /  Men Elite / Muži Elite 1:04:02.1 0:02:13.4 06:23.2 [8] 8 06:15.4 [10] 9 06:17.2 [11] 10 06:20.9 [9] 9 06:19.1 [9] 9 06:19.4 [8] 10 06:26.9 [11] 10 06:42.4 [21] 11 06:28.2 [12] 11 06:28.9 [10] 10
11 26 detail závodníka ULÍK Matěj SVK 1997 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 8. /  Men Elite / Muži Elite 1:04:03.8 0:02:15.2 06:25.4 [10] 10 06:07.4 [1] 7 06:14.4 [8] 7 06:25.1 [14] 8 06:23.9 [11] 10 06:22.4 [10] 11 06:23.4 [10] 11 06:25.2 [9] 10 06:36.7 [21] 10 06:39.4 [18] 11
12 47 detail závodníka FIALA Matyáš CZE 2003 ČEZ Cyklo Team Tábor 4. /  Men U23 / Muži U23 1:04:15.0 0:02:26.4 06:38.4 [18] 18 06:16.2 [11] 14 06:22.9 [13] 16 06:24.7 [12] 15 06:25.4 [12] 15 06:25.4 [11] 13 06:29.2 [14] 12 06:26.9 [13] 14 06:21.1 [7] 12 06:24.4 [8] 12
13 34 detail závodníka MAYER Daniel CZE 1997 KC HLINSKO 9. /  Men Elite / Muži Elite 1:04:23.6 0:02:34.9 06:33.9 [17] 17 06:21.2 [16] 15 06:19.7 [12] 15 06:22.2 [11] 14 06:30.2 [19] 14 06:25.6 [12] 12 06:29.9 [15] 14 06:26.2 [12] 13 06:30.6 [13] 14 06:23.7 [7] 13
14 31 detail závodníka ZELENÝ Ondřej CZE 1982 Eleven Black.ET team 10. /  Men Elite / Muži Elite 1:04:29.3 0:02:40.7 06:25.2 [9] 9 06:19.9 [14] 11 06:24.9 [14] 11 06:25.4 [15] 12 06:31.4 [20] 13 06:27.2 [14] 15 06:29.2 [12] 15 06:25.9 [10] 15 06:27.6 [11] 13 06:32.2 [13] 14
15 59 detail závodníka DOSTÁL Václav CZE 2003 ČEZ Cyklo Team Tábor 5. /  Men U23 / Muži U23 1:04:36.8 0:02:48.2 06:30.9 [14] 14 06:18.4 [12] 13 06:25.2 [15] 13 06:22.2 [10] 13 06:29.9 [18] 12 06:26.9 [13] 14 06:29.2 [13] 13 06:26.2 [11] 12 06:32.4 [15] 15 06:35.2 [16] 15
16 30 detail závodníka VOZÁR Šimon SVK 1995 ŠK Železiarne Podbrezová a.s. 11. /  Men Elite / Muži Elite 1:05:07.1 0:03:18.4 06:25.4 [10] 10 06:19.9 [13] 12 06:29.2 [20] 14 06:35.1 [22] 16 06:38.9 [25] 18 06:28.9 [19] 20 06:36.1 [16] 17 06:30.4 [15] 16 06:31.2 [14] 16 06:31.4 [12] 16
17 36 detail závodníka HRTÁNEK Martin SVK 2003 Slovak national team 6. /  Men U23 / Muži U23 1:05:09.8 0:03:21.2 06:33.7 [16] 16 06:26.2 [20] 16 06:28.7 [19] 19 06:31.9 [19] 19 06:28.7 [15] 20 06:27.7 [16] 17 06:37.4 [19] 19 06:38.2 [18] 19 06:33.9 [16] 17 06:23.2 [5] 17
18 44 detail závodníka KONEČNÝ Filip CZE 2003 NUTREND SPECIALIZED RACING 7. /  Men U23 / Muži U23 1:05:10.1 0:03:21.4 06:45.7 [24] 24 06:23.4 [18] 21 06:27.9 [18] 20 06:24.9 [13] 20 06:26.4 [13] 16 06:28.9 [20] 19 06:36.4 [17] 17 06:38.2 [19] 17 06:34.7 [17] 18 06:23.2 [6] 18
19 50 detail závodníka HLADÍK Josef CZE 2001 BRILON RACING TEAM MB 8. /  Men U23 / Muži U23 1:05:44.8 0:03:56.2 06:38.4 [19] 19 06:22.1 [17] 18 06:27.4 [17] 18 06:32.1 [20] 18 06:28.4 [14] 17 06:28.4 [18] 18 06:37.7 [20] 20 06:37.2 [17] 18 06:34.9 [19] 19 06:57.7 [23] 19
20 39 detail závodníka BAKUS Tomáš CZE 1998 ČEZ Cyklo Team Tábor 12. /  Men Elite / Muži Elite 1:05:55.0 0:04:06.4 06:40.2 [20] 20 06:20.7 [15] 19 06:26.9 [16] 17 06:32.2 [21] 17 06:28.9 [16] 19 06:27.7 [17] 16 06:36.9 [18] 16 06:52.4 [28] 20 06:40.4 [23] 20 06:48.4 [22] 20
21 63 detail závodníka NOWAK Stanisław POL 1999 WKK WIERUSZÓW WISNIEWSKI MTB TEAM 13. /  Men Elite / Muži Elite 1:06:23.0 0:04:34.4 06:45.7 [24] 24 06:23.4 [19] 22 06:30.1 [21] 21 06:31.4 [17] 21 06:33.9 [21] 21 06:37.7 [21] 21 06:43.2 [23] 21 06:43.4 [23] 21 06:45.9 [25] 21 06:47.9 [21] 21
22 37 detail závodníka KUČERA Jakub CZE 2001 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 9. /  Men U23 / Muži U23 1:06:46.5 0:04:57.9 06:43.7 [23] 23 06:31.2 [23] 23 06:59.4 [33] 29 06:48.7 [29] 29 06:34.7 [22] 27 06:39.2 [23] 27 06:42.2 [21] 26 06:34.9 [16] 24 06:37.2 [22] 22 06:35.2 [16] 22
23 33 detail závodníka KOSTECKI Patryk POL 1993 UKS Krupiński Suszec Konwa Bike 14. /  Men Elite / Muži Elite 1:06:57.5 0:05:08.9 06:33.7 [15] 15 06:26.7 [21] 17 07:00.9 [34] 23 06:40.9 [27] 23 06:38.9 [24] 24 06:38.2 [22] 23 06:42.9 [22] 22 06:42.7 [22] 23 06:46.7 [26] 23 06:45.7 [20] 23
24 40 detail závodníka DOLEŽAL Tomáš CZE 2003 BRILON RACING TEAM MB 10. /  Men U23 / Muži U23 1:07:23.3 0:05:34.7 06:49.4 [29] 29 06:37.7 [27] 27 06:38.7 [25] 26 06:36.6 [24] 24 06:35.4 [23] 23 06:41.9 [24] 24 06:43.2 [24] 24 06:41.7 [20] 22 06:47.2 [27] 24 07:11.1 [24] 24
25 45 detail závodníka VYKYDAL Jaroslav CZE 2003 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 11. /  Men U23 / Muži U23 1:00:39.0 - 1 Lap(s) 06:42.9 [22] 22 06:35.2 [25] 26 06:47.4 [27] 24 06:37.2 [25] 25 06:58.2 [31] 28 06:43.4 [28] 28 06:49.7 [29] 27 06:49.9 [26] 26 06:34.8 [18] 25 --- ---
26 53 detail závodníka BRÁZDIL Jiří CZE 1988 Rafkarna IDEA cycling team 15. /  Men Elite / Muži Elite 1:00:40.0 - 1 Lap(s) 06:56.2 [30] 30 06:36.2 [26] 29 06:33.4 [22] 27 06:37.6 [26] 28 06:57.9 [30] 29 06:52.1 [30] 29 06:44.4 [25] 28 06:46.2 [24] 27 06:35.5 [20] 26 --- ---
27 32 detail závodníka KURTY Jakub SVK 1997 Slovak national team 16. /  Men Elite / Muži Elite 1:00:58.0 - 1 Lap(s) 06:42.7 [21] 21 06:32.9 [24] 24 06:49.9 [28] 25 06:36.2 [23] 22 06:45.9 [28] 26 06:42.2 [25] 25 06:45.9 [26] 25 06:55.4 [29] 25 07:06.5 [28] 27 --- ---
28 54 detail závodníka ŠTĚPANÍK Jiří CZE 1992 NUTREND SPECIALIZED RACING 17. /  Men Elite / Muži Elite 1:01:12.0 - 1 Lap(s) 06:48.9 [28] 28 06:43.2 [28] 28 06:53.2 [30] 30 06:54.7 [31] 31 06:42.4 [26] 30 06:43.4 [26] 30 06:49.4 [28] 29 06:50.9 [27] 28 06:45.5 [24] 28 --- ---
29 61 detail závodníka SOKOLÍK Lukáš SVK 2003 Slávia Trenčín 12. /  Men U23 / Muži U23 0:54:32.0 - 2 Lap(s) 06:45.7 [26] 26 06:51.9 [33] 30 06:34.2 [23] 28 06:31.1 [16] 27 06:28.9 [17] 22 06:43.4 [27] 22 06:47.2 [27] 23 07:49.2 [31] 29 --- --- --- ---
30 65 detail závodníka BLÁHA Vojtěch CZE 2003 SK VELO PRAHA 13. /  Men U23 / Muži U23 0:54:42.0 - 2 Lap(s) 06:56.7 [31] 31 06:47.4 [29] 31 06:41.2 [26] 31 06:49.9 [30] 30 06:47.2 [29] 31 06:53.9 [32] 31 06:56.2 [30] 31 06:49.3 [25] 30 --- --- --- ---
31 43 detail závodníka BIEL Szymon POL 1987 UKS Krupiński Suszec Konwa Bike 18. /  Men Elite / Muži Elite 0:54:48.0 - 2 Lap(s) 06:47.2 [27] 27 06:30.7 [22] 25 06:37.9 [24] 22 06:46.9 [28] 26 06:44.6 [27] 25 06:43.4 [29] 26 07:40.2 [31] 30 06:56.7 [30] 31 --- --- --- ---
32 56 detail závodníka WOLF Jan CZE 1989 SK FAVORIT Bílina z.s. 19. /  Men Elite / Muži Elite 0:41:55.0 - 4 Lap(s) 07:10.9 [36] 36 06:49.7 [31] 33 06:55.7 [31] 32 07:00.2 [34] 33 07:04.9 [33] 33 06:53.4 [31] 32 --- --- --- --- --- --- --- ---
33 60 detail závodníka MUSIALIK Tobiasz POL 2003 MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER 14. /  Men U23 / Muži U23 0:41:56.0 - 4 Lap(s) 07:10.4 [35] 35 06:55.7 [35] 35 06:51.4 [29] 33 06:57.4 [32] 32 07:04.4 [32] 32 06:56.4 [34] 33 --- --- --- --- --- --- --- ---
34 46 detail závodníka METLIČKA Václav CZE 1973 3xV TEAM 20. /  Men Elite / Muži Elite 0:41:58.0 - 4 Lap(s) 07:06.2 [34] 34 06:54.7 [34] 34 06:58.7 [32] 34 06:58.2 [33] 34 07:05.6 [34] 34 06:54.4 [33] 34 --- --- --- --- --- --- --- ---
35 58 detail závodníka ŁUKÓW Antoni POL 2002 MGLKS Błękitni Koziegłowy 15. /  Men U23 / Muži U23 0:43:01.0 - 4 Lap(s) 06:59.1 [32] 32 06:49.2 [30] 32 07:20.2 [37] 35 07:03.9 [35] 35 07:33.9 [38] 35 07:14.4 [35] 35 --- --- --- --- --- --- --- ---
36 55 detail závodníka FISCHER Timo AUT 2003 RV Dornbirn/ CTO GENU 16. /  Men U23 / Muži U23 0:36:13.0 - 5 Lap(s) 07:26.4 [38] 38 07:12.9 [36] 37 07:10.9 [35] 37 07:12.9 [36] 36 07:09.6 [35] 36 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
37 49 detail závodníka KOVÁŘÍK David CZE 1990 DK Bikeshop RACING Team 21. /  Men Elite / Muži Elite 0:36:25.0 - 5 Lap(s) 07:05.9 [33] 33 07:14.9 [37] 36 07:19.9 [36] 36 07:24.9 [37] 37 07:19.1 [36] 37 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
38 57 detail závodníka VOTAVA Erik CZE 1999 VEUS Vyškov 22. /  Men Elite / Muži Elite 0:37:13.0 - 5 Lap(s) 07:26.1 [37] 37 07:18.2 [38] 38 07:26.7 [38] 38 07:34.2 [38] 38 07:27.6 [37] 38 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
39 51 detail závodníka FRYDRYCH Tomáš Christian CZE 1974 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 23. /  Men Elite / Muži Elite 0:30:55.0 - 6 Lap(s) 07:39.9 [39] 39 07:40.7 [39] 39 07:49.9 [39] 39 07:44.3 [39] 39 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
40 48 detail závodníka LEBEDA František CZE 1977 CK Jihočeské naděje 24. /  Men Elite / Muži Elite 0:31:12.0 - 6 Lap(s) 07:42.9 [40] 40 07:41.6 [40] 40 07:50.9 [40] 40 07:56.4 [40] 40 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
41 52 detail závodníka ŠŤASTNÝ Radim CZE 2001 GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team 17. /  Men U23 / Muži U23 0:32:15.0 - 6 Lap(s) 07:47.6 [41] 41 07:43.9 [41] 41 07:59.9 [41] 41 08:43.4 [41] 41 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 25 detail závodníka HULA Robert CZE 2000 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN . /  Men U23 / Muži U23 DNF --- 06:21.4 [-] --- 12:30.6 [-] --- 18:47.6 [-] --- 24:56.8 [-] --- 31:10.5 [-] --- 37:30.5 [-] --- 43:48.4 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 64 detail závodníka GOLIWAS Stanislaw POL 2003 --- . /  Men U23 / Muži U23 DNF --- 07:06.6 [-] --- 14:10.9 [-] --- 21:19.1 [-] --- 29:57.2 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 62 detail závodníka VANČO Tobias SVK 2002 Slovak national team . /  Men U23 / Muži U23 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru