TOI TOI CUP 2021 / UCI C2 - #4 Rýmařov

MTB
DATUM :16.10.2021 MÍSTO :Rýmařov
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 # Finish #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 # Finish #
1 1 detail závodníka HANÁKOVÁ Eliška CZE 2005 ČED Bike Team 1. /  Women Junior / Juniorky 0:37:37.5 0:00:00.0 07:40.6 [1] 1 07:28.9 [2] 2 07:26.7 [1] 1 07:27.9 [2] 1 07:33.2 [1] 1
2 2 detail závodníka DLASKOVÁ Vanda CZE 2005 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 2. /  Women Junior / Juniorky 0:37:57.0 0:00:19.4 07:42.2 [3] 3 07:27.1 [1] 1 07:31.9 [2] 2 07:25.9 [1] 2 07:49.7 [5] 2
3 4 detail závodníka HLADÍKOVÁ Kateřina CZE 2004 BRILON RACING TEAM MB 3. /  Women Junior / Juniorky 0:38:41.0 0:01:03.4 07:43.9 [4] 4 07:36.9 [3] 3 07:45.2 [3] 3 07:47.4 [4] 3 07:47.4 [3] 3
4 17 detail závodníka MUL Malwina POL 2004 KLKS AZALIA BRZÓZA KRÓLEWSKA 4. /  Women Junior / Juniorky 0:39:10.4 0:01:32.9 07:54.2 [6] 6 07:49.7 [4] 5 07:45.4 [4] 4 07:44.4 [3] 4 07:56.7 [7] 4
5 5 detail závodníka DOSTÁLOVÁ Anna CZE 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 5. /  Women Junior / Juniorky 0:39:18.7 0:01:41.2 07:46.6 [5] 5 07:59.2 [8] 6 07:52.2 [6] 5 07:52.6 [6] 5 07:47.9 [4] 5
6 6 detail závodníka NOVÁKOVÁ Karla CZE 2005 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 6. /  Women Junior / Juniorky 0:39:26.7 0:01:49.2 08:05.6 [8] 8 07:50.9 [5] 7 07:51.2 [5] 6 07:48.4 [5] 6 07:50.4 [6] 6
7 8 detail závodníka CIRIAKOVÁ Terézia SVK 2005 Slovak national team 7. /  Women Junior / Juniorky 0:40:05.0 0:02:27.4 08:07.9 [10] 10 07:58.8 [7] 9 08:02.0 [7] 8 08:14.6 [11] 8 07:41.4 [2] 7
8 3 detail závodníka JEŘÁBKOVÁ Barbora CZE 2004 BRILON RACING TEAM MB 8. /  Women Junior / Juniorky 0:40:11.0 0:02:33.4 07:42.1 [2] 2 07:52.7 [6] 4 08:13.2 [10] 7 08:09.9 [8] 7 08:12.9 [9] 8
9 10 detail závodníka FISCHER Nora AUT 2005 RV Dornbirn/ CTO GENU 9. /  Women Junior / Juniorky 0:40:28.5 0:02:50.9 08:01.6 [7] 7 08:04.9 [10] 8 08:14.2 [11] 9 08:04.7 [7] 9 08:02.9 [8] 9
10 7 detail závodníka RADOVÁ Daniela CZE 2005 Lawi junior team 10. /  Women Junior / Juniorky 0:41:02.2 0:03:24.7 08:09.4 [11] 11 08:12.4 [12] 12 08:09.9 [8] 11 08:12.9 [10] 12 08:17.4 [10] 10
11 9 detail závodníka MARKOVÁ Adéla CZE 2005 DUKLA PRAHA 11. /  Women Junior / Juniorky 0:41:13.5 0:03:36.0 08:13.9 [12] 12 08:07.6 [11] 11 08:10.4 [9] 12 08:11.7 [9] 11 08:29.7 [11] 11
12 12 detail závodníka RUSÍNOVÁ Simona CZE 2005 ČEZ Cyklo Team Tábor 12. /  Women Junior / Juniorky 0:41:17.2 0:03:39.7 08:07.4 [9] 9 08:01.6 [9] 10 08:16.9 [12] 10 08:17.4 [12] 10 08:33.7 [13] 12
13 13 detail závodníka DOLEŽALOVÁ Markéta CZE 2005 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 13. /  Women Junior / Juniorky 0:42:34.7 0:04:57.2 08:29.9 [13] 13 08:24.9 [15] 14 08:27.7 [14] 14 08:40.9 [13] 14 08:31.1 [12] 13
14 15 detail závodníka TERŠL Anna CZE 2004 ČED Bike Team 14. /  Women Junior / Juniorky 0:42:43.9 0:05:06.4 08:30.1 [14] 14 08:24.2 [14] 13 08:27.6 [13] 13 08:41.4 [14] 13 08:40.4 [14] 14
15 14 detail závodníka GRULICHOVÁ Eliška CZE 2005 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 15. /  Women Junior / Juniorky 0:44:23.1 0:06:45.5 08:36.9 [15] 15 08:18.1 [13] 15 08:46.9 [15] 15 09:09.9 [16] 15 09:31.0 [17] 15
16 16 detail závodníka NĚMCOVÁ Barbora CZE 2004 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 16. /  Women Junior / Juniorky 0:45:31.8 0:07:54.3 08:52.6 [16] 16 08:53.6 [16] 16 09:05.9 [17] 16 09:08.7 [15] 16 09:30.8 [16] 16
17 24 detail závodníka RUPOVÁ Dominika CZE 2005 FORCE TEAM JESENÍK 17. /  Women Junior / Juniorky 0:45:58.1 0:08:20.6 08:59.1 [17] 17 09:08.9 [17] 17 08:58.9 [16] 17 09:27.9 [17] 17 09:23.1 [15] 17

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru