TOI TOI CUP 2021 / UCI C2 - #4 Rýmařov

MTB
DATUM :16.10.2021 MÍSTO :Rýmařov
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 # Lap5 # Lap6 # Lap7 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 # Lap5 # Lap6 # Lap7 #
1 21 detail závodníka ZEMANOVÁ Kristýna CZE 2003 BRILON RACING TEAM MB 1. /  Women U23 / Ženy U23 0:50:27.7 0:00:00.0 07:25.2 [1] 1 07:28.5 [6] 2 07:17.4 [3] 2 06:56.9 [1] 1 06:58.7 [1] 1 07:06.9 [1] 1 07:13.8 [7] 1
2 23 detail závodníka VANDERBEKEN Joyce BEL 1984 Bike Advice Cycling team 1. /  Women Elie / Ženy Elite 0:50:59.8 0:00:32.0 07:26.3 [6] 6 07:28.2 [3] 7 07:17.4 [4] 5 07:13.2 [2] 2 07:18.9 [6] 4 07:08.6 [2] 2 07:06.9 [4] 2
3 22 detail závodníka HAVLÍKOVÁ Pavla CZE 1983 Lawi junior team 2. /  Women Elie / Ženy Elite 0:51:05.1 0:00:37.3 07:25.3 [2] 2 07:28.4 [5] 1 07:17.9 [5] 4 07:13.7 [4] 4 07:18.4 [3] 2 07:20.9 [5] 3 07:00.2 [1] 3
4 26 detail závodníka VANÍČKOVÁ Tereza CZE 2000 BRILON RACING TEAM MB 2. /  Women U23 / Ženy U23 0:51:05.8 0:00:38.0 07:25.3 [3] 3 07:28.7 [7] 3 07:17.4 [2] 3 07:13.7 [5] 3 07:18.9 [5] 3 07:20.9 [6] 5 07:00.6 [2] 4
5 44 detail závodníka BAJGEROVÁ Nikola CZE 1997 TEAM DUKLA PRAHA 3. /  Women Elie / Ženy Elite 0:51:11.5 0:00:43.8 07:25.8 [5] 5 07:28.2 [4] 3 07:18.1 [6] 6 07:13.4 [3] 5 07:18.6 [4] 5 07:21.4 [7] 7 07:05.7 [3] 5
6 27 detail závodníka KRZYSTAŁA Zuzanna POL 1990 Niezrzeszona 4. /  Women Elie / Ženy Elite 0:51:15.7 0:00:47.9 07:26.6 [7] 7 07:28.1 [2] 8 07:18.4 [8] 8 07:16.1 [7] 7 07:17.2 [2] 7 07:18.7 [4] 6 07:10.3 [5] 6
7 28 detail závodníka ŠTĚPÁNOVÁ Karla CZE 1991 Maloja Pushbikers MTB 5. /  Women Elie / Ženy Elite 0:51:15.8 0:00:48.0 07:28.5 [8] 8 07:25.8 [1] 5 07:16.8 [1] 1 07:14.7 [6] 6 07:20.2 [7] 6 07:18.6 [3] 3 07:10.9 [6] 7
8 24 detail závodníka HEIGL Nadja AUT 1996 KTM Alchemist powered by Brenta Brakes 6. /  Women Elie / Ženy Elite 0:52:44.0 0:02:16.3 07:25.6 [4] 4 07:28.9 [8] 6 07:18.2 [7] 7 07:17.6 [8] 8 07:40.7 [9] 8 07:45.6 [10] 8 07:47.2 [12] 8
9 29 detail závodníka MAZUREK Małgorzata POL 1994 UKS Krupiński Suszec Konwa Bike 7. /  Women Elie / Ženy Elite 0:52:53.4 0:02:25.7 07:28.8 [9] 9 07:33.9 [10] 10 07:33.7 [10] 10 07:31.4 [9] 10 07:31.3 [8] 9 07:37.0 [9] 9 07:37.0 [9] 9
10 30 detail závodníka BIAŁEK Antonina POL 1998 Warszawski Klub Kolarski 8. /  Women Elie / Ženy Elite 0:52:59.5 0:02:31.8 07:32.8 [10] 10 07:29.7 [9] 9 07:33.4 [9] 9 07:31.4 [10] 9 07:49.9 [13] 10 07:33.7 [8] 10 07:28.4 [8] 10
11 31 detail závodníka GLAJZOVÁ Erika SVK 1998 Slovak national team 9. /  Women Elie / Ženy Elite 0:54:04.0 0:03:36.3 07:39.1 [13] 13 07:37.6 [11] 12 07:38.7 [11] 11 07:43.4 [12] 11 07:49.7 [12] 11 07:53.2 [13] 11 07:42.1 [10] 11
12 40 detail závodníka KIPFMÜLLER Fabienne SUI 2003 VC Meilen/Bike do it Racing Team 3. /  Women U23 / Ženy U23 0:54:16.5 0:03:48.8 07:33.0 [11] 11 07:39.4 [12] 11 07:50.4 [13] 12 07:57.2 [13] 13 07:45.4 [10] 12 07:46.7 [11] 12 07:44.2 [11] 12
13 35 detail závodníka BRAVENCOVÁ Denisa CZE 2003 cyklo team KOLARNA 4. /  Women U23 / Ženy U23 0:54:34.8 0:04:07.0 07:49.3 [14] 14 07:42.7 [14] 14 07:44.1 [12] 14 07:41.4 [11] 12 07:48.2 [11] 13 07:52.4 [12] 13 07:56.4 [13] 13
14 34 detail závodníka DRBOHLAVOVÁ Eliška CZE 2003 Lawi junior team 5. /  Women U23 / Ženy U23 0:55:55.8 0:05:28.0 07:35.1 [12] 12 07:41.9 [13] 13 07:56.4 [14] 13 08:13.7 [16] 14 08:10.2 [15] 14 08:08.9 [15] 14 08:09.4 [15] 14
15 33 detail závodníka ZAWIERTA Patrycja POL 2002 WKK WIERUSZÓW WISNIEWSKI MTB TEAM 6. /  Women U23 / Ženy U23 0:56:17.5 0:05:49.8 07:53.4 [15] 15 07:55.3 [15] 15 08:04.2 [15] 15 08:06.4 [14] 15 08:04.6 [14] 15 08:04.9 [14] 15 08:08.4 [14] 15
16 36 detail závodníka BARTOŠOVÁ Martina CZE 2003 BRILON RACING TEAM MB 7. /  Women U23 / Ženy U23 0:49:05.0 - 1 Lap(s) 08:05.8 [16] 16 08:08.2 [16] 16 08:06.6 [16] 16 08:13.2 [15] 16 08:21.4 [17] 16 08:09.6 [16] 16 --- ---
17 41 detail závodníka KRUTÍLKOVÁ Kateřina CZE 2003 Team Forman Cinelli 8. /  Women U23 / Ženy U23 0:42:10.0 - 2 Lap(s) 08:17.6 [17] 17 08:24.9 [18] 17 08:41.7 [17] 17 08:29.4 [17] 17 08:16.3 [16] 17 --- --- --- ---
18 38 detail závodníka BIROŠOVÁ Tereza SVK 2002 CKM Poprad 9. /  Women U23 / Ženy U23 0:42:53.0 - 2 Lap(s) 08:23.0 [18] 18 08:23.4 [17] 18 08:43.0 [18] 18 08:44.8 [18] 18 08:38.5 [18] 18 --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru