TOI TOI CUP 2021 / UCI C2 - #4 Rýmařov

MTB
DATUM :16.10.2021 MÍSTO :Rýmařov
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 # Lap5 # Lap6 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 # Lap5 # Lap6 #
1 2 detail závodníka NOVOTNÝ Ondřej CZE 2005 DUKLA PRAHA 1. /  Men Junior / Junioři 0:39:00.1 0:00:00.0 06:34.8 [1] 1 06:20.9 [1] 1 06:33.9 [4] 1 06:26.4 [1] 1 06:28.4 [1] 1 06:35.4 [4] 1
2 4 detail závodníka SCHWARZBACHER Matthias SVK 2005 ŠK Železiarne Podbrezová a.s. 2. /  Men Junior / Junioři 0:39:29.6 0:00:29.4 06:39.3 [5] 5 06:33.0 [4] 2 06:27.5 [1] 2 06:36.6 [3] 2 06:35.9 [4] 2 06:36.9 [6] 2
3 1 detail závodníka JEŽEK Václav CZE 2005 BRILON RACING TEAM MB 3. /  Men Junior / Junioři 0:39:38.3 0:00:38.2 06:35.6 [2] 2 06:37.4 [9] 3 06:30.2 [3] 3 06:38.7 [6] 3 06:37.7 [5] 3 06:38.6 [8] 3
4 42 detail závodníka SEEMAN Adam CZE 2004 TJ STADION LOUNY 4. /  Men Junior / Junioři 0:39:47.1 0:00:46.9 06:57.0 [18] 18 06:33.9 [6] 14 06:34.1 [5] 10 06:32.3 [2] 5 06:34.4 [2] 5 06:35.2 [3] 4
5 3 detail závodníka KERL Maximilian CZE 2004 Author team Stupno 5. /  Men Junior / Junioři 0:40:00.1 0:00:59.9 06:47.3 [12] 12 06:33.2 [5] 8 06:29.4 [2] 4 06:40.9 [9] 4 06:40.4 [7] 4 06:48.7 [15] 5
6 8 detail závodníka HAAS Christián SVK 2004 Slovak national team 6. /  Men Junior / Junioři 0:40:04.3 0:01:04.2 06:45.8 [9] 9 06:42.4 [14] 12 06:34.4 [6] 7 06:37.9 [4] 7 06:44.4 [12] 7 06:39.1 [9] 6
7 7 detail závodníka SAMEC Filip CZE 2005 BRILON RACING TEAM MB 7. /  Men Junior / Junioři 0:40:07.1 0:01:07.0 06:38.5 [3] 3 06:49.4 [18] 11 06:46.9 [15] 14 06:40.1 [8] 11 06:40.4 [8] 11 06:31.4 [1] 7
8 17 detail závodníka BERNÁT Adam CZE 2005 DUKLA PRAHA 8. /  Men Junior / Junioři 0:40:13.8 0:01:13.7 06:45.6 [8] 8 06:41.1 [13] 10 06:38.7 [7] 11 06:45.2 [15] 10 06:45.1 [13] 12 06:37.9 [7] 8
9 18 detail závodníka FRÜHAUF Jan CZE 2004 ČEZ Cyklo Team Tábor 9. /  Men Junior / Junioři 0:40:18.1 0:01:17.9 06:45.9 [11] 11 06:36.8 [8] 9 06:40.7 [10] 8 --- --- --- 8 06:44.6 [11] 9
10 27 detail závodníka HOJKA František CZE 2005 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 10. /  Men Junior / Junioři 0:40:19.3 0:01:19.2 07:01.0 [19] 19 06:38.9 [11] 18 06:45.2 [13] 16 06:38.4 [5] 13 06:41.2 [9] 14 06:34.4 [2] 10
11 21 detail závodníka JOHÁNEK Dalibor CZE 2005 ČEZ Cyklo Team Tábor 11. /  Men Junior / Junioři 0:40:20.7 0:01:20.6 06:56.0 [16] 16 06:33.9 [6] 13 06:40.2 [9] 12 06:44.9 [14] 12 06:40.4 [6] 10 06:45.0 [12] 11
12 23 detail závodníka KREŠÁK Kryštof CZE 2005 ČEZ Cyklo Team Tábor 12. /  Men Junior / Junioři 0:40:21.6 0:01:21.4 06:45.8 [9] 9 06:31.9 [3] 4 06:39.4 [8] 5 06:43.2 [10] 6 06:44.4 [11] 6 06:56.7 [19] 12
13 6 detail závodníka ČERNÝ Patrik CZE 2004 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 13. /  Men Junior / Junioři 0:40:21.6 0:01:21.5 06:38.8 [4] 4 06:40.9 [12] 6 06:42.7 [11] 6 06:47.1 [16] 8 06:44.0 [10] 9 06:47.9 [14] 13
14 50 detail závodníka MRÁZ Daniel CZE 2004 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14. /  Men Junior / Junioři 0:40:45.3 0:01:45.2 06:41.0 [6] 6 06:55.9 [24] 15 06:52.9 [21] 19 06:43.9 [11] 15 06:54.6 [18] 18 06:36.7 [5] 14
15 19 detail závodníka ŠIMEČEK David CZE 2005 CYCLING ACADEMY TÁBOR 15. /  Men Junior / Junioři 0:40:46.8 0:01:46.7 06:51.5 [15] 15 06:46.3 [15] 16 06:45.8 [14] 15 06:55.2 [20] 17 06:45.4 [14] 15 06:42.4 [10] 15
16 15 detail závodníka RUBEŠ Daniel CZE 2005 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 16. /  Men Junior / Junioři 0:40:51.8 0:01:51.7 06:41.5 [7] 7 06:37.4 [10] 5 06:52.6 [20] 13 07:03.4 [24] 16 06:50.4 [16] 17 06:46.2 [13] 16
17 37 detail závodníka KADLEC Milan CZE 2004 TEAM DUKLA PRAHA 17. /  Men Junior / Junioři 0:41:05.7 0:02:05.6 07:15.8 [23] 23 --- --- --- 17 06:39.4 [7] 14 06:35.4 [3] 13 07:22.3 [30] 17
18 10 detail závodníka VIERIK Ján SVK 2005 Slovak national team 18. /  Men Junior / Junioři 0:41:09.1 0:02:09.0 06:51.3 [14] 14 06:46.9 [16] 17 06:50.9 [18] 18 06:51.7 [17] 18 06:52.2 [17] 19 06:56.0 [18] 18
19 12 detail závodníka ELBADRI Jakub CZE 2005 DUKLA PRAHA 19. /  Men Junior / Junioři 0:41:33.6 0:02:33.4 06:48.6 [13] 13 06:31.7 [2] 7 06:44.7 [12] 9 06:44.6 [12] 9 07:15.4 [29] 16 07:28.4 [31] 19
20 49 detail závodníka MAJDANICS Marek CZE 2004 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 20. /  Men Junior / Junioři 0:41:47.1 0:02:46.9 07:11.8 [21] 21 06:49.6 [19] 20 06:52.0 [19] 20 06:53.4 [18] 19 06:55.4 [19] 20 07:04.7 [21] 20
21 24 detail závodníka VIK Matěj CZE 2004 DUKLA PRAHA 21. /  Men Junior / Junioři 0:41:52.6 0:02:52.4 07:23.0 [29] 29 06:48.7 [17] 24 06:49.4 [16] 21 07:01.4 [21] 20 06:55.7 [20] 21 06:54.2 [17] 21
22 14 detail závodníka HYNEČEK Jan CZE 2005 TUFO CZ OTROKOVICE 22. /  Men Junior / Junioři 0:42:08.6 0:03:08.5 07:10.0 [20] 20 06:57.9 [25] 22 06:53.4 [22] 22 07:01.4 [22] 21 06:55.7 [21] 22 07:09.9 [24] 22
23 30 detail závodníka HÁK Jakub CZE 2004 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 23. /  Men Junior / Junioři 0:42:15.0 0:03:14.8 07:16.3 [24] 24 06:55.2 [23] 23 07:00.9 [24] 26 06:53.7 [19] 22 07:01.4 [22] 23 07:07.3 [23] 23
24 31 detail závodníka BITTNER Jan CZE 2005 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 24. /  Men Junior / Junioři 0:42:29.8 0:03:29.7 07:13.5 [22] 22 06:54.2 [22] 21 07:01.1 [25] 23 07:01.7 [23] 23 07:08.6 [24] 24 07:10.4 [25] 24
25 26 detail závodníka MAYER Jakub CZE 2005 KC Slavia Praha 25. /  Men Junior / Junioři 0:42:44.1 0:03:43.9 07:20.5 [27] 27 06:51.7 [21] 25 06:57.9 [23] 25 07:12.2 [26] 24 07:10.7 [25] 25 07:10.9 [26] 25
26 33 detail závodníka VÁVRA Otakar CZE 2004 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 26. /  Men Junior / Junioři 0:43:28.3 0:04:28.2 07:22.8 [28] 28 07:07.9 [27] 27 07:18.6 [29] 28 07:17.4 [30] 27 07:08.2 [23] 26 07:13.1 [27] 26
27 51 detail závodníka KÁŇA Robin CZE 2004 LOKO CAMPAGNOLO KRNOV 27. /  Men Junior / Junioři 0:43:34.1 0:04:33.9 07:19.5 [25] 25 07:07.7 [26] 26 07:17.4 [28] 27 07:17.4 [29] 26 07:13.4 [26] 27 07:18.4 [29] 27
28 13 detail závodníka POLÁŠEK Ondřej CZE 2004 Bike 2000 28. /  Men Junior / Junioři 0:43:45.1 0:04:44.9 07:38.9 [33] 33 07:32.8 [34] 34 07:09.4 [26] 31 07:07.9 [25] 28 07:17.2 [30] 29 06:58.7 [20] 28
29 5 detail závodníka KUBA Jakub CZE 2005 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 29. /  Men Junior / Junioři 0:43:58.1 0:04:57.9 08:38.1 [40] 40 08:02.6 [38] 39 06:50.4 [17] 38 06:44.7 [13] 33 06:48.7 [15] 32 06:53.4 [16] 29
30 29 detail závodníka HEZINA Jan CZE 2005 TJ STADION LOUNY 30. /  Men Junior / Junioři 0:44:09.3 0:05:09.2 07:29.1 [31] 31 07:19.7 [31] 29 07:31.9 [33] 30 07:16.2 [28] 30 07:25.2 [32] 31 07:07.2 [22] 30
31 48 detail závodníka ŁUKÓW Jan POL 2005 MGLKS Błękitni Koziegłowy 31. /  Men Junior / Junioři 0:44:14.8 0:05:14.7 07:41.3 [35] 35 07:18.4 [30] 31 07:23.4 [31] 32 07:13.4 [27] 29 07:24.7 [31] 30 07:13.4 [28] 31
32 41 detail závodníka D´HOUST Yani BEL 2004 Bike Advice CT 32. /  Men Junior / Junioři 0:44:34.8 0:05:34.6 06:56.7 [17] 17 06:50.8 [20] 19 07:22.2 [30] 24 07:42.4 [34] 25 07:47.2 [36] 28 07:55.4 [33] 32
33 28 detail závodníka HORYNA Vlastimil CZE 2005 Lawi junior team 33. /  Men Junior / Junioři 0:44:42.7 0:05:42.6 07:56.0 [38] 38 07:16.8 [29] 35 07:15.8 [27] 33 07:30.9 [31] 32 07:14.2 [27] 33 07:28.8 [32] 33
34 38 detail závodníka ŽÍHA Jakub CZE 2004 FORCE TEAM JESENÍK 34. /  Men Junior / Junioři 0:45:22.1 0:06:21.9 07:20.3 [26] 26 07:11.9 [28] 28 07:40.7 [35] 29 07:43.9 [36] 31 07:27.6 [33] 34 07:57.4 [34] 34
35 43 detail závodníka ZAPLETAL Jan CZE 2005 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 35. /  Men Junior / Junioři 0:37:32.0 - 1 Lap(s) 07:40.3 [34] 34 07:28.4 [33] 33 07:26.2 [32] 34 07:42.4 [35] 34 07:14.5 [28] 35 --- ---
36 34 detail závodníka DOVOLIL Josef CZE 2005 BRILON RACING TEAM MB 36. /  Men Junior / Junioři 0:37:58.0 - 1 Lap(s) 07:34.0 [32] 32 07:32.9 [35] 32 07:32.2 [34] 35 07:38.4 [32] 35 07:40.3 [34] 36 --- ---
37 40 detail závodníka KVÁČ David CZE 2004 Lawi junior team 37. /  Men Junior / Junioři 0:39:01.0 - 1 Lap(s) 07:50.0 [36] 36 07:33.2 [36] 36 07:53.9 [37] 37 08:01.2 [38] 37 07:42.5 [35] 37 --- ---
38 32 detail závodníka SEIDL Vojtěch CZE 2005 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 38. /  Men Junior / Junioři 0:39:28.0 - 1 Lap(s) 07:26.8 [30] 30 07:26.4 [32] 30 08:05.6 [39] 36 08:17.4 [39] 36 08:11.5 [37] 38 --- ---
39 35 detail závodníka MIKLOŠÍN Matyáš CZE 2005 Lawi junior team 39. /  Men Junior / Junioři 0:31:53.0 - 2 Lap(s) 07:55.8 [37] 37 08:26.6 [39] 38 07:49.2 [36] 40 07:41.2 [33] 38 --- --- --- ---
40 39 detail závodníka TOMAN Pavel CZE 2005 SK BIKETIME BULLS PÍSEK 40. /  Men Junior / Junioři 0:32:00.0 - 2 Lap(s) 08:01.5 [39] 39 08:01.6 [37] 37 08:03.2 [38] 39 07:53.5 [37] 39 --- --- --- ---
--- 9 detail závodníka MÜLLER Mirek CZE 2004 BRILON RACING TEAM MB . /  Men Junior / Junioři DNF --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru