XXXVII. Šumavský skimaraton TV NOVA 2022 - XXXVII. Šumavský skimaraton TV NOVA - neděle
DATUM : | 26 - 27.2.2022 | MÍSTO : | Kvilda |
---|
POŘADATEL : | SkiKlub Šumava | WEBOVÉ STRÁNKY : | www.skimaraton.cz/main.aspx?lng=cz |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 4 km | # | 14 km | # | 21 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1156 | GRABMÜLLEROVÁ Šárka | 1969 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 1. / W50-59 | 1:30:04.0 | 0:00:00.0 | 11:16.0 | 1 | 0:50:07.2 | 1 | 1:24:03.7 | 1 | ||
2 | diplom | 1050 | UHLIG Insa | 2003 | Skiklub Dresden Niedersedlitz | 1. / W19-29 | 1:36:59.7 | 0:06:55.7 | 11:35.7 | 2 | 0:51:37.2 | 2 | 1:30:20.7 | 2 | ||
3 | diplom | 1048 | RYŠAVÁ Vendula | 1981 | TJ ČZU Rolníci | 1. / W40-49 | 1:40:39.9 | 0:10:35.8 | 12:35.2 | 4 | 0:56:57.6 | 4 | 1:34:06.7 | 3 | ||
4 | diplom | 1049 | WALLNER Monika | 1967 | WSV Rabenstein | 2. / W50-59 | 1:41:37.8 | 0:11:33.7 | 12:44.0 | 5 | 0:56:31.9 | 3 | 1:34:40.2 | 4 | ||
5 | diplom | 1103 | FOLPRECHTOVÁ Katka | 1974 | Slovan Zdravotník Praha | 2. / W40-49 | 1:42:59.6 | 0:12:55.5 | 12:49.0 | 6 | 0:57:24.6 | 5 | 1:35:56.2 | 5 | ||
6 | diplom | 1042 | HUDEČKOVÁ Veronika | 1995 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 2. / W19-29 | 1:44:45.5 | 0:14:41.5 | 12:01.2 | 3 | 0:58:05.1 | 6 | 1:38:15.2 | 6 | ||
7 | diplom | 1172 | VORÁČKOVÁ Adéla | 1993 | AČR 8595 | 3. / W19-29 | 1:47:06.8 | 0:17:02.7 | 13:10.7 | 7 | 1:00:08.3 | 7 | 1:40:04.0 | 7 | ||
8 | diplom | 1163 | ŘEHÁKOVÁ Jana | 1981 | --- | 3. / W40-49 | 1:47:51.6 | 0:17:47.5 | 13:51.0 | 12 | 1:00:39.6 | 10 | 1:40:25.7 | 8 | ||
9 | diplom | 1150 | LICHTENBERGOVÁ Zuzana | 2007 | TJ Sokol Senohraby | 1. / W17-18 | 1:47:55.1 | 0:17:51.1 | 13:14.0 | 8 | 1:00:08.8 | 8 | 1:40:47.7 | 9 | ||
10 | diplom | 1026 | BALDRIANOVÁ Barbora | 1978 | ZDRP- Slovan Praha Zdravotník | 4. / W40-49 | 1:49:52.0 | 0:19:48.0 | 13:52.7 | 13 | 1:00:31.3 | 9 | 1:42:05.0 | 10 | ||
11 | diplom | 1005 | OTTO Grit | 1990 | sportcollection racing team | 1. / W30-39 | 1:51:03.6 | 0:20:59.5 | 13:24.2 | 9 | 1:02:11.3 | 12 | 1:44:23.7 | 11 | ||
12 | diplom | 1162 | FOLPRECHTOVÁ Julie | 2006 | Slovan Zdravotník Praha | 2. / W17-18 | 1:52:44.6 | 0:22:40.5 | 13:50.0 | 11 | 1:01:24.3 | 11 | 1:45:35.5 | 12 | ||
13 | diplom | 1035 | DOLEŽALOVÁ Ivana | 1982 | AČR VÚ 5153 Přáslavice | 5. / W40-49 | 1:53:10.5 | 0:23:06.5 | 14:23.0 | 14 | 1:03:17.3 | 13 | 1:46:10.7 | 13 | ||
14 | diplom | 1016 | MALIŠOVÁ Karla | 1960 | --- | 1. / W60+ | 1:57:06.1 | 0:27:02.0 | 14:33.5 | 16 | 1:05:03.5 | 16 | 1:49:24.3 | 14 | ||
15 | diplom | 1105 | ŠIMEČKOVÁ Kateřina | 2006 | TJ Sokol Senohraby | 3. / W17-18 | 1:58:20.1 | 0:28:16.0 | 14:28.2 | 15 | 1:04:14.6 | 15 | 1:50:58.5 | 15 | ||
16 | diplom | 1119 | SEEMANOVÁ Jana | 1975 | T.J. Sokol Prosek | 6. / W40-49 | 1:58:25.1 | 0:28:21.0 | 14:46.7 | 18 | 1:06:04.3 | 18 | 1:51:31.5 | 16 | ||
17 | diplom | 1054 | WALLNER Sabine | 1995 | WSV Rabenstein | 4. / W19-29 | 1:58:33.6 | 0:28:29.5 | 13:25.7 | 10 | 1:03:57.8 | 14 | 1:51:35.8 | 17 | ||
18 | diplom | 1192 | MĚSTKOVÁ Lucie | 1978 | --- | 7. / W40-49 | 2:01:07.6 | 0:31:03.5 | 14:39.2 | 17 | 1:05:21.3 | 17 | 1:53:43.8 | 18 | ||
19 | diplom | 1186 | HAIDER Anna | 1956 | Union liebenau | 2. / W60+ | 2:05:44.3 | 0:35:40.2 | 14:59.5 | 20 | 1:09:37.0 | 20 | 1:57:18.5 | 19 | ||
20 | diplom | 1184 | ŠTASNÁ Lucie | 2006 | TJ Sokol Senohraby | 4. / W17-18 | 2:06:33.4 | 0:36:29.3 | 14:56.7 | 19 | 1:09:35.5 | 19 | 1:58:50.0 | 20 | ||
21 | diplom | 1127 | VACKOVÁ Jana | 1980 | TJ Spofa | 8. / W40-49 | 2:07:28.9 | 0:37:24.8 | 16:08.8 | 22 | 1:11:44.7 | 22 | 1:59:30.8 | 21 | ||
22 | diplom | 1176 | TVAROHOVÁ Pavlína | 1996 | --- | 5. / W19-29 | 2:07:33.8 | 0:37:29.7 | 15:47.7 | 21 | 1:10:47.8 | 21 | 1:59:40.5 | 22 | ||
23 | diplom | 1069 | ZÁBĚHLÍKOVÁ Magdalena | 1982 | HCDCXC | 9. / W40-49 | 2:11:19.5 | 0:41:15.4 | 16:21.0 | 23 | 1:13:43.5 | 23 | 2:02:49.8 | 23 | ||
24 | diplom | 1196 | ZEMANOVÁ Jana | 1978 | --- | 10. / W40-49 | 2:16:50.9 | 0:46:46.8 | 18:14.7 | 29 | 1:17:23.4 | 26 | 2:08:36.3 | 24 | ||
25 | diplom | 1126 | HEPNEROVÁ Dagmar | 1954 | Slavia Hradec Králové | 3. / W60+ | 2:17:39.1 | 0:47:35.0 | 17:55.2 | 28 | 1:17:00.0 | 25 | 2:08:37.1 | 25 | ||
26 | diplom | 1189 | FIALOVÁ Jana | 1960 | Brčálník | 4. / W60+ | 2:17:50.8 | 0:47:46.8 | 17:33.5 | 26 | 1:16:29.7 | 24 | 2:09:15.4 | 26 | ||
27 | diplom | 1106 | GALLACE Katharina | 1986 | --- | 2. / W30-39 | 2:20:25.3 | 0:50:21.3 | 17:43.7 | 27 | 1:18:26.9 | 27 | 2:11:03.1 | 27 | ||
28 | diplom | 1125 | KOUBKOVÁ Ilona | 1956 | Spartak Praha 4 | 5. / W60+ | 2:23:39.4 | 0:53:35.3 | 17:17.0 | 25 | 1:19:19.4 | 28 | 2:14:26.2 | 28 | ||
29 | diplom | 1143 | HRUBÁ Gabriela | 1977 | BSK Cyklo-Market | 11. / W40-49 | 2:25:56.1 | 0:55:52.0 | 20:32.0 | 32 | 1:24:40.9 | 30 | 2:15:59.3 | 29 | ||
30 | diplom | 1174 | LANGROVÁ Olga | 1975 | --- | 12. / W40-49 | 2:29:39.9 | 0:59:35.8 | 17:02.2 | 24 | 1:21:56.9 | 29 | 2:18:59.1 | 30 | ||
31 | diplom | 1139 | BANÍKOVÁ Martina | 1972 | Klokani | 3. / W50-59 | 2:35:00.1 | 1:04:56.0 | 19:08.2 | 30 | 1:25:09.4 | 31 | 2:24:26.4 | 31 | ||
32 | diplom | 1053 | KLEIN Brigitte | 1964 | --- | 4. / W50-59 | 2:40:44.8 | 1:10:40.8 | 19:17.7 | 31 | 1:27:03.9 | 32 | 2:29:31.6 | 32 | ||
33 | diplom | 1182 | KLOTZOVÁ Marie | 1984 | --- | 3. / W30-39 | 2:45:28.9 | 1:15:24.8 | 21:00.7 | 33 | 1:32:29.1 | 33 | 2:36:06.6 | 33 | ||
34 | diplom | 1131 | PATOČKOVÁ Klára | 1989 | --- | 4. / W30-39 | 2:52:56.8 | 1:22:52.7 | 22:22.5 | 37 | 1:36:26.8 | 34 | 2:42:02.1 | 34 | ||
35 | diplom | 1110 | ZEMENOVÁ Renata | 1964 | --- | 5. / W50-59 | 2:56:22.3 | 1:26:18.2 | 24:00.7 | 39 | 1:38:37.5 | 36 | 2:43:26.6 | 35 | ||
36 | diplom | 1144 | FURCHOVÁ Jitka | 1970 | MTB FURCH TEAM | 6. / W50-59 | 2:57:42.0 | 1:27:38.0 | 23:33.6 | 38 | 1:39:30.0 | 37 | 2:45:55.2 | 36 | ||
37 | diplom | 1155 | JEHLÍKOVÁ Mirka | 1990 | --- | 5. / W30-39 | 2:59:57.8 | 1:29:53.7 | 22:10.7 | 34 | 1:37:25.5 | 35 | 2:48:30.9 | 37 | ||
38 | diplom | 1109 | PROCHÁZKOVÁ Libuše | 1952 | --- | 6. / W60+ | 3:02:53.3 | 1:32:49.2 | 22:18.5 | 36 | 1:39:38.8 | 38 | 2:49:20.7 | 38 | ||
39 | diplom | 1179 | MENTBERGEROVÁ Alexandra | 1972 | Ski Klub Hřebeč | 7. / W50-59 | 3:06:27.7 | 1:36:23.6 | 22:13.0 | 35 | 1:43:52.5 | 39 | 2:53:43.2 | 39 | ||
40 | diplom | 1133 | RAMEŠOVÁ Monika | 1970 | --- | 8. / W50-59 | 3:17:34.6 | 1:47:30.5 | 25:43.8 | 41 | 1:48:20.9 | 40 | 3:03:55.5 | 40 | ||
41 | diplom | 1198 | MAYR DR. Ildiko | 1971 | --- | 9. / W50-59 | 3:22:53.2 | 1:52:49.2 | 25:08.2 | 40 | 1:53:38.9 | 41 | 3:09:12.2 | 41 | ||
--- | 1067 | BATLÍKOVÁ Stanislava | 1982 | --- | . / W40-49 | DSQ | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1180 | ARNRICH Heidrun | 1950 | --- | . / W60+ | DSQ | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1146 | SÝKOROVÁ Jindra | 1977 | BETri | . / W40-49 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1164 | WENZEL Nina | 2008 | SV Motor Tambach-Dietharz | . / W17-18 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |