TOI TOI CUP 2021 / UCI C2 - #4 Rýmařov

MTB
DATUM :16.10.2021 MÍSTO :Rýmařov
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 #
1 111 detail závodníka HLADÍK František CZE 2010 BRILON RACING TEAM MB 1. /  Mladší žáci 0:23:22.4 0:00:00.0 07:43.4 [1] 1 07:49.4 [1] 1 07:49.5 [1] 1
2 112 detail závodníka ZAVADIL Mikuláš CZE 2011 CYCLING ACADEMY TÁBOR 2. /  Mladší žáci 0:23:50.5 0:00:28.1 07:55.1 [3] 3 07:57.9 [2] 2 07:57.4 [3] 2
3 114 detail závodníka FARA Jan CZE 2010 BRILON RACING TEAM MB 3. /  Mladší žáci 0:24:12.5 0:00:50.1 07:58.4 [5] 5 08:16.9 [7] 6 07:57.1 [2] 3
4 123 detail závodníka PŇOVSKÝ Sebastian CZE 2011 Silvini team 4. /  Mladší žáci 0:24:13.5 0:00:51.1 07:58.1 [4] 4 08:07.1 [5] 3 08:08.2 [5] 4
5 113 detail závodníka BUKOVSKÝ Ondřej CZE 2010 DK Bikeshop RACING Team 5. /  Mladší žáci 0:24:24.8 0:01:02.3 07:43.8 [2] 2 08:39.5 [14] 8 08:01.4 [4] 5
6 115 detail závodníka MEIER Václav CZE 2010 BRILON RACING TEAM MB 6. /  Mladší žáci 0:24:30.8 0:01:08.3 08:06.1 [8] 8 08:05.2 [4] 4 08:19.4 [7] 6
7 120 detail závodníka PŘENOSIL Adam CZE 2011 TJ STADION LOUNY 7. /  Mladší žáci 0:24:32.3 0:01:09.8 08:01.7 [7] 7 08:09.9 [6] 5 08:20.6 [8] 7
8 116 detail závodníka MAŇAS Adam CZE 2011 CYCLING ACADEMY TÁBOR 8. /  Mladší žáci 0:24:39.0 0:01:16.6 08:20.4 [9] 9 08:00.7 [3] 7 08:17.9 [6] 8
9 117 detail závodníka HATAŠ Tomáš CZE 2010 Rohozec Amulet Team 9. /  Mladší žáci 0:25:02.5 0:01:40.1 08:01.6 [6] 6 08:32.9 [10] 9 08:27.9 [9] 9
10 125 detail závodníka VIKTORA Michal CZE 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 10. /  Mladší žáci 0:25:27.8 0:02:05.3 08:20.9 [10] 10 08:22.4 [9] 10 08:44.4 [14] 10
11 127 detail závodníka BRADÁČ Michal CZE 2010 DUKLA PRAHA 11. /  Mladší žáci 0:25:31.5 0:02:09.1 08:33.2 [12] 12 08:22.4 [8] 11 08:35.9 [10] 11
12 119 detail závodníka CICHÁK Mikuláš CZE 2010 NORTH BIKE CLUB 12. /  Mladší žáci 0:25:49.3 0:02:26.8 08:31.4 [11] 11 08:33.4 [12] 12 08:44.4 [14] 12
13 129 detail závodníka TROUSIL Jakub CZE 2010 TJ STADION LOUNY 13. /  Mladší žáci 0:25:52.3 0:02:29.8 08:41.4 [14] 14 08:33.2 [11] 13 08:37.6 [11] 13
14 135 detail závodníka ORSAVA Matyáš CZE 2011 TUFO CZ OTROKOVICE 14. /  Mladší žáci 0:26:09.0 0:02:46.5 08:39.4 [13] 13 08:50.9 [17] 14 08:38.6 [12] 14
15 122 detail závodníka JECH Lukáš CZE 2010 ADASTRA Cycling Team 15. /  Mladší žáci 0:26:14.5 0:02:52.1 08:46.4 [15] 15 08:46.9 [16] 16 08:41.1 [13] 15
16 124 detail závodníka ČTRNÁCTÝ Antonín CZE 2011 VELO AKADEMIE KLADNO 16. /  Mladší žáci 0:26:35.8 0:03:13.3 09:06.7 [17] 17 08:37.6 [13] 17 08:51.4 [16] 16
17 121 detail závodníka NÁGR Vít CZE 2010 CYCLING ACADEMY TÁBOR 17. /  Mladší žáci 0:26:41.0 0:03:18.5 08:46.4 [15] 15 08:46.6 [15] 15 09:07.9 [17] 17
18 137 detail závodníka ZAVADIL Tobiáš CZE 2012 CYCLING ACADEMY TÁBOR 18. /  Mladší žáci 0:27:39.5 0:04:17.1 09:20.6 [20] 20 09:02.6 [18] 19 09:16.2 [18] 18
19 136 detail závodníka BURGERMEISTER Karel CZE 2010 TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 19. /  Mladší žáci 0:28:03.8 0:04:41.3 09:07.4 [18] 18 09:09.9 [19] 18 09:46.4 [20] 19
20 128 detail závodníka UŠEL Ondřej CZE 2010 ČED Bike Team 20. /  Mladší žáci 0:28:27.0 0:05:04.5 09:14.4 [19] 19 09:32.9 [20] 20 09:39.6 [19] 20
21 132 detail závodníka DINGA Jan CZE 2010 ADASTRA Cycling Team 21. /  Mladší žáci 0:29:01.8 0:05:39.3 09:29.6 [22] 22 09:33.9 [21] 21 09:58.1 [21] 21
22 140 detail závodníka ŠIRUČEK Ondřej CZE 2010 Moravec team 22. /  Mladší žáci 0:29:41.7 0:06:19.3 09:44.4 [24] 24 09:57.6 [22] 22 09:59.6 [22] 22
23 126 detail závodníka MARKUSEK Nicolas CZE 2011 Kovo Praha 23. /  Mladší žáci 0:30:15.7 0:06:53.3 09:23.1 [21] 21 10:47.4 [24] 23 10:05.1 [23] 23
24 133 detail závodníka BONDY Štěpán CZE 2011 NORTH BIKE CLUB 24. /  Mladší žáci 0:31:02.5 0:07:40.0 09:38.1 [23] 23 10:50.1 [25] 24 10:34.1 [24] 24
25 134 detail závodníka DINKA Miroslav CZE 2012 CK Jihočeské naděje 25. /  Mladší žáci 0:20:55.0 - 1 Lap(s) 10:19.5 [25] 25 10:35.4 [23] 25 --- ---
26 139 detail závodníka KALKUS Tobiáš CZE 2010 CK DACOM PHARMA KYJOV 26. /  Mladší žáci 0:23:00.0 - 1 Lap(s) 10:43.9 [26] 26 12:16.0 [26] 26 --- ---
27 141 detail závodníka RYBÁR Matyáš CZE 2010 ACS Drak Vrbno 27. /  Mladší žáci 0:24:07.0 - 1 Lap(s) 11:24.1 [27] 27 12:42.8 [27] 27 --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru