TOI TOI CUP 2021 / UCI C2 - #4 Rýmařov

MTB
DATUM :16.10.2021 MÍSTO :Rýmařov
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 #
1 104 detail závodníka BAŽANT Kryštof CZE 2007 TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 1. /  Kadeti 0:26:43.5 0:00:00.0 06:50.4 [1] 1 06:42.4 [2] 1 06:36.7 [2] 1 06:33.9 [1] 1
2 102 detail závodníka FALTÝNEK Jan CZE 2006 ČEZ Cyklo Team Tábor 2. /  Kadeti 0:26:47.7 0:00:04.2 06:50.6 [3] 3 06:42.4 [3] 2 06:36.7 [1] 2 06:37.9 [2] 2
3 101 detail závodníka ŠUMPÍK Pavel CZE 2006 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 3. /  Kadeti 0:27:11.9 0:00:28.3 06:51.1 [4] 4 06:42.2 [1] 3 06:47.4 [5] 3 06:51.1 [6] 3
4 105 detail závodníka LIENERT Patrik CZE 2006 ČED Bike Team 4. /  Kadeti 0:27:12.2 0:00:28.7 06:50.4 [2] 2 06:44.9 [4] 4 06:45.7 [3] 4 06:51.2 [7] 4
5 103 detail závodníka KRÁL Kryštof CZE 2006 DUKLA PRAHA 5. /  Kadeti 0:27:29.7 0:00:46.2 06:52.1 [5] 5 07:00.4 [9] 6 06:46.9 [4] 5 06:50.2 [5] 5
6 138 detail závodníka VAS Barnabás HUN 2006 Merida Maraton Team CST 6. /  Kadeti 0:27:31.1 0:00:47.6 07:06.1 [16] 16 06:54.9 [5] 9 06:47.7 [6] 6 06:42.3 [3] 6
7 108 detail závodníka HOŠEK Adam CZE 2006 CYCLING ACADEMY TÁBOR 7. /  Kadeti 0:27:45.5 0:01:01.9 06:52.5 [6] 6 06:59.8 [8] 5 06:56.9 [9] 8 06:56.2 [12] 7
8 121 detail závodníka JANOUT Jan CZE 2006 ČEZ Cyklo Team Tábor 8. /  Kadeti 0:27:50.2 0:01:06.7 06:57.4 [8] 8 07:01.7 [10] 7 06:49.7 [7] 7 07:01.4 [18] 8
9 123 detail závodníka FEDOR Samuel SVK 2006 ŠK Železiarne Podbrezová a.s. 9. /  Kadeti 0:27:53.7 0:01:10.2 06:55.1 [7] 7 07:04.4 [18] 8 06:59.7 [10] 9 06:54.4 [11] 9
10 112 detail závodníka PURNOCH Matyáš CZE 2006 ČED Bike Team 10. /  Kadeti 0:28:02.5 0:01:18.9 07:02.4 [11] 11 07:04.7 [19] 11 07:03.1 [12] 10 06:52.2 [8] 10
11 110 detail závodníka KUKLA Dominik CZE 2007 ADASTRA Cycling Team 11. /  Kadeti 0:28:04.2 0:01:20.7 07:22.4 [23] 23 06:56.7 [6] 19 06:56.9 [8] 13 06:48.2 [4] 11
12 107 detail závodníka PEKAŘ Matěj CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 12. /  Kadeti 0:28:09.7 0:01:26.2 07:02.1 [10] 10 07:04.4 [16] 10 07:05.4 [15] 11 06:57.6 [13] 12
13 106 detail závodníka STREJČEK Adam CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 13. /  Kadeti 0:28:13.6 0:01:30.1 07:04.6 [12] 12 07:05.9 [22] 14 07:03.4 [13] 12 06:59.5 [16] 13
14 114 detail závodníka FRIEDEL David CZE 2006 DK Bikeshop RACING Team 14. /  Kadeti 0:28:14.5 0:01:30.9 07:00.4 [9] 9 07:10.9 [25] 16 07:10.4 [22] 17 06:52.7 [9] 14
15 116 detail závodníka ŽENÍŠEK Martin CZE 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 15. /  Kadeti 0:28:19.5 0:01:35.9 07:05.4 [13] 13 07:03.9 [13] 13 07:06.7 [16] 14 07:03.4 [19] 15
16 124 detail závodníka BRADÁČ Adam CZE 2006 DUKLA PRAHA 16. /  Kadeti 0:28:20.0 0:01:36.4 07:24.1 [26] 26 06:59.1 [7] 20 07:02.4 [11] 19 06:54.2 [10] 16
17 109 detail závodníka ZEDNÍK Jiří CZE 2006 TJ STADION LOUNY 17. /  Kadeti 0:28:20.1 0:01:36.6 07:10.4 [17] 17 07:04.4 [16] 17 07:05.2 [14] 15 07:00.0 [17] 17
18 136 detail závodníka NÁGR Ondřej CZE 2007 CYCLING ACADEMY TÁBOR 18. /  Kadeti 0:28:28.7 0:01:45.2 07:21.1 [22] 22 07:02.5 [11] 21 07:07.0 [18] 21 06:57.9 [14] 18
19 113 detail závodníka RAŠKA Lukáš CZE 2007 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19. /  Kadeti 0:28:30.5 0:01:46.9 07:05.7 [15] 15 07:02.6 [12] 12 07:12.4 [24] 16 07:09.6 [27] 19
20 127 detail závodníka MROCEK Adam SVK 2006 CK EPIC DOHŇANY 20. /  Kadeti 0:28:31.5 0:01:47.9 07:17.1 [20] 20 07:09.2 [23] 23 07:06.9 [17] 23 06:58.2 [15] 20
21 115 detail závodníka HARLENDER Lukáš CZE 2007 cyklo team KOLARNA 21. /  Kadeti 0:28:39.2 0:01:55.7 07:10.9 [18] 18 07:04.2 [14] 18 07:10.2 [21] 18 07:13.9 [33] 21
22 159 detail závodníka JAVOR Jakub SVK 2007 Slávia Trenčín 22. /  Kadeti 0:28:41.0 0:01:57.4 07:19.6 [21] 21 07:04.3 [15] 22 07:08.8 [19] 22 07:08.2 [23] 22
23 111 detail závodníka HÁJEK Tomáš CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 23. /  Kadeti 0:28:56.1 0:02:12.6 07:05.6 [14] 14 07:05.2 [20] 15 07:15.6 [30] 20 07:29.6 [45] 23
24 128 detail závodníka BOHÁČ Václav CZE 2006 TJ STADION LOUNY 24. /  Kadeti 0:28:58.2 0:02:14.7 07:28.1 [30] 30 07:10.9 [26] 26 07:10.8 [23] 24 07:08.3 [24] 24
25 118 detail závodníka KRULIŠ Jan CZE 2007 TJ STADION LOUNY 25. /  Kadeti 0:28:59.0 0:02:15.4 07:24.1 [25] 25 07:05.6 [21] 24 07:22.4 [37] 25 07:06.7 [21] 25
26 133 detail závodníka KOLÁŘ David CZE 2007 ADASTRA Cycling Team 26. /  Kadeti 0:29:05.0 0:02:21.4 07:28.4 [31] 31 07:10.4 [24] 25 07:13.9 [28] 26 07:12.1 [31] 26
27 134 detail závodníka HABR Jakub CZE 2006 ČED Bike Team 27. /  Kadeti 0:29:06.0 0:02:22.5 07:28.9 [32] 32 07:20.8 [34] 33 07:12.8 [25] 28 07:03.5 [20] 27
28 119 detail závodníka KRATOCHVÍL Václav CZE 2006 Lawi junior team 28. /  Kadeti 0:29:08.2 0:02:24.7 07:26.6 [29] 29 07:22.9 [39] 31 07:09.5 [20] 27 07:09.0 [25] 28
29 126 detail závodníka HAVEL Matěj CZE 2006 Lawi junior team 29. /  Kadeti 0:29:13.0 0:02:29.4 07:33.6 [38] 38 07:13.9 [27] 29 07:18.2 [32] 33 07:07.2 [22] 29
30 125 detail závodníka MITÁŠ Robert CZE 2007 ČED Bike Team 30. /  Kadeti 0:29:13.0 0:02:29.4 07:22.9 [24] 24 07:20.2 [33] 27 07:20.4 [34] 30 07:09.4 [26] 30
31 139 detail závodníka HABR Christien CZE 2006 ČED Bike Team 31. /  Kadeti 0:29:14.2 0:02:30.7 07:30.6 [35] 35 07:18.6 [30] 30 07:14.2 [29] 29 07:10.7 [28] 31
32 137 detail závodníka KRISTL Lukáš CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 32. /  Kadeti 0:29:17.5 0:02:34.0 07:36.1 [40] 40 07:14.7 [28] 34 07:13.2 [27] 31 07:13.4 [32] 32
33 183 detail závodníka MUŠÁLEK Jakub CZE 2007 Head Pro Team Opava 33. /  Kadeti 0:29:19.7 0:02:36.2 07:37.6 [42] 42 07:15.2 [29] 36 07:15.7 [31] 34 07:11.2 [30] 33
34 140 detail závodníka HRADISKÝ Zdeněk CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 34. /  Kadeti 0:29:21.5 0:02:37.9 07:31.9 [37] 37 07:19.6 [32] 35 07:12.9 [26] 32 07:16.9 [36] 34
35 131 detail závodníka BŘÍZA Vojtěch CZE 2006 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 35. /  Kadeti 0:29:31.0 0:02:47.4 07:24.4 [27] 27 07:25.2 [40] 31 07:20.4 [33] 35 07:20.9 [40] 35
36 129 detail závodníka MATOULEK Jiří CZE 2006 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 36. /  Kadeti 0:29:34.7 0:02:51.2 07:30.9 [36] 36 07:22.7 [38] 37 07:21.1 [35] 37 07:19.9 [37] 36
37 145 detail závodníka LESAGE Marek CZE 2006 ČED Bike Team 37. /  Kadeti 0:29:41.1 0:02:57.6 07:35.1 [39] 39 07:19.1 [31] 38 07:29.9 [41] 38 07:16.8 [35] 37
38 117 detail závodníka POLÁK Matyáš CZE 2006 Lawi junior team 38. /  Kadeti 0:29:45.7 0:03:02.2 07:26.4 [28] 28 07:20.9 [35] 28 07:22.9 [38] 36 07:35.4 [48] 38
39 122 detail závodníka KNIHA Petr CZE 2006 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 39. /  Kadeti 0:29:46.1 0:03:02.6 07:16.6 [19] 19 07:38.1 [49] 39 07:34.9 [47] 39 07:16.3 [34] 39
40 144 detail závodníka HŘEBEJK Dominik CZE 2007 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 40. /  Kadeti 0:29:48.5 0:03:04.9 07:50.6 [47] 47 07:25.4 [41] 44 07:21.4 [36] 43 07:10.9 [29] 40
41 148 detail závodníka MEIER Tomáš CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 41. /  Kadeti 0:29:55.2 0:03:11.7 07:37.1 [41] 41 07:27.1 [43] 42 07:25.7 [39] 40 07:25.1 [41] 41
42 143 detail závodníka BARTOŠ Karel CZE 2006 BRILON RACING TEAM MB 42. /  Kadeti 0:29:59.4 0:03:15.8 07:30.6 [34] 34 07:32.9 [47] 41 07:30.4 [42] 41 07:25.3 [43] 42
43 132 detail závodníka JAROŠ Nikola CZE 2007 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 43. /  Kadeti 0:30:01.2 0:03:17.7 07:29.1 [33] 33 07:33.8 [48] 40 07:33.0 [46] 42 07:25.2 [42] 43
44 142 detail závodníka HOFMAN Eliáš CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 44. /  Kadeti 0:30:08.7 0:03:25.2 07:41.4 [44] 44 07:29.7 [44] 43 07:29.1 [40] 44 07:28.4 [44] 44
45 163 detail závodníka ALINA Adam Hugo CZE 2007 ADASTRA Cycling Team 45. /  Kadeti 0:30:25.7 0:03:42.2 07:58.9 [52] 52 07:21.2 [36] 46 07:31.9 [45] 45 07:33.6 [46] 45
46 152 detail závodníka MEDVEĎ Jerguš SVK 2006 ŠK Železiarne Podbrezová a.s. 46. /  Kadeti 0:30:30.5 0:03:46.9 07:52.6 [49] 49 07:32.7 [46] 49 07:31.2 [44] 46 07:33.9 [47] 46
47 154 detail závodníka PROCHÁZKA Matěj CZE 2007 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 47. /  Kadeti 0:30:41.0 0:03:57.4 07:47.9 [45] 45 07:32.6 [45] 48 07:39.9 [49] 48 07:40.4 [53] 47
48 150 detail závodníka ELČKNER Nick CZE 2007 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 48. /  Kadeti 0:30:56.7 0:04:13.2 07:49.6 [46] 46 07:48.2 [54] 51 07:35.9 [48] 49 07:42.9 [54] 48
49 147 detail závodníka KUČERA Jonáš CZE 2006 ADASTRA Cycling Team 49. /  Kadeti 0:31:07.7 0:04:24.2 07:57.6 [51] 51 07:22.4 [37] 47 07:40.2 [50] 47 08:07.4 [61] 49
50 182 detail závodníka RAUSHCERT Albert CZE 2007 Dukla Praha 50. /  Kadeti 0:31:11.0 0:04:27.4 07:57.4 [50] 50 07:44.4 [52] 52 07:49.1 [52] 51 07:39.9 [51] 50
51 170 detail závodníka KORBEL Daniel CZE 2006 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 51. /  Kadeti 0:31:21.2 0:04:37.7 08:04.1 [53] 53 07:45.9 [53] 53 07:43.4 [51] 52 07:47.7 [56] 51
52 151 detail závodníka PIETRZAK Piotr POL 2007 UKS Krupiński Suszec Konwa Bike 52. /  Kadeti 0:31:24.0 0:04:40.4 07:51.1 [48] 48 07:42.3 [51] 50 07:51.8 [53] 50 07:58.7 [59] 52
53 156 detail závodníka MELICHAR Josef CZE 2006 Lawi junior team 53. /  Kadeti 0:31:37.0 0:04:53.4 08:05.9 [56] 56 07:57.9 [62] 56 07:53.1 [55] 53 07:39.9 [52] 53
54 153 detail závodníka KORBEL Matyáš CZE 2007 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 54. /  Kadeti 0:31:37.7 0:04:54.2 08:07.1 [58] 58 07:56.8 [59] 57 07:57.0 [56] 54 07:36.7 [49] 54
55 135 detail závodníka PŘENOSIL Marek CZE 2007 TJ STADION LOUNY 55. /  Kadeti 0:31:40.0 0:04:56.4 07:40.1 [43] 43 07:38.4 [50] 45 09:00.9 [70] 61 07:20.4 [39] 55
56 155 detail závodníka BLAŽEK Aleš CZE 2007 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 56. /  Kadeti 0:31:45.6 0:05:02.1 08:14.1 [60] 60 07:49.9 [55] 58 08:03.2 [58] 57 07:38.3 [50] 56
57 165 detail závodníka ŠKUBAL Filip CZE 2007 TUFO CZ OTROKOVICE 57. /  Kadeti 0:31:48.5 0:05:04.9 08:14.9 [61] 61 07:57.0 [61] 61 07:52.3 [54] 55 07:44.2 [55] 57
58 174 detail závodníka ŠALKO Juraj SVK 2006 ŠK Železiarne Podbrezová a.s. 58. /  Kadeti 0:32:13.1 0:05:29.6 08:05.6 [54] 54 07:55.8 [58] 54 08:08.3 [62] 59 08:03.3 [60] 58
59 173 detail závodníka POSPÍŠIL Filip CZE 2007 ČED Bike Team 59. /  Kadeti 0:32:13.7 0:05:30.2 08:17.1 [62] 62 07:53.2 [57] 60 08:04.9 [60] 60 07:58.4 [58] 59
60 169 detail závodníka VINŠ Josef CZE 2007 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 60. /  Kadeti 0:32:19.2 0:05:35.7 08:07.4 [59] 59 07:56.9 [60] 59 08:03.4 [59] 58 08:11.4 [63] 60
61 167 detail závodníka TRNA Šimon CZE 2007 TJ Sigma Hranice z.s. 61. /  Kadeti 0:32:35.3 0:05:51.8 08:25.9 [65] 65 08:07.6 [65] 64 08:06.6 [61] 62 07:55.0 [57] 61
62 164 detail závodníka WAWRZYCZEK Jacek POL 2007 UKS Krupiński Suszec Konwa Bike 62. /  Kadeti 0:32:44.7 0:06:01.2 08:05.6 [54] 54 07:58.0 [63] 55 08:00.8 [57] 56 08:40.2 [67] 62
63 172 detail závodníka VALKO Matej SVK 2007 CK EPIC DOHŇANY 63. /  Kadeti 0:33:07.7 0:06:24.2 08:06.9 [57] 57 08:05.2 [64] 62 08:28.1 [66] 62 08:27.4 [65] 63
64 166 detail závodníka KUBINA Štěpán CZE 2006 Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava z.s. 64. /  Kadeti 0:33:15.5 0:06:31.9 08:22.4 [63] 63 07:51.1 [56] 63 08:30.9 [67] 64 08:30.9 [66] 64
65 162 detail závodníka VRÁNA Tomáš CZE 2007 CK DACOM PHARMA KYJOV 65. /  Kadeti 0:33:19.1 0:06:35.5 08:28.9 [66] 66 08:15.7 [66] 65 08:24.7 [64] 65 08:09.8 [62] 65
66 146 detail závodníka NOVÁK Filip CZE 2007 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 66. /  Kadeti 0:33:19.5 0:06:35.9 11:01.4 [70] 70 07:26.9 [42] 69 07:30.9 [43] 68 07:20.2 [38] 66
67 175 detail závodníka ŁYSEK Dawid POL 2006 WKK WIERUSZÓW WISNIEWSKI MTB TEAM 67. /  Kadeti 0:33:42.7 0:06:59.2 08:23.9 [64] 64 08:47.4 [69] 67 08:14.4 [63] 66 08:16.9 [64] 67
68 180 detail závodníka MIŇOVSKÝ Petr CZE 2007 BRILON RACING TEAM MB 68. /  Kadeti 0:34:20.9 0:07:37.4 08:39.4 [67] 67 08:27.7 [67] 66 08:27.9 [65] 67 08:45.9 [68] 68
69 161 detail závodníka TŘÍSKA Adam CZE 2007 CK DACOM PHARMA KYJOV 69. /  Kadeti 0:34:54.7 0:08:11.2 08:46.6 [68] 68 08:39.1 [68] 68 08:38.2 [68] 69 08:50.6 [69] 69
70 168 detail závodníka LAZUR Josef CZE 2007 ACS Drak Vrbno 70. /  Kadeti 0:27:24.0 - 1 Lap(s) 08:54.6 [69] 69 09:49.4 [70] 70 08:39.9 [69] 70 --- ---
--- 149 detail závodníka PITÁK Matěj CZE 2007 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ . /  Kadeti DSQ --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru