Jilemnická 50 O2 - Jilemnická 50 O2 - neděle
DATUM : | 30.1.2022 | MÍSTO : | Horní Mísečky |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1010 | OBERLÄNDER Jan | 1975 | TJ Sokol Senohraby | 1. / MK40-49 | 1:03:52.4 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 5132 | DEMČENKO Evžen | 1976 | --- | 2. / MK40-49 | 1:04:52.6 | 0:01:00.2 | ||
3 | diplom | 1095 | MAJKA Roman | 1979 | --- | 3. / MK40-49 | 1:06:49.2 | 0:02:56.7 | ||
4 | diplom | 5243 | BORUTOVA Kamila | 1975 | eD system Silvini team | 1. / WK40-49 | 1:07:00.9 | 0:03:08.5 | ||
5 | diplom | 5138 | ČECHOVÁ Anna | 1993 | ČKS SKI Jilemnice | 1. / WK15-29 | 1:07:47.8 | 0:03:55.3 | ||
6 | diplom | 5126 | LEPKOVÁ Zuzana | 1987 | --- | 1. / WK30-39 | 1:08:49.3 | 0:04:56.9 | ||
7 | diplom | 5133 | PAULÚ Blanka | 1954 | --- | 1. / WK50+ | 1:10:45.9 | 0:06:53.5 | ||
8 | diplom | 5213 | KOŽNAROVÁ Kristýna | 1994 | ČKS SKI Jilemnice | 2. / WK15-29 | 1:10:57.7 | 0:07:05.2 | ||
9 | diplom | 5136 | SVOBODOVÁ Laura | 2005 | TJ Sokol Senohraby | 3. / WK15-29 | 1:11:54.6 | 0:08:02.2 | ||
10 | diplom | 5125 | JABLONSKA Ewa | 1986 | SAP SRM Consultant | 2. / WK30-39 | 1:16:47.1 | 0:12:54.7 | ||
11 | diplom | 5244 | JERIE Marek | 1983 | TJ Magla | 1. / MK30-39 | 1:18:01.8 | 0:14:09.4 | ||
12 | diplom | 1042 | MACH Jan | 1956 | Slavoj Teplice nad Metují | 1. / MK60+ | 1:18:35.1 | 0:14:42.7 | ||
13 | diplom | 1031 | KUBEC Karel | 1978 | Kasper Swix Team | 4. / MK40-49 | 1:19:04.9 | 0:15:12.5 | ||
14 | diplom | 1040 | ČAJČÍK Karel | 1957 | Yacht Pardubice | 2. / MK60+ | 1:19:46.8 | 0:15:54.4 | ||
15 | diplom | 5137 | BRUNCLÍK Ivo | 1958 | Slovan Špindlerův Mlýn | 3. / MK60+ | 1:21:11.3 | 0:17:18.9 | ||
16 | diplom | 5123 | JIŘIŠTOVÁ Zuzana | 1982 | SK Peřimov | 2. / WK40-49 | 1:23:13.5 | 0:19:21.1 | ||
17 | diplom | 5130 | PILC Oldřich | 1951 | SK SKI - SPORT Praděd z.s. | 4. / MK60+ | 1:24:16.7 | 0:20:24.3 | ||
18 | diplom | 5135 | JINDŘIŠKOVÁ Alena | 1961 | Sokol Horní Branná | 2. / WK50+ | 1:28:37.7 | 0:24:45.3 | ||
19 | diplom | 5124 | SLEZÁK Tomáš | 1986 | neni - amatér hobík | 2. / MK30-39 | 1:32:05.0 | 0:28:12.6 | ||
20 | diplom | 5247 | ANDĚLOVÁ Eliška | 1976 | VK Smíchov | 3. / WK40-49 | 1:34:12.4 | 0:30:20.0 | ||
21 | diplom | 5122 | PETRŽELA Martin | 1971 | Volvo - Rock Machine | 1. / MK50-59 | 1:47:27.9 | 0:43:35.5 | ||
22 | diplom | 5131 | PILC SMRŽOVÁ Kristýna | 1989 | SK SKI - SPORT Praděd z.s. | 3. / WK30-39 | 1:52:14.5 | 0:48:22.1 | ||
23 | diplom | 5245 | DOUŠA Tomáš | 1974 | VK Smíchov | 5. / MK40-49 | 1:58:38.2 | 0:54:45.8 | ||
24 | diplom | 5246 | ANDĚL František | 1977 | VK Smíchov | 6. / MK40-49 | 2:02:20.3 | 0:58:27.9 | ||
--- | 1022 | ZAPADLO Jiří | 1993 | Mrejčná | . / MK15-29 | DNS | --- | |||
--- | 5118 | HÁJKOVÁ Alexandra | 1976 | --- | . / WK40-49 | DNS | --- | |||
--- | 5119 | VIŠŇOVSKÁ Kateřina | 1974 | --- | . / WK40-49 | DNS | --- | |||
--- | 5120 | DVOŘÁK Filip | 1979 | --- | . / MK40-49 | DNS | --- | |||
--- | 5121 | HÁJEK Filip | 1979 | --- | . / MK40-49 | DNS | --- | |||
--- | 5128 | MACOUNOVÁ Amálie | 2005 | ČKS SKI Jilemnice | . / WK15-29 | DNS | --- | |||
--- | 5129 | SKRBKOVÁ Lenka | 1982 | TJ Sokol Železný Brod | . / WK40-49 | DNS | --- | |||
--- | 5134 | BLAHNA Per | 1950 | Olfin Car Ski Team | . / MK60+ | DNS | --- | |||
--- | 5222 | HERČÍKOVÁ Blanka | 1980 | Alpin klub Rokytnice nad Jizerou | . / WK40-49 | DNS | --- | |||
--- | 5242 | BORUTOVA Kamila | 1975 | eD system Silvini team | . / WK40-49 | DNS | --- |