XXXVII. Šumavský skimaraton TV NOVA 2022 - XXXVII. Šumavský skimaraton TV NOVA - sobota

Běžecké lyžování
DATUM :26 - 27.2.2022 MÍSTO :Kvilda
POŘADATEL : SkiKlub Šumava WEBOVÉ STRÁNKY :www.skimaraton.cz/main.aspx?lng=cz

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 5729 detail závodníka NOVOTNÝ Josef CZE 2007 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 1. /  M16 0:22:54.7 0:00:00.0
2 5732 detail závodníka BALCAR Antonín CZE 2007 SK ROSSIGNOL TEAM PUSTEVNY 2. /  M16 0:23:03.2 0:00:08.5
3 5714 detail závodníka MRÁZOVÁ Julie CZE 2006 Slovan Praha Zdravotník 1. /  W16 0:23:10.0 0:00:15.2
4 5733 detail závodníka RŮŽIČKA Vojtěch CZE 2006 TJ Sokol Senohraby 3. /  M16 0:23:12.7 0:00:18.0
5 5731 detail závodníka KRAMPOTOVÁ Adéla CZE 2007 SK ROSSIGNOL TEAM PUSTEVNY 2. /  W16 0:23:52.5 0:00:57.7
6 5720 detail závodníka FICHE Matthew CZE 2007 Ski klub Strakonice 4. /  M16 0:24:11.0 0:01:16.2
7 5753 detail závodníka SLÁMOVÁ Lucie CZE 2006 --- 3. /  W16 0:24:12.2 0:01:17.4
8 5726 detail závodníka TEPLÝ Michal CZE 2007 --- 5. /  M16 0:25:15.5 0:02:20.7
9 5761 detail závodníka BLOUDKOVÁ Veronika CZE 2007 VK Blesk 4. /  W16 0:25:50.5 0:02:55.7
10 5715 detail závodníka LICHTENBERGOVÁ Zuzana CZE 2007 TJ Sokol Senohraby 5. /  W16 0:25:50.6 0:02:55.9
11 5749 detail závodníka POSTRÁNSKÝ Adam CZE 2007 --- 6. /  M16 0:26:50.0 0:03:55.2
12 5723 detail závodníka RUTAROVÁ Karolína CZE 2007 LK Škoda Plzeň 6. /  W16 0:28:10.6 0:05:15.8
13 5727 detail závodníka ŠTASNÁ Lucie CZE 2006 TJ Sokol Senohraby 7. /  W16 0:28:19.4 0:05:24.6
14 5767 detail závodníka MAREK Matěj CZE 2006 --- 7. /  M16 0:29:18.9 0:06:24.2
15 5718 detail závodníka HAVLÍČEK Vojtěch CZE 2006 SK Lyžníci Zámyšl 8. /  M16 0:29:52.7 0:06:57.9
16 5717 detail závodníka ŠINDELÁŘOVÁ Tereza CZE 2007 Žižkovský tygři 8. /  W16 0:29:54.9 0:07:00.2
17 5739 detail závodníka SYKORA Filip CZE 2007 --- 9. /  M16 0:32:15.4 0:09:20.7
18 5741 detail závodníka PODLIPNY Adam CZE 2007 --- 10. /  M16 0:32:43.4 0:09:48.7
19 5716 detail závodníka DOUPOVCOVÁ Klára CZE 2007 Ski Senohraby 9. /  W16 0:34:08.4 0:11:13.6
19 5728 detail závodníka ŠIMEČKOVÁ Kateřina CZE 2006 TJ Sokol Senohraby 9. /  W16 0:34:08.4 0:11:13.6
21 5740 detail závodníka PREIS Šimon CZE 2007 --- 11. /  M16 0:57:46.0 0:34:51.3
--- 5713 detail závodníka HOŠKOVÁ Jana CZE 2006 --- . /  W16 DNF ---
--- 5725 detail závodníka DEMLOVA Anna CZE 2007 Zizkovsky tygri . /  W16 DNF ---
--- 5719 detail závodníka NOVÁ Miroslava CZE 2007 Ski Sokol Stachy . /  W16 DNS ---
--- 5721 detail závodníka ŠIMURDA Matěj CZE 2006 USK CS Plzeň . /  M16 DNS ---
--- 5722 detail závodníka JUNKOVÁ Adéla CZE 2006 LK Škoda Plzeň . /  W16 DNS ---
--- 5724 detail závodníka ŠÍSTEK Martin CZE 2007 LK Škoda Plzeň . /  M16 DNS ---
--- 5730 detail závodníka ZBRÁNKOVÁ Emily CZE 2006 Fischer Ski klub Šumava Vimperk . /  W16 DNS ---
--- 5734 detail závodníka LEBEDOVÁ Kristýna CZE 2006 --- . /  W16 DNS ---